صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47

موضوع: عادت های تریدر های موفق

774 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    من به واسطه شغلی که دارم حدود 12 ساعت از روز می بایست سر کارم که شغل پر مشغله ای هم هست حضور داشته باشم برای همین واقعا چندین مدت مستاصل بودم و نمی دونستم چطور بتونم تمرین های دوره رو انجام بدم و بتونم به مرز رهایی از شغل کارمندی نزدیک بشم. شبها تا 12 معمولا بیدار می موندم و تمرین های جزئی انجام می دادم یا ویدئوهای استاد رو نگاه می کردم. اما از یه زمان به بعد اراده کردم که این وضع رو تغییر بدم. من قبلا در زمان دانشجویی مطالعه ای در مورد زندگی نامه شهید دکتر چمران انجام داده بودم که یکی از موارد خاص زندگی ایشون اینه که ساواک در گزارشاتش نوشته که " ساعت خواب شبانه روزی او 1 ساعت است" . این همیشه توی ذهنم به عنوان یک نکته مثبت و شگرف زندگی شهید دکتر جمران باقی بود. از این موضوع برای حل مشکل خودم استفاده کردم و ساعت خواب شبانه روزی خودمو از 7 ساعت رسوندم به 2 ساعت و نیم.
    شب های اول سخت و طاقت فرسا بود و معمولا هر دو ساعت 1 اسپرسو دبل می خوردم و شبی نزدیک 1 کیلیو سیب می خوردم
    دو ماه به این روال گذروندم ولی الان به مرحله ای رسیده ام که فقط شبی یه فنجان قهوه و یه دونه میوه حالا از هر میوه در دسترس میل می کنم و خواب 2 ساعت و نیمه دارم.
    موضوع شگرف تر اینه که توی جلسات محل کار که میرم و آن دسته از جلساتی که بیش از 1 ساعت طول می کشه می بینم چشمای اکثر حاضرین سرخ شده و تقریبا دارن می خوابن ولی من کامل توی جلسه حضور دارم و اصلا آثار خستگی و خواب توی چشمام نیست.
    سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و متن تقریبا طولانی بنده رو مطالعه کردید.

2. 80 کاربر برای این پست سودمند از Reza Akbari عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    1,403 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    این تاپیک به درخواست شما عزیزان باز شده.
    در این تاپیک می تونید عادت های تریدرهای موفق رو در یک پست قرار بدین
    یا راجع به عادت های تریدرهای موفق بحث کنید.
    اول از همه عادت هایی رو که باعث شده شما نسبت به قبل تریدر بهتری بشین بنویسید و بعد برین سراغ عادت های تریدرهای موفق دیگه که خب در کتاب ها یا جاهای دیگه گفته شده.
    دقت کنید در پست هاتون لینک فیلم یا لینک کتاب یا لینک های دیگه قرار ندین.
    با تشکر
    امینو

سلام و درود خدمت دوستان و استاد گرامی
    من تا تریدر موفق شدن خیلی راه دارم و هنوز قدم های اول رو برداشتم ولی مطمئنم با راهی که استاد پیش پامون گذاشتن و کمک و همراهی دوستان بزودی خواهم رسید
    حقیقتا وقتی اولین بار طبق نقشه راه فایل ها رو دیدم با توجه به اطلاعات قبلی و مطالبی که میدونستم با خودم گفتم خوب این روش و سیستم خیلی تغییری در من ایجاد نخواهد کرد و همه رو بلدم .
    ولی چون به استاد اعتماد کامل داشتم سعی کردم دقیقا همه موارد گفته شده توسط ایشون رو مو به مو انجام بدم حالا هرچقدر هم میخواد زمان ببره .
    بار دوم و سوم رو هم دیدم و تمرین کردم و هر بار که میبینم و بیشتر تمرین میکنم متوجه میشم که چقدر در اشتباه بودم . واقعا در هر بار دیدن فایل ها نکاتی رو متوجه میشم که بار اول درک نکرده بودم . برام خیلی عجیب ولی بسیار جذاب شده مطالب. دقیقا فکر میکنم دارم به همون سطح آگاهی که ایشون تاکیید داشتن میرسم و مطالب داره برام جا میفته .البته تاپیک چالش و لطف و کمک دوستان هم بسیار کمک کننده بود و حس میکنم هر روز نسبت به روز قبل رشد میکنم و این خیلی حس خوبی داره. این مطالب رو نوشتم تا هم دوستان بدونن که چقدر تمرین و تکرار کمک کننده اس و هم اینکه تشکر ویژه از استاد عزیز و دوستان خوبم داشته باشم.
    خلاصه مطلب اینکه فقط با تمرین تمرین تمرین و تکرار حتما حتما و حتما نتیجه میگیریم به امید خدا
    ویرایش توسط Z.Pasandide : 05-12-2022 در ساعت 11:12
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

4. 43 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

519 بار در 130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    اول از همه عادت هایی رو که باعث شده شما نسبت به قبل تریدر بهتری بشین بنویسید و بعد برین سراغ عادت های تریدرهای موفق دیگه که خب در کتاب ها یا جاهای دیگه گفته شده.
    با تشکر
    امینو
    سلام دوستان... نظرات دوستان رو دیدم و خیلی برای من جالب بود از عادت هایی مثل کنار گذاشتن شبکه های اجتماعی تا خواب شبانه ۲ ساعت...
    بله طبق حرف دوستمون تغییرات بزرگ با قدم های کوچک انجام میشن.
    من هنوز حتی به تاپیک ترید هم نرسیدم و فقط دارم پله ها رو محکم میکنم برم پله بعدی البته خیلی کند ولی از مسیری که توی اون هستم راضی و مطمئنم
    خوب یا بد بودن هر چیزی رو ما انسان ها میتونیم تشخیص بدیم و بهتره تحقیق و تفکر کنیم تا درست تشخیص بدیم اما تشخیص عادات درست یه بحثه اما دست کشیدن یا جایگزین کردن اون عادات بحث دیگه ای هست
    من وبینار های استاد مداوم میبینم... متاسفانه کسی که مسیر زندگیش به بی نظمی خورده، اصلاح سخت تری درپیش داره تا کسی که به تازگی برای خودش میخواد عادت درستی ایجاد کنه.
    من سخنران خوبی نیستم و برای من که هنوز وارد تاپیک ترید هم نشدم، درست نیست از چیزی که تجربه نکردم بگم و این تاپیک فعلا برای مطالعه من هست اما اگه کسی بعد از این پست
    خواست پست جدیدی بزاره، بهش توصیه میکنم حتما حتما تمامی پست های این تاپیک رو از ابتدا مطالعه کنه...

"عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد."

درک مطلب فوق مثل درک دست اندازهای دوره آموزشی (خطوط روند) بسیار مهم است
    تشکر از استاد امینو عزیز
    ویرایش توسط EMTerminator : 05-17-2022 در ساعت 01:29
    کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست

6. 44 کاربر برای این پست سودمند از EMTerminator عزیز تشکر کرده اند:

Yoshita آواتار ها
    9,070 بار در 542 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود
    یک عادت خوب و لذت بخش رو عنوان میکنم امیدوارم مفید واقع بشه
    خواب راحت و کامل
    متاسفانه چیزی که از خواب در ذهن ما هست این بوده که افرادی که خواب کمتری دارند انسان های موفق تر و باهوش تری هستند و این یک عادت خوب و عالی هست اما در واقع طرز فکر اشتباهی بوده تمام افراد موفق خواب کامل و خوبی دارند البته استثنا هایی هم ممکنه وجود داشته باشه که ما در مورد این استثنا ها صحبت نمیکنیم
    استاد در مقالعه بیولوژی و روانشناسی فیزیولوژیک در این مورد کامل توضیح دادند (امکان گذاشتن لینک نیست در بخش مقالات سایت قرار داره) که چه تاثیری بر عملکرد مغز ما داره و مغز ما میتونه سم زدایی کنه و چطور کم خوابی باعث میشه مغز تمایل زیادی به افکار منفی داشته باشه که در مقاله کامل میتونید مطالعه کنید پس کلام رو کوتاه میکنم ، همچنین ویدیو از دکتر واکر در تد هست که پیشنهاد میکنم حتما ببینید دیدتون نسبت به خواب کاملا تغییر میکنه
    احساسات نقش مهمی در روند تصمیم گیری ایفا می کنند. زیرا قوه احساس،انتخابی است.اگر احساس عصبانیت کنید،عوامل جزئی و کم اهمیت نیز شما را خشمگین میکنند اگر وحشت زده باشید،کوچکترین صدا نیز شما را می ترساند اگراحساس شادمانی کنید حتی رویدادهای معمولی خنده را بر لبان شما ظاهر می سازد .

8. 45 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

221 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما استاد امینو عزیز
    تارخ هستم و امیدوارم که خوب باشید
    به نظر من عادت هایی که باعث میشه ما تریدر بهتری بشیم همون عادت هایی هست که باعث میشه ما ادم بهتری بشیم.
    بنده چندین عادت رو چند سالی هست که دارم و باهاتون در میون میزارم.
    1.زمان هایی که فکرم خیلی مشغوله بدون گوشی میرم پیاده روی میکنم.هم ذهن رو از فکر های بیهوده خالی میکنه و هم باعث میشه ایده های جالب به ذهنتون برسه.
    2.استفاده از شبکه های مجازی رو خیلی کم کردم.در طول روز موبایل من در یک گوشه ای از خونه افتاده و فقط چندین بار بهش سر میزنم چون شبکه های اجتماهی طوری ساخته شدن که مارو غرق خودشون بکنن و وقتی نزدیکم باشه زیاد وسوسه میشم که ازش استفاده کنم.
    3.مطالعه کتاب در طول روز برای من تبدیل به عادت شده و لذت میبرم ازش.با خوندن یک کتاب چکیده علم نویسنده رو که سال ها زمان برده رو در مدت زمان کوتاهی بدست میاریم.من مطالعه کتاب رو به چندین قسمت 20 دقیقه ای در روز تقسیم میکنم.یعنی مثلا 5 بار هر بار 20 دقیقه در طول روز مطالعه میکنم.
    4.حذف تلویزیون.واقعا مطالبی که در تلویزیون هست به من چیزی رو اضافه نمیکنه و فقط وقتم رو میگیره و ذهنم رو مشعول میکنه.
    5.حذف هرگونه اخبار غیر مربتط به من.ماهیت اخبار بد و تلخ و غیر قابل واکنش هست.به طور مثال اتفاق بدی در زیمباوه افتاده.من تاثیری نمیتونم داشته باشم و فقط اعصابم خورد میشه.پس کلا حذفش میکنم.
    6.دوش اب سرد در اول روز.باعث میشه بدنم از فرمت خواب در بیاد و زودتر اماده به شروع روز بشم.
    7.عدم معاشرت با افراد منفی.افراد منفی میتونن هرکسی باشن که به من و رسیدن به اهدافم کمکی نمیکنن.
    8.یادداشت دخل و خرج های روزانه زندگی.باعث میشه همیشه حواسم به میزان پول ورودی و خروجی زندگیم باشه.
    9.برنامه ریزی از کلی به جزئی.من چشم اندازی که میخوام در زمان مرگم بهش برسم رو تصور کردم.اون میشه یک هدف بزرگ برای من.بعد اومدم هدف های کوچیکی برای رسیدن به اون مشخص کردم.بعد برای رسیدن به این هدف های دوم برنامه ریزی سالیانه کردم و سالیانه شد فصلی/ماهیانه/هفتگی و روزانه.البته یادتون باشه که برنامه ریزی به هر شکلی باید منعطف باشه چون در زندگی اتفاقاتی میوفته که خارج از کنترل ماست و اگر برنامه ریزی ما منعطف نباشه با برهم خوردن یک برنامه روزانه تمرکز مون رو از دست میدیم.
    10.نوشتن نامه برای کسای که از انها در من رنجی هست.همه ما در زندگی افرادی داریم که در قلبمان رنجی از ان فرد به ما رسیده است.من برای هرکدام از این افراد با لحن خودمانی و بدون تعارف نامه ای مینویسم و تمام چیزی که در قلبم هست رو از زبان خودم به اون فرد میگم و در اخر اتیش میزنم.باعث میشه حیلی به صلح درونی بیشتری برسم.
    11.تمرین ذن.استاد در اینباره خیلی مفصل صحبت کردند و کتاب دعوت به تمرین ذن رو معرفی کردند و من هم از همون استفاده میکنم.
    12.سفر.من برای خودم برنامه ریزی کردم که هر فصل یک سفر به جایی که تابحال نرفتم برم و همه ما میدونیم که سفر چقدر تجربه خوبیه و به جهان بینی ما کمک میکنه.هر 2 هفته هم سعی میکنم یک گشت و گذار یک روزه در شهر خودم یا شهر های اطراف داشته باشم و حاهای دیدنی ای که ندیدم رو ببینم.
    13.رفتن به طبیعت.جایی میخوندم که انسان در عصر مدرن برای رهایی از فکر های مضر و برای داشتن حس خوب خیلی خوبه که به طبیعت بره.مثل کوه/جنگل/دشت/صحرا و ... . به این دلیل که مثلا ما غرق مشکلی هستیم و در ناخوداگاه فکر میکنیم این مشکلی که الان من دارم خیلی بزرگه.ولی وقتی به طبیعت میریم هم خودمون و هم مشکل رو در مقابل طبیعت کوچیک میبینیم و این ذهن مارو اروم میکنه.البته که در ناخوداگاه انسان وقتی به طبیعت میره حس و حالی که زمانی پدران و پدربزرگ های ما در طبیعت زندگی میکردند به وجود میاد و این در ناخوداگاه ما هست.
    14.بررسی اشتباهات تریدری در اخر هفته.ژورنال و چک لیست و معاملات سود ده و ظرر ده رو بررسی میکنم.
    15.دور بودن از چارت در اخر هفته.تریدری موفقی میگفت برای دی تریدر ها زمان هایی که کلا دور از چارت باشن لازمه.
    16.کار فیزیکی قبل از خواب.استادی میگفت استراحت کار ذهنی کار فیزیکیه و استراحت کار فیزیکی خواب.بسیار مهمه این نکته.
    17.خوش گذرانی معقول و انجام کارهایی که دوست دارم در اخر هفته.چون دی تریدر هستم و در طول هفته استرس و کار ذهنی سنگینی دارم در اخر هفته سعی میکنم کارهایی کنم که بهم خوش بگذره و باعث میشه برای هفته بعد اماده باشم.
    18.انجام تاپیک چالش ها اول روز.سعی میکنم هرروز تاپیک چالش هارو انجام بدم چون با زوم و قسمتی از چارت مواجه میشم که دید یک نفر دیگه است و این بهم کمک میکنه.
    19.انجام بازی فراوانی اولین کار روز.من هرروز بازی فراوانی رو بعد از بلند شدن از خواب انجام میدم.چون اگر اینقدر پول داشتم مطمئنم همون اول روز خرج میکردم.

در اخر ممنونم از شما دوستان و استاد امینو بزرگ
    من هنوز تریدر موفق و اون تریدری که دلم میخواد نشدم ولی این عادت هارو در خودم پرورش دادم که به چیزی که میخوام برسم.
    هنوز نرسیدم ولی تو اینکه یک روزی به همین زودی ها میرسم شکی ندارم.
    ارادتمند شما
    تارخ

سلام و عرض ادب
    ممنون بابت مطالب عالی که باهمون به اشتراک گزاشتین
    انشاالله همیشه موفق باشین
    میشه لطفا بفرمایین تاپیک چالش کجاست؟

10. 26 کاربر برای این پست سودمند از yeganeh عزیز تشکر کرده اند:

519 بار در 130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    ممنون بابت مطالب عالی که باهمون به اشتراک گزاشتین
    انشاالله همیشه موفق باشین
    میشه لطفا بفرمایین تاپیک چالش کجاست؟
    آخر کوچه سمت چپ!
    عزیزم توی آخرین ارسال ها همیشه هست چون هر روز بازی میشه
    از ادمین درخواست حذف پست خودم رو دارم. ممنون @Proadmin
    کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از EMTerminator عزیز تشکر کرده اند:

45 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عادت خوب باید با توجه به نیازهای واجب زندگی الویت بندی شه یعنی من فقط زوم کردم به درامد برسم بعد سلامتی بعد پرداخت بدهی بعد ارتباطات بعد سرمایه گذاری // مادامی که لنگ نیازهای روزمرم باشم تمرکزی برای هیچ عادتی نخواهم داشت.

14. 20 کاربر برای این پست سودمند از Eynoddin عزیز تشکر کرده اند:

Saeed ida آواتار ها
    1,644 بار در 491 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    با تشکر
    امینو
    سلام خدمت استاد عزیزتر از جان و همراه های نازنین.
    عادت های بنده برای ساختن پی ساختمان:
    1-ساعت 5/30 صبح بیداری
    2-مرتب کردن تخت خواب
    3-خوردن1 لیوان آب
    4-نماز و دعا و شکرگزاری
    5-خوندن3 صفحه کتاب
    6-شروع به تمرین و یادگیری مباحث دوره پرایس اکشن بر اساس نقشه راه
    7-مرور یا نوشتن مقالات روانشناسی جدید سایت
    8-بازی فراوانی
    9-سه مرتبه تمرین تنفس 5دقیقه ای (قبل ظهر،عصر و شب)
    10-روزانه بررسی3صفحه از تاپیک تمرین در تایم های مشخص و مختلف
    11- 30دقیقه خواب بعدظهر
    12- 10دقیقه ورزش هوازی نسبتا سخت
    13-مدیتیشن
    14-تیک زدن عادات انجام شده در دفترچه( و نوشتن1جمله راجع به روز و اینکه چه احساسی دارم الان. و بخودم نمره میدم.)
    15-یه قصه از شاهنامه گوش میدم و
    16-ساعت23 میخوابم.
    *در روز قرار بود 10دقیقه اینستا و واتس اپ رو چک کنم. قبلا ساعت ها وقتم رو صرف چت کردن میکردم آخر رسید به روزی1دقیه.

photo_2022-07-17_20-40-26.jpg

موارد رو کلی عرض کردم خدمت دوستان.
    و در آخر اینکه تو این 4ماه زندگی من به قبل و بعدش تقسیم شد که اکثرا مدیون استادم
    ویرایش توسط Saeed ida : 07-17-2022 در ساعت 20:49
    MAKE YOUR BED

16. 47 کاربر برای این پست سودمند از Saeed ida عزیز تشکر کرده اند:

262 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلامدوست عزیزم من یه مشکلی دارم گفتم از شما بپرسم شاید بتونید کمکم کنید من چون تا بحال یک تریدر ثروتمند ندیدم هنوز بعد از 15 ماه باور کامل ندارم که میشه از فارکس ثروتمند شد فقط بخاطر شخصیت جناب امینو ودرسای روانشناسیشون هنوز دووم اوردم ودارم یادگیری رو ادامه میدم ولی هنوزباور قطعی ندارم ممنون میشم اگه کمکم کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.tradr1401 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    تشکر از استاد بابت تاپیک عالی
    عادت هایی که در تریدر های موفق دیدم و بعضی عادت هاشونو برداشتم و بقیه شونم برمیدارم
    1) سلامتی اولویتشونه ( تغزییه ورزش و....)
    2) یه عادتی دارن که خیلی عالیه _ اون تریدر هایی که من دیدم همیشه حال خوب دارن فعالیت هاشون در جهت حال خوب انجام میدن
    3)روتین های قبل شروع روز کاری دارن و روتین پایان روز دارن
    4)جالبه من تو بررسی هام دیدم تریدری که کتاب نمیخوند (من فکر میکردم همشون عارفن) ولی اکثرا کتاب خان هستن
    5)سحر خیزن روزشون را با هوای تاریک شروع میکنن با هوای تاریک تموم میکنن ( بودن تریدر هایی که سحر خیز نبودن)
    6)یه عادت یا نظمی که داشتن این بود وقتی غرق کارشون میشدن تمام حواس پرتی هارو از محیط دایره تریدریشون برمیداشتن
    7)به ورودی ها فوقالعاده اهمیت میدهند
    8)نظم یه عامل جدا نشدنی موفقیت که داشتن همشون
    9)عملگرا بودن یه کلید میدیدنش
    10)کاری رو تموم نکرده دست نمیکشن از تلاش __ مسولیت پذیر بودن __
    اینا مواردی بودن که در بررسی ام با 12 تریدر ایرانی (خانوم و اقا) بدست اوردم (عادت های مشترکشون)
    خودمم برخی مواردشونو از قبل داشتم و الان روشون کار میکنم که عادتهای سازنده بدست بیارم
    _کتاب خوندنش 10 پاداشه عمل کردنش 100 پاداش قبلا به صورت روزنامه میخوندم اما وقتی شروع به عمل کردم دونه دونه پاداششو میبینم
    _نظم من اوایل زیاد جدی نمیگرفتم ولی اتغییرش دادم و میدم
    _مرور اهداف که یادم نره کجا میخوام برم یه روتین جذابه برام و انرژی برا مفید فعالیت کردن میده برام
    در موارد جدید پست را اپدیدت میکنم
  18. 22 کاربر برای این پست سودمند از hamedshakiba عزیز تشکر کرده اند:

mohammad fx آواتار ها
    327 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان...وقت همگی بخیر
    خیلی کوتاه نظر خودم رو راجب عادت ها میگم...
    به نظر من در وهله اول باید ببینیم ایا توی این بیزنس ادم موفقی هستیم یا نه؟؟؟و موفقیت توی حرفه ما یعنی مستمر سودده اونم نه برای دوهفته...حداقل 3 ماه تا 6 ماه...
    بعد وقتی به این درجه رسیدیم ببینیم چه عاداتی در ما ایجاد شده که قبلا نبوده و دلیل این موفقیته...
    مورد بعدی اینکه بعضی از عادت ها فقط میتونه برای همون شخص خوب باشه و برای یکی دیگ بد...مثلا ساعت 6صبح بیدار شدن وغیره...ما انسانیم و باید انعطاف پذیر باشیم.
    به عقیده من عادت ها و روتینی که یک تریدر رو موفق کنه ربط پیدا میکنه به نحوه زندگی اون شخص و البته <زمان> که مشخص کنه اون عادات چی باشه.
    ولی در نهایت یک سری عادات توی این حرفه وجود داره که اگر تریدر نتونه در خودش ایجاد کنه بدون شک موفقیت بلند مدتی در کار نخواهد بود...
    صبر مهم ترین عادته...داشتن چک لیست و تهیه ژورنال...ترید اسنایپری...پذیرفتن ضرر...
    کدوم تریدر موفقی رو میشناسین که بشینه پشت چارت و روزی بیست تا پوزشین باز کنه؟؟کدوم تریدر موفقی رو میشناسین که توی سبک خودش تخصص نداشته باشه؟؟کدوم تریدر موفقی رو میشناسین که بعد از ضرر حس انتقام جویی غالب منطقش بشه و باهاش کاری کنه که اکانت رو نابود کنه؟؟
    تریدر موفق چک لیست داره_صبر میکنه طبق چک لیست میزنه حتی اگ دو هفته موقعیت نداشته باشه_بخاطر اینکه روی یک سبک کار کرده متخصص شده_تریدر موفق اگر ضرر کنه با خیال راحت میپذیره و بازهم صبر میکنه برای موقعیت بعدی طبق چک لیست...

شرمنده اگر طولانی شد.امیدوارم همگی موفق باشین...
    our only god is the TIME

20. 44 کاربر برای این پست سودمند از mohammad fx عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع