صفحه 40 از 56 نخستنخست ... 30383940414250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 552

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

1,898 بار در 350 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک

نکته ی مهم و ارتباط مستقیم با ترید

با سلام خدمت دوستان و همراهان خسته نباشید اول از همه میخوام بگم خوشحالم که اینقدر خوش شانس بودم که به همچین ادکامی اشنا بشم با همچین ادمای خفنی ممنون از اقای امین دهقان بزرگ .....
    من کتاب پادکست خیلی می خونم و گوش میدم و اینجا با دیدن این تاپیک کلی خوشحال شدم میگن ذکات علم نشر اونه پسر منم دارم چیزی که گردنمه رو با سواد کم و خرد نتچیزم بهتون میدم امیدواارم مفید بوده باشه

کتابی که میخوام بهتون معرفی کنم که ربط مستقیم به کار و کیفیت ترید خودم داشته کتاب کی هستش when
    این کتاب بطور خلاصه راجب این میگه که ما جز ساعت بیرونی روز و شب ساعت درونی هم داریم که هر کسی متفوته و تقریبا قابل تعویض هم نیست

حالا کجا بکار میاد ؟ جایی که شما هیستوری معمله خودتون رو بزارین جلو خودتون و با دقت ببنید که چه ساعت هایی از روز بیشترین ضرر و بیشترین تعداد سود رو داشتین و سعی کنید در اون تایم پای چارت معامله نکنید

مثلا بنده به شدت ساعت 11 صبح تا بعد ناهار مغزم قفله و بی حوصله و کسلم و خییلی خوابمم میاد بعد از فهمیدنش دیگه توی اون زمان پای چارت ننشستم اصلا و خوابیدم و بعد ناهار ساعت 3 مشغول به چک کردن بازار میشم برای ترید

خبر خوب اینکه خلاصه این کتاب هم هست که لینک cast box خودشو اینجا براتون قرار میدم پادکست خوبی که داره اینکه موقع رانندگی هم می تونید ازش استفاده کنید

https://castbox.fm/vb/259882920

ازپادکست بی پلاس

و عکس خودت کتاب هم میزارم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از alisedaghat عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    167 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خلاصه کتاب آن یک چیز (the One Things) نوشته گری کلر
    معرفی کتاب رو میتونید از (اینجا) مشاهده کنید...
    دسته بندی: موفقیت و خودیاری
    زمان مورد نیاز برای مطالعه: کمتر از 30 دقیقه

چندتا نکته:
    - خلاصه کتاب به تنهایی جایگزین اصلی کتاب نمیتونه باشه و این خلاصه فقط برای اینکه:
    /اگه هنوز این کتاب رو مطالعه نکردید یک دیدکلی از کتاب بهتون بده و شمارو با کتاب آشنا کنه تا حدودی و ببینید این کتاب مناسب شما هست یا نه
    /اگه کتاب رو مطالعه کردید این خلاصه میتونه براتون به عنوان یک مرور و حتی یه دیدگاه جدید از کتاب براتون باشه و یادآور بخش هایی مهم و کارآمد برای شما
    - از اونجایی که انجمن مناسب متن های طولانی نیست برای راحتی شما عزیزان میتونید فایل پی دی اف خلاصه کتاب رو دانلود کنید...
    - خوشحال میشم نظراتتون درباره این کتاب و اگه سوالی داشتید و جایی از متن نامفهوم بود با بنده به اشتراک بزارید...

امیدوارم از این خلاصه کتاب لذت ببرید: دانلود
    https://drive.google.com/file/d/1Hgj...ew?usp=sharing

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,536 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    پاره ای از کتاب "قدرت شفابخش ذهن" اثر پی.سی.گنه سن

در فصل 5 این کتاب شرح حال پسر ده ساله امریکایی اورده شده است:
    ..این پسر از تومور مغزی رنج میبرد و پزشکان با انجام ازمایشات متوجه شدند که انجام جراحی غیرممکن بوده و او چندماهی بیشتر زنده نخواهد بود.پسرجوان به گونه ای به مدیتیشن اعتقاد داشت که به درمان بیماری اش کمک خواهد کرد وشروع به مدیتیشن کرد،پس از مدتی احساس کرد وضع سلامتی اش بهبود یافته است.4سال درمان با مدیتیشن را انجام داد و پزشکان درکمال ناباوری دریافتند که تومورمغزی بطور کامل از بین رفته است..!!
    این پسر به روشنی از تجربیاتش کتابی را با"شرح تغییرات سلامتی با تمرین مدیتیشن" به نگارش در اورده است.وی درکتابش چنین بیان میکند که حتا بیماری های مهلک را میتوان با قدرت نیروی ذهن درمان کرد.
    اگر ایمان تان فقط فکری در سطح ضمیراگاه باقی بماند، کافی نیست باید بقدری قوی باشد که به ضمیر ناخوداگاه نفوذ کند و در انجا ریشه بدواند.
    بنابراین فقط ضمیر ناخوداگاه است که با قوی ساختن سیستم ایمنی بدن بربیماری چیره میشود و ان را از بین میبرد.

بیشتر به ضمیر ناخوداگاه خود اهمیت دهیم....
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,769 بار در 1,154 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    کتاب اثر مرکب نویسنده دارن هاردی
    مترجم فاطمه ندری
    فصل پنجم:تاثیرات
    امیدوارم تا به اینجا متوجه قضیه شده باشید که انتخاب های شما چقدر اهمیت دارد،حتی انتخاب های که مهم به نظر نمیرسند،وقتی که مرکب شوند،می توانند تاثیر فوق العاده ای روی زندگی شما بگذارند.
    سه نوع از تاثیرات روی هر فردی اثر دارد:
    1. ورودی ها :زباله وارد شود در نتیجه زباله خارج میشود.
    اگر خواهان ان هستید که بدن شما به بهترین عملکرد برسد:باید حواس خود را به خوراکی هایی با بالاترین کیفیت و ارزش غذایی که مصرف میکنید،جمع کنید واز مصرف غذاهای کم ارزش و وسوسه انگیز دورری کنید.ایا ذهن خود را با خلاصه اخبار اشباع میکنید؟یا با سریال های طنز تخریب کننده ذهن ،پر میکنید.به یاد داشته باشید که کنترل ورودی ها تاثیر بسیاری بر روی بازده و نتایج شما دارند.ذهن شما برای این طراحی نشده است که شما را خوشحال نگه دارد.ذهن شما فقط یک دستور کار دارد و ان بقا است.ما نمیتوانیم دی ان ای خود را عوض کنیم ولی میتوانیم رفتار خود را تغییر دهیم،می توانیم به ذهن خود یا بدهیم ، به فراتر از فقدان و حمله فکر کند.چگونه؟ما میتوانیم ذهن را تقویت کنیم و از ان محافظت کنیم تا بتوانیم درباره چیزهایی که اجازه ورود به انها میدهیم مرتب و منظم باشیم.اب نا سالم ننوشید:چه چیزی روی افکار شما تاثیر میگذارد و ان را هدایت میکند؟جواب ان چیزی است،که اجازه شنیدن و دیدن ان را به خود میدهید.این همان ورودی هایی است که مغز را با ان پر میکنید.همین و بس!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مگر اینکه در یک غار دور افتاده مخفی شوید وگرنه اب الوده را خواهید نوشید،بیلبردهای تبلیغاتی ، برنامه ها و اخبار شبکه ای ،حتی دوستان،اعضای خانواده با نوارهای ذهنی منفی خود می توانند اب ناسالم را به سوی لیوان شما هدایت کنید.ولی به این معنی نیست که برای محافظت از خود نمی توانید کار یا نجام دهید،شاید نتوانید از خرید مجله های زرد اجتناب کنید،اما میتوانید اشتراک خرید مجله های خود را لغو کنید.
    رژیم رسانه ای بگیرید:رسانه ها با گروگان گرفتن ما پیشرفت میکنند.هنوز باورم نمیشود تبلیغات تلویزیونی چگونه از روان شناسی ما ،ترس ها ،دردها،نیاز ها و ضعف های ما برای به دام انداختن ما استفاده میکنند.اگر همه ای زندگی خود را به این فکر کنم که به اندازه ای کافی خوب نیستم و باید این وسیله یا چیز های دیگر را بخرم ، تا خوب باشم،چطور میتوانم انتظار داشته باشم که نتایج شگفت انگیزی ایجاد کنم؟
    2. ارتباطات:چه کسانی روی شما تاثیر میگذارند؟
    پرندگان هم نوع،با هم پرواز میکنند همان ضرب المثل معروف کبوتر با کبوتر باز با باز،افرادی که از روی عادت با انها در ارتباط هستید،انسان های مرجع شما هستند .مطابق با پژوهشی که روانشناس اجتماعی هاروارد انجام شده،گروه مرجع شما حدود 95 درصد از موفقیت یا شکست شما در زندگی را تعیین میکنند.جیم ران به من اموخت ما به میانگین 5 ادمی تبدیل خواهیم شد که بیشتر زمان خود را با انها سپری میکنیم.شما اگر با 5 دزد دوست باشید شما ششمین دزد هستید نفوذ و تاثیری که دوستان بر روی شما دارند خیلی ظریف است و میتواند مثبت و یا منفی باشند.ولی به هر حال تاثیر ان بسیار قوی است.شما نمیتواند وقت خود را با انسان های منفی بگذرانید و انتظار زندگی مثبتی داشته باشید.همان طور که جیم ران به من اموخت،طبقه بندی و ارزیابی ارتباط های خودم را به سه دسته بسیار قدرتمند تبدیل کنید:قطع کردن روابط،محدود کردن روابط و توسعه روابط.برخی ها هستند که میتوانید 3 ساعت از زمان خود را با انها بگذرانید.اما 3 روز نه!بعضی های دیگر هم هستند که میتوانید 3 دقیقه با انها باشید و اما 3 ساعت نه!همیشه به یاد داشته باشید که تاثیر رابطه های شما قوی ونا محسوس است.استفاده و بکارگیری مربی ها میتواند بسیار کمک کند.شما هیچگاه ان قدر بی نقص نیستید که نیازی به مربی نداشته باشید.شگفت زده خواهید شد ،زمانی که ببینید انسان های موفق زمانی که بدانند زمان زیادی از انها نمی خواهید،چقدر تمایل به کمک کردن به دیگران دارند.به عنوان جزِیی از برنامه شخصی برای خردمندتر شدن و اثر بخش تر شدن و ضمنآ برای افزایش زمان و تعاملی که برای رهبران پیشرو دارند یک گروه مشاوران در زندگی ایجاد کنید.دنبال افراد مثبتی باشید که همان موفقیتی را دارند که شما خواهان ان هستید.هرگز از کسی که نمی خواهید جای خود را با وی عوض کنید مشاوره نگیرید!!
    3.محیط(تغییر محیط ،چشم انداز شما را تغییر می دهد.)
    رویای درون شما شاید بزرگ تر از محیطی باشد که در ان زندگی میکنید.گاهی اوقات باید از ان محیط خارج شوید تا رویای شما تحقق یابد.این قضیه مانند کاشتن نهال بلوط در گلدان است،زمانی که ریشه های ان محدود شوند رشد ان پایان می پذیرد و نهال بلوط برای تبدیل شدن به یک درخت تن.مند به فضای بیشتری نیاز دارد.درباره کارهای فکر کنید که میتوانید همین امروز ان ها را تمام کنید .علاوه بر این وقتی محیطی را برای پشتیبانی از اهداف خود خلق میکنید به خاطر داشته باشید که همان چیزهای را در زندگی جذب میکنید که تحمل میکنید،این موضوع در هر جنبه ای از زندگی صدق میکند.و هر چیزی را که تصمیم به تحمل ان گرفته اید در شرلیط زندگی فعلی تان منعکس شده است،حقیقتآ شما در زندگی چیزهای را به دست می اورید که پذیرفته اید و می اندیشید که شایسته ان هستید و لیاقت ان را دارید. اگر خواهان گسترش یک رویه منظم از ریتم های رفتاری ،ثبات و استقامت هستید،به گونه ای که تکانش بزرگ نه فقط بیاید سری به شما بزند و برود،بلکه انجا ساکن شود.باید مطمن باشید که محیط شما از تبدیل کردن ،اقدام کردن و اجرا کردن در سطوح کلاس جهانی استقبال و حمایت میکند.

نکات مهم
    داشتن مربی:جالب است که افراد موفق کسانی هستند که خواهان جذب و استخدام بهترین مربیان و اموزش دهندگان هستند.واقعا ارزش این را دارد که برای بهبود و پیشرفت عملکردها سرمایه گذاری کنید.
    فیلتر کردن روابط:در مورد قطع کردن روابط من نزدیک به 2 سال هست که همه ای روابط ها رو قطع کردم به جز پدر و مادر خودم و همسرم.و جالب این بود که میگفتند دیوونه شدی این کارا چیه و... اما بسیار زندگی من رو عوض کرد و فهمیدم باید و باید به تنهایی به مسیر ادامه بدم.
    در مورد گسترش روابط هم باید بگم چون شب و روزم شده تمرین و اموزش دوره های استاد،کسی رو ندارم که بخوام با اون هم مسیر بشم به جز(انجمن و همسرم )که به قدر کافی کفایت میکنه.
    با تشکر.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 04-24-2022 در ساعت 21:57
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر

خلاصه فصل 6 کتاب اثر مرکب

نام فصل: شتاب دهی
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    این فصل در مورد زمانی صحبت میکنه که شما با تمام قدرت دارید تلاش خودتون رو میکنید و نقطه ای هست که در آن به محدودیت خود میرسید و با شخصیت باطنی و حقیقی خود مواجه میشید
    همه افکار و پیش بینی هایی که داشتید کنار میروند و شما هستید و حقیقت محض!
    ذهن شما شروع میکند به انواع عذر و بهانه هایی که چرا خوب است انجام آن کار را متوقف سازی
    آنجاست که با یکی از بزرگ ترین سوالات زندگی روبرو میشوی: آیا آن درد و رنج را تحمل میکنی و ادامه میدهی یا متوقف میکنی و تسلیم روزگار میشوی؟

اثر مرکب چگونه میتواند به شما کمک کند تا به سطوح جدیدتر و بالاتر موفقیت دست پیدا کنید. آن هم سریعتر از چیزی که گمان میکنید احتمال دارد
    هنگامی که خود را آماده کردید، تمرین کردید ؛ آموزش دیدید و پی در پی سعی و کوشش کردید؛ دیر یا زود با لحظه حقیقت خود روبرو خاهید شد. در آن لحظه است که مشخص میکنید چه کسی هستید؟ و به چه کسی تبدیل خاهید شد؟ در آن لحظه است که رشد و پیشرفت زندگی خود را معین میکنید. اینکه یک قدم به جلو میروید یا عقب؟

اهمیت سعی و تلاش اضافی موضوع بعدی هست که در موردش صحبت میشه که این تلاش های اضافی بعد از انجام بهترین تلاش شماست که تفاوت را ایجاد میکند
    هنگامی که شرایط عالی باشد همه چیز آسان خاهد بود. این زمانی است که اکثر افراد کار خود را خوب انجام میدهند. زمانیکه شرایط سخت و دشوار است مشکلات بوجود میآیند. فریب و وسوسه ها بزرگ هستن و این زمانی است که شما باید شایستگی خود را اثبات کنید
    زمانیکه در رویه ها و ریتم های رفتاری پایداری شما به نقطه محدودیت میرسد بدانید دقیقا جایی است که خود را از خود قبلی منفک میکنید و ورژن جدید؛ قدرتمند و پیروزمندانه خویش را پیدا میکنید
    رشد واقعی با تکرارهایی انجام میشود که بعد از رسیدن به نقطه محدودیت انجام میدهید.
    در نظر گرفتن خود به عنوان سرسخت ترین رقیب خود یکی از بهترین راه ها برای چند برابر کردن نتایج است .یک راه دیگر این است که از آنجه دیگران از شما انتظار دارند بیشتر فشار بیاورید و بیشتر از حد کفایت آن را انجام دهید
    در دنیایی که اکثر چیزها حتی در حد انتظارات هم نیست شما خاهید توانست با رفتن به ورای انتظارات به طور چشم گیری نتایج خود را شتاب دهید و با اکثر عوام فاصله بگیرید.
    اختصاص دادن کمی زمان، انرژی و فکر بیشتر به تلاش هایتان فقط نتایج شما را بهتر نمیکند بلکه آنها را چندین برابر میکند.
    محدودیت یک مانع نیست بلکه یک فرصت است.
    آرزو نکنید که ای کاش آسانتر بود بلکه آرزو کنید خودتان بهتر بودید

با آرزوی شادی و موفقیت برای دوستان گرامی
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

moreza_fx آواتار ها
    1,937 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان سلام و ارادت
    ایام* به کام
    اساساً موفقیت در هر مقوله*ای، همونطور که استاد فرمودند، نیازمند ایجاد عادت*های مثبتِ عدیده*ای است که بر اثر استمرار آن*ها بدست خواهد آمد.
    بر اثر تجربه*ی شخصی، یکی از راه*هایی که احساس می*کنم تاثیر بسیار خوبی در راستای دستیابی به عادات مثبتی که بر اثر«استمرار» به دست میاد، نگارش تمامی دلایلِ شروع آن کار است. برای مثال من در یک دفتر، دلایل انجام کارهای جدیدی که به ثمر نشستنشان، نیازمند استمرار قابل توجهی است رو نوشته ام و در مواقعی که کاملاً تسلیمِ ناتوانی و بی انگیزشی میشم، بهشون مراجعه می*کنم و بی*اندازه انرژی دریافت می*کنم. لازم به ذکر است که در نگارش این دلایل، چه بهتر که جنبه*های منفیِ شرایط حاضر رو، تا حدودی با بزرگ*نمایی یادداشت کنیم.
    امیدوارم کمکی بکنه. ارادت
    ویرایش توسط moreza_fx : 04-29-2022 در ساعت 13:47

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط moreza_fx نمایش پست ها
    دوستان سلام و ارادت
    ایام* به کام
    اساساً موفقیت در هر مقوله*ای، همونطور که استاد فرمودند، نیازمند ایجاد عادت*های مثبتِ عدیده*ای است که بر اثر استمرار آن*ها بدست خواهد آمد.
    بر اثر تجربه*ی شخصی، یکی از راه*هایی که احساس می*کنم تاثیر بسیار خوبی در راستای دستیابی به عادات مثبتی که بر اثر«استمرار» به دست میاد، نگارش تمامی دلایلِ شروع آن کار است. برای مثال من در یک دفتر، دلایل انجام کارهای جدیدی که به ثمر نشستنشان، نیازمند استمرار قابل توجهی است رو نوشته ام و در مواقعی که کاملاً تسلیمِ ناتوانی و بی انگیزشی میشم، بهشون مراجعه می*کنم و بی*اندازه انرژی دریافت می*کنم. لازم به ذکر است که در نگارش این دلایل، چه بهتر که جنبه*های منفیِ شرایط حاضر رو، تا حدودی با بزرگ*نمایی یادداشت کنیم.
    امیدوارم کمکی بکنه. ارادت
    دقیقا خیلی ممنون بابت ارائه این موضوع و چندتا پیشنهادم توی همین موضوع من بدم اگه دوست داشتید امتحانش کنید؛ میتونید این عنوان رو سرچ کنید bullet habit tracker ایده های جذابی برای مسیرعادت سازی میده که توی روند ثبت میتونه جذاب باشه... در مورد جنبه های منفی هم بزرگنمایی واقعا تاثیرگزاره چون اکثر نگرانی و اضطرابی که ما تجربه میکنیم به اشتباه فکر میکنیم که موضوع بزرگی ولی وقتی بدترین اتفاق ممکن رو فرض میکنیم میبینم واقعیت یه چیز ساده بوده و همین باعث میشه استرس و اضطرابمون کاهش پیدا کنه

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خلاصه کتاب تئوری آشوب (Trading Chaos) نوشته بیل ویلیامز و جاستین گریگوری ویلیامز
    معرفی کتاب رو میتونید از (اینجا) مشاهده کنید...
    دسته بندی: روانشانسی بازار
    زمان مورد نیاز برای مطالعه: کمتر از 45 دقیقه

چندتا نکته:
    - دوستان قرار نیست کل کتاب و تمامی نکات گفته شده رو نباید حتما اجرا کنید و اگه فقط یک نکته از کتاب هم برداشت کنید شما برد کردید
    - خلاصه کتاب به تنهایی جایگزین اصلی کتاب نمیتونه باشه و این خلاصه فقط برای اینکه:
    /اگه هنوز این کتاب رو مطالعه نکردید یک دیدکلی از کتاب بهتون بده و شمارو با کتاب آشنا کنه تا حدودی و ببینید این کتاب مناسب شما هست یا نه
    /اگه کتاب رو مطالعه کردید این خلاصه میتونه براتون به عنوان یک مرور و حتی یه دیدگاه جدید از کتاب براتون باشه و یادآور بخش هایی مهم و کارآمد برای شما
    - از اونجایی که انجمن مناسب متن های طولانی نیست برای راحتی شما عزیزان میتونید فایل پی دی اف خلاصه کتاب رو دانلود کنید...
    - خوشحال میشم نظراتتون درباره این کتاب و اگه سوالی داشتید و جایی از متن نامفهوم بود با بنده به اشتراک بزارید...

امیدوارم از این خلاصه کتاب لذت ببرید: دانلود
    https://drive.google.com/file/d/1pVg...ew?usp=sharing

...God Have Plan for You
    ویرایش توسط MrSm2022 : 05-06-2022 در ساعت 20:18

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب واحترام
    اثر مرکب :نویسنده دارن هاردی
    مترجم:فاطمه ندری
    فصل ششم:شتاب دهی
    در این فصل میخواهم با شما درباره ای ان حقیقت صحبت کنم که اثر مرکب چگونه میتواند به شما کمک کند،تا به سطوح جدید و بالاتر موفقیت نفوذ کنید.ان هم سریع تر از چیزی که گمان میکنید احتمال دارد.هنکامی که خود را اماده کردید ،تمرین کردید و اموزش دیدید و پی در پی تلاش کردید،دیر یا زود با لحظه ای حقیقت خود مواجه میشوید در ان لحظه است که معلوم میکنید چه کسی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    رسیدن به نقطه ای محدودیت نیست که به حساب می اید،بلکه این است که پس از رسیدن به این نقطه چه کاری میکنید؟محدودیت یک مانع نیست بلکه یک فرصت است.ارزو نکنید که ای کاش اسان تر بود،بلکه ارزو کنید که خودتان بهتر بودید.زمانی که در رویه ها و ریتم های رفتاری ،پایداری شما به نقطه ای محدودیت میرسد،بدانید دقیقا جای است که خود را از خود قبلی منفک میکنید از ان دیوار بالا بروید و خود جدید و قدرتمند و پیروزمندانه خویش را بیابید.در نظر گرفتن خود به عنوان سرسخت ترین رقیب خود یکی از بهترین راه ها برای چند برابر کردن نتایج است.زمانی که به نقطه ای محدودیت خود میرسید،بالا و بالاتر بروید،یک راه دیگر برای چند برابر کردن نتایج کار شما این است که از انچه دیگران از شما انتظار دارند بیشتر فشار بیاورید و بیشتر از حد کفایت ان را انجام دهید.
    در کجای زندگی شخصی خود وقتی که به محدودیت میرسید میتوانید فراتر از انتظارات حضور پیدا کنید؟این کار سعی و کوشش زیادی نمیخواهد و کمی تلاش بیشتر نتایج کار شما را چند برابر میکند،تیم خود را تشویق کنید،به همسرتان بیشتر محبت کنید،بیشتر ورزش کنید،زمانی را با فرزندان خود سپری کنید و... چه کاری است که میتوانید کمی بیشتر انجام دهید و فرا تر از انتظارات باشد و به نتایج شما شتاب میدهد؟
    من ذاتا فرد مخالفی هستم،اگر به من بگویند که دیگران چه کاری انجام میدهند،سر چه کاری نظر مشترک دارند و چه کاری برای انها محبوبت دارد،من اغلب عکس ان را انجام میدهم!اگر همه راست بروند من چپ را انتخاب میکنم.برای من چیزی که مورد پسند همه است عادی است،حواستان باشد که چیزهای معمولی نتایجمعمولی هم خواهند داشت.در جامعه ای که با جلب توجه های بیش از حد تبلیغاتی اشباع شده است.گاهی مورد نیاز است که با انجام کارهای غیر منتظره حرکتی انجام دهید،تا صدای شما شنیده شود.اگر شما ایده دارید که ارزش توجه کردن را دارد ،هر کاری را که لازم است انجام دهید تا ایده شما به گوش عوامل زیربط ان برسد کمی بی باکی به نمایش خود اضافه کنید.شما باید انتظارات را بیابید و بهتر از ان را انجام دهید.انجام دادن بهتر از انتظارات باید قسمت بزرگی از شهرت و اعتبار شما شود.
    در دنیای که اکثر چیزها حتی در حد انتظار هم نیست شما خواهید توانست با رفتن به ورای انتظارات به طور چشم گیری نتایج خود را شتاب دهید و با اکثر عوام فاصله بگیرید.اختصاص دادن کمی زمان و انرژی و فکر بیشتر به تلاش هایتان فقط نتایج شما را بهتر نمیکند ،بلکه ان ها را چندین برابر میکند،برای بهتر بودن فقط کمی سعی و تلاش بیشتر نیاز است.جایی که امکان دارد کمی جلو تر بروید خود را بیشتر به جلو برسانید و کمی بیشتر دوام بیاورید و تحمل کنید ،کمی بهتر اماده شوید و یک مقدار بیشتر انجام دهید.
    با تشکر
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 05-09-2022 در ساعت 18:44

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    دوستان عزیز با هر فرمتی که رفتیم جلو نتونستیم به چیزی که میخوایم برسیم،ولی خواهش میکنم بیاد با همدلی بیشتر و تلاش بیشتر این راه رو ادامه بدیم.لطفا.
    @John D.Rockefeller @Ali_FX @sara.sat @Sahar69830 @zaraa @Saman01 @Ali97@

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع