صفحه 29 از 55 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 548

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط max62 نمایش پست ها
    دوستان عزيزم سلام
    تا حالا كتابايي كه معرفي شده رو نخوندم رفتم تهيه كنم ديدم افراد مختلفي ترجمه كردن كتابا رو . نظر افرادي كه كتابا رو تو سايت فروش كتاب نگاه ميكردم بعضي ها ناراضي بودن و ميگفتن ترجمه جالب نبوده لذا دست نگه داشتم . مع الوصف اين چند تا كتاب اثر مركب / باشگاه 5 صبحي ها/ شفاي درون ( زندگي) نيروي حال اينا رو كي بهتر ترجمه كرده و قابل فهم ميشه راهنمايي بفرماييد.
    ممنون

سلام
    وقت بخیر
    کتاب نیروی حال با ترجمه مسیحا برزگر روان هست و جمله بندی خوبی داره
    خود ایشون صوتی هم کردن کتاب رو با صدای گرم و پر انرژیشون
    موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

فصل دوم کتاب اثر مرکب انتخاب ها

قطعا در اطراف ما افراد موفق ، ثروتمند ، سالم و.. هست پس نشون میده که شرایط اهمیت زیادی نداره پس چی باعث شده این فراد که در اطراف ما هستند ( مثل فامیل ، شهر و کشور ) موفق باشند ؟
    در قبایل سرخت پوستی برای نشون دادن گذشته دستشون رو به جلو نشون میدن و برای نشون دادن اینده به پست سرشون اشاره میکنند ( به این جمله بیشتر فکر کنید و سعی کنید علتش رو پیدا کنید )

ما یا در حال رشد کردن هستیم یا در حال مردن ، حالت وسطی و ثابتی وجود نداره . عادت ها از انتخاب ها شروع میشه و انتخاب ها هم از تصمیم هایی که میگریم ولی ایا از تصیمیم هایی که میگیرم اگاه هستیم ؟
    یک جمله در فصل دو خیلی در ذهن من تکرار میشد .
    موفقیت از یک تصمیم شروع میشه .
    هیچ کس قصد چاق شدن ، ورشکسته شدن ، شکست در رابطه رو نداره ولی اغلب این عواقب نتیجه مجموعه ای از انتخاب های بد کوچک هست پس تا وقتی که از عادت هامون اگاه نباشیم نمیدونیم چه عادت های خوب یا بد داریم ولی زمانی که عادت هامون رو بشناسیم و اگاه باشیم میتونیم باعث تغییر اون ها بشیم .

در ادامه درمورد عادت شکرگزاری گفته شده که به نظر من میتونه باعث تغییر در نگرش بشه ( در ادامه ثابت میکنم و توضیحش میدم )

ما باید 100 درصد مسولیت زندگی مون رو بپذیریم و زمانی که شروع به مقصر دونستن و انگشت اشاره به طرف دیگران گرفتید بدونید 100 درصد مسولیت زندگی تون رو قبول نکردید .
    شما به تنهایی در مقابل کارهایی که انجام میدید یا نمی دید یا نحوه واکنش به اتفاقاتی که برای تان رخ می دهند مسول هستید .
    این طرز فکر به ادم قدرت میده تا دیگه شرایط ، دیگران ، اتفاقات و جامعه تا دیگه شرای
    جیم ران : روز پایان کودکی و شروع بزرگسالی روزی هست که مسولیت کل زندگی ات رو بر عهده میگیری .

درمورد فرمول شانس هم که دوستان اشاره کردند . آمادگی + نگرش + فرصت + اقدام = شانس

جمله بسیار زیبایی که در فصل دو وجود داشت این بود :
    شما نمیتوانید چیزی را که دنبالش نیستید ، ببینید و نمی توانید در جست و جوی چیزی باشید که به آن اعتقادی ندارید .

در یکی از سمینار هایی که از اقای دارن هاردی میدیم به فیلتر ذهنی که اسمش RAS بود اشاره کردند و این فیلم رو برای مردم پخش کردند .
    <font size="2">https://drive.google.com/file/d/1Bm4...ew?usp=sharing
    پس یکی از فواید شکرگزاری باعث میشه شما به دنبال چیز های مثبت باشید و یک تغییر نگرش در شما به وجود میاره .

از شکست ها درس بگیرید و به حرکت ادامه بدید .
    همه جا صحب از این هست که فقط به جایی که میخواید برسید فکر کنید و اون رو تصور کیند و...
    ولی به جایگاه اکنون ما هیچ اشاره ای نمیکنند ولی ما باید به جایگاه و عادت هایی که الان داریم اگاه باشیم که بتونیم اون هارو در راستای اهدافمون تغییر بدیم .
    ثبت پیشرفت ها و شکست ها میتونه یکی از دلایل به موفقیت باشه . تمام بنده ها ثبت کننده های خوبی هستند ، نوشتن کار راحتی هست ولی همون طوری که کتاب اشاره کرد احتمال اینکه یک فیل مارو گاز بگیره بیشتره یا یک پشه مارو نیش بزنه ؟
    کاری که انجام دادنش راحت باشه ، انجام ندادنش هم راحته .
    تفاوت بین افارد موفق و ناموفق در اطلاعاتی که بدست میارن نیست بلکه در انجام دادن اون اطلاعات هست .
    5 درصد از جعیت جهان روزانه می نویسند . 95 درصد از ثروت جهان دست 5 درصد از جمعیت جهانه .

تجربه ای در این فصل به ذهنم نیومد در حین کتاب خوندن ولی 2 تا ایده به ذهنم رسید .
    1- قرار دادن شکرگزاری روزانه در لیست کارهای روزانه ام
    2- اضافه کردن بخش شکست و موفقیت ها به کارهای روزانه ام .

در مورد عادت هایی که فصل 1 ایجاد کردم :
    طبق برنامه خوابم دارم پیش میرم و تا الان حدود 1 ساعت 15 دقیقه زودتر بیدار میشم و زودتر هم میخوابم . ( درسته این تغییر زیاد بزرگ نیست و باعث نمیشه اطرافیان منو تشویق کنند یا براشون مهم باشه ولی به این نتیجه رسیدم که هنر اینکه کار هارو درست و پیوسته طبق برنامه انجام دادن هست نه انجام کار های بزرگ )
    برنامه روزانه که باید قبل از خواب میتوشتم رو در این هفته عملیش کردم .

در مورد تمرین هم طبق نظرات همون 2 هفته قرار میدیم و در پست بعدیم توضیحاش رو قرار میدم .
    موفق باشید.
    سلام ودرود خدمت شما John D. Rockefeller عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    تشکر میکنم ازتون بابت خلاصه نویسیهای خوبی که میگذارید ، خیلی مفید و عالی هستند
    درمورد ایده 1 تون که در پستتون نوشتین پیشنهاد میکنم اگر دوست داشتید کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندابرن رو در برنامه روزانتون جا باز کنید ، چون این کتاب اصولی و عملی هست و برای هر روز به مدت 28 روز برنامه داره که قطعا و 100*100 معجزاتش رو در زندگیتون در طی انجام تمارین 28 روزه خواهید دید
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,699 بار در 1,148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام

اثر مرکب
    فصل دوم:انتخاب ها
    انتخاب، ریشه هر دستاورد شماست.هر انتخاب شما رفتاری را شروع میکند که به مرور زمان به یک عادت تبدیل میشود.هر انتخاب شما روی اثر مرکب زندگی شما تاثیر میگذارد.بزرگ ترین مسله شما این نیست که از روی عمد انتخاب های بد میکنید،اتفاقا حل این مشکل بسیار راحت است بزرگترین مسله شما این است که موقع انتخاب های خود اصلا به انها توجه نمیکنید،معمولا نوع فرهنگ و تربیت ماهست که انتخاب های ما را شکل میدهند انها اینقدر در رفتارها و عادت های روزانه ما حل میشوند که به نظر میرسند فرا تر از کنترل ما هستند.هیچ کس قصد چاق شدن یا ورشکست شدن را ندارد ولی این ها عواقب نتایج انتخاب های بد و کوچک ما هستند.
    خیلی از ما باید نگران انتخاب های تکراری کوچک و به ظاهر بی اهمیت خود باشیم.در مورد شکرگزاری واثرات اون هم به خوبی مثالی از شخصی که به مدت یک سال تمام کارهای خوب و زحماتی که همسرش برای زندگی میکشیده رو یاداشت میکرده،و در پایین اون رو به همسرش میده توضیح داده،که چقدر شکرگذاری میتونه زندگی رو تغییر بده واقعا ایده خیلی جالبی هست.مسئولیت صد در صدی،واقعا اگر همه ای مردم این رو بدونند که در مورد تمام کارهای که انجام میدن 100 درصد مسئول هستند به نظر من خیلی از مشکلات جامعه،خانواده و... حل میشد.باز هم با یک مثال خوب در مورد مسئول بودن در رابطه، کامل توضیح میده که صد در صد در قبال هم مسئول هستیم.این طرز فکر قدرتمند زندگی ما را به طور اساسی تغییر خواهد داد.
    خوش شانسی :شاید شما هم از افرادی باشید که اعتقاد دارند بد شانس هستند ولی حقیقتا این عذر بهانه ای بیش نیست، تقاوت بزرگ بین ثروتمند شدن و شاد بودن با ورشکستگی وبیماری در انتخاب های شماست که در زندگی شما نهفته است.شانس واقعا به مجموعه ای از انتخاب ها بستگی دارد. ارنولد پالمر میگوید:خنده دار است ، هر چه بیشتر تلاش میکنم خوش شانس تر میشوم.شما نمیتوانید چیزی را که دنبالش نیستید، ببینید و یا در جستوجوی چیزی باشید که به ان اعتقاد ندارید.
    روز اتمام کودکی و اغاز بزرگ سالی روزی است که مسئولیت کل زندگی خود را بر عهد بگرید.
    اگر میخواهید ثروتمند تر شادتر یا هرچیزی که میخواهید، اولین قدم اگاهی است.اگر میخواهید از جای که هستید به جایی که میخواهید بروید، اگاه باشید.در این قسمت از کتاب یاد صحبت استاد افتادم که همین موضوع رو در ویدیو صحبت میکردند و میگفتند شما اگر ندونید که در خیابان ایکس هستید نمیتونید به خیابان بی بروید،اول باید مشخص کنید که چه چیزی میخواهید(ممنون از استاد که همه چیز رو به ما گفتند)اگر تصمیم گرفته اید که از شر بدهی خلاص شوید باید هر پولی را که خرج میکنید یادداشت کنید و... . تاکید برای ثبت هر چیزی که در ان مشکل داریم و میخواهیم عادت خوب ایجاد کنیم.اگر به مدت 21 روز در مورد عادت بد خود شروع به نوشتن کنیم به نتایج فوق العاده ای دست پیدا میکنیم.و اینکه باید به صورت اهسته و با سرعتی ملایم شروع به تغییر کنیم،با انجام کارهای کوچک میتوانیم اهسته و پیوسته و به صورت مرکب به هدف خود برسیم.
    در مجموع این فصل اشاره داره به انتخاب ها و تصمیمات کوچک که در بلند مدت تاثیرات بزرگ و مهمی در زندگی تک تک افراد داره.

تجربه شخصی:من به شخص زیاد در مورد اینکه انتخاب های کوچک چقدر میتونه در زندگیم اثر بزاره دقت نکرده بودم.به خصوص در زمینه ای مالی و خرج کردن پول، به همین خاطر تصمیم گرفتم که اولین عادتی که تغییر بدم رفتار مالی باش.و از فردا تصمیم گرفتم تمام خرج کرد ها رو در یک دفترچه یادداشت کنم به مدت بیست ویک روز.
    در مورد نوشتن و تمرین کردن بخوام تجربه ای بگم ، بهترینش در مورد اموزش دوره فراکتالی هست که همه ویدیو ها رو به صورت خلاصه در دفترم نوشتم، که باعث شده مطالب رو خیلی بهتر متوجه بشم و در ضمن هر وقت به مشکلی بر میخورم در مورد دوره بلافاصله سری به دفتر اسرار امینو میزنم، واقعا نوشتن خیلی عالی هست.
    نمونه دیگه همین نوشتن کتاب های هست که داریم میخونیم،من خودم به شخص قبلا اگر کتابی رو میخونم نهایت زیر جمله های مهم خط میکشیدم ولی الان که دارم خلاصه نویسی میکنم احساس میکنم که مطالب رو بهتر متوجه میشم.جا داره یک تشکر خیلی ویژه از استاد امینو داشته باشیم بابت این لطف بزرگ.

با تشکر
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 01-24-2022 در ساعت 21:15
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم که حالتون عالی باشه

من امروز یکی از کتاب های دیگه رو تموم کردم و گفتم تا مطالب داخل ذهن تازه هستن بیام و این موارد رو باهاتون به اشتراک بزارم شاید برای شما عزیزان مفید واقع بشه.
    اسم کتاب عادت های اتمی هست نوشته جیمز کلیر و ترجمه هادی بهمنی
    زمانی با این کتاب اشنا شدم که عادت های خیلی بدی توی زندگیم داشتم و میدونستم اولین چیزی که سد راه من میشه داخل مسیر اموزشیم همین رفتار های منفی هستن
    و به همین دلیل سمت این کتاب رفتم .کتاب خوبیه
    یکسری قانون ها و جمع بندی های این کتاب رو در متن مینویسم تا ذهنیتی ازش داشته باشید.

نحوه ایجاد یک عادت خوب
    قانون اول: آن را شفاف و آشکار کنید.
    -از کارت های امتیازی استفاده کنید :عادت های خود را بنویسید و آن را اشکار کنید .
    -از مقاصد اجرایی بهره بگیرید: من /رفتار/ را در /زمان/ و در / موقعیت مکانی/ انجام خواهم داد.
    -از زنجیره سازی عادت استفاده کنید:سرنخ های عادت خوب را در معرض دید قرار دهید.
    قانون دوم: آن را جذاب کنید.
    -از جمع بندی خواسته ها بهره بگیرید. اقدامی که دوست دارید را با اقدامی که باید انجام دهید جفت کنید.
    -به فرهنگی بپیوندید که رفتار مطلوب شما به مثابه رفتار معمول آن ها باشد. (آکادمی ویو)
    -یک رسم انگیزشی بسازید .کاری که از آن لذت میبرید را بلافاصله پیش از یک عادت دشوار انجام دهید .
    قانون سوم: آن را ساده کنید.
    -اصطکاک را کاهش دهید. تعداد گام هایی که میان شما و عادت خوب تان قرار دارد را کم کنید .
    -محیط را آماده کنید. محیط خود را آماده کنید تا تصمیمات آتی شما ساده تر شود.
    -بر لحظه تعیین کننده مسلط شوید. انتخاب های کوچکی را که تاثیرات قابل توجه به همراه داند بهینه کنید.
    -از قانون دو دقیقه ای استفاده کنید . مقیاس عادت هایتان را فشرده تر کنید تا بتوانید آن را طی دو دقیقه یا کمتر انجام دهید.(از این قانون استفاده کنید دست کم نگیریدش)
    -عادت هایتان را به ناخوآگاه منتقل کنید. روی سرمایه گذاری و تصمیمات یک باره حساب باز کنید تا رفتار شما تضمین شود.
    قانون چهارم: آن را رضایت بخش کنید.
    -از تقویت استفاده کنید. هر زمان که عادت تان را تکمیل کردید به خودتان یک پاداش فوری بدهید.(پاداش من در زمینه انجام دادن هدف های روزانه اموزشی : بررسی خواسته ها و آرزو هایی که دارم بهم انرژی میده )
    -هیچ کاری نکردن را برای خودتان لذت بخش کنید. وقتی در حال اجتناب از یک عادت بد هستید راهی برای این موضوع بیابید.
    -از ردیاب عادت بهره بگیرید. مجموعه عادت هایتان را تحت نظر بگیرید و زنجیره عادت را نشکنید.(از یک دفتر کوچک که خیلی جذاب باشه استفاده کنید. زندگی خیلی ارزش داره سعی کنین تک تک لحظه هاتون ثبت کنین)
    -هیچ گاه دو بار متوالی یک عادت را فراموش نکنید. وقتی اجرای یک عادت را فراموش کردید مطمعن شوید که هرچه سریع تر به مسیر خود بازگردید.

نحوه شکستن عادات بد
    قانون اول: آن را مخفی کنید.
    -میزان قرار گرفتن خود در معرض آن را کاهش دهید. سرنخ های عادت بد را از محیط خود حذف کنید.
    قانون دوم: آن را غیر جذاب کنید.
    -ذهنیت خود را تغییر دهید. عواید اجتناب از عادت های بدتان را برجسته کنید.
    قانون سوم: آن را دشوار کنید.
    -اصطکاک را افزایش دهید. تعداد گام های میان شما و عادت های بدتان را بیشتر کنید.
    -از ابزا تعهد بهره بگیرید. انتخاب های آتی تان را به موارد محدود کنید که به نفع تان هستند.
    قانون چهارم: آن را عامل نارضایتی کنید.
    -یک همراه برای اجرای مسعولیت خود بیابید.از یک یا چند نفر بخواهید که رفتارتان را زیر نظر بگیرند.
    -یک پیمان عادت بسازید. عواقب عادات بدتان را دردناک کنید و عمومیت ببخشید.

امیدوارم این پست برای شما دوستان مفید واقع بشه.
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,844 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

طبق نظرسنجی زمان برای انجام تمرین 2 هفته قرار میدیم . هفته اول نوشتن روی کاغذ و هفته دوم به صورت عملی انجام دادن تمرینات هست .

موفق باشید.
    سلام به همه دوستان عزیز
    حالتون عالی باشه

اول توضیح دومورد تمرین فصل اول بدم :
    همچنان خواب طبق برنامه دارم پیش میرم و حدود 2 ساعت زود تر میخوابم و 2 ساعت هم زودتر بیدار میشم ، این تغییرات به قدری نامحسوس هست که هیچکس متوجه این تغییرات من نشده ولی به مرور اثر موجیش فعال میشه ( که تا الانم تا حدودی فعال شده مثل اینکه به اغلب کار هام در طول روز میرسم )
    داشتن برنامه روزانه که باید شب قبل اون هارو مینوشتم رو همچنان دارم ادامه میدم و فوق العادس چون میدونم باید در طی روز چه کارهایی رو انجام بدم و اگر انجام ندم میره برای فردا ( که مثلا از 10 تا کار تو روز شاید 1 کار بره برای فردا )
    بازی فراوانی امروز روز 22 ام بود
    در طی این 22 روز ساعت خواب ، ساعت بیداری نوشته شده و همچنین کارهایی که انجام دادم .
    از گوشی کمتر استفاده میکنم ( اینستاگرام و یوتیوب همچنان صفر دقیقه در روز )

تمرینات فصل دوم :
    1- محیط و عوامل بیرونی ، به همین دلیل یک بخش در لیست روزانه ام قرار میدم به عنوان شکرگزاری ( که یکی از دوستان لطف کردند کتاب شکرگزاری خانم راندا برن رو معرفی کردند که قطعا در اینده مطالعه میکنم )
    2- سه کاری را یادداشت کنید که قبلا انجام داده اید و همه چیز را خراب کرده اید : 1- اعتماد به فرد نادرست 2- وقت گذاشتن برای افراد بی هدف 3- دوست شدن با افرادی که نقاط مشترک نداشتیم
    سه کاری را یادداشت کنید که قبلا باید انجام میدادید ولی انجام ندادید : 1 - زمان بیشتری برای اصلاح خودم میزاشتم 2- آهسته و پیوسته حرکت میکردم نه گهی تند و گهی اهسته 3- ایجاد کردن عادت های مثبت کوچیک
    سه اتفاقی را بنویسید که برای تان رخ داد و شما به درستی واکنش نشان نداید : برای این مورد هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید
    سه کاری را یادداشت کنید که هم اکنون می توانید انجام دادن شان را شروع کنید و با انجام شان ، مسولیت نتایج زندگی تان را دست بگیرید : 1- از کار های بیهوده که هیچ کمکی به پیشرفت من نمیکنند دست بکشم ( که در تمرین 3 میخوام این موارد رو پیدا و حذف یا کمتر کنم ) 2- در لحظه حال زندگی کنم و کمتر به فکر گذشته و ابنده باشم و سعی کنم کاری که دارم الان رو انجام میدم به بهترین روش ممکن انجام بدم 3- به تغذیه که دارم بیشتر توجه کنم
    سه نفر شگفت انگیز در زندگی من : 1و2و3 شخصی هستند
    سه موضوع فوق العاده درباره بدن من : 1- تناسب اندام 2- سلامتی 3- قد بلند
    در این مورد باید یه خاطره رو تعریف کنم ( البته من در مورد این خاطره چیزی رو یادم نمیاد و از اطرافیانم شنیدم ) : چون من 2-3 هفته زودتر به دنیا اومدم دکترای عزیز ار من قطع امید کرده بودن و خب الان صیحیح و سالم هستم ( این خاطره طولانی و تا جا ممکن خلاصه شد )
    سه موضوع فوق العاده درباره خانه و محل زندگی من : 1- دسترسی عالی 2- امنیت 3- نزدیک به سه نفر شگفت انگیز در زندگی من
    سه موضوع فوق العاده درباره محل کار و کاری که انجام میدید : 1- کارمند کسی نیستم 2- زمان کار دست خودمه 3- درامد
    سه موهبت بزرگ از مهارت ها و استعداد های منحصر به فرد : 1- هوش 2- دقت بالا 3- یادگیری سریع
    سه موهبت بزرگ از دانش و تجربه : 1- دانش بیسیک کامپیوتر 2- تسلط نسبی روی زبان انگلیسی 3- خواندن و نوشتن
    سه مورد که در ان شانس زا در زندگی تجربه کردم : 1- اولین موردش خب شخصیه 2- تابستون امسال یک دورهمی با رفیق هام داشتم که تو راه برگشت به خونه یا ماشین رفیقم خیلی شیک ماشین ترمز برید ولی خب زنده مونیدم ( سرعت ماشین هم نگم براتون ) 3- قبولی در مدارس خوب
    سه موردی که در ان ها زندگی من ثروتمند و غنی و موفق هستند : 1- ادم های خوب 2و3 موردی به ذهنم نرسید

3- من در مورد جنبه زمان شروع به یادداشت برداری و پیگیری میکنم به مدت یک هفته و در این یک هفته عادت شکرگزاری ( تمرین 1 ) رو هم اضافه میکنم .

موفق باشید.
    ویرایش توسط John D. Rockefeller : 01-29-2022 در ساعت 22:46

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

بازی فراوانی کائنات

سلام به همه دوستان عزیز
    حالتون عالی باشه

اول توضیح دومورد تمرین فصل اول بدم :
    همچنان خواب طبق برنامه دارم پیش میرم و حدود 2 ساعت زود تر میخوابم و 2 ساعت هم زودتر بیدار میشم ، این تغییرات به قدری نامحسوس هست که هیچکس متوجه این تغییرات من نشده ولی به مرور اثر موجیش فعال میشه ( که تا الانم تا حدودی فعال شده مثل اینکه به اغلب کار هام در طول روز میرسم )
    داشتن برنامه روزانه که باید شب قبل اون هارو مینوشتم رو همچنان دارم ادامه میدم و فوق العادس چون میدونم باید در طی روز چه کارهایی رو انجام بدم و اگر انجام ندم میره برای فردا ( که مثلا از 10 تا کار تو روز شاید 1 کار بره برای فردا )
    بازی فراوانی امروز روز 22 ام بود
    در طی این 22 روز ساعت خواب ، ساعت بیداری نوشته شده و همچنین کارهایی که انجام دادم .
    از گوشی کمتر استفاده میکنم ( اینستاگرام و یوتیوب همچنان صفر دقیقه در روز )

تمرینات فصل دوم :
    1- محیط و عوامل بیرونی ، به همین دلیل یک بخش در لیست روزانه ام قرار میدم به عنوان شکرگزاری ( که یکی از دوستان لطف کردند کتاب شکرگزاری خانم راندا برن رو معرفی کردند که قطعا در اینده مطالعه میکنم )
    2- سه کاری را یادداشت کنید که قبلا انجام داده اید و همه چیز را خراب کرده اید : 1- اعتماد به فرد نادرست 2- وقت گذاشتن برای افراد بی هدف 3- دوست شدن با افرادی که نقاط مشترک نداشتیم
    سه کاری را یادداشت کنید که قبلا باید انجام میدادید ولی انجام ندادید : 1 - زمان بیشتری برای اصلاح خودم میزاشتم 2- آهسته و پیوسته حرکت میکردم نه گهی تند و گهی اهسته 3- ایجاد کردن عادت های مثبت کوچیک
    سه اتفاقی را بنویسید که برای تان رخ داد و شما به درستی واکنش نشان نداید : برای این مورد هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید
    سه کاری را یادداشت کنید که هم اکنون می توانید انجام دادن شان را شروع کنید و با انجام شان ، مسولیت نتایج زندگی تان را دست بگیرید : 1- از کار های بیهوده که هیچ کمکی به پیشرفت من نمیکنند دست بکشم ( که در تمرین 3 میخوام این موارد رو پیدا و حذف یا کمتر کنم ) 2- در لحظه حال زندگی کنم و کمتر به فکر گذشته و ابنده باشم و سعی کنم کاری که دارم الان رو انجام میدم به بهترین روش ممکن انجام بدم 3- به تغذیه که دارم بیشتر توجه کنم
    سه نفر شگفت انگیز در زندگی من : 1و2و3 شخصی هستند
    سه موضوع فوق العاده درباره بدن من : 1- تناسب اندام 2- سلامتی 3- قد بلند
    در این مورد باید یه خاطره رو تعریف کنم ( البته من در مورد این خاطره چیزی رو یادم نمیاد و از اطرافیانم شنیدم ) : چون من 2-3 هفته زودتر به دنیا اومدم دکترای عزیز ار من قطع امید کرده بودن و خب الان صیحیح و سالم هستم ( این خاطره طولانی و تا جا ممکن خلاصه شد )
    سه موضوع فوق العاده درباره خانه و محل زندگی من : 1- دسترسی عالی 2- امنیت 3- نزدیک به سه نفر شگفت انگیز در زندگی من
    سه موضوع فوق العاده درباره محل کار و کاری که انجام میدید : 1- کارمند کسی نیستم 2- زمان کار دست خودمه 3- درامد
    سه موهبت بزرگ از مهارت ها و استعداد های منحصر به فرد : 1- هوش 2- دقت بالا 3- یادگیری سریع
    سه موهبت بزرگ از دانش و تجربه : 1- دانش بیسیک کامپیوتر 2- تسلط نسبی روی زبان انگلیسی 3- خواندن و نوشتن
    سه مورد که در ان شانس زا در زندگی تجربه کردم : 1- اولین موردش خب شخصیه 2- تابستون امسال یک دورهمی با رفیق هام داشتم که تو راه برگشت به خونه یا ماشین رفیقم خیلی شیک ماشین ترمز برید ولی خب زنده مونیدم ( سرعت ماشین هم نگم براتون ) 3- قبولی در مدارس خوب
    سه موردی که در ان ها زندگی من ثروتمند و غنی و موفق هستند : 1- ادم های خوب 2و3 موردی به ذهنم نرسید

3- من در مورد جنبه زمان شروع به یادداشت برداری و پیگیری میکنم به مدت یک هفته و در این یک هفته عادت شکرگزاری ( تمرین 1 ) رو هم اضافه میکنم .

موفق باشید.
    فوق العاده بود ، خیلی با دقت خوندم و لذت بردم ، امیدوارم همیشه در مسیر موفقیت با قدرت ادامه بدهید.
    منم بازی فراوانی را تا روز ۱۰۷ ادامه دادم و دقیقا از زمان ثبت نام در آکادمی وقتم پر شد و دیگه ادامه ندادم که دوباره شروع کردم و امروز روز ۱۵ فراوانی بودم واز این بازی فراوانی لذت میبرم ، جون با هیجان خرید میکنم و تمام خریدهام را با دقت فراوان در دیجی کالا و ... میگردم و با عکس میزارم که کامل در ذهنم تصور کنم. شاید به درد شما هم بخوره که عکس خریدتون را هم داشته باشید.
    من در گوشیم یادداشت میکنم که در کنارش عکس هم بزارم و هر شب با ذوق به خریدهای قبلی نگاه میکنم و چون عکس داره بیشتر لذت میبرم.
    چند تا نمونه از بازی فراوانی خودم را میزارم شاید بدردتون بخوره .

اگه شبها هم زود بخوابم که عالی میشه
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_FX نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم که حالتون عالی باشه

من امروز یکی از کتاب های دیگه رو تموم کردم و گفتم تا مطالب داخل ذهن تازه هستن بیام و این موارد رو باهاتون به اشتراک بزارم شاید برای شما عزیزان مفید واقع بشه.
    اسم کتاب عادت های اتمی هست نوشته جیمز کلیر و ترجمه هادی بهمنی
    زمانی با این کتاب اشنا شدم که عادت های خیلی بدی توی زندگیم داشتم و میدونستم اولین چیزی که سد راه من میشه داخل مسیر اموزشیم همین رفتار های منفی هستن
    و به همین دلیل سمت این کتاب رفتم .کتاب خوبیه
    یکسری قانون ها و جمع بندی های این کتاب رو در متن مینویسم تا ذهنیتی ازش داشته باشید.

نحوه ایجاد یک عادت خوب
    قانون اول: آن را شفاف و آشکار کنید.
    -از کارت های امتیازی استفاده کنید :عادت های خود را بنویسید و آن را اشکار کنید .
    -از مقاصد اجرایی بهره بگیرید: من /رفتار/ را در /زمان/ و در / موقعیت مکانی/ انجام خواهم داد.
    -از زنجیره سازی عادت استفاده کنید:سرنخ های عادت خوب را در معرض دید قرار دهید.
    قانون دوم: آن را جذاب کنید.
    -از جمع بندی خواسته ها بهره بگیرید. اقدامی که دوست دارید را با اقدامی که باید انجام دهید جفت کنید.
    -به فرهنگی بپیوندید که رفتار مطلوب شما به مثابه رفتار معمول آن ها باشد. (آکادمی ویو)
    -یک رسم انگیزشی بسازید .کاری که از آن لذت میبرید را بلافاصله پیش از یک عادت دشوار انجام دهید .
    قانون سوم: آن را ساده کنید.
    -اصطکاک را کاهش دهید. تعداد گام هایی که میان شما و عادت خوب تان قرار دارد را کم کنید .
    -محیط را آماده کنید. محیط خود را آماده کنید تا تصمیمات آتی شما ساده تر شود.
    -بر لحظه تعیین کننده مسلط شوید. انتخاب های کوچکی را که تاثیرات قابل توجه به همراه داند بهینه کنید.
    -از قانون دو دقیقه ای استفاده کنید . مقیاس عادت هایتان را فشرده تر کنید تا بتوانید آن را طی دو دقیقه یا کمتر انجام دهید.(از این قانون استفاده کنید دست کم نگیریدش)
    -عادت هایتان را به ناخوآگاه منتقل کنید. روی سرمایه گذاری و تصمیمات یک باره حساب باز کنید تا رفتار شما تضمین شود.
    قانون چهارم: آن را رضایت بخش کنید.
    -از تقویت استفاده کنید. هر زمان که عادت تان را تکمیل کردید به خودتان یک پاداش فوری بدهید.(پاداش من در زمینه انجام دادن هدف های روزانه اموزشی : بررسی خواسته ها و آرزو هایی که دارم بهم انرژی میده )
    -هیچ کاری نکردن را برای خودتان لذت بخش کنید. وقتی در حال اجتناب از یک عادت بد هستید راهی برای این موضوع بیابید.
    -از ردیاب عادت بهره بگیرید. مجموعه عادت هایتان را تحت نظر بگیرید و زنجیره عادت را نشکنید.(از یک دفتر کوچک که خیلی جذاب باشه استفاده کنید. زندگی خیلی ارزش داره سعی کنین تک تک لحظه هاتون ثبت کنین)
    -هیچ گاه دو بار متوالی یک عادت را فراموش نکنید. وقتی اجرای یک عادت را فراموش کردید مطمعن شوید که هرچه سریع تر به مسیر خود بازگردید.

نحوه شکستن عادات بد
    قانون اول: آن را مخفی کنید.
    -میزان قرار گرفتن خود در معرض آن را کاهش دهید. سرنخ های عادت بد را از محیط خود حذف کنید.
    قانون دوم: آن را غیر جذاب کنید.
    -ذهنیت خود را تغییر دهید. عواید اجتناب از عادت های بدتان را برجسته کنید.
    قانون سوم: آن را دشوار کنید.
    -اصطکاک را افزایش دهید. تعداد گام های میان شما و عادت های بدتان را بیشتر کنید.
    -از ابزا تعهد بهره بگیرید. انتخاب های آتی تان را به موارد محدود کنید که به نفع تان هستند.
    قانون چهارم: آن را عامل نارضایتی کنید.
    -یک همراه برای اجرای مسعولیت خود بیابید.از یک یا چند نفر بخواهید که رفتارتان را زیر نظر بگیرند.
    -یک پیمان عادت بسازید. عواقب عادات بدتان را دردناک کنید و عمومیت ببخشید.

امیدوارم این پست برای شما دوستان مفید واقع بشه.
    سلام دوست عزیز
    از مطالبی که گفتید خیلی لذت بردم و برام جالب بود ، فقط یک نکته لطفا یکم ساده تر و روان تر و حتی عامیانه تر توضیح بدید ، خیلی بهتر هست یا مثال بزنید ، خودتون چیکار کردید.
    چون مطالبتون خیلی کتابی بود ، کاش کارهایی که انجام دادید و درک کردید را به زبان ساده بگید.
    ممنونم
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,844 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zaraa نمایش پست ها
    فوق العاده بود ، خیلی با دقت خوندم و لذت بردم ، امیدوارم همیشه در مسیر موفقیت با قدرت ادامه بدهید.
    منم بازی فراوانی را تا روز ۱۰۷ ادامه دادم و دقیقا از زمان ثبت نام در آکادمی وقتم پر شد و دیگه ادامه ندادم که دوباره شروع کردم و امروز روز ۱۵ فراوانی بودم واز این بازی فراوانی لذت میبرم ، جون با هیجان خرید میکنم و تمام خریدهام را با دقت فراوان در دیجی کالا و ... میگردم و با عکس میزارم که کامل در ذهنم تصور کنم. شاید به درد شما هم بخوره که عکس خریدتون را هم داشته باشید.
    من در گوشیم یادداشت میکنم که در کنارش عکس هم بزارم و هر شب با ذوق به خریدهای قبلی نگاه میکنم و چون عکس داره بیشتر لذت میبرم.
    چند تا نمونه از بازی فراوانی خودم را میزارم شاید بدردتون بخوره .

اگه شبها هم زود بخوابم که عالی میشه
    سلام سرکار خانوم
    شب خوبی رو داشته باشید

( اینجا تاپیم مطالعه هست پس سلام دوباره نیاز داره )

من عکس خرید هارو پی دی اف نمیکنم ولی خرید هامو در قسمت اکانت دیجی کالام جزو مورد علاقه هام سیو هست .
    اینکه گفتید با هیجان خرید هارو انجام میدید منو یاده خاطره ای انداخت :
    دسوت صمیمی من پارسال به همین سبکی که شما میفرمایید با هرجان پولی که به عنوان هدف قرار داده بود رو هرشب تو ذهنش با هبجان اون پول رو خرج میکرد و...
    اینم بگم مقدار پولی که میخواست حدود 500 میلیون بود و در عرض 1-2 ماه به صورت داستان فوق عجیب به این پول هم رسید
    در تاپیک تمرین ذکر کردید که دوره پرایس جزو خرید های بازی فراوانی تون بوده ، منم دوره فراکتالم جزو خرید های بازی فراوانیم بوده ( قبلا عکسش رو در تاپیک بازی فراوانی قرار دادم )

در اینجا دیگه ما به دنبال اگه بتونم این کارو بکنم خوبه یا شاید بتونم نیستیم
    طبق فرمت جدید باید برنامه ریزی کرد و انجام داد ( که فعلا شاهد این هستم که سرکار خانوم سارا و سحر تمرین این هفته رو قرار ندادن )

برنامه خواب من که در چند صفحه قبل هست خیلی ساده هست . 5 دقیقه زودتر
    کتاب اثر مرکب رو مطالعه کنید .

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر
    تمرین های فصل اول من به اینجا کشیده شده اند فعلا:
    1- یک ساعت دیگه از ورزش روزانه رو باز هم کم کردم و اختصاص دادم به پیاده روی
    2- به روز 28 شکرگزاری که میرسی در پایان میگه از این به بعد برای هر موهبتی که درک میکنی شکر کن و روزانه 10 تا از نعمت هات رو لیست و بابتش شکرگزاری کن
    تا الان هربار این تمرین ها رو تموم کرده بودم تا مدتی شکرگزاری رو ادامه میدادم و بعد کم کم فراموش میشد
    این بار تا الان ادامه دادم و فعلا فراموش نکردم

3- نوشتن کارهای روز بعد از شب قبل هم همچنان ادامه داره

4- در مورد خابم هم به تشخیص پزشک تحت درمان دارویی هستم

تمرین های فصل 2
    1- من توی زندگیم با یک شخص هست که مشکل دارم حدود یکسال هست که بوجود اومده و بخاطر آزارهای زیادی هست که از سمت ایشون دیدم. اما با خودم فکر کردم و تمام خصوصیات خوب ایشون رو و همینطور اینکه بودنش چه جنبه های خوبی داره رو لیست کردم و تونستم کارهایی که در مورد من انجام دادن رو ببخشم اما هنوز نتونستم فراموش کنم.

2- سه کار مهمی که درونش مسئولیت کامل قبول نکردم هم شخصی هستن.
    سه نفر شگفت انگیز برای من : استاد امینو ، معلم کلاس اول تا سوم ابتدایی ام که هنوز هم گاهی میرم میبینمشون ؛ پدرم
    سه موضوع فوق العاده درباره بدنم : تناسب اندام و دوتای دیگه
    سه موضوع در مورد خانه و محل کار: قرار گرفتن در مرکزیت شهر و دسترسی آسان و سریع به همه چیز ؛ نزدیکی محل کار و منزلم به همدیگه ؛ صاحبخونه عالی ای هم دارم
    سه موضوع در مورد محل کار و کاری که انجام میدم : من کار اصلی ام رو فارکس میدونم و در موردش میتونم بگم : نیاز نیست در مکان خاصی باشم همه جا میتونم با داشتن یک لپ تاپ و نت انجام بدم؛ کارفرما ندارم؛ منو به بی نیازی مالی میرسونه
    سه موهبت در مورد استعداد یا مهارت: پشتکار خوبی دارم ؛ بلندپرواز و ایده آل گرا هستم ، هنرهای زیادی رو بلدم
    سه موردی که درونشون شانس داشتم: آشنایی با آکادمی ویو ؛ به دنیا اومدن توی یه خانواده عالی ، عطا شدن فرزندم به من
    سه موردی که زندگیم در اونها ثروتمند و غنی هست: آرامش ؛ عشق ؛ سلامتی

3- در سه مورد میخاهم ثبت رفتار کنم : تمرین ، تربیت فرزند ؛ تغذیه

-----------------------------

از ایموجی که جناب راکفلر گزاشتن حساب بردم وگرنه شاید تمرین رو نمیزاشتمش
    ویرایش توسط sara.sat : 01-30-2022 در ساعت 10:11
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,844 بار در 2,791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2115 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام سرکار خانوم
    شب خوبی رو داشته باشید

( اینجا تاپیم مطالعه هست پس سلام دوباره نیاز داره )

من عکس خرید هارو پی دی اف نمیکنم ولی خرید هامو در قسمت اکانت دیجی کالام جزو مورد علاقه هام سیو هست .
    اینکه گفتید با هیجان خرید هارو انجام میدید منو یاده خاطره ای انداخت :
    دسوت صمیمی من پارسال به همین سبکی که شما میفرمایید با هرجان پولی که به عنوان هدف قرار داده بود رو هرشب تو ذهنش با هبجان اون پول رو خرج میکرد و...
    اینم بگم مقدار پولی که میخواست حدود 500 میلیون بود و در عرض 1-2 ماه به صورت داستان فوق عجیب به این پول هم رسید
    در تاپیک تمرین ذکر کردید که دوره پرایس جزو خرید های بازی فراوانی تون بوده ، منم دوره فراکتالم جزو خرید های بازی فراوانیم بوده ( قبلا عکسش رو در تاپیک بازی فراوانی قرار دادم )

در اینجا دیگه ما به دنبال اگه بتونم این کارو بکنم خوبه یا شاید بتونم نیستیم
    طبق فرمت جدید باید برنامه ریزی کرد و انجام داد ( که فعلا شاهد این هستم که سرکار خانوم سارا و سحر تمرین این هفته رو قرار ندادن )

برنامه خواب من که در چند صفحه قبل هست خیلی ساده هست . 5 دقیقه زودتر
    کتاب اثر مرکب رو مطالعه کنید .

موفق باشید.
    سلام حمیدرضا جان روزت خوش
    در ابتدا با ورود شما به این تاپیک فکر کنم تحولات عظیمی ایجاد کرده اید
    من نمیدونم از کجا شروع کنم بخونم و اصلا نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم برای این تاپیک و این که این همه وقت رو از کجا به دست میارین در نوع خودش برای من قابل تامل هست
    خب اولین عادتی که باید تو خودم به دست بیارم اینه که زمانم رو درست مدیریت کنم و از ساعت 8 صبح تا 12 شب فول تایم هستم و اگه بیایم محاسبه کنیم به جز تایم های غذا و ... تقریبا دوربر 11 ساعت میشه(که فکر کنم 4 ساعتش مفید میشه)
    حالا من دور دوم رو دیروز تموم کردم و اماده میشم برم دور سوم و خیلی کارا هست باید انجام بدممممممممم (یادتون هست در ابتدای دور دوم چقدر دور سر خودم میپیچیدم الان انگار دارم به اون شکل دوباره ریست کارخانه میشه)
    میبینم دوستان و مخوصا شماااااااااااا خیلی خوب دارین تو این تاپیک فعالیت میکنین و چند تا ریپلای هم به سرکار خانوم زارا زده بودید که نفهمیدم موضوع چیه اصلا
    انصافا وقتش رو از کجا میارین؟
    برنامم اینه دور سوم رو تو 4 ماه جمع و جور کنم به نحو احسنننن بعد کم کم بیام تو مدیتیشن و کتابا
    واقعا اونقدر مورد هست نمیدونم چیکار کنم
    یه سوال دیگه هم دارم چون اهل شهرستان هستم کتابای نیروی حال و اثرمرکب رو تونستم تهیه کنم از اینجا ولی فکر کنم مترجمینشون بازدهی 50 درصد کتاب رو از بین ببرن
    حالا من مترجمین کتابایی که تهیه کردم رو میگم و در ادامه چند سوال دارم ازتون
    نیروی حال = اسم کتاب نیروی حال هست و قدرت نیروی حال نیست و نمیدونم که کتاب درست رو تهیه کردم و یا نه روی کتاب نوشته رهنمونی برای روشن بینی معنوی از اکهارت تله با ترجمه هنگامه اذرمی (چاپ هجدهم)
    اثر مرکب = اثر دارن هاردی مترجم (بهاره رزاقی)(چاپ پانزدهم)
    1)ایا مترجمین بهتری سراغ دارین؟
    2)برای کتاب های زیر چه مترجمینی رو پیشنهاد میدین و به نظرتون از کجا تهیه کنم (حتی تو ارومیه هم نبود این کتابا و از دیجی کالا 9 ماه پیش جان مورفی رو سفارش دادم برای اولین بار و اونم اشتباه اوردن و دیگه کتاب سفارش ندادم ازشون)
    عادت های اتمی - دعوت به تمرین ذهن
    حالا یه عادت شخصی هم که تو خیلیا هست در حال تلاس برای کنارگذاشتن اون هستم (البته خیلی عادت های بدی هست که باید کنار بزارم) و فکر کنم کتاب عادت های اتمی تاثیر بزاره روم
    در مورد کتاب هم در دوران مدارس اصلا ارتباط خوبی با کتاب نداشتم اما خب همیشه بهترین شاگرد مدرسه هم بودم و اشنایی با این مارکت در سن 18 سالگی که منطبق شد با کلاس دوازدهم که سال پیش میشد راهی بود برای جدایی از سیستم بد اموزشی جمهوری اسلامی (ایران عزیز) اما خب دوست دارم کتابایی که عادت هام رو تغییر بدن رو شروع به مطالعه کنم و دوست دارم برم دوباره در محیط کتاب خوانی شخصیم
    این برنامه رو هم که گذاشتین و سرکار خانوم سارا هم اومدن در پست بالا گزاشتن نمیدونم ماجراش چییه

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع