صفحه 44 از 56 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 552

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrashedi2 نمایش پست ها
    فایل پیوست 308111

از کتاب داستانهایی برای پدران فرزندان و نوه ها اثر پائولو کوئیلو
    خیلی زیبا و عالی بود مهران جان

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    924 بار در 167 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

از کتاب داستانهایی برای پدران فرزندان و نوه ها، اثر پائولو کوئیلو
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

Armingpr آواتار ها
    16,058 بار در 2,031 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 255 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر احمد جان، امیدوارم حالت عالی باشه،

یک نکته به ذهنم رسید که بد نیست اینجا عنوان کنم. یکی از عجیب ترین قوانین در جهان این هست که به هرچیزی فکر کنید و اعتقاد داشته باشید، دنیا جوری اتفاقات رو ترتیب میده که نشانه های تصدیق و درست بودنش رو بیشتر ببینید. شاید جمله معروف هنری فورد هم شنیده باشید :

«اگر شما فکر می کنید می توانید چیزی را انجام دهید یا فکر می کنید نمی توانید انجام دهید، در هر دو حالت حق با شماست.»

من که این رو میگم به شخصه فردی بودم که با وجود اینکه اطرافیانم مذهبی بودن، به طور کامل یک دوره تا ته مسیر خدا نابوری رو رفتم چون هرچی بیشتر مطالعه میکردم دنیا به من بیشتر نشانه های درست بودن نظراتم رو میداد. و زمانی که تا ته مسیر رفتم چیزی جز حس تنهایی*(نه از نوع تنهایی اشخاص) خاصی که به نوعی شبیه حس تنهایی از عالم و جدا افتادگی هست رو تجربه کردم. و زمانی که به دلیل اتفاقات خاصی به سمت اعتقاد شدید به خدا برگشتم، زندگیم حول محور جدیدی شکل گرفت، وقتی در این فرکانس قرار گرفتم نشانه هایی جلوم ظاهر شد که اعتقادمو قوی تر کردن. این یکی از عجیب ترین قوانین هستی هست.

من در تاپیک کتابخوانی یک برنامه در صدا سیما را معرفی کردم و انتقاد هایی هم شنیدم که کاملا منطقی هست. اشخاصی که نمیتونن مفهوم پشت موارد غیبی رو درک کنن حق دارن و کسانی که میتونن درک کنن هم حق دارن. چون همونطور که گفتم این یک قانون عجیب در جهان هست.

اما من یک رشته به شما میدم و شما مختارید که این رشته رو ادامه بدید و سرنخ ها جلوی شما نمایان بشن. خیلی واضح تمام مکتب ها و مدرسان و صاحب نظران متافیزیک و از همه مهمتر استاد خودمون روی این تاکید کردن که قوانینی در هستی وجود دارن که فقط به صورت ریاضی در نیامده اند اما کار میکنن و قانون هستند. چه کسی از این قوانین استفاده میکنه؟ کاملا واضحه که شخصی که به اونا باور داره استفاده میکنه. مثل این میمونه که شخصی بخواد بدون باور به اینکه ورزش برای سلامتی خوب هست، ورزش کنه.

به یک نکته دیگه که در کتب دینی فراوان هست هم ارجاعتون میدم. در قرآن به وضوح گفته شده:

«متقین کسانی هستند که به غیب ایمان داشته باشند»

حالا متقین چه کسانی هستند؟ از نظر من متقین یعنی شخصی مثل امینو که با وجود تمام مشکلات، تمام سیگنال هایی که زمانه بهش میداد که شاید موفق نشی، تمام نشانه هایی که بهش میگفت تو ممکنه سنت بره بالا و به هیچ جا نرسی و هزاران نشانه دیگه، باز به مسیری که غیب بود، ایمان داشت. این مورد در همه چیز صادقه. ببینید کدام اتفاق در جهان خاص بوده و از اولش پیدا بوده؟

این گفته هارو من با تحصیلات مهندسی میگم. ذهن منطقی ما به این شکل پرورش پیدا کرده که فقط چیزهایی که میبینیم رو واقعیت ببینیم. در صورتی که فیریک کوانتوم ثابت کرد دیگه حتی قطعیتی تو زمان هم نیست. این یعنی شما چیزی که الان میتونید ببیند و در ذهن مجسم کنید یعنی هست.

کاملا طبیعی هست که تعداد اشخاصی که این ویژگی رو دارن که به غیب ایمان بیارن، کمتر باشه. امروزه اگر کسی بگه زمین گرد هست کسی نمیگه غیب گفتی اما در دوره گالیله میخواستن به خاطر این حرف اعدامش کنن چون غیب گفت و به غیب ایمان داشت. هر وقت من یادم میره که غیبی هست به این فکر میکنم آیندگان در مورد ما چه چیزی میگن. چه کسی در بین ما نامش جاویدان میشه؟ این قطعیه که اشخاص کمی به این درجه میرسن چون ماندن در این مسیر سخت تر هست. اما میتونیم به نوبه خودمون تلاش کنیم هر از گاهی یادمون نره حقیقت فقط چیزی نیست که با چشم و از اون بدتر با ذهن میبینیم.

ارادتمند شما - میلاد
    سلام اقا میلاد از متن زیباتون سپاسگذارم
    ممنون میشم بگین دووم رنامه صدا سیمارو معرفی کردین
    پس تورا هر غم که پیش آید ز درد <<<>>>برکسی تهمت منه بر خویش گرد

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Armingpr عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armingpr نمایش پست ها
    سلام اقا میلاد از متن زیباتون سپاسگذارم
    ممنون میشم بگین دووم رنامه صدا سیمارو معرفی کردین
    سلام و وقت بخیر آرمین عزیزم،

لینک معرفی:

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post230047

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,695 بار در 875 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام ب شما وقتتون بخیر ،کسی کتاب شفای درون و گاو آهنی ذن را مطالعه کرده؟ اگه کسی مطالعه کرده ممنون میشم یک توضیح مختصری رو از این کتاب برام بگه خیلی ممنونم

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام
    کتاب هفت عادت مردمان موثر رو در اینجا به شما دوستان معرفی کردم.حال در این تاپیک میخوام خلاصه ای از این کتاب رو قرار بدم.

کتاب هفت عادت مردمان مؤثر، نوشته*ای درخشان از استفان کاوی است که در طول سال*ها روشن*کننده*ی ذهن و روح و روان میلیون*ها انسان و الهام*بخش آنان بوده است. این کتاب شامل درس*هایی قدرتمند برای تغییراتی شخصی و درونی است. درس*هایی که استفان کاوی بر پایه*ی صداقت و انصاف و انسانیت و با کمک تجزیه و تحلیلِ مردمِ واقعاً موفق در جهان ساخته است. او نوشتن این کتاب را بعد از ۲۰ سال کسب تجربه و دانش در زمینه*ی روانشاسی و فلسفه*ی آن و علوم رفتاری نوشت.
    اولین باری که کتاب ۷ عادت مردمان مؤثر در سال ۱۹۸۹ منتشر شد، بیش از ۱۵ میلیون نسخه از آن به فروش رسید. استفان کاوی با نگاهی منتقدانه بر چیزی که در اکثر کتاب*های خودیاری مدرن تحت عنوان اخلاقیات شخصیت یا Personality ethic می*بیند، معتقد است به*جای اخلاقیات شخصی باید اخلاقیات منش را مدنظر قرار داد. به اعتقاد وی اخلاقیات منش چیزی است که بر پایه*ی اصول همیشگی و جهانی انسانی بنا نهاده شده است. اصولی درونی و ذهنی چون صداقت و درستکاری که در همه*جای جهان میان انسان*ها یکسان است. اما اخلاقیات شخصیت تکنیک*های سطحی و کم*عمقی در بیرون از فرد هستند که اصول بنیادینی ندارند. شاید این تکنیک*ها اثر کوتاه مدتی هم داشته باشند، اما درنهایت انسان را به موفقیت نمی*رسانند. چرا که در آن*ها توجهی به اصول بنیادین نشده و به چیزی خارج از انسان چشم دوخته است.
    عادت*ها همیشه نقش پررنگی در رفتارهای روزانه*ی افراد دارند. بسیاری از این عادت*ها الگوهای کهنه*ی قدیمی هستند که اغلب از وجودشان در ضمیر درونی آگاهی نداریم. استفان کاوی حتی پیروزی و شکست را نوعی عادت می*داند و اعتقاد دارد که موفقیت و شادمانی واقعی در گرو به*کاربردن الگوهای کامل و اساسی است. او این نوید را می*دهد که الگوهای قدیمی و غیرمؤثری که ما در حال زندگی*کردنشان هستیم، شکست*ناپذیر نیستند. مسلماً به*شرطی می*توان الگوهای تازه را به*کار برد که درونی و جزئی از اصول زندگی بشوند.استیون کاوی در طول ۲۵ سال از زندگی*اش که با افراد بسیاری ملاقات و در زمینه*ی رشد فردی تحقیق کرده است، دریافته که موفقیت بیرونی افراد، چندان ارتباطی با حال خوش درونی آن*ها ندارد. امکان دارد افرادی که به*ظاهر بسیار موفق به*نظر می*رسند، در باطن از وضعیت زندگی و خانواده و شغلشان رضایتی درونی نداشته باشند. نویسنده در کتابش ما را با هفت عادت مهم و اصولی آشنا می*کند. عادت*هایی که برای داشتن حس رضایتمندی درونی و موفقیت حقیقی ضروری هستند. استفان کاوی ابتدا اصولی را که قوانین طبیعت نامیده است، به مخاطب می*آموزد. سپس روش درونی*کردن و پرورش و به*کارگیری این عادت*ها را یاد می*دهد. او اصولی را یاد می*دهد که برای تمام افراد مناسب است. چه کسانی که رژیم غذایی لاغری می*گیرند، اما بارها در اجرایش شکست می*خورند و چه افرادی که به هدف*های حرفه*ای خودشان رسیده*اند و از بیرون بسیار موفق دیده می*شوند، اما دریافته*اند که این*همه را به بهای ازدست*دادن زندگی شخصی و خانوادگی*شان به*دست آورده*اند.اما برای اینکه با هریک از این هفت عادت به*طور اجمالی آشنا شوید، به*طور خلاصه درباره*ی هر کدام، توضیحاتی آورده* شده است.عادت اول این است که کنش*گرا باشید. کنشگرایی به این معنا است که همواره به کاری فکر کنید که از دستتان برمی*آید و روی آن کنترل دارید. برخلاف رفتار واکنشی که مدام درحال ایرادگرفتن از شرایط بد و تمرکز بر چیزهایی است که بر آن*ها کنترلی ندارد. در حالت کنش*گرا باری از مسئولیت و تلاش بر دوش فرد کنش*گر قرار می*گیرد. چرا که از خودش می*پرسد: بهترین کاری که می*توانم انجام بدهم چیست؟ او نمی*گوید: چه قوانین بدی که اجازه نمی*دهند من هیچ*کاری انجام بدهم! بر اثر ایجاد چنین مسئولیت بزرگی است که اکثر افراد، انجام کاری را که دوست دارند، رها می*کنند و رفتار کنش*گرایانه را انتخاب نمی*کنند. کنش*گرا بودن به*معنی پذیرش مسئولیت صددرصد رفتارهای خود است.عادت دوم می*گوید پیش از اینکه هرکاری را آغاز کنید، پایانش را درنظر بگیرید. این موضوع در قالب سوالی حیاتی روشن می*شود که فرض کنید باید در مراسم ختم خودتان از خودتان بپرسید. شما از خودتان می پرسید که درباره*ی خودم چه حرفی دارم؟ مثلاً دوست دارید بگویید پدر یا مادر خوبی بودید؟ حالا به امروزتان نگاه کنید و ببینید آیا کارهایی که می*کنید در راستای آن حرف درباره*ی *خودتان هست یا خیر؟عادت سوم این است اولین کارها را اول انجام بدهید. این به*معنای اولویت**بندی کارها و رسیدگی درست به کارهای در اولویت است. مثلاً شما می*دانید که ارزش*های زندگی*تان خانواده و سلامتی هستند. پس باید برای این مسائل زمان بیشتری صرف کنید. اما به*جای آن ممکن است بیشتر تلویزیون ببینید. کاری که جزو ارزش*های زندگی*تان نیست. اینجا فاصله و شکاف بین حرف و عمل افراد، مشخص می*شود.
    عادت چهارم درباره*ی معامله*ی برد برد است. استفاون کاوی می*گوید همواره کارها را به*صورتی انجام دهید که هم شما برنده باشید هم طرف مقابلتان. به کمک*کردن به دیگران هم فکر کنید و فقط پی کار خود نباشید. این فکر درست نیست که برای بردن شما باید کسی بازنده باشد. این فقط مخصوص مسابقات ورزشی و غیره است و در زندگی واقعی جایی ندارد.عادت پنجم چیزی است که هر روز با آن درگیر هستید و آن این است که ابتدا سعی کنید دیگران را درک کنید و سپس فهمیده شوید. برای افراد مهم است که خدمت شما، چه ارزشی برایشان دارد. این مهم نیست که شما چقدر وقت صرف آن کار کرده*اید.عادت ششم مربوط به مفهومی به*نام سینرژی است که از همکاری به*وجود می*آید. این عادت می*گوید همواره این امر را در نظر بگیرید که مجموع از جمع اجزا بزرگ*تر است. به*عنوان مثال وقتی شما از شانه*های همکارتان بالا بروید، می*توانید تمام سیب*های یک درخت را بچینید. همواره دنبال فرصتی برای همکاری و جذب همکار باشید.به*عنوان آخرین و هفتمین عادت، با عبارت اره را تیز کنید روبه*رو می*شویم. اغلب ما برای کارهای اصولی و زیربنایی مثل چندبار ورزش در هفته یا مسواک*زدن هر شب یا تیزکردن اره پیش از بریدن درخت، وقت صرف نمی*کنیم. درحالی*که برای داشتن زندگی موفقیت*آمیز و بدون نگرانی، این زیرساخت*ها ضروری هستند. به*عنوان یک فرد موفق، باید عادت کنیم برای این مدل کارهای اصولی وقت بگذاریم. مطالعه*ی کتاب ۷ عادت مردمان مؤثر برای تمام افراد جامعه از هر قشری مفید و مناسب است و به افراد کمک می*کند تا کنترل زندگی*شان را به*دست بگیرند. این کتاب سطح عمیق*تر و تازه*تری از تفکر و نگرش و درک را به مخاطب خود هدیه می*کند که در اثر آن، فرد به دنیای پر از تغییر و تازه*ای در زندگی پا می*گذارد.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    in all chaos there is calculation

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

AmirReza_Nikpendar آواتار ها
    790 بار در 64 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    Milad_Trader@
    فیریک کوانتوم ثابت کرد دیگه حتی قطعیتی تو زمان هم نیست. این یعنی شما چیزی که الان میتونید ببیند و در ذهن مجسم کنید یعنی هست.

واقعا همینطوره!
    Be Paient

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از AmirReza_Nikpendar عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    کسی اینجا نیست ؟
    من دلم برا خلاصه برداریاتون تنگ شده
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود خدمت شما میلاد عزیز وقتت بخیر

مدت زیادی بود به این تاپیک سر نزده بودم اومدم این پست شما رو دیدم و جالب بود برام که کسانی هستن که همچین تجربیاتی داشتن (منم یه مدت زمان زیادی رو مذهب و خدا رو از زندگیم حذف کردم و همون احساسات شمارو داشتم تا اینکه زمانی که برگشتم(به لطف سهیل سنگر زاده عزیز) به این باور که خدایی وجود دارد احساس عجیبی برام به وجود اومد که ایمانم بهش خیلی بیشتر شد و دیدگاهم به خدای خودم کاملا تغییر کرده بود احساس ترس کمتر داشتم قبلا شکرگذار نبودم الان حتی به خاطر قلمی که باهاش نکات فایل هارو مینویسم هم شکرگذارم اگه اون نبود الان نقشه راه تموم نمیشد و تو این لول نبودم. و خیلی چیزای دیگه...)

واقعا خداوند برای بندگانش بهترین هارو میخواد چون از نفس خودش در بدن ما دمیده و مارو جزئی از خودش میبینه پس صد درصد میخواد ماهم مثل اون باشیم در بالاترین و بهترین مقام

بازم دمت گرم بابت این پست زیبا امیدوارم در پناه حق به آنچه لیاقتش رو داری برسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر احمد جان، امیدوارم حالت عالی باشه،

یک نکته به ذهنم رسید که بد نیست اینجا عنوان کنم. یکی از عجیب ترین قوانین در جهان این هست که به هرچیزی فکر کنید و اعتقاد داشته باشید، دنیا جوری اتفاقات رو ترتیب میده که نشانه های تصدیق و درست بودنش رو بیشتر ببینید. شاید جمله معروف هنری فورد هم شنیده باشید :

«اگر شما فکر می کنید می توانید چیزی را انجام دهید یا فکر می کنید نمی توانید انجام دهید، در هر دو حالت حق با شماست.»

من که این رو میگم به شخصه فردی بودم که با وجود اینکه اطرافیانم مذهبی بودن، به طور کامل یک دوره تا ته مسیر خدا نابوری رو رفتم چون هرچی بیشتر مطالعه میکردم دنیا به من بیشتر نشانه های درست بودن نظراتم رو میداد. و زمانی که تا ته مسیر رفتم چیزی جز حس تنهایی*(نه از نوع تنهایی اشخاص) خاصی که به نوعی شبیه حس تنهایی از عالم و جدا افتادگی هست رو تجربه کردم. و زمانی که به دلیل اتفاقات خاصی به سمت اعتقاد شدید به خدا برگشتم، زندگیم حول محور جدیدی شکل گرفت، وقتی در این فرکانس قرار گرفتم نشانه هایی جلوم ظاهر شد که اعتقادمو قوی تر کردن. این یکی از عجیب ترین قوانین هستی هست.

من در تاپیک کتابخوانی یک برنامه در صدا سیما را معرفی کردم و انتقاد هایی هم شنیدم که کاملا منطقی هست. اشخاصی که نمیتونن مفهوم پشت موارد غیبی رو درک کنن حق دارن و کسانی که میتونن درک کنن هم حق دارن. چون همونطور که گفتم این یک قانون عجیب در جهان هست.

اما من یک رشته به شما میدم و شما مختارید که این رشته رو ادامه بدید و سرنخ ها جلوی شما نمایان بشن. خیلی واضح تمام مکتب ها و مدرسان و صاحب نظران متافیزیک و از همه مهمتر استاد خودمون روی این تاکید کردن که قوانینی در هستی وجود دارن که فقط به صورت ریاضی در نیامده اند اما کار میکنن و قانون هستند. چه کسی از این قوانین استفاده میکنه؟ کاملا واضحه که شخصی که به اونا باور داره استفاده میکنه. مثل این میمونه که شخصی بخواد بدون باور به اینکه ورزش برای سلامتی خوب هست، ورزش کنه.

به یک نکته دیگه که در کتب دینی فراوان هست هم ارجاعتون میدم. در قرآن به وضوح گفته شده:

«متقین کسانی هستند که به غیب ایمان داشته باشند»

حالا متقین چه کسانی هستند؟ از نظر من متقین یعنی شخصی مثل امینو که با وجود تمام مشکلات، تمام سیگنال هایی که زمانه بهش میداد که شاید موفق نشی، تمام نشانه هایی که بهش میگفت تو ممکنه سنت بره بالا و به هیچ جا نرسی و هزاران نشانه دیگه، باز به مسیری که غیب بود، ایمان داشت. این مورد در همه چیز صادقه. ببینید کدام اتفاق در جهان خاص بوده و از اولش پیدا بوده؟

این گفته هارو من با تحصیلات مهندسی میگم. ذهن منطقی ما به این شکل پرورش پیدا کرده که فقط چیزهایی که میبینیم رو واقعیت ببینیم. در صورتی که فیریک کوانتوم ثابت کرد دیگه حتی قطعیتی تو زمان هم نیست. این یعنی شما چیزی که الان میتونید ببیند و در ذهن مجسم کنید یعنی هست.

کاملا طبیعی هست که تعداد اشخاصی که این ویژگی رو دارن که به غیب ایمان بیارن، کمتر باشه. امروزه اگر کسی بگه زمین گرد هست کسی نمیگه غیب گفتی اما در دوره گالیله میخواستن به خاطر این حرف اعدامش کنن چون غیب گفت و به غیب ایمان داشت. هر وقت من یادم میره که غیبی هست به این فکر میکنم آیندگان در مورد ما چه چیزی میگن. چه کسی در بین ما نامش جاویدان میشه؟ این قطعیه که اشخاص کمی به این درجه میرسن چون ماندن در این مسیر سخت تر هست. اما میتونیم به نوبه خودمون تلاش کنیم هر از گاهی یادمون نره حقیقت فقط چیزی نیست که با چشم و از اون بدتر با ذهن میبینیم.

ارادتمند شما - میلاد
    ویرایش توسط ARMIN-FX : 06-22-2022 در ساعت 19:53

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام درود خدمت شما میلاد عزیز وقتت بخیر

مدت زیادی بود به این تاپیک سر نزده بودم اومدم این پست شما رو دیدم و جالب بود برام که کسانی هستن که همچین تجربیاتی داشتن (منم یه مدت زمان زیادی رو مذهب و خدا رو از زندگیم حذف کردم و همون احساسات شمارو داشتم تا اینکه زمانی که برگشتم به این باور که خدایی وجود دارد احساس عجیبی برام به وجود اومد که ایمانم بهش خیلی بیشتر شد و دیدگاهم به خدای خودم کاملا تغییر کرده بود احساس ترس کمتر داشتم قبلا شکرگذار نبودم الان حتی به خاطر قلمی که باهاش نکات فایل هارو مینویسم هم شکرگذارم اگه اون نبود الان نقشه راه تموم نمیشد و تو این لول نبودم. و خیلی چیزای دیگه...)

واقعا خداوند برای بندگانش بهترین هارو میخواد چون از نفس خودش در بدن ما دمیده و مارو جزئی از خودش میبینه پس صد درصد میخواد ماهم مثل اون باشیم در بالاترین و بهترین مقام

بازم دمت گرم بابت این پست زیبا امیدوارم در پناه حق به آنچه لیاقتش رو داری برسی
    درود بر شما آرمین جان،

خیلی خیلی خوشحال شدم از پیام شما و انرژی دوباره ای گرفتم. واقعا ذره ای شک ندارم که اشخاصی که در این انجمن جمع شدن همه به دلیل فرکاسنهای فکری و ذهنی یکسانی به هم رسیدند و کم کم برای هم ظاهر میشوند. آشنایی و دوستی با اشخاصی چون شما برای من افتخار هست. واقعا موردی که شما میگید رو با تمام وجود درک کردم. خیلی خوشحالم شخصی دیگر هم به این صحبت ها رسیده.

همه در کنار هم در مسیر هستیم و این در مسیر بودن خودش یعنی موفقیت.

خیلی ارادتمندم ❤

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع