صفحه 99 از 122 نخستنخست ... 4989979899100101109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1214

موضوع: اندیکاتورهای متاتریدر

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، متاسفانه تا اونجایی که بنده اطلاع دارم اینکار در متاتریدر 4 به صورت پیش فرض شدنی نیست (البته شاید اسکریپتی براش نوشته شده باشه)، اما در متاتریدر 5 یه قابلیت وجود داره که میشه Level های اندیکاتورها رو با هم یکی کرد، به اینصورت که تیک گزینه Scale by line رو میزنید و Level رو تنظیم میکنید؛ علی ایها الحال امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی. @mohammad76
    درود به جناب @Akbaragha بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، متوجه شدم که پست بنده رو ریپلای کردید، اما متاسفانه زمانی که روی ریپلای پستتون کلیک میکنم چیزی نشون داده نمیشه، پست بقیه عزیزانی که پست های بنده رو ریپلای کردند رو میتونم مشاهده کنم، اما نمیدونم چرا پست شما فقط نشون داده نمیشه!
    از اونجایی که گمان میکنم پستتون ممکنه به پرسش قبلی محمد جان برگرده، از جناب @Mohammad.Hashemi عزیز هم خواهش میکنم اگر براشون مقدوره به پروفایل بنده سر بزنند و ببینن ریپلای پست جناب Akbaragha به پست بنده رو میتونن مشاهده کنن یا نه؟ممنون.
    سلام و درود امین جان من عالی هستم مطمعنم شما هم عالی هستید
    اگر اندیکاتورش هم باشه خیلی خوب میشه یه چیزی مثل اندیکاتور 4مکدی. مشکلی که با 4مکدی دارم اینه که بقیه مکدی ها رو نمیتونم پاک کنم یا شایدم بشه ولی من بلد نیستم شما اطلاع دارید که چطوری میشه از 4مکدی فقط دوتاش رو نشون بده؟
    در مورد پست اکبرآقا متاسفانه برای منم چیزی نشون نمیده حتی توی تاپیک هم پست مربوطه نیست

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    سلام درود
    دوستان لطفا اگر اندیکاتور مولتی تایم کورال رو دارید به اشتراک بزارید
    مدتی هست دنبالش هستم اما پیدا نکردم
    سپاس
    سلام و درود علی جان امیدوارم حالت خوب باشه
    لینک کورال مولتی تایم خدمت شما برای متا4 هست
    ویرایش توسط Mohammad.Hashemi : 09-23-2023 در ساعت 23:16

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام و درود امین جان من عالی هستم مطمعنم شما هم عالی هستید
    اگر اندیکاتورش هم باشه خیلی خوب میشه یه چیزی مثل اندیکاتور 4مکدی. مشکلی که با 4مکدی دارم اینه که بقیه مکدی ها رو نمیتونم پاک کنم یا شایدم بشه ولی من بلد نیستم شما اطلاع دارید که چطوری میشه از 4مکدی فقط دوتاش رو نشون بده؟
    در مورد پست اکبرآقا متاسفانه برای منم چیزی نشون نمیده حتی توی تاپیک هم پست مربوطه نیست
    درود دوباره خدمت شما محمد جان، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی؛
    در مورد پرسش که مطرح فرمودید، متاسفانه بنده تا به حال از اندیکاتور چهار مکدی استفاده نکردم و اطلاع خاصی در این زمینه ندارم که بتونم در اختیارتون قرار بدم، اما احتمالا باید قابلیت حذف دوتا از مکدی ها وجود داشته باشه قاعدتا، اگر چنین نبود، میتونید با یه کلک دو مکدی رو حذف کنید، اونم اینه که نامرئیشون کنید، یعنی در واقع پارامتر رنگ رو None قرار بدید، البته اگر در پیکربندی و کد نویسی اولیه رنگ رو ثابت قرار داده باشن، اندیکاتور میتونه بعد از هر بار ریست شدن دوباره به رنگ اولیه ای که براش تعریف شده برگرده اما علی ایها الحال این تنها راهیه که به ذهنم میرسه!
    میگم من تا کنون حتی این اندیکاتور رو روی چارتم هم باز نکردم، اما در گذشته زمانی که مثلا میخواستم در ایچیموکو چیکواسپن رو به عنوان مثال حذف کنم، خیلی راحت پارامتر رنگ رو به None تغییر میدادم، مثل تصویر پایین:
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
    در مورد ریپلای پست جناب @Akbaragha هم تشکر میکنم که پیگیری فرمودید و اطلاع رسانی کردید که پستشون براش شما هم قابل مشادهده نبود، امشب هم متوجه شدم که ایشون پست بنده رو ریپلای کردن، اما متاسفانه باز هم برای بنده قابل مشاهده نیست، از اینجاست که میخواستم دوباره ازتون خواهش کنم اگر براتون مقدوره یک بار دیگه ریپلای جدید ایشون به پست اخیر بنده رو چک بفرمایید، چون امشب هم ایشون ریپلای کردند اما باز قابل مشاهده نیستش متاسفانه!
    سپاس و تشکر فراوان از شما دوست عزیزم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما محمد جان، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی؛
    در مورد پرسش که مطرح فرمودید، متاسفانه بنده تا به حال از اندیکاتور چهار مکدی استفاده نکردم و اطلاع خاصی در این زمینه ندارم که بتونم در اختیارتون قرار بدم، اما احتمالا باید قابلیت حذف دوتا از مکدی ها وجود داشته باشه قاعدتا، اگر چنین نبود، میتونید با یه کلک دو مکدی رو حذف کنید، اونم اینه که نامرئیشون کنید، یعنی در واقع پارامتر رنگ رو None قرار بدید، البته اگر در پیکربندی و کد نویسی اولیه رنگ رو ثابت قرار داده باشن، اندیکاتور میتونه بعد از هر بار ریست شدن دوباره به رنگ اولیه ای که براش تعریف شده برگرده اما علی ایها الحال این تنها راهیه که به ذهنم میرسه!
    میگم من تا کنون حتی این اندیکاتور رو روی چارتم هم باز نکردم، اما در گذشته زمانی که مثلا میخواستم در ایچیموکو چیکواسپن رو به عنوان مثال حذف کنم، خیلی راحت پارامتر رنگ رو به None تغییر میدادم، مثل تصویر پایین:
    در مورد ریپلای پست جناب @Akbaragha هم تشکر میکنم که پیگیری فرمودید و اطلاع رسانی کردید که پستشون براش شما هم قابل مشادهده نبود، امشب هم متوجه شدم که ایشون پست بنده رو ریپلای کردن، اما متاسفانه باز هم برای بنده قابل مشاهده نیست، از اینجاست که میخواستم دوباره ازتون خواهش کنم اگر براتون مقدوره یک بار دیگه ریپلای جدید ایشون به پست اخیر بنده رو چک بفرمایید، چون امشب هم ایشون ریپلای کردند اما باز قابل مشاهده نیستش متاسفانه!
    سلام و درود امین جان
    روشی که گفتید رو امتحان کردم جواب داد ولی بازم اون چیزی که میخواستم نشد چون هیستوگرام رو نشون نمیده و فقط مکدی لاین رو نشون میده.در هر صورت از راهنمایی شما بینهایت سپاسگزارم

درمورد پست اکبرآقا هم نمیدونم مشکل چیه چون پست من رو هم ریپلای زدن ولی برام نشون نمیده

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط افتخار شاگردی نمایش پست ها
    سلام دوستان . یه اندیکاتور مکدی برای متا چهار هست که چهار مکدی رو در یک قاب قرار داده که مثل امینو اف تی هست . برای متاتریدر 5 هست این اندیکاتور؟
    یه چنین چیزی برای متا 5 منظورمه

فایل پیوست 530499فایل پیوست 530499
    سلام و درود امیدوارم حالتون عالی باشه
    نسخه متا4 این اندیکاتور رو اگر دارید ممنون میشم برام بفرستید یا اسمشو بگید که دانلودش کنم سپاسگزارم

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    6,109 بار در 1,471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 263 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستانی که در تریدینگ ویو و یا در بازارهای بورس ایران در کارگزاریها میخواهند مکدی کلاسیک را به مکدی استاندارد تبدیل کنند میتوانند از طریق مطالعه در عکسهای پایین تبدیل نمایند. سپاس از دوستان

ویرایش توسط E.ESMAIL : 09-24-2023 در ساعت 14:24
    الله

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

Miladabbasi آواتار ها
    60 بار در 20 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خسته نباشید دوستان عزیزامیدوارم حال دلتون عالی باشه.
    ماشین حساب مدیریت سرمایه واسه اندروید داریم ایا..؟؟؟
    اگه هست ممنون میشم معرفی کنید مرسی.

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Miladabbasi عزیز تشکر کرده اند:

2 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خوبی اقا من این اکسپرت رو اگه داری می خوام ممنون میشم برام بفرستی
    ایمیل
    [email protected]
    tlg: krasoulzadeh

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از koosharr عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام و درود علی جان امیدوارم حالت خوب باشه
    لینک کورال مولتی تایم خدمت شما برای متا4 هست
    درود بر شما محمد جان سپاسگزارم
    برای متا 5 ندارید ؟
    دوستان کسی اندیکاتور مولتی تایم کورال برای متا 5 داره ؟
    LIVE LIKE A DRUNK

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

316 بار در 63 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

آقا سلام
    وقت شما بخیر
    اندیکاتور والیوم پرفایل یا مشابه اون رو برای متاترید 4 یا 5 سراغ ندارید ؟؟؟؟
    محسن کیا

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از plak135 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)