صفحه 27 از 120 نخستنخست ... 1725262728293777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 1199

موضوع: اندیکاتورهای متاتریدر

ShahinSolid آواتار ها
    154 بار در 49 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    من ماشین حساب مدیریت سرمایه رو در متاتریدر 5 اضافه کردم و وارد لیست اندیکاتورها شده اما باز نمیشه

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از ShahinSolid عزیز تشکر کرده اند:

17 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوستان . ممکنه نحوه ی اضافه کردن دیتا برای متاتریدر 4 رو کسی لطف کنه .ممنونم
    ویرایش توسط FX trader A : 01-23-2023 در ساعت 21:44

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از FX trader A عزیز تشکر کرده اند:

8,668 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1163 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط FX trader A نمایش پست ها
    درود دوستان . ممکنه نحوه ی اضافه کردن دیتا برای متاتریدر 4 رو کسی لطف کنه .ممنونم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از سربرگ File گزینه open data folder رو بزنید تا وارد فولدر متاتریدر بشید، بعد یه پنجره باز میشه، از اونجا گزینه mql4 رو انتخاب کنید، بعد گزینه indicator، فایل اندیکاتور مورد نظر رو باید اونجا کپی کنید، یه بار متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید، برای اجرا کردن اندیکاتور مورد نظر هم، از سربرگ insert و گزینه indicator باید در قسمت custom دنبال اندیکاتور مورد نظر بگردید، موفق و شاد باشید دوست گرامی.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1163 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShahinSolid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ماشین حساب مدیریت سرمایه رو در متاتریدر 5 اضافه کردم و وارد لیست اندیکاتورها شده اما باز نمیشه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اول مطمئن باشید که پسوند فایل مورد نظر یا mql5 باشه، یا ex5، بعد وقتی اندیکاتور رو اجرا میکنید در پنجره common همه گزینه ها رو تیک بزنید.

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از سربرگ File گزینه open data folder رو بزنید تا وارد فولدر متاتریدر بشید، بعد یه پنجره باز میشه، از اونجا گزینه mql4 رو انتخاب کنید، بعد گزینه indicator، فایل اندیکاتور مورد نظر رو باید اونجا کپی کنید، یه بار متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید، برای اجرا کردن اندیکاتور مورد نظر هم، از سربرگ insert و گزینه indicator باید در قسمت custom دنبال اندیکاتور مورد نظر بگردید، موفق و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنونم از لطفتون امیدوارم شما هم عالی باشین. با عرض پوزش منظورم از دیتا دیتای نمودار بود چون میخوام به گذشته مارکت درتایم پایین برم

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از FX trader A عزیز تشکر کرده اند:

ShahinSolid آواتار ها
    154 بار در 49 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اول مطمئن باشید که پسوند فایل مورد نظر یا mql5 باشه، یا ex5، بعد وقتی اندیکاتور رو اجرا میکنید در پنجره common همه گزینه ها رو تیک بزنید.
    درود بر شما و ممنون از پاسخگویی
    پسوند فایل درست هست ولی صفحه common اصلا شبیه به مال شما نیست و این گزینه ها رو جای دیگه هم ندیدم

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از ShahinSolid عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1163 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShahinSolid نمایش پست ها
    درود بر شما و ممنون از پاسخگویی
    پسوند فایل درست هست ولی صفحه common اصلا شبیه به مال شما نیست و این گزینه ها رو جای دیگه هم ندیدم
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اون عکسی که برای شما قرار دادم مربوط به این اندیکاتور نیست، هر اندیکاتور طبق اون کدی که بهش دادن این صفحه رو یه جور نشون میده، فقط همه تیک ها رو فعال کنید، همچنین از سربرگ tools گزینه option و سربرگ expert advisors هم این تیکی که مشخص کردم رو بزنید.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1163 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط FX trader A نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از لطفتون امیدوارم شما هم عالی باشین. با عرض پوزش منظورم از دیتا دیتای نمودار بود چون میخوام به گذشته مارکت درتایم پایین برم

درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، اختیار دارید، من از شما پوزش میخوام، برای انجام این کار طبق آموزشی که قرار میدم جلو برید، اول مطمئن باشید اتصال به متاتریدر بر قرار هست، از اون قسمت پایین سمت راست.
    بعد از سربرگ tools گزینه option و سربرگ charts هر دو عدد رو طبق نیازتون افزایش بدید، هر روز 1440 تا کندل 1 دقیقه ای هست در تایم یک دقیقه، مثلا اگر میخواید تشریف ببرید سال 2020 باید حدودا 1 الی 1.5 میلیون باشه این عدد، این رو هم خدمتتون عرض کنم هر چی این عدد کمتر باشه سرعت متاتریدر بیشتره، چون نیازی نداره دیتا اضافه دانلود کنه! بعد تایم فریم رو ببرید روی یک ماهه و اجازه بدید دیتا دانلود بشه، بستگی به سرعت اینترنت فرق میکنه، اگر سرعتتون پایین باشه چند دقیقه طول میکشه، بعد متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید تا دیتا دانلود شده رو بتونید مشاهده کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 01-25-2023 در ساعت 14:41

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، اختیار دارید، من از شما پوزش میخوام، برای انجام این کار طبق آموزشی که قرار میدم جلو برید، اول مطمئن باشید اتصال به متاتریدر بر قرار هست، از اون قسمت پایین سمت راست.
    بعد از سربرگ tools گزینه option و سربرگ charts هر دو عدد رو طبق نیازتون افزایش بدید، هر روز 1440 تا کندل 1 دقیقه ای هست در تایم یک دقیقه، مثلا اگر میخواید تشریف ببرید سال 2020 باید حدودا 1 الی 1.5 میلیون باشه این عدد، این رو هم خدمتتون عرض کنم هر چی این عدد کمتر باشه سرعت متاتریدر بیشتره، چون نیازی نداره دیتا اضافه دانلود کنه! بعد تایم فریم رو ببرید روی یک ماهه و اجازه بدید دیتا دانلود بشه، بستگی به سرعت اینترنت فرق میکنه، اگر سرعتتون پایین باشه چند دقیقه طول میکشه، بعد متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید تا دیتا دانلود شده رو بتونید مشاهده کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی خیلی ممنونم از لطف و وقتی که گذاشتید

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از FX trader A عزیز تشکر کرده اند:

Quantum آواتار ها
    406 بار در 78 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    اندیکاتوری هست که خطوط افقی مختلف داشته باشه
    که بر اساس ضخامت تایم مختلف یا رنگ مختلف اماده داشته باشه استفاده کنم؟
    برای 4 عزیز
    ویرایش توسط Quantum : 01-31-2023 در ساعت 15:47
    ما از 99/999999999 درصد انرژی ساخته شده ایم .........

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Quantum عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)