صفحه 97 از 223 نخستنخست ... 47879596979899107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 2228

موضوع: پلتفرم معاملاتی سی تریدر ( Ctrader )

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nami.Trader نمایش پست ها
    درود فراوان ناجی جان

خیر منظورم مثلا خطوط روند و دید نرمال و ... هست .
    راهی برای ذخیره شون هست؟ که دوباره از اول شروع نشود
    اگر بگی دقیقا چه کاری داری باهاش انجام میدی و چه هدفی داری شاید بهتر بتونم راهنماییت کنم نامی جان
    ویرایش توسط A.Naji : 04-09-2022 در ساعت 17:57
    consistency and patience is the trading "secret" you're looking for

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Nami.Trader آواتار ها
    1,812 بار در 621 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 97 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    اگر بگی دقیقا چه کاری داری باهاش انجام میدی و چه هدفی داری شاید بهتر بتونم راهنماییت کنم نامی جان
    ببین به طور خلاصه دارم تمام تمرینات پرایس اکشن رو روی چارت به صورت لایو پیاده میکنم . طبق های ولو هایی که میزنه بازار روندش رو مشخص میکنم خط روند میکشم براش خطوط سایدوی میکشم . سقف به سقف و کف به کف نهایی و ... به طور خلاصه تمام اصول رو روی لایو مارکت پیاده میکنم . و چون سرعتش تنظیم میشه میتونم توی یکساعت مثلا دو ماه بازار رو خیلی دقیق بررسی کنم .
    و همچنین دارم قوانین چکلیست شخصیم رو بررسی میکنم (تریدرنمیزنم ) که بررسی کنم که در اینده که میخوام طبقش ترید بزنم چه نقاط ضعف و قدرتی داره

حالا معمولا دو تا مشکل پیش میاد
    اول اینکه وقتی میخوام واردش بشم بعد یکی دو روز خیلی هنگ میکنه و گاهی میپره بیرون و تمام دیتا ها پاک میشه و ارور سیستم میگه که ربات خراب شده و...

بعد دوباره نصبش میکنم و دیتا رو دانلود میکنه و....

ولی اون وقتایی هم که هنگ نمیکنه اطلاعاتی که ساعت ها صرفش کردم و مثلا دو ماه رفتم جلو روی چارت همش پاک میشه .

میخواستم راهی پیدا بشه که بتونم workspace رو ذخیره کنم که هی پاک نشه

چون همونطور که میدونید ذخیره templte در ctrader فقط شکل طاهری چارت و اندیکاتور های فعال رو ذخیره میکنه و مثل متاتریدر نیست.

خلاصه ببخشید طولانی شد دنبال همچین اپشنی میگردم اگر بشه راهنماییم بفرمایید خیلی ممنون میشم

ارادتمند
    هیچ

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Nami.Trader عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nami.Trader نمایش پست ها
    ببین به طور خلاصه دارم تمام تمرینات پرایس اکشن رو روی چارت به صورت لایو پیاده میکنم . طبق های ولو هایی که میزنه بازار روندش رو مشخص میکنم خط روند میکشم براش خطوط سایدوی میکشم . سقف به سقف و کف به کف نهایی و ... به طور خلاصه تمام اصول رو روی لایو مارکت پیاده میکنم . و چون سرعتش تنظیم میشه میتونم توی یکساعت مثلا دو ماه بازار رو خیلی دقیق بررسی کنم .
    و همچنین دارم قوانین چکلیست شخصیم رو بررسی میکنم (تریدرنمیزنم ) که بررسی کنم که در اینده که میخوام طبقش ترید بزنم چه نقاط ضعف و قدرتی داره

حالا معمولا دو تا مشکل پیش میاد
    اول اینکه وقتی میخوام واردش بشم بعد یکی دو روز خیلی هنگ میکنه و گاهی میپره بیرون و تمام دیتا ها پاک میشه و ارور سیستم میگه که ربات خراب شده و...

بعد دوباره نصبش میکنم و دیتا رو دانلود میکنه و....

ولی اون وقتایی هم که هنگ نمیکنه اطلاعاتی که ساعت ها صرفش کردم و مثلا دو ماه رفتم جلو روی چارت همش پاک میشه .

میخواستم راهی پیدا بشه که بتونم workspace رو ذخیره کنم که هی پاک نشه

چون همونطور که میدونید ذخیره templte در ctrader فقط شکل طاهری چارت و اندیکاتور های فعال رو ذخیره میکنه و مثل متاتریدر نیست.

خلاصه ببخشید طولانی شد دنبال همچین اپشنی میگردم اگر بشه راهنماییم بفرمایید خیلی ممنون میشم

ارادتمند
    درحال حاضر تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که بعد از هر مدت که بررسیهاتو انجام دادی (مثلا هر چند روز بررسی که انجام دادی) با استفاده از دکمه های Ctrl+A تمام خط و خطوط و المان هایی که روی چارت کشیدی رو انتخاب کنی، بعد دکمه های Crtl+C رو بزنی تا کپی شن همشون.
    بعد یک فایل text درست کنی و داخل محیط اون دکمه های Ctrl+V رو بزنی تا تمام چیزایی که از محیط cTrader کپی کرده بودی اینجا Paste شه
    میبینی که به صورت یک سری کدهای برنامه نویسی ذخیره میشن.
    بعد هربار که این مشکلات مجدد برات بوجود اومد و اطلاعاتت پاک شد، از محیط اون فایل text دقیقا همون مراحل بالا رو به صورت برعکس انجام میدی. یعنی تو محیط اون فایل تکست، دکمه های Ctrl+A رو بزن و بعد Ctrl+C بعد توی cTrader در همون بازه زمانی که داشتی تو Manual Strategy tester کار میکردی، Ctrl+V رو بزن
    همه اون خط و خطوط و المان ها با حفظ ضخامت و رنگ و دیگر ویژگی هاش برات ظاهر میشه روی چارت

همونطور که میدونی کلا فلسفه ربات در پلتفرم های ترید برای بررسی میزان اثربخشی یک سبک ترید یا استراتژی هست. ولی حالا ما بدلیل بعضی ضعف هایی که cTrader داره، مجبوریم برای بررسی ها و بک تست هامون از ربات Manual Strategy Tester استفاده کنیم. این صرفا یک راه حلی هست که الان به صورت اجمالی به ذهنم رسید. شاید یکم زحمت داشته باشه، ولی فکر میکنم این مشکل رو تاحد زیادی برطرف کنه
    ویرایش توسط A.Naji : 04-09-2022 در ساعت 20:27

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Nami.Trader آواتار ها
    1,812 بار در 621 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 97 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    درحال حاضر تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که بعد از هر مدت که بررسیهاتو انجام دادی (مثلا هر چند روز بررسی که انجام دادی) با استفاده از دکمه های Ctrl+A تمام خط و خطوط و المان هایی که روی چارت کشیدی رو انتخاب کنی، بعد دکمه های Crtl+C رو بزنی تا کپی شن همشون.
    بعد یک فایل text درست کنی و داخل محیط اون دکمه های Ctrl+V رو بزنی تا تمام چیزایی که از محیط cTrader کپی کرده بودی اینجا Paste شه
    میبینی که به صورت یک سری کدهای برنامه نویسی ذخیره میشن.
    بعد هربار که این مشکلات مجدد برات بوجود اومد و اطلاعاتت پاک شد، از محیط اون فایل text دقیقا همون مراحل بالا رو به صورت برعکس انجام میدی. یعنی تو محیط اون فایل تکست، دکمه های Ctrl+A رو بزن و بعد Ctrl+C بعد توی cTrader در همون بازه زمانی که داشتی تو Manual Strategy tester کار میکردی، Ctrl+V رو بزن
    همه اون خط و خطوط و المان ها با حفظ ضخامت و رنگ و دیگر ویژگی هاش برات ظاهر میشه روی چارت

همونطور که میدونی کلا فلسفه ربات در پلتفرم های ترید برای بررسی میزان اثربخشی یک سبک ترید یا استراتژی هست. ولی حالا ما بدلیل بعضی ضعف هایی که cTrader داره، مجبوریم برای بررسی ها و بک تست هامون از ربات Manual Strategy Tester استفاده کنیم. این صرفا یک راه حلی هست که الان به صورت اجمالی به ذهنم رسید. شاید یکم زحمت داشته باشه، ولی فکر میکنم این مشکل رو تاحد زیادی برطرف کنه
    وقتت بخیر جناب ناجی عزیز
    واقعا ممنونم ازت
    حتما عملیش میکنم و بسیار کارامد خواهد بود انشالله
    باز هم تشکر میکنم خییلی خییلی سپاسگذارم

ارادت
    هیچ

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Nami.Trader عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان نحوه بک تست توی سی تریدر کسی پست گذاشته توی این تاپیک ؟ اگر گذاشته ممنون میشم شماره پست رو بهم بدید ممنون
    سلام و وقت بخیر
    در پست #50 ربات Manual Strategy Tester رو معرفی کردم و در همون جا لینک فیلم آموزش کار کردن با این ربات که توسط تیم سازنده ش تهیه و در یوتیوب بارگزاری شده رو قرار دادم
    در پست #812 هم خودم فیلمی قرار دادم که درباره چگونگی استفاده از ربات Manual Strategy Tester برای بررسی گذشته مارکت توضیحاتی دادم.

این دو فیلم رو ببینی فکر میکنم کاملا کار کردن با این ربات رو یادبگیری

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,082 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    چند وقته امینو اف تی تو سیتریدر من این شکلی شده یه بار هم حذف و نصب کردم نشد
    برا شما پیش اومده؟
    ستایش هورمزد.

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

amin64 آواتار ها
    18,959 بار در 2,073 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1019 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام,چه جور میشه اتریوم دلار را به لیست جفت ارزها اضافه کرد؟

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از amin64 عزیز تشکر کرده اند:

1,711 بار در 234 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه یه سوالی دارم چه طوره میشه به c trader نماد های معاملاتی بیشتری اضافه کرد?

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از aali76 عزیز تشکر کرده اند:

MeysamA آواتار ها
    518 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من یه مشکلی دارم اینه که هرچی تو سیتریدر zoon in و zoom out میکنم چارت برام ثابته و تغییر نمیکنه ...قبلا سیتریدر رو نصب داشتم مشکلی نداشت پاک کردم و دوباره نصب کردم اینطوری شده ...

ممنون میشم راهنمایی کنید

<< برای اینکه تغییر اتفاق بیفتد باید به آگاهی رسید >>

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از MeysamA عزیز تشکر کرده اند:

ahghavam آواتار ها
    413 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    پلتفرم bloomberg terminal چی داره که سالی 24,000$ پولشه؟؟؟

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از ahghavam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع