صفحه 30 از 56 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 552

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام حمیدرضا جان روزت خوش
    در ابتدا با ورود شما به این تاپیک فکر کنم تحولات عظیمی ایجاد کرده اید
    من نمیدونم از کجا شروع کنم بخونم و اصلا نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم برای این تاپیک و این که این همه وقت رو از کجا به دست میارین در نوع خودش برای من قابل تامل هست
    خب اولین عادتی که باید تو خودم به دست بیارم اینه که زمانم رو درست مدیریت کنم و از ساعت 8 صبح تا 12 شب فول تایم هستم و اگه بیایم محاسبه کنیم به جز تایم های غذا و ... تقریبا دوربر 11 ساعت میشه(که فکر کنم 4 ساعتش مفید میشه)
    حالا من دور دوم رو دیروز تموم کردم و اماده میشم برم دور سوم و خیلی کارا هست باید انجام بدممممممممم (یادتون هست در ابتدای دور دوم چقدر دور سر خودم میپیچیدم الان انگار دارم به اون شکل دوباره ریست کارخانه میشه)
    میبینم دوستان و مخوصا شماااااااااااا خیلی خوب دارین تو این تاپیک فعالیت میکنین و چند تا ریپلای هم به سرکار خانوم زارا زده بودید که نفهمیدم موضوع چیه اصلا
    انصافا وقتش رو از کجا میارین؟
    برنامم اینه دور سوم رو تو 4 ماه جمع و جور کنم به نحو احسنننن بعد کم کم بیام تو مدیتیشن و کتابا
    واقعا اونقدر مورد هست نمیدونم چیکار کنم
    یه سوال دیگه هم دارم چون اهل شهرستان هستم کتابای نیروی حال و اثرمرکب رو تونستم تهیه کنم از اینجا ولی فکر کنم مترجمینشون بازدهی 50 درصد کتاب رو از بین ببرن
    حالا من مترجمین کتابایی که تهیه کردم رو میگم و در ادامه چند سوال دارم ازتون
    نیروی حال = اسم کتاب نیروی حال هست و قدرت نیروی حال نیست و نمیدونم که کتاب درست رو تهیه کردم و یا نه روی کتاب نوشته رهنمونی برای روشن بینی معنوی از اکهارت تله با ترجمه هنگامه اذرمی (چاپ هجدهم)
    اثر مرکب = اثر دارن هاردی مترجم (بهاره رزاقی)(چاپ پانزدهم)
    1)ایا مترجمین بهتری سراغ دارین؟
    2)برای کتاب های زیر چه مترجمینی رو پیشنهاد میدین و به نظرتون از کجا تهیه کنم (حتی تو ارومیه هم نبود این کتابا و از دیجی کالا 9 ماه پیش جان مورفی رو سفارش دادم برای اولین بار و اونم اشتباه اوردن و دیگه کتاب سفارش ندادم ازشون)
    عادت های اتمی - دعوت به تمرین ذهن
    حالا یه عادت شخصی هم که تو خیلیا هست در حال تلاس برای کنارگذاشتن اون هستم (البته خیلی عادت های بدی هست که باید کنار بزارم) و فکر کنم کتاب عادت های اتمی تاثیر بزاره روم
    در مورد کتاب هم در دوران مدارس اصلا ارتباط خوبی با کتاب نداشتم اما خب همیشه بهترین شاگرد مدرسه هم بودم و اشنایی با این مارکت در سن 18 سالگی که منطبق شد با کلاس دوازدهم که سال پیش میشد راهی بود برای جدایی از سیستم بد اموزشی جمهوری اسلامی (ایران عزیز) اما خب دوست دارم کتابایی که عادت هام رو تغییر بدن رو شروع به مطالعه کنم و دوست دارم برم دوباره در محیط کتاب خوانی شخصیم
