صفحه 11 از 552 نخستنخست ... 9101112132161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 5513

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

9,421 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض میکنم به همه دوستان فعال در این تاپیک.واقعا فوق العاده بودن مطالب.صبح به طور ناخوداگاه وارد این تاپیک شدم و شروع کردم به خوندن مطالب.به خودم که اومدم دیدم ظهره.واقعا مطالب فوق العاده ای بود.گفتم ازتون تشکر کنم.امیدوارم بتونم در کنار شما عزیزان و به کمک هم، تمام این اصول رو چه در زندگی شخصی و چه در ترید پیاده سازی کنیم.

2. 55 کاربر برای این پست سودمند از Behnam.A عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,091 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    در فیلم زیر حدودا 14 دقیقه ای ما متوجه میشیم که جزو آدم های از زیر کار درو هستیم یا نه و راه حل برون رفت از این مشکل چیه.
    زیر نویس فارسی

<strong>http://uploadboy.me/8qvubxhqmtth/vid...35-12.mp4.html
    سلام وقت بخیر جناب میرتوحید عزیز
    لینک مشکل دارد اگر امکانش هست دوباره اپلود کنید
    ممنون
    شانس هرگز کافی نیست.

4. 46 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,984 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    ممنون
    سلام جناب باقری. ظاهرا بله حذف شده! دوباره اپلود میکنم لینک میدم
    ویرایش توسط Mir Tohid : 07-24-2020 در ساعت 15:35

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

6. 41 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    ممنون
    درون ذهن فردی که استاد از زیر کار در رفتن است
    فیلم 14 دقیقه با زیر نویس فارسی

تیم اوربان می دونه که «از زیرکار در رفتن» منطقی نیست، اما هیچ وقت نتوانسته تا عادت انجام کار ها در آخرین دقیقه را تغییر بده.
    در این صحبت خنده دار و روشنگرانه اوربان، ما را به سفری در خوشی های یوتیوب، هزارتوی ویکی پدیا
    و تقلا در خیره شدن به بیرون پنجره می بره و ما را تشویق می کند تا بیشتر به کاری که از زیرش در می رویم فکر کنیم، قبل از آنکه فرصت را از دست بدهیم.

لینک فیلم: http://s13.picofile.com/file/8403824...D8%AA.mp4.html

معرفی کتاب (( کار عمیق ))

photo_2020-07-24_15-34-01.jpg

کار عمیق !
    اغلب، افرادی که چندین کار را به صورت همزمان انجام می دهند، تحسین می کنیم. دوست داریم خودمان هم
    با انجام همزمان و یا سریع چندین کار، بازدهی مان را بیشتر، و در وقتمان صرفه جویی کنیم.
    اما مشکل بزرگی در این نگرش وجود دارد؛ هیچ نتیجه مهم و قابل افتخاری با این شیوه به دست نمی آید!
    ویرایش توسط Mir Tohid : 07-24-2020 در ساعت 15:54

_______

8. 73 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

9,421 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیزم.امیدوارم حالتون خوب باشه.
    امشب به متنی برخورد کردم که خیلی برام جالب بود و گفتم خلاصه اش رو در این تاپیک برای شما عزیزان هم بفرستم.
    متن از ناپلئون هیل بزرگ
    ناپلئون هیل میگه اولین و مهم ترین عامل برای اینکه بتونین موفقیت مالی خودتون رو بسازید 1 اصله خیلی مهمه.
    ((((هدفتون رو مشخص کنید و اون رو از اعماق وجودتون بخواهید)))))
    ناپلئون هیل میگه این بزرگترین راز بشریته.
    شما باید هدفتون رو مشخص کنید و هفت روز هفته و هر روز 24 ساعت به خواستتون خیلی خوب فکر کنید و بهش توجه کنین و با تمام وجودتون اون رو بخواین.
    در ادامه میگه اگر همین یک اصل ساده رو بهش باور داشته باشی و اون رو انجام بدی بعد از گذشت مدتی میتونی به چنان پولی برسی که هیچوقت حتی فکرش رو هم نمیکردی.اونقدر زیاد که ممکنه از داشتن این همه پول و ثروت وحشت زده بشی.

10. 66 کاربر برای این پست سودمند از Behnam.A عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,091 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام ب همه دوستان عزیز امیدوارم که حال همگی عالی باشه
    در مورد روانشناسی فردی و تغییر عادت کتابی خواندم که مطلبیش خیلی جالب بود گفتم به اشتراک بذارم
    همه ما اهدافی برای اینده داریم و خیلی وقت ها بهشون فکر میکنیم , خیلیا سیستمی رو تعریف میکنند تا به اهدافشون نزدیک بشن خیلیام هیچ اقدامی نمی کنند.
    ما نیاز به یک هدف ( برای تعیین جهت ) و یک سیستم ( کارهایی که باعث میشه به اون هدف برسیم ) مشخص داریم .
    خیلیامون بیشتر از اینکه روی سیستمی کار کنیم که پیوسته مارو به اهدافمون نزدیک تر کنه ذهنمون رو روی هدف متمرکز کردیم.

برنده ها و بازنده ها اهداف مشابهی دارند .
    هدف همیشه وجود دارد . ما باید سیستمی متشکل از پیشرفت های مستمر کوچک طراحی کنیم تا موفق بشیم .

دستیابی به یک هدف تنها یک تغییر موقتی است.
    تصور کنید اتاقتان کثیف است و هدف شما تمیز کردن اتاق است , اگر انرژی خود را روی تمیز کردن اتاق بذارید شما یک اتاق تمیز دارید . اما اگر همان عادت های نامرتب بودن خودتان را ادامه بدید باز هم به یک تاق کثیف منتهی میشود.

ورودی را اصلاح کنید ؛ خروجی ها خودشان اصلاح می شوند.

اهداف ؛ شادی شمارو محدود می کنند .
    { هنگامیکه من ب هدفم برسم ؛خوشحال خواهم شد.} مشکل این ذهنیت این است که شما پیوسته تا رسیدن به نقطه عطف بعدی , خوشحالی را به تعویق میندازید.
    پس سعی کنید هدفی رو انتخاب کنید که مانع خوشحالی شما در طول مسیر نشود.

اهداف در تقابل با پیشرفت دراز مدت هستند.
    بسیاری از افراد پس از رسیدن به هدف به همان سیستم های قبلی خود باز میگردند و تمرین را متوقف میکنند.
    هدف از هدفگذاری این است که برنده شوید .اما هدف از ساخت سیستم ادامه بازی است . سیستم در مورد تحقق یک هدف واحد نیست بلکه سیتم درمورد پیشرف و رشد مداوم است.

عملی ترین راهکار برای تغییر کسی که هستید ؛ تغییر انچه انجام می دهید است .

می خواهید به چه کسی تبدیل شوید ؟

بر گرفته از کتاب عادت های اتمی نوشته جیمز کلیر
    شانس هرگز کافی نیست.

12. 66 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام وقت بخیر. اقا داوود ممنون برای معرفی این مقاله خوب. من زبان انگلیسی بلد نیستم به همین جهت این مقاله رو
    دادم ترجمه کردن. امیدوارم برای دوستان مفید باشه.

لینک دانلود: http://s10.picofile.com/file/8405728..._0001.pdf.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

سوالی مطرح شده بود از طرف یکی از دوستان در تاپیک فراکتال . با توجه به نظر امین جان که مطالب در تاپیک های مربوطه بیان بشه و با توجه به اینکه جواب این سوال مربوط به مسائل روانشناسی و ذهن هست در این تاپیک جواب میدم :

سلام

نمیتونم بگم که خودم به شخصه به طور کامل تونستم این موضوع رو در تریدهام حل کنم ولی نسبت به گذشته ی خودم پیشرفت بسیار زیادی در این موضوع داشتم و برای همین نظرم رو در این مورد بیان میکنم , امیدوارم مفید باشه.

میشه گفت اکثر تریدرها این حالت رو در خودشون دارن تا زمانی که بتونن بهش غلبه کنن.

یکی از راههای مبارزه با این پترن ذهنی این هست که برای مدتی یا برای تعداد مشخصی ترید مثلا 110 تا پوزیشن , شما با ورود به پوزیشن , تی پی و استاپ رو بذارید و چارت رو ببندید و کاری به نتیجه نداشته باشید و یا اگر چارت رو بررسی میکنید تحت هیچ عنوان ترید رو دست نزنید حتی اگر داشت میرفت و استاپ رو میزد. در دمو این تمرین رو انجام بدین.

هدف از این کار چیست ؟

تغییر پترن و ساختار ذهنی که در فرد تریدر بوجود اومده. با این کار صبر تریدر زیاد میشه و بعد از 110 تا ترید , این پترن جدید بوجود میاد در ذهن که به تریدر میگه باید توو پوزیشن بمونم و احترام بذارم به تحلیل اولیه, ضمن اینکه اعتماد به دانشی که دارین رو در خودتون افزایش میده.

موردی که باید بهش اشاره کرد این هست که این 110 تا ترید رو شما باید با سیستمی که دارید و قوانین مشخص داره بزنید. پس اگر الان هنوز به جمعبندی لازم نرسیدین , میتونید این کار رو بعد از جمعبندی خودتون از مطالب شروع کنید .

البته این تنها راه ممکن برای حل این موضوع نیست ولی یکی از قویترین راه حل های ممکن برای حل این موضوع هست که توسط جناب کریس کیپری (کسره مربوط به ک رو نمیدونستم چطوری قرار بدم) آموزش داده شده و از مقاله ی زیر میتونید با جزئیات بیشتری در این مورد اطلاعات کسب کنید( البته مقالات بیشتری از ایشون در مورد این موضوع وجود داره که میتونید در گوگل پیدا کنید ولی مقاله ی زیر برای شروع بسیار مفید میباشد )

https://2ndskiesforex.com/trading-st...t-trading-use/

موفق باشید
    ویرایش توسط Mir Tohid : 08-15-2020 در ساعت 11:00

_______

14. 77 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,026 بار در 1,676 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5813 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    سلام وقت بخیر. اقا داوود ممنون برای معرفی این مقاله خوب. من زبان انگلیسی بلد نیستم به همین جهت این مقاله رو

سلام ممنون جناب آقای میر توحید و جناب آقای داوود
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

16. 72 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

ali_ichi آواتار ها
    7,765 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 41 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

سلام میر توحید عزیز و داوود عزیز فایلو تایپ کردم دوستان راحتر بخونن تشکر از شما دوستان گل
    مدتی قبل تاجر حرفه ای که میز تجارت را جمع می*کرد را دیدم که مجموعه*ای از استراتژی*های معاملات فارکس را فراموش کرده بود . درواقع این یک حماقت کامل است شبیه این است که وارد اتومبیل می شوید و پایتان را بر روی گاز می*گذارید و انتظار دارید که از نقطه آ به نکته ب برسید بدون این*که توقف کنید . به*طورکلی در اطراف سردرگمی*های زیادی وجود دارد من با او موافقم که تجارت را فراموش کرده . و احتمالاً هزینه*های شما را هم پرداخت بکند .
    در این مقاله : روش تفکر و نحوه اتصال سیم مغز ما در رابطه با تجارت مورد مطالعه و به اشتراک می*گذاریم و تنها دو سناریو را پوشش می دهم که اگر شما از یک مجموعه فارکس استفاده کنید در این صورت استراتژی تجارت را فراموش خواهید کرد . در این*جا همچنین در مورد بازارهاب درحال تغییر و تحول و چگونگی این ارتباط با تنظیم و فراموش کردن معاملات فارکس صحبت خواهیم کرد .
    سپس با صحبت کردن درمورد چگونه محدود کردن خود و جلوگیری از محدود کردن رشد خود به*عنوان یک معامله*گر را به پایان خواهم رساند.
    فراموش کردن مجموعه تجارت فارکس Irony & fallacy :
    که بتواند یک تجارت خوب را انجام دهید ، ضررها را متوقف کنید - سود کسب کنید اما درواقع شما بالغ و باهوش نیستید و مسئولیت کافی برای مدیریت تجارت را ندارید این یعنی چقدر می تواند مسخره باشد .
    برای عادلانه بودن همه مکانیک*های تجارت ، مغز ما به صورت سیمی نیست تعصب طبیعی ما نسبت به بیشتر امور بویژه تعهدات منفی است
    چگونه این تعصب ها برما تأثیر می*گذارد: احتمالاً وقتی ما علیه تهدید در مقابل کار برای سود بردن پیش برویم یقیناً تجارت را بردیم و این را حتماً خودتان از قبل تجربه کرده*اید .
    شما تجارت می کنید همه چیز به نفع شما است . عملکرد قیمت*ها به نفع شما تکان*دهنده است : شما سود بردید و بلافاصله فکر می*کنید که این حرکت به پایان رسید است .
    شما تجارت را می*بندید تا سود آن را قفل کنید آیا این اتفاق برای شما هم افتاده است اگر چنین باشد ، مغز خزندگان هم این طوری است یعنی آگاهی مغز شما علیه شما کار می کند.
    توجه :در مورد تعصب منفی این مقاله را بخوانید که چرا ما معاملات اولیه را با موفقیت به سر می*بریم
    مغز خزندگان و نئوکورتکس 2ndskiesforrx
    تغییر و تحول و رشد در مغز شما دوباره برای موفق شدن در تجارت و هرچیز دیگر ایجاد می*شود باید با مغز مخابره کنید و عادات خود را تغییر دهید که این عمر به بهترین وجه با تکرار زیاد و آگاهی متمرکز و آموزش مبتنی بر مهارت انجام می*شود .
    ما می*توانیم بر روی رشد در اطراف تعصبات منفی خود قدم برداریم ، یا می توانیم که از روی رشد ها عبور کنیم اندازه یکسان برای دستیابی به سود (یا مدیریت کردن تجارت) به سادگی پاسخی ندارد که این امر رشد شما را فلج می*کند و هرگز مسئولیت کافی برای رانندگی کردن در جاده*های عمومی را برعهده نمی*گیرید و این کاملاً مسخره است
    فقط یک روش برای مدیریت تجارت وجود دارد که آن هم تحت دو شرایط استفاده می شود شماره یک شاید تمام*وقت را در روز کار کنید - بچه*داری کنید و یا مشغول یک برنامه فوق*العاده سخت باشید فقط دو ساعت در روز مدیریت تجارت و معاملات خود را دارید در این حالت به بهترین صورت از مجموعه فارکس استفاده کردید و استراتژی را به*عنوان یک روش سودآوری استفاده می*کنید که فرض بزرگی در این مورد وجود دارد .
    فرض سناریو فوق بر این است که الف : در زمینه خواندن قیمت ، آموزش ندارید
    ب : احتمالا ضرر را متوقف کنید و سود را به دست آورید.
    از این*رو یا زمینه اقدام به خواندن قیمت زمان را داشته*اید و یا تجارت را درصورتی که درحال انجام دادن کار هستید تعطیل کرده*اید.
    اگر چنین باشد شما یک نامزد مناسب برای استراتژی معاملات فارکس ، فارکس را فراموش خواهید کرد اگر چند روز تجارت شما طول بکشد ممکن است به نفع شما نباشد زیرا با این پیشرفت ممکن است علائمی را برای یک دوندگی بزرگ نشان بدهد.
    این*ها احتمالاتی است که شما هنگام استفاده از معاملات از آن*ها استفاده می کنید ،دقیقاً مثل یک بازیکن خوب عمل می*کنید.
    معاملات جیب پوکر قدرتمند 2ndskies forex
    پس از یاد گرفتن خواندن قیمت زمان واقعی ، شما توقف خود را همچنان دنبال کرده و با پیشرفت کردن تجارت ، ریسک هم کاهش خواهد یافت درواقع هر معامله*گر حرفه*ای با پیشرفت معاملات خود ریسک را کاهش می*دهد و تعداد بسیار کمی از آن*ها بخوان یک سناریو خواهد بود و این همان چیزی است که شما هنگام استفاده از مجموعه می*گویید .
    سناریو دیگری در زیر آمده است :
    #۲ اگر بعد از فرسوده شدن روش*های مدیریت معاملات خود یعنی سودآوری و تنظیم روش پایه سودآوری می توانند شما نامزد مناسبی برای روش های مجموعه باشد و دیگر بسیار رو به پیشرفت است و خطر خراب کردن برای پشتیبانی از بقیه بر شما نیاز دارد و شما می توانید شماره*ها را کار کنید بدون آنکه در مورد آن*ها چیزی بدانید بنابراین اگر شما معامله*گری هستید که از دو روش فوق خارج باشید باید گزینه*های دیگری برای مبنای دقیق سنجش را کشف کنید.
    بازارها با گذشت زمان تکامل می یابند :
    نکته اصلی این است که بازار با پیشرفت در طول زمان تکامل می*یابد و این می*تواند در طول روز یا چند روز یا هفته ها اتفاق بیفتد کسانی که آموزش می دهند می توانند با چنین تغییراتی سازگار شوند و بگویند من در زمان واقعی انگشت خود را بر روی نبض*ها می*گذارم و تا حد امکان فرصت*ها را به حداکثر می*رساند .
    گذاشتن انگشت روی تجارت نهادی پالس 2ndskies forex :
    معامله*گران نهادی این کار را انجام می*دهند آن*ها موفقیت خود را مطابق بازار تنظیم و تغییر و تحول می دهند مثل بازیکن پوکر ، براساس بازی*کنان اطراف ، اندازه تراشه*های او برای محافظت کار تهاجمی*تر خواهد بود .
    اگر متوجه بشوید که گزینه*های دیگری برای خود ندارید ، آموزش دهید که اگر از نقاط ضعف خود را فراتر بروند رشد مجدد خواهد شد . با این حساب این نشان*دهنده این است که سود هم محدود خواهد شد .
    .....ندهد فقط سناریوی زیر را تصور کنید :
    اولین هفته ماه مه ۲۰۱۳ است شما به*تازگی AUDUSD در زیر کلید سطح پشتیبانی ۱.۰۲۲۵ واردAUDUSD شدید ،در صورت توقف ضرر دقیقاً بالاتر از روزانه منفی ۱۰۰ ، 20EMA پیپ است هدف شما تنظیم فراموش*شده مثبت 200PIP یا 2R است .
    بعد از یک روز تقریباً خبر منتشر می*شود که جورج سورس بیش از یک میلیارد از AUD را فروخته است و با در نظر گرفتن تاریخچه سورس( همراه با واقعیت جالب این*که سایر معامله*گران حرفه*ای هم احتمالاً دست به دست شوند) فقط به مدت یک روز داخل یا خارج شده*اند این احتمال وجود دارد که این تجارت همچنان بدون دست خوردن ادامه یابد.
    بعد از چند روز بگویید به همه (( نه )) من تبلیغ را فراموش کردم- همه چیز را نادیده می گیرم نمی*توانم مسئولیت*پذیر معاملات را مدیریت کنم من این پول را به سود خود می رسانم.
    تقریباً یک روز بعد از آن شما سود 2R + خود رسیده*اید .
    فکر می*کنید که شما یک معامله*گر خوبی هستید.
    نمودار زیر را چنین است :
    نمودار AUDUSD 2ndskiesforex تنظیم و فراموش معاملات عالی به نظر می*رسد
    نمودار دومAUDUSD 2ndskiesforex، تنظیم وفراموش معاملات دو این را به خاطر بسپارید که وضعیت بالا تقریباً هر روز و گاهی بارها در هفته*ها و در مقیاس خوب اتفاق می*افتد
    هنگامی*که به فکر استفاده از مجموعه فارکس هستید و استراتژی معاملات را فراموش کرده*اید می*دانید که گزینه*های دیگری وجود دارد و این فقط باید در شرایط بسیار خاص مورداستفاده قرار گیرد.
    اگر تصمیم دارید از این روش استفاده کنید گزینه*های دیگری هم وجود دارد الف : قرار دادن کلاه بر سودهای صعودی و مهم*تر از همه ب: محدود کردن رشد و پیشرفت خود به*عنوان یک معامله*گر
    از این*که درچه بازه زمانی معامله هستید صرف*نظر کنید . روش*های دیگری برای معامله وجود دارد برای کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش و چگونگی استفاده از آن*ها در تجارت خود هستند در دوره آموزشی پیشرفته قیمت اقدام کنید در آن*جا به شما اجازه می دهند تنظیمات تجارت روزانه - آزمون*های معاملاتی معامله*گران عضو خصوصی - مجمع تنظیمات تجاری مستقیم و موارد بیشتری را بیاموزید .
    You Only Live Once , But If You Do It Right , Once Is ENOUGH

18. 57 کاربر برای این پست سودمند از ali_ichi عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,149 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 601 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    درود بر دوستان
    برای کسانی که میخوان شغل معامله گری رو بعنوان شغل حرفه ای خود انتخاب کنن و برای سالهای متمادی ادامه بدن سلامت فیزیکی بسیار اهمیت داره.
    طوری که به نظرم باید جزئی از تردینگ پلنشون باشه.سلامت فیزیکی برمیگرده به تغذیه سالم و خواب استراحت کافی و ورزش روتین روزانه ورزش هایی
    که ذهن هم درگیر میکنه مثل یوگا و تای چی.. میتونه بسیار مفید باشه. مثل یک ورزشکار حرفه ای که قصد داره مثلا برای 10 سال از زندگی حرفه ایش
    در اوج باشه توجه به این سه مقوله بسیار اهمیت داره .برای شغل تردینگ که بسیار حساستر از شغل ورزشکاریه از این نظر سلامت فیزیکی اهمیت بیشتری
    پیدا میکنه و همچنین وضعیت روحی وروانی تریدر.مخصوصا که این شغل با احساسات شما شدیدا درگیر هست وقتی گفته میشه 55% موفقیت در بازار عامل
    روانشناسی هست یه بخش از این 55% به نظرم اختصاص پیدا میکنه به سلامت فیزیکی تریدر.وقتی شما از لحاظ بدنی نرمال و سر حال باشید تاثیر اون رو
    مستقیم رو وضعیت روحیتون حس خواهید کرد و به دنبال اون تاثیر مثبت و مستقیم روی نحوه معاملاتتون خواهید دید.
    من خودم تقریبا 20 کیلو اضافه وزن دارم از ده روز پیش روزی نیم ساعت ورزش روزانه استارت زدم. روند نزولی استارت خورده نتایج خیلی زود خودشون نشون میدن.
    گفتم این تجربه رو برای کسانی مثل خودم به اشتراک بزارم که میخوان همیشه از شنبه شروع کنن ،شنبه هفته آینده از دست ندن
    شاد و تندرست باشید

weight.png
    ویرایش توسط kamanche : 08-19-2020 در ساعت 12:09
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

20. 88 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 11 مهمان ها)

1. HOSEYN_TP

کلمات کلیدی این موضوع