صفحه 8 از 55 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 550

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

Mehdi-mv آواتار ها
    6,337 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    آره دقیقا اینجوری به نظرم بهتر اومد یک کتاب و انتخاب کنیم تا بتونیم به یک توافق نظری برسیم و آمارمون پخش نشه. برای همین گفتم کتابها که میمونن باز هفته بعد میان توی نظر سنجی حمیدرضا جان. نظرتون؟

آره محمدرضا جان مثل اینکه دوستان با ۱۹شهریور اکی بودن برای همین میشه تا اونموقع بخونیدش و نظراتتون و به اشتراک بزارین.

نظر عالی هست مهدی جان ولی خب چه فرقی داره؟ قرار هست همه دوباره بخونن و نظرشون بدن؟ میتونیم ازین نظر شما اینجوری استفاده کنیم که هرکس نظرش و مینویسه اولش بگه دفعه چندمی هست که کتاب و میخونه. نظرتون؟

دوستان به نظرم چندتا قوانین برای تاپیک بزاریم بد نیست من چیزهایی که تا اینجا به ذهنم میرسه و خدمتتون میگم بقیه و استاد هم اگر مورد تاییدتون بود و نظر بهتری هم داشتید به اشتراک بزارید:

۱. برای فرمت بررسی کتاب طبق پستی که آقا حمیدرضا گذاشتن کتابها بررسی بشه. ایشون در اول هر هفته بعد انتخاب کتاب لطف میکنن پست مربوط به کتاب و با موضوع ((کتاب هفته x: نام کتاب)) میزارن. (موافقی حمیدرضا جان؟)
    ۲. ترجیحا هر سری یک کتاب معرفی کنید و خلاصه ای از کتابتون حتما معرفی کنید تا برای نظرسنجی آخر هفته دچار پراکندگی آرا نشیم. اگر خلاصه از کتاب موردنظرتون داخل پست نباشه کتاب در نظرسنجی شرکت داده نمیشه.
    ۳. اگر دیرتر وارد تاپیک میشید، روی پست مربوط به معرفی کتاب هفته نظرتون و ریپلای کنید.
    ۴. اگر در بررسی کتاب هفته شرکت داشته باشید و در آخر پستتون کتاب پیشنهادی و گذاشته باشید ، اون کتاب در نظرسنجی آخر هفته شرکت داده میشه.(فقط کتاب هفته جاری)
    ۵. اگر میخواید درباره موضوعی خارج از بحث کتابی معرفی کنید حتما به صورت کامل باشه و در تنظیمات اضافی،در عنوان مطلب حتما یادداشت کنید و در آخر هفته اینکار انجام بشه.
    ۶. برای قرار دادن پست برای بررسی کتاب حتما روی پست کتاب انتخاب شده هفته پاسخ با نقل قول بزارید.
    ۷. از قرار دادن فایل صوتی یا pdf کتاب خودداری کنید.
    ۸. کتابهای نظرسنجی شده برای مثال ۳مورد میشن در هفته ها آینده. برای اینکه همشون خونده بشن به نظرم کتابی اضافه نشه تا این کتابها تموم بشه بعد براساس کتابهای معرفی شده در این چند هفته که هر فرد نهایتا ۳ کتاب معرفی کرده، باز نظر سنجی میزاریم بین اونهایی که حداقل توسط ۲ نفر انتخاب شدن و چون هر سری نفری یک کتاب متفاوت معرفی کرده میتونیم ۴یا۵تا برترشون باز تویک نظرسنجی قرار بدیم که لیستمون هم طولانی نشه و سریع تموم بشه.
    ۹. در نظرسنجی مورد تکرار کتاب قبل هم هست که در صورت تمایل جمع به تکرارش میپردازیم.

دوستان ممنون میشم نظراتتون بگید اگر موافق یا مخالف هستید.

استاد برای قوانین و نظرسنجی کتاب داریم صحبت میکنیم. ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون و بفرمایید. برای اسم تاپیک هم نظر من این هست که بزاریمش "کلوپ(کلاب)کتابخوانی آکادمی ویو". اگر موافق باشید حس یک کلاب کتابخوانی واقعی میگیریم. @amino

لینک نظرسنجی هفته:
    کلیک کنید

سلام سروش جان این قوانین و نکاتی که گفتی رو من کامل قبول دارم و به نظرم خیلی خیلی تو انتخاب درست بهمون کمک میکنه

ولی بازم نظرمو میگم چون خیلی جزِیه ولی کمک شایانی به انتخاب کتاب میکنه مثلا تو همین نظر سنجی که شما قرار دادین پاینش یه چک باکسی هم بزارین

که طرف بعد انتخاب کتاب پیشنهادیش مثلا اون پایین گذینه هم باشه که این کتابی که تیک زدم آیا خودم خوندم یا نه و تو انتخاب کتاب هم به نظرم یه کار دیگه هم میتونیم انجام بدیم

مثلا تو یه نظر سنجی یه فیلتری بزاریم که اولیت کتاب انتخابی که خونده شده بیشتر از کتاب های باشه که فقط پیشنهاد شده و طرف اونو نخونده

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,642 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1264 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    سلام سروش جان این قوانین و نکاتی که گفتی رو من کامل قبول دارم و به نظرم خیلی خیلی تو انتخاب درست بهمون کمک میکنه

ولی بازم نظرمو میگم چون خیلی جزِیه ولی کمک شایانی به انتخاب کتاب میکنه مثلا تو همین نظر سنجی که شما قرار دادین پاینش یه چک باکسی هم بزارین

که طرف بعد انتخاب کتاب پیشنهادیش مثلا اون پایین گذینه هم باشه که این کتابی که تیک زدم آیا خودم خوندم یا نه و تو انتخاب کتاب هم به نظرم یه کار دیگه هم میتونیم انجام بدیم

مثلا تو یه نظر سنجی یه فیلتری بزاریم که اولیت کتاب انتخابی که خونده شده بیشتر از کتاب های باشه که فقط پیشنهاد شده و طرف اونو نخونده
    سلام مجدد مهدی جان
    نظرتون عالی هست. این و دوست دیگمون هم نظرش و گفتم و داخل یکی از موارد اومد.
    ما اینجا میخوایم همه تبادل نظر کنیم. مهم تبادل نظر هست. صددرصد خوندن بیشتر نکات بیشتری ازش به دست میاد ولی کسی که یکبار هم خونده دیدگاهی داره که صد درصد میتونه مفید باشه.
    برای مورد دیگتون هم به مورد ۲ اضافه شد
    اگر استاد موافقت کردن با همین فرمون میریم جلو

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

915 بار در 91 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ممنونم بابت معرفی کتاب اثر مرکب
    ب نظرم دارن هاردی با این کتاب معجزه کرده دمش گرم
    خلاصه ک بخوام بگم در مورد این کتاب به خوانندش یه هدف میده و ی مسیر ک خودت باید بسازیش با اصلاح و عبور از محدودیت و جالب اینه تو هر زمینه از زندگی جواب میده
    و اینکه اثر مرکب در جهت عکس هم جواب میده نکته مهمش اینه ک میگه چند هدف دنبال کنید رو کاغذ بنویسید.من وقتی چیزی خیلی مهم بود حتما باید انجامش میدادم وقتی بهم میگفتن یادم میرفت یه بار برای این ک یادم نره با انگشت ب شکل مجازی کف دستم نوشتم جالب بود ک انگار یه تصویر ازش داشتم یادم میموند و نیدونستم چرا اینجوریه .
    همه ما ک اینجاییم یه هدف داریم که تریدر حرفه ای بشیم و این ک استاد تو یکی از مقالهاش گفتن تو فارکس باید حرفه ای بشی و اصلا حد وسط نداره
    انتخاب رفتار برای این مسیر چه چیزی کمک میکنه یا ن برای من سخته و مطمعنم اینجا بهش میرسیم

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از hasan14 عزیز تشکر کرده اند:

4,014 بار در 215 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز
    من میخواستم کتاب معامله گر منظم اثر مارک داگلاس رو خرید اینترنتی کنم ولی نمیدونم کدوم مترجم ترجمش روانه
    ممنون میشم راهنماییم کنین

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از ALX1370 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin1 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

چون کتابی که برای مطالعه در این تاپیک معرفی شده بود کتاب اثر مرکب بود خواستم یک تجربه از خودم درباره این اثر مرکب ارایه بدم :
    من قبل از آمدن به این آکادمی تجربه چندانی از بازار های مالی نداشتم .
    همیشه وقتی به چارت نگاه میکردم با خودم میگفتم که اگه مثلا از اینجا با حجم مثلا 10 لات ( حجم های بالا ) وارد میشدم چقدر میتونستم سود کسب کنم ؟
    اعداد بالا بود
    ولی نسبت به ضررهاش هم آگاهی داشتنم و می دونستم با این حجم های بالا اگه معامله ذره ای خلاف جهت حرکت کنه خیلی زود حساب کال خواهد شد .
    با این توصیفات من به دنبال نقطه زنی بودم و همین باعث میشد که موفقیت در این بازار رو کاری تقریبا نشدنی یا با درصد احتمال کم بدونم .
    بعد از شرکت در دوره پرایس مدتی بعد در دوره فرکتالی هم شرکت کردم و فقط وبینار اول رو مشاهده کردم که استاد دهقان در اون وبینار یک تمرین به بچه ها ارایه دادن که تاثیر اثر مرکب رو نشون می داد .
    من این تمرین رو انجام دادم و شگفت زده شدم .
    از اونجا به بعد بود که این مشکلم به طور کامل و قطعی برطرف شد ؛ جوریکه وقتی یک نفر یک ترید با حجم بالا و میزان سود بالا به اشتراک میگذاشت کاملا برام بی معنی می اومد .
    در کل آشنایی با تاثیر اثر مرکب نقطه عطفی برای من در حیطه این شغل شد .

در ادامه :
    یک فایلی آماده کردم و خواستم با شما دوستان به اشتراک بذارم امیدوارم براتون مفید باشه .

یک فایل اکسل هست با دو بخش
    فایل پیوست 162597

بخش اول :

مربوط به محاسبه حجم ورودی به مارکت جهت انجام معاملات هست .
    کاری که باید انجام بدیم اینه که در کادر های مشخص شده ؛ موجودی بالانس ، درصد درگیری بالانس و حد ضرر به پوینت رو وارد کنیم .
    نکته : برای محاسبه حجم ورودی ، این سه کادر کافی هست ولی برای استفاده از امکانات اضافی میتونید عدد TP رو هم وارد کنید ( به پوینت )
    فایل پیوست 162601

به عنوان نمونه :

بالانس ما 167 دلار
    درصد درگیری بالانس 3 درصد
    استاپمون 20 پیپ و 4 پوینت
    TP چهارده پیپ و 3 پوینت
    فایل پیوست 162604

ستون شماره 1 :
    بر اساس داده های ما ، حجم دقیق ورودی رو به دست می یاره و با توجه به این حجم ، اطلاعت میزان حد ضرر به دلار ، درصد حد ضرر ، میزان حد سود به دلار ، درصد حد سود و نسبت ریسک به ریوارد رو ارایه میده .
    فایل پیوست 162613

ستون شماره 2 :
    با توجه به اینکه تا دو رقم اعشار مجاز هستیم اعداد حجم ورودی رو وارد کنیم بنابراین به ناچار باید حجم ورودی دقیق به دست آمده را گرد کنیم .
    این ستون برای این منظور طراحی شده :
    فایل پیوست 162615

همانطور که می بینید حجم دقیق ورودی ما 0.0244558824 بود که گرد شدش میشه 0.02 که بالطبع این دو حجم درصد های متفاوتی ارایه میدن .
    فایل پیوست 162604

نحوه گرد کردن : اگه سومین عدد اعشار از نصف پایین تر بود به عدد کوچکتر گرد میشه ولی اگه همین سومین عدد اعشار ، خود نصف و از نصف بالاتر بود به عدد بزرگتر گرد میشه .

یک مورد : اگر فایل ، حجم ورودی رو به عدد بزرگتر گرد کرد و شما خواستید اطلاعات عدد کوچکتر ( حجم کوچکتر یا هر حجمی ) رو به دست بیارید ، می تونید عددش رو به صورت دستی وارد کنید ولی سیوش نکنید تا تابعی که در فایل مورد استفاده قرار گرفته پاک نشه .

بخش دوم :

این بخش مربوط به موضوع بحث ما یعنی تاثیر اثر مرکب هست

اطلاعات زیر رو وارد میکنید :
    بالانس
    تعداد گام
    درصد سود

مثلا : همین تمرین وبینار اول فرکتالی که استاد دهقان ارایه دادن
    فایل پیوست 162625

این بخش علاوه بر بالانس مرکب شده ، اطلاعات دیگری همچون میزان سود خالص و درصد افزایش بالانس رو ارایه میده .

این فایل برای مشاهده تاثیر اثر مرکب هست وگرنه همینطور که استاد فرمودن این تمرین باید دستی و روی کاغذ انجام بشه .

مثالی دیگر:
    فایل پیوست 162630

من این فایل رو بر اساس اطلاعاتی که از این دوره یاد گرفتم طراحی کردم و از اونجایی که برای من خیلی کاربردی هست خواستم با شما دوستان هم به اشتراک بزارم
    همچنین اگه ایرادی و اشکالی در فایل می بینید خوشحال میشم بهم اطلاع بدید

ممنون بابت وقتی که گذاشتید

لینک دانلود فایل :
    https://s18.picofile.com/file/844036...9%88.xlsx.html

سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    چقدر این فایل عالیه . واقعا ممنون. برای کسانی که از متاتریدر استفاده نمیکنند این فایل بسیار کمک کننده اس
    بسیار ممنون از اشتراک گذاریش با ما

به نظرم این فایل بهتره توی تاپیک مربوط به خودش هم قرار بگیره . (دقیقا نمیدونم مربوط به کدوم تاپیک میشه: تاییک پلتفرم ها یا نمیدونم کجا واقعا)حتما استاد یا دوستان دیگه بهتر میدونن کجا باشه همگان میتونن ازش استفاده کنن

تشکر مجدد
    ایام به کام
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    یاد شده
    در 1264 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

انتخاب کتاب هفته

سلام دوستان

امیدوارم حالتون عالی باشه

طبق نظر جمع فردا روز انتخاب کتاب برای هفته آینده هست. ممنون میشم اگر میخواید توی این تبادل نظر شرکت کنید از لینک زیر کتاب موردنظرتون و انتخاب کنید.

کلیک کنید

پینوشت:
    این نظرسنجی بسته شد و کتاب سایکوسایبرنتیک (روانشناسی تصویر ذهنی) اثر ماکسول مالتز انتخاب شد.
    ویرایش توسط Soroosham : 09-10-2021 در ساعت 08:24

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    یاد شده
    در 1264 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

کتاب منتخب هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    طبق نظر جمع فردا روز انتخاب کتاب برای هفته آینده هست. ممنون میشم اگر میخواید توی این تبادل نظر شرکت کنید از لینک زیر کتاب موردنظرتون و انتخاب کنید.
    سلام دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

نتیجه نظرسنجی این هفته و خدمتتون میفرستم.
    ۳۸ نفر داخل نظرسنجی شرکت داشتن که آرا به شکل زیر هست:
    ۱. سایکوسایبرنتیک (روانشناسی تصویر ذهنی) اثرماکسول مالتز ۱۴رای
    ۲. نیروی حال اثر اکهارت تول ۱۱ رای
    ۳.
    تکرار دوباره کتاب قبل (اثر مرکب اثر دارن هاردی) ۵ رای
    ۴.
    کتاب قدرت عادت اثر چارلز دوهیک و بیاندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هيل هردو ۴ رای

کارهای اجراییش هم براساس توافق قبلی بین دوستان با آقا حمیدرضا عزیز که زحمت پست این هفته و بکشن و تاریخ برای بررسی کتاب این هفته بهمون بدن.
    برای هفته های بعد هم لطف کنید پایین هر پست یک کتاب معرفی کنید و توضیحی دربارش بدید که آقا حمیدرضا گل پایین پستی که میزارن بعدا اسم کتابهاتون و ادیت بزنن.
    برای نظرسنجی بعدی هم تکرار همین کتاب و ۳ کتاب قبل قرار میگیرن. اگر نظر دیگه ای هم دارید حتما بگید. @John D. Rockefeller

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,710 بار در 1,578 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    كتاب اثر مركب-- نويسنده دارن هاردي

برداشتي كه از اين كتاب داشتم اين است كه نظم و استمرار در كارها (هر چند كوچك) كليد موفقيت براي هر انساني است. نويسنده در اين كتاب خواننده را در برنامه ي روزانه اش به ترك عادت هاي بد و اضافه كردن عادت هاي خوبي كه در مسير موفقيت ما ميباشد دعوت كرده است. ديدگاه اين كتاب اين است كه شما با انجام كارهايي در روز كه در راستاي هدفتان است حتي با در نظر گرفتن زماني محدود ( مثلا نيم ساعت در روز) ميتوانيد بعد از مدت زماني اثر شگفت انگيز آن را ببينيد. البته شايد در ماه هاي اول شما تاثيري نبينيد و اين قضيه طبيعي است مثل يك قطاري است كه تا بتواند روي دور بيوفتد و شتاب بگيرد شايد طول بكشد ولي وقتي روي دور افتاد ديگه كار تمام است و شما ميتوانيد نتيجه ي زحماتتان را ببيينيد. اين كتاب پیشنهاد میدهد از رسانه و همچنین دوستاني كه شما را از مسیر هدفتان دور ميكند دوری کنید و به گسترش روابط با دوستانی که در راستای هدفتان هستند دعوت میکند. مطلب آخر هم متفاوت و خاص بودن در انجام کارها است. شاید شما بتوانید با کمی ایده پردازی جالب درحرفه تان کاملا خودتان را خاص تر و بهتر و ماندگار تر جلوه دهید و اثر بخشی فوق العاده آن استفاده کنید.

تاثیری که روی بنده داشت این است که سعی میکنم نظم رو بیشتر توی زندگیم بیارم و سعی کنم بیشتر برنامه هامو یادداشت کنم و به مطالبی که در بالا نوشتم پایبند باشم. در این راستا یک دفتر برنامه ریزی تهیه کردم که جالب بود و سعی میکنم هر روز دقیقتر و با برنامه تر جلو برم.

سپاس از توجه شما
    ویرایش توسط mohamadrezasj : 09-10-2021 در ساعت 11:25
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrezasj نمایش پست ها
    كتاب اثر مركب-- نويسنده دارن هاردي

برداشتي كه از اين كتاب داشتم اين است كه نظم و استمرار در كارها (هر چند كوچك) كليد موفقيت براي هر انساني است. نويسنده در اين كتاب خواننده را در برنامه ي روزانه اش به ترك عادت هاي بد و اضافه كردن عادت هاي خوبي كه در مسير موفقيت ما ميباشد دعوت كرده است. ديدگاه اين كتاب اين است كه شما با انجام كارهايي در روز كه در راستاي هدفتان است حتي با در نظر گرفتن زماني محدود ( مثلا نيم ساعت در روز) ميتوانيد بعد از مدت زماني اثر شگفت انگيز آن را ببينيد. البته شايد در ماه هاي اول شما تاثيري نبينيد و اين قضيه طبيعي است مثل يك قطاري است كه تا بتواند روي دور بيوفتد و شتاب بگيرد شايد طول بكشد ولي وقتي روي دور افتاد ديگه كار تمام است و شما ميتوانيد نتيجه ي زحماتتان را ببيينيد. اين كتاب پیشنهاد میدهد از رسانه و همچنین دوستاني كه شما را از مسیر هدفتان دور ميكند دوری کنید و به گسترش روابط با دوستانی که در راستای هدفتان هستند دعوت میکند. مطلب آخر هم متفاوت و خاص بودن در انجام کارها است. شاید شما بتوانید با کمی ایده پردازی جالب درحرفه تان کاملا خودتان را خاص تر و بهتر و ماندگار تر جلوه دهید و اثر بخشی فوق العاده آن استفاده کنید.

تاثیری که روی بنده داشت این است که سعی میکنم نظم رو بیشتر توی زندگیم بیارم و سعی کنم بیشتر برنامه هامو یادداشت کنم و به مطالبی که در بالا نوشتم پایبند باشم. در این راستا یک دفتر برنامه ریزی تهیه کردم که جالب بود و سعی میکنم هر روز دقیقتر و با برنامه تر جلو برم.

سپاس از توجه شما

سلام
    ممنون از اشتراک برداشتتون از کتاب با ما
    این تصویر چقدر خوب بود
    با اجازتون من هم ازش استفاده میکنم

موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,844 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک

سایکوسایبرنتیک (روانشناسی تصویر ذهنی)

کتاب : سایکوسایبرنتیک ( Psycho Cybernetics )
    نویسنده : دکتر ماکسول مالتز ( Maxwell Maltz )

موضوع : موفقیت
    تعداد صفحات : میانگین از 250 الی 300

مدت زمان مطالعه : یک ماه
    از 20 شهریور 1400 تا 16 مهر 1400
    ( اگر زمان بیشتری نیاز شد ، زمان تغییر میکند )

نظر استاد امینو در مورد کتاب : @amino
    تجربیات دوستان : ( در اخر اپدیت میشود )

قوانین تاپیک : کلیک کنید
    کتاب های خوانده شده : اثر مرکب + تجربیات دوستان

کتاب های پیشنهادی برای هفته های آینده با توجه به ارای گذشته :
    نیروی حال اثر اکهارت تول ۱۱ رای
    تکرار دوباره کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی ۵ رای
    کتاب قدرت عادت اثر چارلز دوهیک و بیاندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هيل هردو ۴ رای
    کتاب ایین دوست یابی اثر دیل کارنگی
    کتاب انگشتان ثروت ساز اثر مارگارت.ام.لینچ

نحوه مطالعه این کتاب :

با توجه به اینکه نظرسنجی ها برابر شده 7-7
    این کتاب رو به صورت فصل به فصل مطللعه میکنیم و نظراتمون رو قرار میدیم
    برای مثال :
    فصل یک : تصور از خود
    نکات :
    نظرم راجب این فصل :
    تجربه ای که من از این کتاب داشتم :
    سوالاتم :
    نتیجه :
    در اخر هم یک جمع بندی نهایی خواهییم داشت.

اگر این فرمت فقط باعث شلوغی و بیهودگی شد
    در کتاب بعدی حذف میشه
    کتاب 15 فصل داره برای اینکه زمان کم نیاد میتونیم به صورت 4-4-4-3 مطلاعه کرد ولی اگر ببینیم خیلی فشرده و زمان کم هست ، زمان رو بیشتر میکنیم

ویرایش توسط John D. Rockefeller : 09-13-2021 در ساعت 15:09

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع