صفحه 100 از 223 نخستنخست ... 50909899100101102110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 991 به 1,000 از 2228

موضوع: پلتفرم معاملاتی سی تریدر ( Ctrader )

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Z.Pasandide نمایش پست ها
    سلام دوستان و روزتون عالی
    ببخشید میدونین چطوری میتونیم تو سی تریدر چارت رو کمی بیشتر به سمت چپ منتقل کنیم؟؟ چون مثلا وقتی ایچی میندازیم روی چارت کوموی آینده تو زوم پایین کامل دیده نمیشه
    @A.Naji
    سلام وقت بخیر
    قسمتی که در تصویر زیر مشخص کردم رو به چپ و راست بکشید، چارتتون جابجا میشه:
    consistency and patience is the trading "secret" you're looking for

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    1,404 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    قسمتی که در تصویر زیر مشخص کردم رو به چپ و راست بکشید، چارتتون جابجا میشه:
    سلام مجدد و خیلی ممنونم

من الان سمیلاتوری که زحمت کشیدین و فیلم آموزشی اون رو تو تاپیک قرار دادین نصب کردم برا ی دو تایم فریم یک و 15 دقیقه جداگانه مطابق با روش فیلم . ولی بخش آخرش که خط عمودی رو کپی میکردین تو چارت کنارش برام انجام نمیشد .
    و اینکه وقتس چارتها رو بستم و خواستم مجدد وارد بشم فقط 15 دقیقه رو داشتم . میشه لطفا راهنمایی کنین چطور میتونم درستش کنم.
    و سوال دیگه اینکه نمیشه تو این سیستم کندل کندل جلو رفت مثله لایو بازار و بررسی کرد؟؟
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام مجدد و خیلی ممنونم

من الان سمیلاتوری که زحمت کشیدین و فیلم آموزشی اون رو تو تاپیک قرار دادین نصب کردم برا ی دو تایم فریم یک و 15 دقیقه جداگانه مطابق با روش فیلم . ولی بخش آخرش که خط عمودی رو کپی میکردین تو چارت کنارش برام انجام نمیشد .
    و اینکه وقتس چارتها رو بستم و خواستم مجدد وارد بشم فقط 15 دقیقه رو داشتم . میشه لطفا راهنمایی کنین چطور میتونم درستش کنم.
    و سوال دیگه اینکه نمیشه تو این سیستم کندل کندل جلو رفت مثله لایو بازار و بررسی کرد؟؟
    با کلیدهای Ctrl+C خط رو کپی کنین، و در پنجره دیگه با کلیدهای Ctrl+V میتونین Paste کنین. تو فیلم اون قسمت Ctrl+V ش صدام یکم بد ضبط شده
    متاسفانه نمیشه وقتی پنجره cTrader خودتون رو بستین، دوباره در ربات هر دو تایم فریم رو داشته باشین، ینی وقتی دوباره دوتا cTrader رو اجرا میکنید، یکیش همون تایم قبلیش هست اون یکی دیگه رو باید مجدد Run کنین.
    این ربات اصلا برای همین هست که مشابه رفتار لایو بازار شما بتونین اون رو بررسی کنین. سرعتش رو که کم و زیاد کنین، درواقع سرعت ظاهر شدن کندل ها در لایو رو دارین کم و زیاد میکنین. توضیحی که من در اون فیلم دادم یک استفاده فرعی و ثانویه برای این ربات هست، وگرنه استفاده اصلیش همینه که شما بتونین در شرایطی مشابه با لایو بازار، استراتژی خودتون رو دریک بازه زمانی از گذشته مارکت بررسی کنین.
    اگر جوابتون رو نگرفتین لطفا بیشتر توضیح بدید، شاید من درست متوجه منظورتون نشدم
    ویرایش توسط A.Naji : 04-15-2022 در ساعت 08:10

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    با کلیدهای Ctrl+C خط رو کپی کنین، و در پنجره دیگه با کلیدهای Ctrl+V میتونین Paste کنین. تو فیلم اون قسمت Ctrl+V ش صدام یکم بد ضبط شده
    متاسفانه نمیشه وقتی پنجره cTrader خودتون رو بستین، دوباره در ربات هر دو تایم فریم رو داشته باشین، ینی وقتی دوباره دوتا cTrader رو اجرا میکنید، یکیش همون تایم قبلیش هست اون یکی دیگه رو باید مجدد Run کنین.
    این ربات اصلا برای همین هست که مشابه رفتار لایو بازار شما بتونین اون رو بررسی کنین. سرعتش رو که کم و زیاد کنین، درواقع سرعت ظاهر شدن کندل ها در لایو رو دارین کم و زیاد میکنین. توضیحی که من در اون فیلم دادم یک استفاده فرعی و ثانویه برای این ربات هست، وگرنه استفاده اصلیش همینه که شما بتونین در شرایطی مشابه با لایو بازار، استراتژی خودتون رو دریک بازه زمانی از گذشته مارکت بررسی کنین.
    اگر جوابتون رو نگرفتین لطفا بیشتر توضیح بدید، شاید من درست متوجه منظورتون نشدم
    روزتون بخیر جناب ناجی و عذر زحمات

مطابق توضیحات عالیتون انجام دادم و درست شد. ممنونم

احیانا فیلمی که بتونم استفاده از این سیمیلاتور رو کامل یاد بگیرم هست پیشنهاد بدین . من نمیدونم چطوری میشه کندل به کندل بدون دیدن آینده چارت ازش استفاده کرد . کل قسمتی که دانلود میکنیم از چارت رو میاره . من میخوام مثله لایو بازار از آینده اطلاعی نداشته باشم و بعد از تحلیل نتیجه رو ببینم. بازم تشکر از وقتی که میزارین و راهنماییتون
    ویرایش توسط Z.Pasandide : 04-15-2022 در ساعت 10:46

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روزتون بخیر جناب ناجی و عذر زحمات

مطابق توضیحات عالیتون انجام دادم و درست شد. ممنونم

احیانا فیلمی که بتونم استفاده از این سیمیلاتور رو کامل یاد بگیرم هست پیشنهاد بدین . من نمیدونم چطوری میشه کندل به کندل بدون دیدن آینده چارت ازش استفاده کرد . کل قسمتی که دانلود میکنیم از چارت رو میاره . من میخوام مثله لایو بازار از آینده اطلاعی نداشته باشم و بعد از تحلیل نتیجه رو ببینم. بازم تشکر از وقتی که میزارین و راهنماییتون
    در پست #50 که اولین بار این ربات رو معرفی کردم، لینک فیلم آموزشش که تیم سازنده در یوتیوب بارگزاری کرده بود رو قرار دادم، فکر میکنم با دیدن اون فیلم تا حدزیادی نحوه کار کردن رو یاد بگیرین. خودم هم میخواستم یک فیلم دیگه برای همین بک تست گرفتن مشابه با لایو بازار که شما فرمودین تهیه کنم، ولی هنوز اقدام به تهیه فیلم نکردم. به امید خدا اون رو هم سعی میکنم در اولین فرصت تهیه کنم و دراختیار دوستان قرار بدم.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    در پست #50 که اولین بار این ربات رو معرفی کردم، لینک فیلم آموزشش که تیم سازنده در یوتیوب بارگزاری کرده بود رو قرار دادم، فکر میکنم با دیدن اون فیلم تا حدزیادی نحوه کار کردن رو یاد بگیرین. خودم هم میخواستم یک فیلم دیگه برای همین بک تست گرفتن مشابه با لایو بازار که شما فرمودین تهیه کنم، ولی هنوز اقدام به تهیه فیلم نکردم. به امید خدا اون رو هم سعی میکنم در اولین فرصت تهیه کنم و دراختیار دوستان قرار بدم.

سلام و تشکر از توضیحتون .یک نگاهی انداختم ولی چون زبان اصلی بود یکم برام نامفهموم بود ولی بازم ممنون و متشکرم

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ... اندیکاتوری موجود هست که ارزش هر پیپ رو بر اساس لات بده ؟ مثلا یورو / دلار .... 1 لات 1 پیپ برابر است با 10 دلار .. برای سی تریدر ...ممنون
    سلام وقت شما هم بخیر
    نمیدونم چنین اندیکاتوری هست یا نه ولی راه دیگه ای هم هست که بشه فهمید. مطابق تصویر زیر در جفت ارزی که میخوای بدونی ارزش 1 پیپش چقدره اعداد زیر رو قرار بده:

ابتدا کلیک راست روی چارت جفت ارز مورد نظر (در اینجا AUDJPY) و گزینه Create new Order رو انتخاب میکنی. در پنجره باز شده، مقدارحجم (Quantity) رو 1 لات میذاریم و بعد از زدن تیک گزینه Take Profit، در مقابل فیلد Pips مقدار 1 رو میذاریم. در قسمت Profit ارزش هر پیپ با حجم 1 لات برای اون جفت ارز رو نشون میده که در اینجا شده 7.9$
    این مقدار، خالص ارزش هر پیپ در اون جفت ارز هست و هزینه هایی مثل کمیسیون و ... ازش کم نشده. به همین دلیل برای هر جفت ارز از همین روش استفاده کنی، مقدار تقریبا دقیقی بدست میاری
    ویرایش توسط A.Naji : 04-16-2022 در ساعت 05:22

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

51 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راهی هست تو ctrader تاریخی که مد نظرم هست چارت لود بشه ؟؟ تاریخ و وارد کنم بره روی اون تاریخ نه اینکه با دست اسکرول کنم چارتو...
    سلام مجدد ...
    دوستان کسی میتونه در این مورد کمکم کنه ؟؟ ممنون میشم

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از amir.amiri عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.amiri نمایش پست ها
    سلام مجدد ...
    دوستان کسی میتونه در این مورد کمکم کنه ؟؟ ممنون میشم
    سلام امیرجان
    متاسفانه علی رغم درخواست زیاد کاربران از شرکت سازنده cTrader، هنوز چنین قابلیتی برای cTrader ایجاد نشده
    ولی خب ما برای از بین بردن بعضی از این مشکلات، یکسری راهکارهای جایگزین رو استفاده میکنیم
    اگر توضیح بدی که دقیقا چه استفاده ای از این ثبت زمان و تاریخ مدنظرت بوده، شاید بتونم از اون راهکارهای جایگزین چیزی رو پیشنهاد بدم که کارت رو راه بندازه

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

51 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام امیرجان
    متاسفانه علی رغم درخواست زیاد کاربران از شرکت سازنده cTrader، هنوز چنین قابلیتی برای cTrader ایجاد نشده
    ولی خب ما برای از بین بردن بعضی از این مشکلات، یکسری راهکارهای جایگزین رو استفاده میکنیم
    اگر توضیح بدی که دقیقا چه استفاده ای از این ثبت زمان و تاریخ مدنظرت بوده، شاید بتونم از اون راهکارهای جایگزین چیزی رو پیشنهاد بدم که کارت رو راه بندازه
    خیلی ممنون از راهنماییتون ...
    کاری که نیاز دارم برای بررسی گذشته بازار تو تیک چارت هست...
    برای تمرین میخوام برم سالهای گذشته رو بررسی کنم تو تیک چارت و اینکه خب دستی نمیشه بیشتر از ۳ ۴ روز و برد من مثلا میخوام به تیک چارت چند سال قبل دسترسی داشته باشم...

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از amir.amiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع