نقل قول نوشته اصلی توسط mostapha نمایش پست ها
سلام وادب
کتاب نیروی حال
این کتاب رو من تا حالا 6 مرتبه خوندم بار کلمات این کتاب برای من مثبته وهر وقت در حال خواندن کتابم ناخودآگاه حس م خوبه وحس حضور را تجربه می کنم .
وبا انجام تمرین هایی که داره و مراقبه ها در مورد سلامتی وآرامش و گوش دادن به سکوت پشت صداها به من درک این روداده که همه چیز در این لحظه است وگذشته وآینده یک توهم است
اما وقتی که چندوقت از خواندنش می گذره فراموش میکنم که باید به این لحظه توجه کنم البته خیلی بهتراز قبل آشناییم با این کتاب هستم . همسرمن همیشه وقتایی که آرامشم کم میشه وفکرم میره به سمت آینده
بهم میگه کتاب نیروی حال روبخون وقتایی که این کتاب رومی خونم اینقدر آرومم که اطرافیانم هم متوجه تغییرات در رفتارام میشن .
در آموزش دیدن دوره هم بهم خیلی کمک کرد همون تمرینی که استاد در هرجلسه می داد دراون لحظه روش تمرکز می کردم وبه این که در اینده چه اتفاقی می خواد بیفته وچطور در ترید باید استفاده کنم از این مطلب فکر نمی کردم
والان که رسیدیم تاپیک ترید میبینم خیلی خیلی این زاویه دید بهم کمک کرد و توی ترید هایی هم که الان می زنم هم روی هر خطی که میکشم دقت میکنم وفکر جلو که سریع پوزیشن بگیرم را نمی کنم وخیلی بهم کمک کرده باآرامش واردبازار بشم.

اینهایی که گفتم تاثیرهایی بودکه این کتاب درزندگی من گذاشت وبسیار برام پربرکت بود امیدوارم برای شما مفید بوده باشه
عالی بودآقا مصطفی
من هروقت اینجوری میشم یک نوشته جلو خودم دارم که نوشته توجه به درون.
درک اینکه چقدر لحظه زیباست و همه چی هست.
مقاله فیبوناچی داخل سایت و میخوندم اعدادش و فرمش که نگاه میکردم از یک مبدا صفری از درون شکل گرفته و بود گسترش پیدا میکرد. وقتی باشی فراوانی هم درک میکنی. فقط خوبی معنی میده و بدی معنایی نداره.
ممنونم از اشتراک نظرتون