صفحه 3 از 23 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 221

موضوع: شاخص دلار ... Dxy

1,177 بار در 315 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اخبار امروز ....
    12:30
    EURO
    شاخص بهای مصرف کننده خالص - Core CPI (سالانه) (ژوئیه).شاخص بهای مصرف کننده - CPI (ماهانه) (ژوئیه).شاخص بهای مصرف کننده - CPI (سالانه) (ژوئیه)
    18:00
    CAD
    شاخص بهای مواد خام (ماهانه) (ژوئیه)
    20:30
    USD
    آمار موسسه Baker Hughes از تعداد دکل های حفاری نفت آمریکا.
    آمار موسسه بیکر هویز از تعداد کل دکل های نفت و گاز فعال آمریکا
    00:00
    آمار موسسه بیکر هویز از تعداد کل دکل های نفت و گاز فعال آمریکا.خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی طلا.خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی نزدک 100.خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی سهام اس اند پی
    GBP
    خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی پوند انگلستان
    00.00
    AUD
    خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی دلار استرالیا
    00.00
    JPY
    خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی ین ژاپن
    EUR
    خالص قراردادهای آتی - خالص موقعیت های معاملات آتی یورو
    و در اخر امیدوارم که هفته خوبی رو پشت سر گذاشته باشید .... هفته پر نوسانی بود ....
    آرزوی بهترین ها رو برایاعضای اکادمی دارم .....
    ر اخر همچنان شاخص دلار کار خاصی نتونست بکنه و در محدوده ای که هفته پیش پیش بینی کرده بودیم توقف کرد .... بازار رنج بازار بدی نیست ... اما لذت معامله در بازار روند دار چیز دیگه ای هست ... خلاصه امیدوارم این شاخص دلار به سمتی حرکت بکنه تا وقت کمتری رو پای چارت برای گرفتن سود از مارکت صرف کنیم ....
    ولت هاتون پر از پول دوستان
    There is no such thing as a perfect trader.

We are all lifelong learners.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب ...
    باور کنید من خیلی خوشحال شدم ... بر خلاف پیش بینی سقف قبلی رو زد ....
    حداقل دیگه خیالمون راحت هست که شاخص دلارمون روند داره ... اما متاسفانه دوباره باز اصلاح کرد ....
    این هفته همه پوزیشن ها رو من مجبور شدم دستی ببندم ... حتی 1 عدد هم تی پی نخورده ... و همش استرس این شاخص دلار .... وقتی روند نداره و از هر دو طرف سقف و کف میزنه ... نا خواسته شما خیالتون از پوزیشنتون راحت نیست .... 90 % ورود هام همه رو مجبور میشدم با تریلینگ مدیریت کنم ...
    خیلی از دایورجنس ها اومد و پر شد ... مخصوصا دیروز و پریروز .... روی طلا اون حرکت های انفجاری 2-3 دلاری رو نداشتیم .... خلاصه هفته سختی بود و بیشترش این بود که من چشمم به شاخص دلار بود ... در پوند و یورو سقف و کف های قبلی رو زد .... جالب بود .... باید تا شب صبر کنیم ... امیدوارم بالای 103.5 ببنده ... هفته معاملاتی خوبی رو داشته باشید .... اخر هفته خوبی رو براتون ارزو دارم ... و در اخر از استاد عزیز اقای دهقان که به من اجازه دادن در این قسمت فعالیت بکنم و حداقل برای خودم که مقداری از ذهنم اینجا خالی میشه رو تشکر میکنم ...
    هفته بعد انشالله به پیش بینی مارکت خواهیم پرداخت این هفته تارگتی رو که مشخص کرده بودیم رو شاخص دلار تونست بزنه .... طلا و پوند و شاخص دلار این سه چارت مورد علاقه من هست و نظرات رو به اشتراک میگذاریم

در اخر ممنون میشم از دوستان اگر نکته نظراتی برای بهتر شدن این قسمت داشته باشند ....
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط malekzadeeh : 08-18-2023 در ساعت 19:57

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب .....
    میریم برنامه ها و اتفاقاتی که برای هفته بعد میتونه برای بازار بیفته رو بررسی میکنیم ....
    DXY
    در نظر داشته باشید که ساعت 12 چنتا خبر داریم ... میتونه تاثیر بزاره یا نزاره .... اما با شاخص دلاری که الان میبینم .... اگر با یک کندل قوی بالای لول 103.5 بسته بشه ... مارکت من بای هست ... انتظار یک پولبک دارم و بای میگیرم ... ( منظورم با دید دلار ... جفت ارزهای دیگه هست ) این وسط خیلی مهم هست که استاپ بخورم یا نخورم .... وقتی روی لول ریتیل یا لول بانکی ورود میکنم .... استاپ من یک لول پایین تر هست .... اگر شاخص دلار یک لو بشکمنه .... خیلی راحت میتونه لو بعدی رو هم بشکنه پس من برای همین شاخص دلار برای ترید های این ماهم برنامه دارم .... و بالعکس ... جای خیلی بدی هست ... و میتونم یک استاپ بخورم تا روند مارکت دستم بیاد ... یا منتظر باشم تا روند مارکت دستم بیاد .... بالای 103.5 بسته شد .. بای هست .. اجازه میدم اصلاح رو بکنه و بر طبق شاخص دلار حالا رو هر جفت ارزی معامله رو انجام بدم و بالعکس ....
    در نظر داشته باشید ... وقتی شما در تایم های بالا مثلا 1-4 ساعته ترید میکنید ... مارکت در طول سال 7-8 بار میتونه تغییر روند بده .... اما در تایم های پایین مارکت میتونه هر روز تعییر روند بده ... حتی اگر اسکلپر هم باشم ... باز اسکلپم رو سعی میکنم در جهت روند بگیرم که تحت هر شرایطی بتونم پوزیشنم رو مدیریت بکنم ... در سود کم ... صفر یا ضرر کم ببندم .. بابت این هست که پیدا کردن روند شاخص دلار برای من تریدر خیلی مهم هست .... های جدید زده .. رنج شده و انتظار دارم همینطوری هم بسته بشه ....اما مجبور هستم بازار رو دو طرفه نگاه کنم ....
    EURO
    مارکت کاملا در تایم های 1 ساعته و پایین تر سل هست و کف های جدید میزنه .... از باکس رنجی که داشت خارج شده .... و کف های پایین اما با میزان پیپ های پایین در حال زدن هست .. برای بای یکمی هم خیلی ارزون شده ....
    3 حالت داریم .... بای ... سل ... رنج ... در رنج سعی میکنم در گرونی سل و در ارزونی بای بزنم ... تاییدیه ها رو هم که همه میدونید که چه خبر هست و اینم عرض بکنم .. نقطه ورود های ضعیف ترین تریدر اکادمی ویو رو بهترین تریدر های ایران هم ندارند ... خودتون رو دست کم نگیرید .... علمی که شما دارید ... کمتر تریدری در ایران داره و اونقدر مغرور هستند یا شده اند که ..... بماند ..... اگر ترند لاین شمسته بشه و 1.092 رو با کندل بزنه و کلوز بده .... که در طول روز منتظر ارزانترین قیمت یورو میمونیم و بای میزنیم .... و اگر 1.08333 کف زده بشه و کندل 4 ساعته زیر این لول بسته بشه ... دنبال گرانترین قیمت میگردیم و سل میزنیم .... این مارکت رو دوست دارم ... یعنی شما در 3 تا سشن ..... اسیا ... لندن ... نیویورک دنبال های یا لو برای پوزیشن خودتون میگردید .... + تمامی علمی که استاد بهمون انتقال داده که باعث شده شما ها الان از نظر تکنیکالی یک سر و گردن از تمامی تریدر های ایران بالاتر هستید ( من 45 سال سنم هست و اصلا هم چاپلوسی بلد نیستم و اینی که میگم حقیقت محض هست ) تا زمانی که این دو تا های و لو شکسته نشده ... ترید های کوتاه 10-20 پیپ .... بای و سل ....
    GBP
    تقریبا این هفته کار خاصی انجام نداده .... بیشتر دنباله رو یورو هست و اگر یورو سل بشه ... این هم سل خواهد شد و برعکس ....
    پوند در تایم 4 ساعته با کندل .... بالای لول 1.28190 مارکت بای میشه ... پس منتظر اصلاح میمونم و نقطه ورود امن پیدا میکنم و در صورتی که با کندل 4 ساعته زیر لول 1.2591 بسته بشه مارکت من سل هست و برعکس بای رو انجام میهم ....
    XAU
    طلا .... چارت مورد علاقه من .... کافیه در طول هفته 2-3 تا دایورجنس خوب یا یک منطقه اقای همیلتون پیدا بکنی و حسابت رو به خوبی رشد بدی ....
    تنها چارتی که این هفته تکلیفش مشخص بود ..... های خوب میداد و بعد .... ریزش خوب .... و این کار رو به خوبی و خیلی تکنیکالی انجام میداد .... کندل 4 ساعته اگر زیر عدد 1884 بسته بشه ... مارکت سل خواهد بود و در طول روز دنبال های خوب برای سل میگردیم ... ( تی پی طلا حداکثر 20 پیپ ) توصیه شخصی هست ...و قیمت تا محدوده 1860-65 هم میتونه بره .... ( سیگنال نیست نظر شخصی هست )و اگر بتونه 1905 رو بشکنه و بالای اون کندل ببنده منتظر میشم که قیمت خوب ارزون بشه و یه خرید خوب بزنم ...
    نگاهی به چارت ها در تایم 4 ساعته میندازیم و دو روز کامل وقت داریم تا از این بازار به دور باشیم و یکم زندگی کنیم ....

DXY

GBP

Euro

XAU

48 ساعت وقت کافی دارید که از بازار و چارت کامل به دور باشید و تا میتونید آرامش به ذهنتون بدید ... حتما برای این 2 روز تعطیل برنامه ریزی خوبی بکنید ....
    ایام به کام ...
    ویرایش توسط malekzadeeh : 08-18-2023 در ساعت 22:24

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب ....
    Gbpusd
    چارت پوند در منطقه جالبی قرار داره .....
    به شخصه احتمال میدم تو این هفته تو همین رنج بازی کنه .... دلیل این رنج هم جمع اوری اردر ها هست ... تا بتونه به جرکت ادامه بده ...
    اخبار مهم این هفته متاسفانه روز جمعه هست ... روزی که مارکت تموم میشه و اصولا من شخصا سعی میکنم جمعه ها ترید نکنم ...
    چهارشنبه .... خبر مهم در حوزه پوند داریم .... به شدت چارت خوبی برای معامله میتونه باشه ....

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    XAU
    طلا .....
    از اسمش معلوم هست ... طلاست دیگه .... به شدت فرار .... عاشق معامله رو چارت طلا هستم .... تکلیفت رو خیلی زود مشخص میکنه .... دایورجنس های 1-5 دقیهق طلا عالی هستند .... البته من حداکثر پیپی که از طلا میگیرم 20 پیپی هست ... کلا 2 دلار .... ریزش اونس جهانی بر بازار طلای ایران هم تاثیر گذاشته و امروز حدود 9.911.000 تومان معامله میشود ...( هر اونس )
    بررسی میکنیم چارت طلا .... و نکاتی که از سایت های معتبر جمع اوری کردم ...
    نگرانی*ها از ادامه افزایش نرخ بهره آمریکا آسیب جدی بر قیمت اونس طلا وارد کرده و باعث شده تا قیمت اونس طلا به پایین*ترین سطح قیمتی پنج ماه اخیر سقوط کند.
    در حالی که هنوز هم خوش*بینی*ها به رشد اونس طلا تا پایان سال ۲۰۲۳ از بین نرفته، اما سرمایه*گذاران زیادی هشدار داده*اند که آسیب جدی بر وضعیت تکنیکال اونس طلا وارد شده و قیمت اونس طلا می*تواند در هفته پیش رو باز هم کاهش یابد.با وجود اینکه بازار درگیر جریانات ریسک گریزی است و نگرانی*ها از وضعیت اقتصادی چین هم روز به روز بیشتر می*شود، اما سرمایه*گذاران علاقه زیادی به خرید اونس طلا ندارند. از نظر آن*ها اونس طلا دارایی امن خوبی در شرایط فعلی نیست. به خصوص که بازدهی اوراق قرضه به بالاترین سطح ۱۵ سال اخیر صعود کرده است. بازدهی اوراق رابطه معکوسی با قیمت اونس طلا دارد.بسیاری از سرمایه*گذاران ترجیح می*دهند که به جای خرید اونس طلا، اوراق خزانه*داری آمریکا را خریداری کنند. اقتصاد آمریکا در کوتاه*مدت سقوط نخواهد کرد، به همین دلیل خرید اوراق قرضه کوتاه*مدت آمریکا منطقی است.
    گردهمایی جکسون هول
    داده*های اقتصادی آمریکا می*توانند تأثیر کوتاه*مدتی روی نوسانات بازار بگذارند. اما انتظار می*رود که تا سخنرانی رئیس فدرال رزرو در روز جمعه، حرکات قیمتی بازار محدود باشند. داده*های اخیر اقتصادی آمریکا نتوانسته*اند بازار را از شک و تردید به آینده خارج کنند.
    پیش*بینی اونس طلا

قیمت اونس طلا به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روز سقوط کرده و همین مسئله باعث نگرانی خریداران شده است. برخی از تحلیلگران انتظار دارند که قیمت اونس طلا به محدوده ۱۸۷۵ دلاری سقوط کند و حتی هدف ۱۸۰۰ دلاری هم در نظر گرفته*اند.
    یک ماه پیش اونس طلا نتوانست از ۱۹۸۰ دلار عبور کند و از آن زمان شاهد سقوط بازار بودیم. طلا ابتدا به زیر میانگین ۵۰ روز سقوط کرد و هفته گذشته هم از میانگین ۲۰۰ عبور کرد. اگر اونس طلا نتواند در کوتاه*مدت از ۱۹۰۵ دلار فراتر رود، می*توان گفت که هدف نهایی اونس طلا محدوده اطراف ۱۸۰۰ دلار خواهد بود.فایل پیوست 536165

به شخصه انتطار رنج در این محدوده رو دارم ... بعد تصمیم گیری بشه که کدوم سمت میتونه حرکت بکنه ... تا روز جمعه خبر انچنان مهمی وجود نداره ...
    ویرایش توسط malekzadeeh : 08-20-2023 در ساعت 13:50

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در ادامه .... شما رو دعوت به مطالعه مقاله ای در مورد اقتصاد جهان هست مینمایم ...

بانک مرکزی چین به طور غیرمنتظره ای نرخ بهره کلیدی را در تلاشی برای تقویت اقتصادی که به دلیل رکود شدید املاک و تقاضای ضعیف مصرف کننده درگیر شده بود، کاهش داد.
    داده های این هفته نشان داد که قیمت مسکن در چین برای دومین ماه در ماه جولای کاهش یافت، در حالی که تولید صنعتی و خرده فروشی ناامید کننده بود. پس از کاهش نرخ بهره در روز سه*شنبه به بیشترین میزان از سال 2020، بانک خلق چین در اواخر هفته تلاش*ها را برای حمایت از یوان درگیر افزایش داد.
    در همین حال، طبق نظرسنجی بلومبرگ، اقتصاددانان در مورد چشم انداز اقتصاد ایالات متحده تا سال 2024 خوش بین هستند.
    در اینجا برخی از نمودارهایی که این هفته در بلومبرگ در مورد آخرین تحولات اقتصاد جهانی ظاهر شد، آمده است:
    آسیا
    اخبار بد در چین در این هفته ادامه یافت زیرا داده*ها نشانه*های بیشتری از نرم شدن رشد را نشان می*داد و شواهدی مبنی بر اینکه بحران املاک - یک آلباتروس چند ساله برای اقتصاد - ممکن است به بخش مالی سرایت کند، افزایش یافت.
    رشد قیمت خدمات ژاپن در ژوئیه برای اولین بار در 30 سال گذشته به 2 درصد رسید، اتفاقی که مدت ها مورد انتظار بانک مرکزی بود، زیرا منتظر شواهدی مبنی بر تورم پایدار قبل از تعیین مسیری برای عادی سازی سیاست است.
    رشد اقتصادی مالزی در سه ماهه دوم سال انتظارات را از دست داد و به دلیل تضعیف تقاضای جهانی و الگوی آب و هوای ال نینو با کمترین سرعت در نزدیک به دو سال اخیر رشد کرد. از آنجایی که کشورهای آسیای جنوب شرقی وابسته به تجارت با بادهای مخالف خارجی روبرو هستند، آنها به طور فزاینده ای به دنبال تقویت مصرف داخلی هستند. نتایج تا کنون متفاوت بوده است.
    طبق آخرین پیش بینی دولت، اقتصاد تایوان احتمالا امسال کمتر از 2 درصد رشد خواهد کرد، نشانه دیگری است که رکود جهانی الکترونیک ممکن است بیش از حد انتظار ادامه یابد.
    ایالات متحده
    اقتصاددانان اقتصاد ایالات متحده را قوی*تر در سال آینده و افزایش کمتر بیکاری می*دانند که از انتظارات فدرال رزرو مبنی بر اینکه فدرال رزرو نرخ*های بهره را برای مدت طولانی*تری بالاتر نگه دارد، حمایت می*کند.
    خرده فروشی ایالات متحده در ماه ژوئیه بیش از پیش بینی ها افزایش یافت که نشان می دهد مصرف کنندگان هنوز امکانات لازم برای حفظ توسعه اقتصادی را دارند. داده*های وزارت بازرگانی روز سه*شنبه نشان داد که ارزش خریدهای خرده*فروشی در ماه جولای پس از تجدیدنظرهای صعودی در دو ماه قبل، 0.7 درصد افزایش یافته است.
    نرخ وام مسکن ثابت 30 ساله در هفته گذشته به 7.16 درصد افزایش یافت که با بالاترین میزان از سال 2001 برابری کرد و فروش و فعالیت های تامین مالی مجدد را کاهش داد. معیاری از درخواست های وام مسکن برای خرید خانه به دومین سطح پایین ترین سطح از سال 1995 سقوط کرد.
    اروپا
    تورم بریتانیا در ماه گذشته بالاتر از حد انتظار باقی ماند، زیرا هزینه سفر و تعطیلات افزایش یافت و افزایش مجدد نرخ بهره توسط بانک انگلستان را تشدید کرد. شاخص قیمت مصرف کننده در ماه جولای 6.8 درصد افزایش یافت که از نرخ 6.7 درصدی پیش بینی شده توسط اقتصاددانان فراتر رفت. این پنجمین بار در شش ماه گذشته بود که این ارقام شگفت*زده شدند. تورم همچنان بیش از سه برابر هدف 2 درصدی BOE است.
    کمبود نیروی کار ماهر که تولید آلمان را محدود می کند در حال بدتر شدن است. تعداد فزاینده ای از شرکت ها در سرتاسر بزرگترین اقتصاد اروپا با کمبود چنین کارکنانی مواجه هستند. بیش از 43 درصد از حدود 9000 شرکت مورد نظرسنجی گزارش دادند که در ماه ژوئیه از کمبود کارگران واجد شرایط رنج می*برند - از 42 درصد در آوریل. بالاترین رکورد تاریخی تقریباً 50 درصد در جولای 2022 به دست آمد.
    بازارهای نوظهور
    اقتصاد کلمبیا بیش از حد انتظار در سه ماهه دوم منقبض شد و انتظارات کاهش نرخ بهره را در ماه*های آینده افزایش داد. پیش*بینی می*شود همه اقتصادهای اصلی هدف*گذاری تورم آمریکای لاتین در ماه*های آینده با کاهش رشد و تورم در منطقه، نرخ بهره را کاهش دهند.
    چشم انداز تورم ترکیه به دلیل ارز ضعیف بدتر می شود و نظرسنجی کلیدی بانک مرکزی این کشور نشان می دهد که تحلیلگران انتظار دارند سریع ترین افزایش قیمت پیش بینی شده در بیش از دو دهه گذشته باشد.
    جهان
    علاوه بر کاهش غیرمنتظره نرخ*ها توسط چین، اروگوئه کاهشی بزرگ*تر از حد انتظار داشت و نیوزلند ثابت ماند. بانک مرکزی روسیه نرخ بهره را به شدت افزایش داد و اعلام کرد در نشست اضطراری که برای تثبیت پول این کشور برگزار شد، افزایش دیگری ممکن است. نروژ نرخ سپرده خود را به بالاترین میزان از سال 2008 رساند.

منبع

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام ...
    امروز مارکت کار خاصی نکرد ... چون خبر خاصی در مارکت نداشتیم ....
    بیشتر حالت رنج داشت ...
    اخبار فردا حدود ساعت 17 و 22 هست ئر حوزه دلار ...
    17:00
    آمار فروش خانه های دست دوم (ماهانه) (ژوئیه)
    آمار فروش خانه های دست دوم (ژوئیه)
    22:00
    سخنرانی عضو کمیته بازار آزاد فدرال رزرو - Bowman

نگاهی هم به چارت شاخص دلار .... طلا و پوند میندازیم ...
    DXY

GBP

XAU

البته بازار خوبی بود ...و نوسان خوبی هم داد و میشد معاملات خوبی زد .... اما در کل نه هایی شکسته شد ... نه لویی زده شد ...

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    DXY
    شاخص دلار آمریکا برای دومین روز متوالی پس از بازگشت از بالاترین رقم 10 هفته اخیر در روز جمعه تحت فشار باقی می ماند.
    بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده به بالاترین حد در اواخر سال 2007 رسید، زیرا بازیگران بازار اوراق بهادار دولتی را در میان روحیه متفاوت می فروشند.
    تثبیت بازار قبل از سمپوزیوم جکسون هول، چین مربوط به گاوهای تولید کننده DXY است.
    داده های ایالات متحده، سخنرانی های مقامات رتبه دوم فدرال رزرو، معامله گران روزانه گرین بک را سرگرم خواهد کرد.
    شاخص دلار آمریکا (DXY) همچنان در حوالی 103.30 رکود باقی می*ماند، زیرا پایین*ترین سطح روزانه خود را تجدید می*کند و در عین حال بدبینی شروع هفته را در ساعات اولیه جلسه آسیایی روز سه*شنبه حفظ می*کند. با انجام این کار، گیج گرین بک در مقابل شش ارز اصلی، بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده را در بحبوحه احساسات متفاوت بازار در آستانه داده ها/رویدادهای سطح بالای این هفته نادیده می گیرد.

با این اوصاف، بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به بالاترین سطح از سال 2007 رسیده است، به حدود 4.354٪ قبل از پایان روز معاملاتی دوشنبه نزدیک به 4.34٪.

جدا از ادغام قبل از جکسون هول، معامله گران DXY همچنین تلاش های چین را برای دفاع از بهبود اقتصادی پس از کووید از طریق مجموعه ای از اقدامات محرک و همچنین کاهش ترس از رکود در سراسر جهان توجیه می کنند.

علاوه بر این، بانک فدرال رزرو نیویورک نتایج نظرسنجی بازار کار SCE خود را اواخر روز دوشنبه رونمایی کرد که حاکی از انتظارات دستمزد بی سابقه بود و می توانست DXY خرس ها را تحریک کند. این یافته*ها می*گوید: «کمترین دستمزد پاسخ*دهندگانی که مایل به پذیرش شغل جدید بودند، در ماه جولای به رکورد ۷۸۶۴۵ دلار رسید که از ۷۲.۸۷۳ دلار در سال گذشته افزایش یافت».

باید توجه داشت که داده*های بیشتر خوش*بینانه هفته قبل ایالات متحده، کبوترهای فدرال رزرو (فدرال رزرو) را برانگیخت و یک طبقه زیر شاخص دلار آمریکا قرار داد. با این حال، به نظر می رسد برخی از بانک های سطح بالای ایالات متحده در تلاش برای تایید حرکت جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در جکسون هول هستند. با این حال، گلدمن ساکس انتظار دارد که پاول، رئیس فدرال رزرو در جریان رویداد سالانه بانک*های مرکزی تدافعی به نظر برسد، اما بانک آمریکا (BofA) انتظار دارد پاول فدرال رزرو نسبت به انتظارات کاهش نرخ بهره عقب نشینی کند.

در طول هفته گذشته، اعداد و ارقام خوش*بینانه*ای از فعالیت*ها و رشد دستمزدها به «دقیقات فدرال رزرو» جنگ*طلب پیوستند تا شاخص دلار آمریکا (DXY) بتواند پنجمین دوره هفتگی را چاپ کند. همین موضوع نگرانی*های محوری سیاست قبلی را نیز به چالش کشید و اضطراب بازار را قبل از سخنرانی*های این هفته بانک*های مرکزی در رویداد سالانه فدرال رزرو کانزاس تشدید کرد.

در ادامه، فروش خانه های موجود در ایالات متحده در ماه جولای و شاخص تولید فدرال رزرو ریچموند در ماه آگوست به سخنان مقامات میانسالی فدرال رزرو (فدرال رزرو) برای هدایت حرکت های DXY در روز می پیوندند. با این حال، در بحبوحه بلاتکلیفی در مورد اقدامات بعدی بانک مرکزی ایالات متحده، توجه عمده به سخنرانی روز جمعه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در سمپوزیوم جکسون هول معطوف خواهد شد.

منبع

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام ...
    شاخص دلار در تایم 1-4 ساعته تونست یک کف بزنه و کف قبلی خودش رو بشکنه ....
    دیدی که میگیرم .... این هست .... ادامه ریزش .... شروع ریزش یا اصلاح 50 % این رالی .... از الان نمیشه گفت ....
    کاری که انجام میدم .... برای طلا و پوند ( من فقط این دو تا رو ترید میزنم ) اجازه میدم تا به اندازه کافی ارزون بشه .... تمامی تاییدیه هام رو میگیرم و یک ترید بلند مدت شاید تا اخر هفته .... بتونم بردارم ...
    در نظر داشته باشید .... وقتی همچین معاملاتی میخواید بزنید .... استاپ شما باید جایی باشه که اگر زده شد ... روند مارکتتون عوض بشه ...
    بعد از ظهر تایم خبری هست .... و خبری که ساعت 5 اعلام میشه خبر ضعیفی نیست و میتونه حرکت خوبی به بازار بده ....

طلا بالای 1900 $ در حال معامله هست .... همچنان روند صعودی که من دلم میخواد رو نگرفته .... اصولا من روی طلا 10-20 پیپ معامله میکنم .... اما همیشه تلاش میکنم که سود هام رو به طلا تبدیل بکنم .... روی طلا جرات برداشتن ترید بلند مدت رو ندارم ....

پوند .... جفت ارز مورد علاقه من ... پر نوسان و سریع ... قابل پیش بینی ... و چارتی که مثل طلا ترید روش لذت بخش هست ... هر لحظه میتونه شما رو سورپرایز کنه .... کلا چارت های طلا و پوند سرشار از ادرنالین هستند .... از رنج که قبلا اشاره کرده بودم ... خارج شد ....

منتظر سشن نیویورک میمونیم و روند مارکت رو دنبال میکنیم ...
    (هیچ کدوم از مطالب بنده سیگنال خرید و فروش نیست صرفا دیدگاه شخصی خودم از روند مارکت هست )
    ...و تحلیل چارت یورو به دلار در تاپیک های مربوط به خودش هست
    ولتاتون پر از پول
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط malekzadeeh : 08-22-2023 در ساعت 14:50

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام ....
    همونجوری که شاهد بود .... مارکت دوباره رنج بودن خودش رو اعلام کرد ...
    کف زد ... و دوباره سقف زد .... چیزی که مهم هست ... کف رو مشخص و واضح و پر قدرت زد ... اما سقف .... شاید به دل من نچسبید ... ( نظر شخصی )
    اخبار امروز ...
    خبر های لیبل قرمز رو سعی میکنم ... اهلان کنم ...
    15:30 . USD
    شاخص مجوز های ساخت و ساز.شاخص مجوز های ساخت و ساز (ماهانه). 17:15 ..گزارش PMI بخش تولیدی (اوت) .شاخص PMI ترکیبی (اوت).شاخص PMI بخش خدماتی (اوت ..17:30 ..شاخص فروش خانه های نوساز (ژوئیه). شاخص فروش خانه های نوساز (ماهانه) (ژوئیه)
    18:00..گزارش هفتگی ذخایر نفت خام - گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA)ذخایر نفت خام Cushing - اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA)
    20:30...حراج اوراق 20 ساله
    16:00 CAD
    شاخص خرده فروشی خالص (ماهانه) (ژوئن).شاخص خرده فروشی (ماهانه) (ژوئن)

DXY
    دقیقا از نقطه 103 برگشت اینجا کف قبلی رو شکست و رفت دوباره سقف جدید زد ....
    محرک اصلی بازار نقدینگی هست و در حال جمع اوری نقدینگی و حرکت به سمتی هست ... کدوم سمت .... خیلی سخت شده ... پیش بینی من همچنان دیدن دوباره کف های قبلی روزانه است ... اما اسمش روش هست ... پیش بینی ...

XAU
    در تایم 4 ساعته مناطق کاملا مشخص شده ..... در تحلیل های قبلی ... و احتمال رنج شدن رو هم داده بودیم ... به خوبی معلوم هست ..قیمت اونس در بازار ایران دیروز در حدود
    10,056,000 معامله شد ...

GBP
    من دیروز به شخصه خیلی با خودم کلنجار رفتم که خودم رو قانع کنم که رو قیمت های 1.275 ورود کنم برای اردر بای .... اما جایی برای حد ضرر پیدا نکردم .... حد ضررم خیلی زیاد میشد و با حجم ورودی اصلا نمیخوند ... حجم پایین هم باز نکنیم سنگین تر هستی به نظرم ...
    دلیل برداشتن اردر بای این بود که حس کردم روند مارکت در حال عوض شدن هست که دیدم همچنان در رنج به سر میبریم ...
    در مورد طلا هم عرض کردم ... 10-15 پیپ بهترین میزان ترید طلا هست ... بیشتر از این اذیت کننده هست ... حداقل برای من ... اما پوند نه .... پوند برای بلند مدت عالی هست ...

ویرایش توسط malekzadeeh : 08-23-2023 در ساعت 12:16

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)