نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، میتونید از اندیکاتور جناب @Akbaragha بزرگوار استفاده بفرمایید، ایشون اندیکاتور رو در تاپیک "ایده ها و سیستمهای شخصی ساخته شده بر اساس مفهوم دوره فراکتالی مولتی تایم فریم" آپلود کرده بودن، اما بنده 10 صفحه اول رو که گشتم پیداش نکردم، گمان میکنم ایشون اندیکاتور رو حذف کرده باشن، چون بنده تقریبا یادمه همون 10 صفحه اول ایشون دو سه تا پست خیلی عالی در مورد نحوه کار با اون اندیکاتور رو قرار داده بودند، البته بنده این اندیکاتور رو در آرشیو شخصی خودم دارم، ولی بدون اجازه ایشون نمیتونم آپلود کنم.
از این جهته که ایشون رو منشن کردم، اگر صلاح میدونند اندیکاتورشون رو اینجا خدمت دوستان قرار بدن.
البته یه نوع استوکاستیک هم هست، به اسم T3 stochastic، این استوکاستیک هم یه سری تنظیمات داره که به شما این اجازه رو میده Level های 0 و 100 رو حذف کنید و شباهت بسیار زیادی به اندیکاتوری که پیش ترخدمتتون عرض کردم داره، علی ایها الحال امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
سلام و درود امین جان بابت پیگیری شما سپاسگزارم به نظر میرسه پست مربوطه پاک شده امیدوارم اکبرآقا اجازه استفاده از اندیکاتورشون رو به ما هم بدن سپاسگزارم @Akbaragha