نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
آره دقیقا اینجوری به نظرم بهتر اومد یک کتاب و انتخاب کنیم تا بتونیم به یک توافق نظری برسیم و آمارمون پخش نشه. برای همین گفتم کتابها که میمونن باز هفته بعد میان توی نظر سنجی حمیدرضا جان. نظرتون؟

آره محمدرضا جان مثل اینکه دوستان با ۱۹شهریور اکی بودن برای همین میشه تا اونموقع بخونیدش و نظراتتون و به اشتراک بزارین.

نظر عالی هست مهدی جان ولی خب چه فرقی داره؟ قرار هست همه دوباره بخونن و نظرشون بدن؟ میتونیم ازین نظر شما اینجوری استفاده کنیم که هرکس نظرش و مینویسه اولش بگه دفعه چندمی هست که کتاب و میخونه. نظرتون؟

دوستان به نظرم چندتا قوانین برای تاپیک بزاریم بد نیست من چیزهایی که تا اینجا به ذهنم میرسه و خدمتتون میگم بقیه و استاد هم اگر مورد تاییدتون بود و نظر بهتری هم داشتید به اشتراک بزارید:

۱. برای فرمت بررسی کتاب طبق پستی که آقا حمیدرضا گذاشتن کتابها بررسی بشه. ایشون در اول هر هفته بعد انتخاب کتاب لطف میکنن پست مربوط به کتاب و با موضوع ((کتاب هفته x: نام کتاب)) میزارن. (موافقی حمیدرضا جان؟)
۲. ترجیحا هر سری یک کتاب معرفی کنید و خلاصه ای از کتابتون حتما معرفی کنید تا برای نظرسنجی آخر هفته دچار پراکندگی آرا نشیم. اگر خلاصه از کتاب موردنظرتون داخل پست نباشه کتاب در نظرسنجی شرکت داده نمیشه.
۳. اگر دیرتر وارد تاپیک میشید، روی پست مربوط به معرفی کتاب هفته نظرتون و ریپلای کنید.
۴. اگر در بررسی کتاب هفته شرکت داشته باشید و در آخر پستتون کتاب پیشنهادی و گذاشته باشید ، اون کتاب در نظرسنجی آخر هفته شرکت داده میشه.(فقط کتاب هفته جاری)
۵. اگر میخواید درباره موضوعی خارج از بحث کتابی معرفی کنید حتما به صورت کامل باشه و در تنظیمات اضافی،در عنوان مطلب حتما یادداشت کنید و در آخر هفته اینکار انجام بشه.
۶. برای قرار دادن پست برای بررسی کتاب حتما روی پست کتاب انتخاب شده هفته پاسخ با نقل قول بزارید.
۷. از قرار دادن فایل صوتی یا pdf کتاب خودداری کنید.
۸. کتابهای نظرسنجی شده برای مثال ۳مورد میشن در هفته ها آینده. برای اینکه همشون خونده بشن به نظرم کتابی اضافه نشه تا این کتابها تموم بشه بعد براساس کتابهای معرفی شده در این چند هفته که هر فرد نهایتا ۳ کتاب معرفی کرده، باز نظر سنجی میزاریم بین اونهایی که حداقل توسط ۲ نفر انتخاب شدن و چون هر سری نفری یک کتاب متفاوت معرفی کرده میتونیم ۴یا۵تا برترشون باز تویک نظرسنجی قرار بدیم که لیستمون هم طولانی نشه و سریع تموم بشه.
۹. در نظرسنجی مورد تکرار کتاب قبل هم هست که در صورت تمایل جمع به تکرارش میپردازیم.

دوستان ممنون میشم نظراتتون بگید اگر موافق یا مخالف هستید.

استاد برای قوانین و نظرسنجی کتاب داریم صحبت میکنیم. ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون و بفرمایید. برای اسم تاپیک هم نظر من این هست که بزاریمش "کلوپ(کلاب)کتابخوانی آکادمی ویو". اگر موافق باشید حس یک کلاب کتابخوانی واقعی میگیریم. @amino

لینک نظرسنجی هفته:
کلیک کنید

سلام سروش جان این قوانین و نکاتی که گفتی رو من کامل قبول دارم و به نظرم خیلی خیلی تو انتخاب درست بهمون کمک میکنه

ولی بازم نظرمو میگم چون خیلی جزِیه ولی کمک شایانی به انتخاب کتاب میکنه مثلا تو همین نظر سنجی که شما قرار دادین پاینش یه چک باکسی هم بزارین

که طرف بعد انتخاب کتاب پیشنهادیش مثلا اون پایین گذینه هم باشه که این کتابی که تیک زدم آیا خودم خوندم یا نه و تو انتخاب کتاب هم به نظرم یه کار دیگه هم میتونیم انجام بدیم

مثلا تو یه نظر سنجی یه فیلتری بزاریم که اولیت کتاب انتخابی که خونده شده بیشتر از کتاب های باشه که فقط پیشنهاد شده و طرف اونو نخونده