    این برنامه رو هم که گذاشتین و سرکار خانوم سارا هم اومدن در پست بالا گزاشتن نمیدونم ماجراش چییه
    سلام و درود دوست عزیز آقا عرفان
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    کتابهایی که نوشتید میتونید در ارومیه خیابان استادان کتاب فروشی ایران کتاب و کتاب فروشی شهر کتاب خریداری بکنید ، حتی اگر در شهر کتاب موجودیشون تموم شده بود درخواست کنین براتون تهیه میکنن
    آرزوی موفقیت و سلامتی همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من نمیدونم از کجا شروع کنم بخونم و اصلا نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم برای این تاپیک و این که این همه وقت رو از کجا به دست میارین در نوع خودش برای من قابل تامل هست
    خب اولین عادتی که باید تو خودم به دست بیارم اینه که زمانم رو درست مدیریت کنم و از ساعت 8 صبح تا 12 شب فول تایم هستم و اگه بیایم محاسبه کنیم به جز تایم های غذا و ... تقریبا دوربر 11 ساعت میشه(که فکر کنم 4 ساعتش مفید میشه)
    حالا من دور دوم رو دیروز تموم کردم و اماده میشم برم دور سوم و خیلی کارا هست باید انجام بدممممممممم (یادتون هست در ابتدای دور دوم چقدر دور سر خودم میپیچیدم الان انگار دارم به اون شکل دوباره ریست کارخانه میشه)
    میبینم دوستان و مخوصا شماااااااااااا خیلی خوب دارین تو این تاپیک فعالیت میکنین و چند تا ریپلای هم به سرکار خانوم زارا زده بودید که نفهمیدم موضوع چیه اصلا
    برنامم اینه دور سوم رو تو 4 ماه جمع و جور کنم به نحو احسنننن بعد کم کم بیام تو مدیتیشن و کتابا
    یه سوال دیگه هم دارم چون اهل شهرستان هستم کتابای نیروی حال و اثرمرکب رو تونستم تهیه کنم از اینجا ولی فکر کنم مترجمینشون بازدهی 50 درصد کتاب رو از بین ببرن
    نیروی حال = اسم کتاب نیروی حال هست و قدرت نیروی حال نیست و نمیدونم که کتاب درست رو تهیه کردم و یا نه روی کتاب نوشته رهنمونی برای روشن بینی معنوی از اکهارت تله با ترجمه هنگامه اذرمی (چاپ هجدهم)
    2)برای کتاب های زیر چه مترجمینی رو پیشنهاد میدین و به نظرتون از کجا تهیه کنم (حتی تو ارومیه هم نبود این کتابا و از دیجی کالا 9 ماه پیش جان مورفی رو سفارش دادم برای اولین بار و اونم اشتباه اوردن و دیگه کتاب سفارش ندادم ازشون)
    حالا یه عادت شخصی هم که تو خیلیا هست در حال تلاس برای کنارگذاشتن اون هستم (البته خیلی عادت های بدی هست که باید کنار بزارم) و فکر کنم کتاب عادت های اتمی تاثیر بزاره روم
    در مورد کتاب هم در دوران مدارس اصلا ارتباط خوبی با کتاب نداشتم اما خب همیشه بهترین شاگرد مدرسه هم بودم و اشنایی با این مارکت در سن 18 سالگی که منطبق شد با کلاس دوازدهم که سال پیش میشد راهی بود برای جدایی از سیستم بد اموزشی جمهوری اسلامی (ایران عزیز) اما خب دوست دارم کتابایی که عادت هام رو تغییر بدن رو شروع به مطالعه کنم و دوست دارم برم دوباره در محیط کتاب خوانی شخصیم
    این برنامه رو هم که گذاشتین و سرکار خانوم سارا هم اومدن در پست بالا گزاشتن نمیدونم ماجراش چییه

سلام وقتتون بخیر
    برای بحث کتاب ها اول نیروی حال که مترجم مسیحا برزگر بهترین هستن و حتی میتونین کتاب صوتیش رو با صدای دلنشین آقای برزگر گوش بدین(فوق العاده پیشنهاد میشه و ارامش بخشه) و یک کتاب دیگه هم دارن به نام تمرین نیروی حال که مربوظ به کتاب اول هست تمریناتش هست.

برای دسترسیتون ئبه کتاب ها پرسیده بودین. من خودم کتاب هامو از دیجیکالا میگیرم. اگه اشتباهی توی ارسال پیش اومد میتونین کالا رو برگشت بدین بدون هزینه و هزینه ی کتاب هم به حسابتون عودت میشه.
    انتشارات نگین ایران بد نیست، توی قسمت نظرات خریداران همیشه نظرات رو بخونین میتونه مفید باشه.
    با تخفیفات خوبی هم که دیجی کالا گذاشته میتونین کلی کتاب بخرین ک من هم کلی کتاب با نصف قیمت و کمتر خریدم.
    و کتاب هایی با جنس کاغذ بالک دارن(که شبیه به کاغذ کاهی هست) و اکثر خریداران ایراد گرفتن که با کیفیت پایینه و برای همین تخفیف گذاشتن. اما کاغذ بالک بهترینه هم بخاطر رنگ و هم وزن فوق العاده سبک کتاب

اگه باز هم دلتون با خرید اینترنتی نبود میتونین نرم افزار فیدیبو رو نصب کنین و کتاب های مورد نظرتون رو هم متنی و هم صوتی داشته باشین. (که من خودم صوتی میگیرم،و حین انجام کارهای خونه شاید روزی 3ساعت بیشتر کتاب گوش میدم.. برای متنی ؛ چاپی رو ترجیح میدم گوشی یا صفحه مانیتور چشم رو خسته میکنه مخصوصا ماها که یکسره به مانیتور نگاه میکنیم)با مترجمین و گوینده های متفاوت داره که گویندگی آقای محسن زرآبادی پور رو بهتون پیشنهاد میکنم فوق العادس
    تو قسمت سرچ نرم افزار بزنین همه ی کتاب هایی رو که ایشون گویندگی کردن رو میاره که اکثرا هم بهترین کتاب ها و بهترین مترجمین بوده.

باز هم اگه سلیقتون متفاوت بود میتونین به صورت نمونه و رایگان بخشی از کتاب رو با گویندگان متفاوت رو گوش کنین
    همیشه قسمت نظرات خوانندگان رو هم مد نظر داشته باشید.

یه خوبی هم که فیدیبو داره هر چند وقت یکبار کد تخفیفات خوبی رو برای خوانندگان میزاره و توی اون روزها میتونین خریدتون رو کامل کنین.

انقد از کد تخفیف میگم واس اینه که کتاب هایی که توی این 3 4 ماه من از دیجی کالا و فیدیبو گرفتم(همه هم مربوط به روانشناسی فردی و همین زمینه ها) با تخفیف شده 3 میلیون و بدون تخفیف 5 یا 6 میلیون که با مابقی قیمت تخفیف خورده میتونم کتاب های بیشتری بگیرم

برای مترجمین بقیه کتاب هاتون من مشکلی فعلا با کتاب هام نخوردم و نمی دونم بهترینن یا نه که بهتون توصیه بکنم.
    ولی همیشه نظرات خریداران مهم بوده برام
    ویرایش توسط Sahar69830 : 01-30-2022 در ساعت 16:13

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام سحر جان درابتدا گفتین برنامه دقیقی ندارم و میخوام برای هر دقیقه برنامه خاصی داشته باشم
    میخوام این سخن استاد رو نقل قول کنم که وقتی خیلی ریز برنامه ریزی میکنیم دنیا به رومون میخنده و فکر میکنه سرشوخی باهاش باز کردیم و .....
    به نظرم با این نقل قول کوچک بفهمین منظورمو
    شاد باشید و پیروز

بله بسیار عالی
    ممنون از توصیه مفیدتون

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,855 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام اقا عرفان عزیز
    روز خوبی رو داشته باشید

این روش در مرحله ازمایش هست فعلا تا ببینیم چطور پیش میره و نتایج و نظرات چطور هست .
    خب برای اینکه بفهمید زمان هاتون رو دارید چیکار میکنید شروع کنید به یادداشت کردن کارهایی که میکنید و باید در طی روز انجام بدید . ( دیگه برای یک مسیله کوچیک 3-4 ساعت زمان نمیزارید چون میدونید باید به کارهای دیگه تون برسید )
    تو طول روز با مدیریت زمان میشه به همه کار ها رسید و وقت هم اضافه اورد ، استاد با سه حوزه سرمایه گذاری ، دو تا کمپانی + بانک و انجمن و ترید + باشگاه + کتاب خوانی و... به کار هاشون میرسن

سرکار خانوم زارا تاپیک رو دنبال میکردند و فعلا در تاپیک خوانی ما مشارکت نداشتند ولی سرکار خانوم سحر و سارا با توجه به فرمت دارن پیش میرن ( مثل اینکه اون ایموجی خشم کار خودش رو کرد )
    تو طول روز میدونم باید دیگه چه کار هایی رو انجام بدم مثل شغل اولم ، یه حوزه سرمایه گذاری به سبک بازی مونوپولی دارم ، انجمن ، تمرین ، فایل ها ، 2 ساعت باشگاه ، دیدن 1 فایل 1 ساعته از دوره های اقای کوین ترودو و از فردا هم شروع ترید با توجه به تموم شدن ماه ژآنویه و بعضی روز ها هم کار هام از این هم بیشتره
    در نتیجه حواسم به زمان و کارهایی که میکنم هست و سعی میکنم با زمان کم بیشترین بازدهی رو داشته باشم

بله کارها زیاده ولی یه فیل رو نمیشه درسته خورد ، هربار یک گاز از فیل بزنید

درمورد مترجم ها هم صحبت نکنید که دلم خونه ، کتاب های دست دوم رو میخونیم یعنی ممکنه کتابی که میخونیم برداشت های متجرم از جملات باشه و خوده جمله به صورت دقیق نباشه و حالا ما موضوعات سانسور شدن قسمت هایی از کتاب و... رو هم داریم .

کتاب عادت های اتمی رو هم یکبار مطالعه کردم کتاب خوب و فوق العاده ای هست به شرط عمل کردن
    شاگرد اول بودن در مدارس شرط موفقیت در زندگی نمیشه ، من هم جزو برترین شاگرد ها بودم ولی اطاعاتی که در این طول کسب کردیم به هیچ عنوان به درد بخور وکاربردی نبوده .

درمورد پست سرکار خانوم سارا ، طبق تمرین فصل دوم کتاب یک سری کارها از ما خواسته شده بود که باید انجام بدیم ( باید )
    تمرین این هفته هم به سبک بود به صورت خلاصه
    1- شکرگزاری
    2- دیدن فراوانی ها در زندگی
    3- حساب کردن یکی از جنبه های زندگی مون مثل تغذیه ، تناسب اندام ، زمان ، پول و...

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zaraa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از مطالبی که گفتید خیلی لذت بردم و برام جالب بود ، فقط یک نکته لطفا یکم ساده تر و روان تر و حتی عامیانه تر توضیح بدید ، خیلی بهتر هست یا مثال بزنید ، خودتون چیکار کردید.
    چون مطالبتون خیلی کتابی بود ، کاش کارهایی که انجام دادید و درک کردید را به زبان ساده بگید.
    ممنونم
    سلام سرکار خانم
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    دقیقا دلیل کتابی بیان شدن مطالب به این خاطر بوده که مطلب ها از روی متن کتاب نت برداری شده
    سعی میکنم داخل یک یا چند پست این موضوعات رو باز کنم .

موفق و سربلند باشید.
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_FX نمایش پست ها
    سلام سرکار خانم
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    دقیقا دلیل کتابی بیان شدن مطالب به این خاطر بوده که مطلب ها از روی متن کتاب نت برداری شده
    سعی میکنم داخل یک یا چند پست این موضوعات رو باز کنم .

موفق و سربلند باشید.
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    پس حتما زیر پست خودتون من را منشن کنید تا از این مطالب عالی بهره مند شوم.
    موفق و پیروز باشید.
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,855 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام و عرض ادب جناب راکفلر
    خیلی هم عالی
    یه نظر میخوام بدم
    درسته همه ی این کارها رو باید بکنیم (صرفا نظر شخصی من هست و میخوام روش بحث کنیم) امااا = اولین هدف ما تو این اکادمی چیه؟ به سوددهی مستمر رسیدن و سپس کتاب خوانی و تاپیک های دیگر این اکادمی که کلا فکر میکنم انجمن اکادمی ویو یک انجمن انسان ساز هست
    اونقدر حرف واسه گفتن دارم نمیدونم از کجا شروع کنم:d
    خب بنده دور دوم رو تموم کرده ام دیروز و میخوام استارت دور سوم رو بزنم و اهدافم به صورت زیر است(باید اینم بگم این یک برنامه روزانه ازمایشی هست و میخوام ببینم چجور پیش میرم)
    1)ساعت 6 یا 7 یا 8 شروع روز جدید تا ساعت 7 ظهر که تقریبا اگر 7 بیدار شم تقریبا 12 ساعت وقت دارم تا 7 ظهر که 4 ساعتش صرف صبحانه و نهار و ورزش و استراحت میشه و که میمونه 8 ساعت و تمام این تایم میره صرف تمرین و دیدن فایل بشه که امیدوارم تمام این 8 ساعت رو بتونم مفید استفاده کنم و به طور میانگین فکر کنم تو دور سوم هر فایل 2 روز طول بکشه (البته 15 تا فایل اول رو 1.5 الی 2 ماه تمرین خواهم کرد و بقیه فایل ها فقط چند تا تکنینک هستند و 2 ماه باقی مانده واسه 35 فایل دیگه
    2)از ساعت 7 تا 12 که شامل 5 ساعت میشه تاپیک تمرینات و کتاب هایی که تهیه کرده ام (کتاب هایی که استاد گفته اند) و بازی فراوانی و....
    این خلاصه برنامم بود که قراره امشب یا فردا به طور جزیی بنویسم با نکات خیلی زیاد دیگه (باید خیلی روش زوم کنم که چون این برنامه عامل موفقیت و پیرفت سریع من خواهد بود)

حالا از دوستانی که این پست رو میخونن واز اقای حمیدرضا کتاب هایی که استاد فرمودند تهیه کنیم ( عادت های اتمی و اثرمرکب و دعوت به تمرین ذهن و نیروی حال (که الیته یکی از دوستان بهترین مترجم کتاب نیروی حال رو معرفی کردندن) ) لطفا دوستان بهترین مترجم های این کتاب هارو معرفی میکنن چون میخوام شروع به مطالعه اینا کنم و نمیخوام یک مترجمی که خودش هم نمیدونه چی نوشته رو تهیه کنم
    اگه دوستان راهنمایی بفرماین ممنون میشم
    در ضمن حمیدرضا جان این دوره اقای کوین ترودو راجع به چه چیزی هست؟
    سلام مجدد

55 درصد عامل موفقیت روانشناسی فردی + 35 درصد مدیریت سرمایه + 10 درصد سیستم

به نظر من این اشتباهه که بخوایم تک بعدی جلو بریم چون نمیشه بدون داشتن عادت های خوب و مفید یا ذهنیت درست به سوددهی رسید در نتیجه باید سعی کرد در ابعاد مختلف کم کم پیشرفت کرد .
    اثر موجی خیلی زیبا در این مثل چینی اومده :
    به خاطر میخی نعلی افتاد
    به خاطر نعلی اسبی افتاد

به خاطر اسبی سواری افتاد
    به خاطر سواری جنگی شکست خورد
    به خاطر شکستی مملکتی نابود شد
    و همه این ها به خاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود
    تفکر شما شبیه به این مثال هست یعنی میگید اول پول و به فکر عادت های خوب مثل زمانبندی ( میخ ) نیستید .

مورد بعدی به نظرم ذهنیت شما هنوز در دوران مدرسه هست یعنی زنگ اول هندسه ، زنگ دوم تمرین ، زنگ سوم انجمن

چون اغلب محیط کاری ما تو خونه هست من به برنامه هام انعطاف دادم و زمان نزاشتم که حتما در این زمان این کار بلعکس من لیست کار هامو نوشتم و سعی میکنم در ابتدا کار های اسون رو انجام بدم
    ( یادم میاد در یکی از تمرین هایی که در کتاب بخواهید تا دادهشود این تمرین رو داده بود که بعد از نوشتن لیست روزانه به سراغ کارهای اسون تر و اون هایی که دوست دارید برید و بعد میبیند کارهای سخت تر تیک خورده )
    هرچی جزیی تر و پیچیده تر سخت تر به قول استاد دید نرمال داشته باشید

یک کتاب بخرید و بهش عمل کنید لازم نیست 10 تا کتابو بخونید بلعکس 1 کتابو ده بار بخونید .
    کتاب اثر مرکبی که من خودنم و از مترجمش راضی بودم ( کتاب ترجمه شده اش رو هم خوندم و مترجم این کتاب به نسبت ترجمه خوبی رو داشت )
    مترجم : لطیف احمد پور و میلاد حیدری هست .

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,281 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام مجدد

55 درصد عامل موفقیت روانشناسی فردی + 35 درصد مدیریت سرمایه + 10 درصد سیستم

به نظر من این اشتباهه که بخوایم تک بعدی جلو بریم چون نمیشه بدون داشتن عادت های خوب و مفید یا ذهنیت درست به سوددهی رسید در نتیجه باید سعی کرد در ابعاد مختلف کم کم پیشرفت کرد .
    اثر موجی خیلی زیبا در این مثل چینی اومده :
    به خاطر میخی نعلی افتاد
    به خاطر نعلی اسبی افتاد

به خاطر اسبی سواری افتاد
    به خاطر سواری جنگی شکست خورد
    به خاطر شکستی مملکتی نابود شد
    و همه این ها به خاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود
    تفکر شما شبیه به این مثال هست یعنی میگید اول پول و به فکر عادت های خوب مثل زمانبندی ( میخ ) نیستید .

مورد بعدی به نظرم ذهنیت شما هنوز در دوران مدرسه هست یعنی زنگ اول هندسه ، زنگ دوم تمرین ، زنگ سوم انجمن

چون اغلب محیط کاری ما تو خونه هست من به برنامه هام انعطاف دادم و زمان نزاشتم که حتما در این زمان این کار بلعکس من لیست کار هامو نوشتم و سعی میکنم در ابتدا کار های اسون رو انجام بدم
    ( یادم میاد در یکی از تمرین هایی که در کتاب بخواهید تا دادهشود این تمرین رو داده بود که بعد از نوشتن لیست روزانه به سراغ کارهای اسون تر و اون هایی که دوست دارید برید و بعد میبیند کارهای سخت تر تیک خورده )
    هرچی جزیی تر و پیچیده تر سخت تر به قول استاد دید نرمال داشته باشید

یک کتاب بخرید و بهش عمل کنید لازم نیست 10 تا کتابو بخونید بلعکس 1 کتابو ده بار بخونید .
    کتاب اثر مرکبی که من خودنم و از مترجمش راضی بودم ( کتاب ترجمه شده اش رو هم خوندم و مترجم این کتاب به نسبت ترجمه خوبی رو داشت )
    مترجم : لطیف احمد پور و میلاد حیدری هست .

موفق باشید.
    چقدر زیبا این مطالب رو عرض کردید
    و چقدر عالی به درک یکسری مطالب رسیدید که اصول موفقیت هستند
    من هم یک جای یک جمله عالی رو خوندم که به فکر منو فرو برد

بعد از اولین ضرر فهمیدم که این بازار نیازمنده دانش است
    ولی متاسفانه بعد از 5 سال تازه فهمیدم که اول باید خودم عوض میشدم

امیدوارم بقیه نیز به فکر فرو برن و اون جرقه هر چه زود تر روشن بشه
    با تشکر
    In : amiralii.fx

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Brave_Heart. نمایش پست ها
    چقدر زیبا این مطالب رو عرض کردید
    و چقدر عالی به درک یکسری مطالب رسیدید که اصول موفقیت هستند
    من هم یک جای یک جمله عالی رو خوندم که به فکر منو فرو برد

بعد از اولین ضرر فهمیدم که این بازار نیازمنده دانش است
    ولی متاسفانه بعد از 5 سال تازه فهمیدم که اول باید خودم عوض میشدم

امیدوارم بقیه نیز به فکر فرو برن و اون جرقه هر چه زود تر روشن بشه
    با تشکر
    سلام و درود خدمت شما دوست عزیز و کاربر بسیار موفقBrave_Heart
    امیدوارم حالتون خوب باشه که قطعا هست
    خیلی جملات عالی در دو پست قبلی گفته شد گفتم جمله استادم پیوست اینا بکنیم شاید به قول شما اون جرقه دوستانی که این پستهارو بعدا خوندن زده بشه
    تا حالا فکر کردین با وجود این که 55 درصد موفقیت روانشناسی هست چند کاربر در تاپیک روانشناسی فردی و بازار و تاپیک کتاب خوانی در حال فعالیت هستن ؟ بسیار کم در حد 20 یا نهایتا 30 نفر
    اگر اشتباه نکرده باشم استاد فرمودند 5 درصد از افراد کل دنیا جز ثروتمندان و انسانهای موفق هستن و 95 درصد کل ثروت دست این 5 درصد هست و این 5 درصد با وجود این که دوست ندارند کارهایی رو انجام میدن که اون 95 درصد انجام نمیدن ، تنها تفاوت انسانهای موفق و غیره موفق در این هست که انسانهای موفق کارهایی رو که حتا دوست نداشتن و سخت بوده انجام دادند
    ای کاش روزی برسه که انسانها به قدرت درونشون دست پیدا کنند و از عظمت وجودشون استفاده کنند و از این مسیر اشتباه تغییر دادن شرایط بیرون دست بردارن و درونشون رو تغییر بدن تا شرایط بیرون خودش تغیر کنه
    ممنون میشم اگر در جمله ای که از استاد نوشتم ایرادی باشه اطلاع بدید اصلاح کنم
    نلسون ماندلا :
    پروردگارم را سپاس میگویم که مرا روحی تسکین ناپذیر ارزانی بخشیده
    من ارباب سرنوشت خودمم
    من ناخدای روح خویشتنم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 01-31-2022 در ساعت 10:57
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

-Abol- آواتار ها
    1,542 بار در 126 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب و عالی باشه داشتم تاپیکو میخوندم یه پست جالب دبدم راجب نظر سنجی اینکه چه کتابی رو باهم شروع کنیم به خوندنش بعد بیایم نظراتمون رو بگیم . آیا هنوزم این کار ادامه داره ؟
    جهان خیلی بزرگ تر از این حرفاست

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از -Abol- عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع