صفحه 184 از 223 نخستنخست ... 84134174182183184185186194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,831 به 1,840 از 2228

موضوع: پلتفرم معاملاتی سی تریدر ( Ctrader )

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush bozorgi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، امیدوارم حالتون عالی باشه .
    قطعا از قطع و وصلی سی تریدر خسته شدید ، من که کلافه شده بودم و به خاطر اینکه از تیک چارت استفاده می کردم، یا باید سی تریدر می بودم که قطعی زیادی برای من داشت و یا تریدینگ ویو که متاسفانه باید از نسخه پرو استفاده می کردم که دیگه به ما خدمات نمیداد یا اگر بدون فیلتر شکن میرفتم ، حسابم بسته میشد (به غیر اکانت بیسیک که اونم تیک چارت ندارع)
    یه سایت ایرانی پیدا کردم به نام فراز ، که همون تریدینگ ویو هست با همون خدمات و نسخه کامل که میشه پرمیوم ، من 3 ماه خریداری کردم 250 تومن . در شرایط فعلی سرعتش خیلی بهتر از سی تریدر فعلی هست . اگر ثبت نام کنید یک روز رایگان بهتون میده بدون اینکه پول بدید و اگر ازش راضی بودید میتونید بخیرید . سرور هاش هم ایرانی که هیچ لگ و باگی نداره و سرعتش خیلی بوده تا الان . @memo با گزینه ریپلایی که تو این سایت هست میتونی مشکلت رو حل کنی و دقیقا همون چیزی هست که می خوایی .راستی متا 5 رو هم داره ولی من فقط از تریدینگ ویوش استفاده کردم
    موفق و پیروز باشید .
    سروش جان سلام وقتت بخیر
    این فراز که میگید پلتفرمه؟ بروکره؟ شما دارید داخلش ترید میکنید؟
    پی نوشت: سایتش رو الان دیدم. ارایه ی چارته
    شما کجا تریدت رو انجام میدی؟ سختت نیست تو تیک چارت این بررسی کنی و برای ترید بری رو پلتفرم دیگه ای؟
    ویرایش توسط mohamad1400 : 01-17-2023 در ساعت 15:14
    مرنج و مرنجان

moslem آواتار ها
    4,718 بار در 558 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من با نت ایرانسل و نسخه 4.1 Spotware مشکلی از بابت cTrader ندارم
    متا 5 آلپاری مشکلی نداره و با نت معمولی وصل میشه
    سلام
    متاسفانه خود سی تریدر آپدیت میکنه؟
    چطور برگردونیم به ورژن 4.1؟
    ممنون

3. 3 کاربر برای این پست سودمند از moslem عزیز تشکر کرده اند:

Soroush bozorgi آواتار ها
    1,072 بار در 234 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سروش جان سلام وقتت بخیر
    این فراز که میگید پلتفرمه؟ بروکره؟ شما دارید داخلش ترید میکنید؟
    پی نوشت: سایتش رو الان دیدم. ارایه ی چارته
    شما کجا تریدت رو انجام میدی؟ سختت نیست تو تیک چارت این بررسی کنی و برای ترید بری رو پلتفرم دیگه ای؟
    سلام محمد جان ، امیدوارم حالت عالی باشه .
    من ورود و خروجم تو پوزیشن با متاتریدر رویه گوشی هست اما تحلیل رویه سیستم انجام میدم .سخت که نیست بعضا خیلی بهتر هم هست (البته برای من ) .
    مشکل من بروکر نیست و نبوده ( از بروکر ای مارکت استفادع میکنم ) صرفا پلتفرمی که تحلیل کنم بود . تا حالا با متا کار نکردم چون تیک چارت نداره ، صرفا سی تریدر بودم که اونم الان تو منطقه ما خراب شده و اصلا نه بالا میاره و اگر هم بالا بیاره و... ، یه مورد دیگه هم بود سی تریدر تو روبو برای من به صرفه بود ،وگرنه تو فیبو که اصلا نمیصرفه .
    موفق و پیروز باشید

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از Soroush bozorgi عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush bozorgi نمایش پست ها
    سلام محمد جان ، امیدوارم حالت عالی باشه .
    من ورود و خروجم تو پوزیشن با متاتریدر رویه گوشی هست اما تحلیل رویه سیستم انجام میدم .سخت که نیست بعضا خیلی بهتر هم هست (البته برای من ) .
    مشکل من بروکر نیست و نبوده ( از بروکر ای مارکت استفادع میکنم ) صرفا پلتفرمی که تحلیل کنم بود . تا حالا با متا کار نکردم چون تیک چارت نداره ، صرفا سی تریدر بودم که اونم الان تو منطقه ما خراب شده و اصلا نه بالا میاره و اگر هم بالا بیاره و... ، یه مورد دیگه هم بود سی تریدر تو روبو برای من به صرفه بود ،وگرنه تو فیبو که اصلا نمیصرفه .
    موفق و پیروز باشید
    درست میفرمایید. من هم توی روبو سی تریدر کار میکردم تیک چارت. خیلی هم خوب بود مخصوصا اسپردش که 1 پوینت بود
    من یکی بخاطر قطعی سی تریدر که یکی دوبار پیش اومد و حاشیه دار شدن روبو کوچ کردم به متا تریدر .خیلی هم سختم شد عادت کنم به تایم فریم 5 دقیقه به 1 دقیقه . ولی چاره ای نداشتم. اومدم رو الپاری حساب پرو ای سی ان که اسپردش مثل سی تریدر روبو هست
    حالا که شما میفرمایید انگار گزینه ی دیگه ای هم هست
    ببخشید وقتتون رو میگیرم ولی امکانش هست یه کم توضیح بدید. این فراز دیتاش مثل تیک چارت روبو هست؟ و کار باش راحته؟
    مساله ی دیگه ای که اگه توضیح بدید ممنونتون میشم اینه که الان شما تو فراز تحلیل میکنید مثلا تایم بالا یک دقیقه هست و تایم ورود 4 ثانیه فرضا. چون زمان کمه باید سریع کار رو انجام بدیم. شما در اینجا در مورد تعیین حجم چطور عمل میکنید؟ مثلا میخاید 3 درصد ریسک کنید نهایتا چطور سریع حجم رو محاسبه میکنید؟ یا اینکه حجم ثابت فرضا دارید برا همه تریدها؟ سپاس
    مرنج و مرنجان

7. یک کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Soroush bozorgi آواتار ها
    1,072 بار در 234 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    درست میفرمایید. من هم توی روبو سی تریدر کار میکردم تیک چارت. خیلی هم خوب بود مخصوصا اسپردش که 1 پوینت بود
    من یکی بخاطر قطعی سی تریدر که یکی دوبار پیش اومد و حاشیه دار شدن روبو کوچ کردم به متا تریدر .خیلی هم سختم شد عادت کنم به تایم فریم 5 دقیقه به 1 دقیقه . ولی چاره ای نداشتم. اومدم رو الپاری حساب پرو ای سی ان که اسپردش مثل سی تریدر روبو هست
    حالا که شما میفرمایید انگار گزینه ی دیگه ای هم هست
    ببخشید وقتتون رو میگیرم ولی امکانش هست یه کم توضیح بدید. این فراز دیتاش مثل تیک چارت روبو هست؟ و کار باش راحته؟
    مساله ی دیگه ای که اگه توضیح بدید ممنونتون میشم اینه که الان شما تو فراز تحلیل میکنید مثلا تایم بالا یک دقیقه هست و تایم ورود 4 ثانیه فرضا. چون زمان کمه باید سریع کار رو انجام بدیم. شما در اینجا در مورد تعیین حجم چطور عمل میکنید؟ مثلا میخاید 3 درصد ریسک کنید نهایتا چطور سریع حجم رو محاسبه میکنید؟ یا اینکه حجم ثابت فرضا دارید برا همه تریدها؟ سپاس
    دقیقا، تعغیر تایم فریم برای منم خیلی سخت بود . تو تیک چارتش من از مووینگ استفاده میکنم برای مشخص کردن های و لو اما میتونید دوتا چارت رو باز کنید و با هم مقایسه کنید .برای من این مهم بود که تعغیر قیمت ها بدون تاخیر باشه که اینطوری بود اما اختلاف قیمت وجود دارع به مقدار خیلی کم ، مثل اکثر بروکر ها که چارتشون یه مقداری با هم متفاوت (چند پوینت)هست اما ما چون دیدم نرمال داریم مشکلی پیش نمیاد.اگر تجربه کار با سایت ارائه چارت تریدینگ ویو داشته باشید ، باید بدونید که هیچ اختلافی بین این دو نیست و در حقیقت همون هست اما با سروری که باعث میشه نه لگ داشته باشه و نه قعطی و.. اگر هم ندارید باید بگم از سی تریدر خیلیییی روان تر و راحت تر هست (البته برای من). در مورد حجم هم باید بگم که ما که تو تیک چارت ترید میکنیم میدونیم که استاپ بین ۲ تا ۴ پیپ هست مثلا با سرمایه ۱۰۰ دلار و ریسک ۳ درصد میشه بین ۰/۸ تا ۱/۲ حجم ورود (البته طبق ماشین حساب) پس میدونیم بین این دو هست و پس از ایجاد شرایط چک لیست ورود میکنم. من از حجم ثابت استفاده نمی کنم تو ترید ریل مگر اینکه تو حساب دمو بخوام در لایو از چک لیستم بک تست بگیرم اونم با حجم ۰.۰۴ میگیرم .
    البته من هنوز وارد حساب ریل نشدم . لطفا خودتون یک روز وقت بذارید با فراز و همه چیزش رو چک کنید ،شاید اونطور که برای من مفید بوده ، برای شما نباشه . اگر سوالی هم بود حتما بپرسید ، خوشحال میشم بهتون کمک کنم
    موفق و پیروز باشید .

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از Soroush bozorgi عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط moslem نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام
    از اینجا دانلود کنید
    consistency and patience is the trading "secret" you're looking for

11. 3 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    12,036 بار در 2,584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 522 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام دوستان
    آدرس سرور برای سی تریدر باید از کجا گیر بیاریم تو قسمت مخصوصش وارد کنیم و فیلتر عبور کنیم؟!
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

13. یک کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    یاد شده
    در 522 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط moslem نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    برای اینکه خودکار اپدیت نکنه با هر دو نسخه رو باهم روی سیستم نصب داشته باشید.
    هم اخرین نسخه هم نسخه ۴.۱
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

15. یک کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

moslem آواتار ها
    4,718 بار در 558 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    سلام
    از اینجا دانلود کنید
    ممنون

17. 3 کاربر برای این پست سودمند از moslem عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    یاد شده
    در 522 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام دوستان
    میخواستم روی نسخه مرورگر سی تریدر اندیکاتور نصب کنم!
    کسی میدونه چطور میشه؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع