صفحه 35 از 122 نخستنخست ... 2533343536374585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 1214

موضوع: اندیکاتورهای متاتریدر

mahdi.63 آواتار ها
    145 بار در 43 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    ممنونم از پاسخگوییتون
    اگر محبت کنید آموزش اضافه کردنش رو بزارید که خیلی عالی میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، میتونید در قسمت تنظیمات عدد 5 رو به جایه یکی از اعداد بدید، یا اگر میخوایید همه اعداد رو داشته باشید و 5 رو هم بهشون اضافه کنید، یه k% 5 دستی اضافه کنید، اگر خواستید امر بفرمایید تا آموزشش رو قرار بدم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    EVERY DAY IS A SECOND CHANCE

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.63 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.63 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    ممنونم از پاسخگوییتون
    اگر محبت کنید آموزش اضافه کردنش رو بزارید که خیلی عالی میشه
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب برای اضافه کردن یه K% 5 به امینو اف تی، ابتدا کلید های ترکیبی ctrl+N رو بزنید، یه پنجره سمت چپ باز میشه، از اونجا روی گزینه indicators دوبار کلیک کنید تا محتویاتش رو نشون بده، بعد گزینه Oscillators رو انتخاب کنید و از اونجا بگردید دنبال Stochastic Oscillator، روش یه بار کلیک کنید و نگه دارید و بکشید (درگ کنید) بیاریدش توی پنجره اندیکاتور امینو اف تی، اونجا تنظیمات رو بهش بدید، دی درصد و Slowing رو یک قرار بدید و K% 5 قرار بدید، از سربرگ color هم میتونید رنگش رو عوض کنید، اینجوری میتونید یه K% جدید به امینو اف تی اضافه کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-18-2023 در ساعت 18:12

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mahdi.63 آواتار ها
    145 بار در 43 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی لطف کردین دوست عزیز
    شاد و پرسود باشید
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب برای اضافه کردن یه K% 5 به امینو اف تی، ابتدا کلید های ترکیبی ctrl+N رو بزنید، یه پنجره سمت چپ باز میشه، از اونجا روی گزینه indicators دوبار کلیک کنید تا محتویاتش رو نشون بده، بعد گزینه Oscillators رو انتخاب کنید و از اونجا بگردید دنبال Stochastic Oscillator، روش یه بار کلیک کنید و نگه دارید و بکشید (درگ کنید) بیاریدش توی پنجره اندیکاتور امینو اف تی، اونجا تنظیمات رو بهش بدید، دی درصد و Slowing رو یک قرار بدید و K% 5 قرار بدید، از سربرگ color هم میتونید رنگش رو عوض کنید، اینجوری میتونید یه K% جدید به امینو اف تی اضافه کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    EVERY DAY IS A SECOND CHANCE

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.63 عزیز تشکر کرده اند:

RasoulAftab آواتار ها
    8,447 بار در 811 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی، لینک یه اندیکاتور رو خدمتتون قرار میدم، بنده شخصا امتحان کردم و خوب بود، امیدوارم برای شما هم کار آمد باشه، منتها قبلش برای اینکه مطمئن بشید بدون مشکل کار میکنه، از سربرگ tools گزینه options و سربرگ expert advisors تیک گزینه allow dll رو مطابق عکسی که قرار میدم بزنید (توی این عکس من فراموش کردم تیک رو بزنم، اما شما یه موقع فکر نکنید اشتباه شده، شما تیک رو فعال کنید)، سلامت و شاد باشید.
    فایل پیوست 463464
    لینک اندیکاتور:https://www.uplooder.net/files/a60a5...anger.ex4.html
    ممنون از شما...
    این اندیکاتوری که لطف کردین و فرستادین اجرا کردم ولی خیلی جفت ارز یا نمادهای دیگه را نمایش میده که باعث شلوغی نمودار میشه در نهایت 4 یا 5 تا نماد را نیاز دارم...
    متاسفانه این هم موقع سوئیچ هنگ میکنه بعضی وقتا... شاید هم از لب تاپم باشه مشکل چون در حالت عادی که یه بروکر باز دارم نشانگر رم عدد بالای 90 درصد از رم درگیر را نشان میده که احتمالا مشکل هارد داشته باشه...

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از RasoulAftab عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,698 بار در 876 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فکر کنم به خاطر اینه که بنده این اندیکاتور رو از mql market دانلود کردم و بعد اینجا قرار دادم، فقط روی سیستم خودم کار میکنه، شما رو ارجاع میدم به پست جناب علی، که زحمت کشیدن و آموزش دانلود از mql market رو ارائه دادن، یه حساب کاربری در mql ایجاد کنید و از اونجا اندیکاتور های کاربردی رایگان رو دانلود بفرمایید، 364# کافیه حساب رو ایجاد کنید، وارد حساب بشید و اسم این اندیکاتور رو سرچ کنید و دانلود بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام دوست خوبم امیدوارم که عالی باشی
    مولتی لاین برا متاتریدر 5 دارید لینکش رو برام بزارید ؟؟؟

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط RasoulAftab نمایش پست ها
    ممنون از شما...
    این اندیکاتوری که لطف کردین و فرستادین اجرا کردم ولی خیلی جفت ارز یا نمادهای دیگه را نمایش میده که باعث شلوغی نمودار میشه در نهایت 4 یا 5 تا نماد را نیاز دارم...
    متاسفانه این هم موقع سوئیچ هنگ میکنه بعضی وقتا... شاید هم از لب تاپم باشه مشکل چون در حالت عادی که یه بروکر باز دارم نشانگر رم عدد بالای 90 درصد از رم درگیر را نشان میده که احتمالا مشکل هارد داشته باشه...
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید توی قسمت تنظیمات گزینه ای وجود داره که همه جفت ارز ها رو نشون نده و فقط جفت ارز های انتخابی رو نشون بده یا نه، حالا خودم هم بعدا یه چک میکنم، در مورد اینکه هنگ میکنه، احتمالا مشکل از سیستمتون هست، به علت اینکه من شخصا که امتحان کردم مشکلی نبود، حالا اون رو هم واستون دوباره چک میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-19-2023 در ساعت 08:42

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم امیدوارم که عالی باشی
    مولتی لاین برا متاتریدر 5 دارید لینکش رو برام بزارید ؟؟؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه اندیکاتور مشابه اون رو داشتم، ولی فکر کنم پاکش کردم، الان میرم ببینم میتونم دوباره پیداش کنم، اگر پیداش کردم در اسرع وقت قرارش میدم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-19-2023 در ساعت 08:42

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه اندیکاتور مشابه اون رو داشتم، ولی فکر کنم پاکش کردم، الان میرم ببینم میتونم دوباره پیداش کنم، اگر پیداش کردم در اسرع وقت قرارش میدم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنونم دوست عزیز
    دوستان دیگه هم دیدن اگه لینک مولتی لاین برا متاتریدر 5 رو داشتن ممنون میشم برام بزارن

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    دوستان دیگه هم دیدن اگه لینک مولتی لاین برا متاتریدر 5 رو داشتن ممنون میشم برام بزارن
    درود دوباره خدمت شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه سوال، آیا این اندیکاتوری که میفرمایید، برای سریع تر کشیدن خطوط درست شده و روی چارت اصلی هست؟ مثل v-line که برای متاتریدر 4 هست؟ چون اولش من با این پیش فرض جلو اومدم که اندیکاتور مولتی لاین باید به خطوط ربط داشته باشه.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه سوال، آیا این اندیکاتوری که میفرمایید، برای سریع تر کشیدن خطوط درست شده و روی چارت اصلی هست؟ مثل v-line که برای متاتریدر 4 هست؟ چون اولش من با این پیش فرض جلو اومدم که اندیکاتور مولتی لاین باید به خطوط ربط داشته باشه.
    بله دوست من برا رسم خطوط استفاده میشه

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)