نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokh نمایش پست ها
سلام دوستان
سیتریدر لود میشه ولی کندلا حرکت نمیکنن
مشکلات عجیب
کسی دلیلش رو میدونه
نقل قول نوشته اصلی توسط amirkazemzadeh نمایش پست ها
متاسفانه منم همین مشکل دارم
نقل قول نوشته اصلی توسط !!!at نمایش پست ها
سلام وقت ب خیر

من هم تا ۱۰ شب دیشب داشتم ترید میزدم همه چی اکی بود صبح ساعت ۸ چارت و باز کردم بالا میاد و قیمت حرکت نمیکه شبیه روزهایی ک مارکت تعطیله

لطفا اگرراهحلی براش پیدا کردید منم در جریان بزارید ممنون میشم
نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadexpress نمایش پست ها
سلام منم امروز سی تریدرم کانکت میشه ولی چارت روی دوازده ونیم دیشب مونده معامله هم باز نمیشه ...دوستان دیگه هم که این مشکل رو دارن بروکر روبوفارکس هستند؟سی تریدر بروکر های دیگه خوب هست؟ من سی تریدر بر بستر وب روبو فارکس هم رفتم اونجا هم همین مشکل وجود داشت احتمالا سرورهای خودشون مشکل داره حالا باز اگر کسی راه حل یا تجربه ای داره به اشتراک بذاره استفاده کنیم
نقل قول نوشته اصلی توسط foroozan نمایش پست ها
سلام دوستان
من هم از صبح همین مشکل غیر فعال بودن بودن مارکت رو دارم با پشتیبانی روبو هم صحبت کردم اما گفت تیکت بزارید؟!!!
عجب پشتیبانی باحالی...
تیکت گذاشتم نوشته تا 48 ساعت آینده جواب میدن

کسی نمیدونه دلیل غیر فعال بودن مارکتش چیه؟
نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
سلام دوستان
دوستان کسی با پشتیبان صحبتی نکرده راجع به این مشکل سی تریدر
نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi83 نمایش پست ها
سلام
در حال بررسی هستند که درست کنند.
نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
بنظرتون بهتر نیست به خاطر این مشکلات روبو فارکس از یه بروکر دیگه استفاده کنیم؟من خودم میخوام از آمارکتس استفاده کنم شما چی پیشنهاد میدید؟
نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_hasanati نمایش پست ها
ارائه دهنده در حال حاضر با مشکلاتی در نقل قول در ctrader مواجه است و ما در حال کار با آنها هستیم تا این مشکل را در اسرع وقت حل کنیم.
ما به خاطر ناراحتی هایی که باعث شدیم متاسفیم. در مورد شرایط باز خود، لطفاً با بخش معاملات تماس بگیرید https://my.roboforex.com/en/help/add-a-ticket/dealing
سلام
دوستانی که از سی تریدر روبو استفاده میکنن و مثل یک مدت پیش دوباره قطع شد و باعث شد اونروز که از دست بره و بعدشم به دلیل نبود کندلهای زمان قطع بودن کلا اندیکاتورها دیتای درستی نشون ندن (مخصوصا اندیکاتورها با بازه زمانی طولانی).
اگر مثل من به دلیل اسپرد و کمیسیون و رگرسیون نسبتا خوب و ... نمیخواید از روبو برید برای جلوگیری از به هم ریختگی توی این مواقع یک اکانت ecn متا (4 یا 5) داشته باشید و اگر ریل هستید با یک جابجایی داخلی بدون کامزد پول رو انتقال بدید به متا تا بتونید مدت زمانی که سی تریدر قطع هست رو کار کنید.
ولی یک نکته مهم: حتما حتما حتما قبلش روی متا تمپلیت خودتون رو داشته باشید و حتما حتما قبلش با متا کار کرده باشید تا چمشتون به محیط و رنگ و اندازه و اندیکاتور و ... عادت داشته باشه و ابزار ها و مخصوصا اردر گرفتن رو باهاش راحت باشید تا خدایی نکرده باعث ضررتون نشه.
باز تاکید میکنم این کار رو در صورتی انجام بدید که با متا اوکی باشید. بعد هم که وصل شد و دیتا لود شد میتونید با همون سی تریدر ادامه بدید.
موفق باشید