صفحه 38 از 122 نخستنخست ... 2836373839404888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 1218

موضوع: اندیکاتورهای متاتریدر

8,670 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط peros نمایش پست ها
    متاسفانه الان اونیکی اندیکاتورها رو هم تست کردم اصن کلا اضافه نمیشن. تصویری که خواستین رو گذاشتم اگر درست نیست تصحیحش کنم؟ بازم ممنون برای کمکتون
    فایل پیوست 467966
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، الان اندیکاتور امینو اف تی که در این لیست نیستش، مگر زمانی که میخواستید اندیکاتور رو اضافه کنید از این طریق جلو نرفتید که: از سربرگ file گزینه open data folder بعد در پنجره باز شده فولدر mql4 و بعد فولدر indicators و فولدر examples اونجا اندیکاتور رو کپی نکردید؟
    اگر طبق این آموزش جلو رفته باشید و همچنین اون آموزشی هم که قرار دادم در پست قبلی که بهش ریپلای زدید، قاعدتا اندیکاتور باید بدون مشکل اجرا بشه، یه بار دیگه فایل اندیاکتور امینو اف تی رو از این مسیری که گفتم کپی کنید، و مطمئن بشید که این آموزش رو هم انجام دادید، دقت کنید این تیک رو باید بزنید، من حالا توی عکس یادم رفته تیک رو بزنم و توی همون پست هم عرض کردم که یادم رفته تیک رو بزنم اما شما باید بزنید، این رو دوباره انجام بدید و نتیجه رو بهم اطلاع بدید، اگر نشد باید متاتریدر رو یه بار دیگه نصب کنید، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

107 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، الان اندیکاتور امینو اف تی که در این لیست نیستش، مگر زمانی که میخواستید اندیکاتور رو اضافه کنید از این طریق جلو نرفتید که: از سربرگ file گزینه open data folder بعد در پنجره باز شده فولدر mql4 و بعد فولدر indicators و فولدر examples اونجا اندیکاتور رو کپی نکردید؟
    اگر طبق این آموزش جلو رفته باشید و همچنین اون آموزشی هم که قرار دادم در پست قبلی که بهش ریپلای زدید، قاعدتا اندیکاتور باید بدون مشکل اجرا بشه، یه بار دیگه فایل اندیاکتور امینو اف تی رو از این مسیری که گفتم کپی کنید، و مطمئن بشید که این آموزش رو هم انجام دادید، دقت کنید این تیک رو باید بزنید، من حالا توی عکس یادم رفته تیک رو بزنم و توی همون پست هم عرض کردم که یادم رفته تیک رو بزنم اما شما باید بزنید، این رو دوباره انجام بدید و نتیجه رو بهم اطلاع بدید، اگر نشد باید متاتریدر رو یه بار دیگه نصب کنید، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.
    نه واقعیتش که اینکار رو نکردم فقط اندیکاتور رو کشیدم داخل ناویگیتور!!! چون قبلا یکبار اینکار رو انجام دادم و اضافه شد برای همین فک کردم که کار درست رو دارم انجام میدم. ممنون الان همین کار رو میکنم. بازم ممنون

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از peros عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نه واقعیتش که اینکار رو نکردم فقط اندیکاتور رو کشیدم داخل ناویگیتور!!! چون قبلا یکبار اینکار رو انجام دادم و اضافه شد برای همین فک کردم که کار درست رو دارم انجام میدم. ممنون الان همین کار رو میکنم. بازم ممنون
    نه منظورم اون فایل اندیکاتور امینو اف تی هست که باید کپی کنید در فولدر متاتریدر که به اندیکاتور ها اضافه بشه، این رو عرض کردم، یه لطف کنید و فایل اندیکاتور امینو اف تی رو دوباره دانلود کنید و طبق اون مسیری که در پست قبلی همون سربرگ file گزینه open data folder و الی آخر، از اون روش اندیکاتور رو کپی کنید، یه بار متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید، ضمن این که اون تیکی هایی هم که گفتم رو بزنید، یه بار اینکار رو انجام بدید ببینید نتیجه میده یا نه؟

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نه منظورم اون فایل اندیکاتور امینو اف تی هست که باید کپی کنید در فولدر متاتریدر که به اندیکاتور ها اضافه بشه، این رو عرض کردم، یه لطف کنید و فایل اندیکاتور امینو اف تی رو دوباره دانلود کنید و طبق اون مسیری که در پست قبلی همون سربرگ file گزینه open data folder و الی آخر، از اون روش اندیکاتور رو کپی کنید، یه بار متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید، ضمن این که اون تیکی هایی هم که گفتم رو بزنید، یه بار اینکار رو انجام بدید ببینید نتیجه میده یا نه؟
    بله همه اندیکاتورها اضافه شدن. بسیار ممنون از راهنماییتون

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از peros عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    بله همه اندیکاتورها اضافه شدن. بسیار ممنون از راهنماییتون
    درست شد الان؟

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درست شد الان؟
    بله همشون اضافه شدن با همین روشی که گفتین. از فایل ششروع کردم و در اندیکاتورها قسمت ایگزامپل کپی پیست کردم متاتریدر رو بستم و باز کردم و الان همشون هستن
    اون تیک رو هم فعال کردم توی اپشن
    ممنون

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از peros عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    بله همشون اضافه شدن با همین روشی که گفتین. از فایل ششروع کردم و در اندیکاتورها قسمت ایگزامپل کپی پیست کردم متاتریدر رو بستم و باز کردم و الان همشون هستن
    اون تیک رو هم فعال کردم توی اپشن
    ممنون
    خب خدا رو شکر، عالیه، خوشحالم که تونستم کمکتون کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خب خدا رو شکر، عالیه، خوشحالم که تونستم کمکتون کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    انشالله که همیشه شاد و سلامت و پرسود باشید

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از peros عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,059 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    انشالله که همیشه شاد و سلامت و پرسود باشید
    سلام دوست عزیز
    همیشه وقتی اندیکاتوری رو اضافه میکنید در سربرگ navigation روی قسمت اندیکاتور یک کلیک راست کنید و گزینه ی refresh رو انتخاب کنید یا اینکه یکبار متاتریدر رو ببندید و باز کنید
    شادی و تندریستی بیشتری رو براتون آرزومندم
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,059 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر دوستان
    دوتا سوال دارم خدمتتون
    1-چطور میتونم از قسمت مارکت اندیکاتور اضافه کنم(اکانت mlq5 ساختم.به اکانتم وصل هست. به سایت که میرم متاتریدر ویندزور رو باز میکرد در حالیکه من میخوام روبو رو باز کنه و الان با اینکه متاتریدر ویندزور رو پاک کردم باز هم این امکان رو ندارم یعنی سایت رو باز میکنه به اون قسمت که میپرسه ایا متاتریدر نصب شده داری رو اوک میکنم ولی متاتریدر رو باز نمیکنه که اندیکاتور رو برام نصب کنه)
    2-ایا اندیکاتوری رو سراغ دارید که مووس رو همیشه در حالت crosshair نگهداره.(همون حالت صلیبی شکل که میشه باهاش میزان پیپ رو اندازه گیری کرد)
    پیشتر از نگاه و راهنماییتون سپاسگزارم
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)