صفحه 23 از 104 نخستنخست ... 1321222324253373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود ،
    گرچه یک فیلم هست اما بر گرفته از کتاب پیامبر جبران خلیل جبران هست، فقط میتونم بگم تماشا کنید و امیدوارم از درک کردنش لذت ببرید . بنظرم باید از لحاظ روحی آمادگی دریافت مطالبش رو داشته باشید.
    تریدر شدن یعنی:
    ایجاد نظم ثابت از طرق چک لیست ثابت و اصولی
    و سپس
    تعهد ، تسلط ، تمرین و تکرار ؛ این چک لیست و اصول ، از طریق بررسی مداوم و بک تست شبانه
    +
    مدیریت ریسک و سرمایه

Mrs Sohila &Mr uosef

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

vahidmi آواتار ها
    336 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت همه دوستان و استاد گرامی
    کتاب محدودیت صفر از دکتر جو ویتالی و ایهالیا کالا هولن
    خوندن این کتاب و انجام دادن تمرینش که ساده هم است خیلی به شما در داشتن آرامش کمک میکنه، این کتاب خودشناسی و روانشناسی هست
    بخشی از کتاب:
    آغاز ماجراجویی
    من (جو ویتالی) در آگوست 2004 در غرفه ایی که در گردهمایی سالانه انجمن ملی هیپنوتیزم کاران برپا شده بود کار میکردم، از گفتگو با مردم، خود گردهمایی و تبادل اطلاعات جاری در آن لذت میبردم ام از اتفاقی که آن روز سرآغازش بود، از معجزه ایی که زندگیم را زیرورو کرد بی خبر بودم،
    دوستم مارک ریان با من در غرفه کار میکرد، او یک هیپنوتراپیست است و بسیار روشنفکر، کنجکاو دارای فن بیان خوب و ددر کاوش زندگی و اسرار بی شمار آن، از قدرت تحلیل بسیار بالایی برخوردار است، ما اغلب ساعتها به گفتگو مینشینیم، از قهرمانهایمان در درمانگری میگوییم، از میلتون اریکسون تا روحانیون نه چندان معروف، در لا به لای یکی از همین گپ و گفتها، مارک با پرسیدن آن سوال غافلگیرم کرد،
    تا حالا چیزی در مورد درمانگری که بدون اینکه مردم را ببیند، شفایشان میداده چیزی شنیده ایی؟
    یکه خوردم، من از روح درمانی و درمان از راه دور چیزی شنیده بودم، اما به نظر می آمد که مارک دارد چیز از دیگری صحبت میکند.
    روان شناسی که میگویند یک بخش پر از مجرمهای روانی را شفا داده، بدون اینکه حتی یکی از آنها را ببیند!
    چطور این کار را کرده؟
    ظاهرا از روش شفادهی بومیان هاوایی که اسمش هواپونوپونو هست استفاده میکرده.
    چندین بار از مارک خواستم آن کلمه را برایم تکرار کند، تا آن زمان چنین واژه ایی به گوشم نخورده بود...

این کتاب باعث شد تا خودمو در برابر خیلی از اتفاقاتی که خودم رو مسئول نمیدونستم، مسئول بدونم و هنوز هم ادامه میدم.
    امیدوارم بخونید و لذت ببرید و به مطالعه علاقه مند بشید.

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از vahidmi عزیز تشکر کرده اند:

Arash.Ario آواتار ها
    301 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و ادب به همه*ی همراهان
    امید که خوب باشید.
    عرض شود خدمتتون یکم مشاوره میخواستم در مورد کتاب بعدی که میخوام انتخاب کنم برای خوندن.
    اول یکم در مورد دغدغه*ی فعلیم و کلا کوتاه در مورد خودم بگم خدمتتون.
    بنده روزی نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه مطالعه دارم، خیلی سرعت خوندنم پایینه، شاید ۳ صفحه میخونم روزانه؛ ولی سالی چندتا کتاب رو میتونم بخونم و این عادت رو کم*کم طی ۸ سال اخیر در خودم شکل دادم و آسون هم نبود راستش، حالا بگذریم..
    کتابی که الان دارم به آخرش نزدیک میشم کتاب "معامله*گر منضبط" هست از مارک داگلاس و ترجمه*ی احسان سپهریان که زیاد نگارشش روان نیست، بقیه ترجمه*هاش رو نمیدونم بهتره یا نه.
    (یک خلاصه در مورد این کتاب هم بخوام بگم اینه که کلا نحوه*ی کارکرد ذهن رو میاد باز میکنه و خیلی جذاب هست کلا و هرچی بیشتر توی بازار بوده باشی بیشتر برات جالبه و درک بیشتری ازش پیدا میکنی، ولی در عین حال این کتاب جوری هست که اگه کسی از بازارهای مالی هم چیزی ندونه براش خیلی جالب هست، حتی خیلی برای تربیت فرزند به نظرم میتونه مفید باشه که باورهای محدود کننده و ضعیف کننده به بچه*ها نخورونیم..)
    خب حالا کتاب بعدی*ای که میخوام بخونم رو لطفا شما راهنماییم کنین، زیاد با رمان*ها ارتباط برقرار نمیکنم، کتاب*های غیرداستانی و آموزشی در حوزه*های رشد شخصی و روانشناسی فردی بیشتر برام جذابه (مثل اثر مرکب، پدر پولدار و..)
    مشکل روانشناسی من توی تریدینگ هم اینه که وقتی میشینم پای چارت، دوست دارم بلافاصله روند رو تشخیص بدم و ۱۰ پیپ بگیرم بیام بیرون. یعنی صبر ندارم تا موقعیت ایده*آل ایجاد بشه..
    و اگه کتابی باشه که روی این مسئله بتونه کمکم کنه که عالی میشه!

چیزی که خودم فکر میکنم الان برام مناسب هست که بعد کتاب فعلیم (معامله*گر منضبط) شروع کنم، کتاب "هنر شفاف اندیشیدن" از رالف دوبلی، ترجمه*ی عادل فردوسی پور هست.
    ولی با خودم میگم شاید بهتر باشه کتاب جدیدی شروع نکنم و همون روزی نیم ساعت مطالعه رو، به جای کتاب جدید، روی مقالات آکادمی بذارم (مخصوصا بخش روانشناسیش)، اینجوری بیشتر هم به روانشناسی فردیم و بازار پرداخته*ام در واقع و هم با صرف همون زمان، هدف نیم ساعت مطالعه*ی روزانه*ام رو به انجام رسوندم.

شما پیشنهادتون چیه؟ لطفا با نظرات خوبتون منو راهنمایی کنین
    کتاب*های تخصصی در زمینه*ی کاریمون (تریدینگ)، چیزی میشناسید که مناسب من باشه؟ متاسفانه من چیز زیادی ندیدم در این باب (بخش روانشناسی کاریمون منظورمه، وگرنه تئوری*های تکنیکال که زیاده که نیار ما نیست خدا رو شکر به لطف جناب امینو..)

همراهیتون رو سپاس
    ممنون که راه*گشا هستین
    آریو
    ..Just Here, Enjoying the Universe's Generosity

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از Arash.Ario عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,687 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.Ario نمایش پست ها
    سلام و ادب به همه*ی همراهان
    امید که خوب باشید.
    عرض شود خدمتتون یکم مشاوره میخواستم در مورد کتاب بعدی که میخوام انتخاب کنم برای خوندن.
    اول یکم در مورد دغدغه*ی فعلیم و کلا کوتاه در مورد خودم بگم خدمتتون.
    بنده روزی نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه مطالعه دارم، خیلی سرعت خوندنم پایینه، شاید ۳ صفحه میخونم روزانه؛ ولی سالی چندتا کتاب رو میتونم بخونم و این عادت رو کم*کم طی ۸ سال اخیر در خودم شکل دادم و آسون هم نبود راستش، حالا بگذریم..
    کتابی که الان دارم به آخرش نزدیک میشم کتاب "معامله*گر منضبط" هست از مارک داگلاس و ترجمه*ی احسان سپهریان که زیاد نگارشش روان نیست، بقیه ترجمه*هاش رو نمیدونم بهتره یا نه.
    (یک خلاصه در مورد این کتاب هم بخوام بگم اینه که کلا نحوه*ی کارکرد ذهن رو میاد باز میکنه و خیلی جذاب هست کلا و هرچی بیشتر توی بازار بوده باشی بیشتر برات جالبه و درک بیشتری ازش پیدا میکنی، ولی در عین حال این کتاب جوری هست که اگه کسی از بازارهای مالی هم چیزی ندونه براش خیلی جالب هست، حتی خیلی برای تربیت فرزند به نظرم میتونه مفید باشه که باورهای محدود کننده و ضعیف کننده به بچه*ها نخورونیم..)
    خب حالا کتاب بعدی*ای که میخوام بخونم رو لطفا شما راهنماییم کنین، زیاد با رمان*ها ارتباط برقرار نمیکنم، کتاب*های غیرداستانی و آموزشی در حوزه*های رشد شخصی و روانشناسی فردی بیشتر برام جذابه (مثل اثر مرکب، پدر پولدار و..)
    مشکل روانشناسی من توی تریدینگ هم اینه که وقتی میشینم پای چارت، دوست دارم بلافاصله روند رو تشخیص بدم و ۱۰ پیپ بگیرم بیام بیرون. یعنی صبر ندارم تا موقعیت ایده*آل ایجاد بشه..
    و اگه کتابی باشه که روی این مسئله بتونه کمکم کنه که عالی میشه!

چیزی که خودم فکر میکنم الان برام مناسب هست که بعد کتاب فعلیم (معامله*گر منضبط) شروع کنم، کتاب "هنر شفاف اندیشیدن" از رالف دوبلی، ترجمه*ی عادل فردوسی پور هست.
    ولی با خودم میگم شاید بهتر باشه کتاب جدیدی شروع نکنم و همون روزی نیم ساعت مطالعه رو، به جای کتاب جدید، روی مقالات آکادمی بذارم (مخصوصا بخش روانشناسیش)، اینجوری بیشتر هم به روانشناسی فردیم و بازار پرداخته*ام در واقع و هم با صرف همون زمان، هدف نیم ساعت مطالعه*ی روزانه*ام رو به انجام رسوندم.

شما پیشنهادتون چیه؟ لطفا با نظرات خوبتون منو راهنمایی کنین
    کتاب*های تخصصی در زمینه*ی کاریمون (تریدینگ)، چیزی میشناسید که مناسب من باشه؟ متاسفانه من چیز زیادی ندیدم در این باب (بخش روانشناسی کاریمون منظورمه، وگرنه تئوری*های تکنیکال که زیاده که نیار ما نیست خدا رو شکر به لطف جناب امینو..)

همراهیتون رو سپاس
    ممنون که راه*گشا هستین
    آریو
    سلام آریو عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

کتاب معامله گر منضبط عالی هست و خوندنش خالی از لطف نیست. ولی بهترین پیشنهادم بهتون دوتا موضوع هست: ۱. چون تو دوره ها هستین کاملا براساس اصول و نقشه راه بیاین جلو و خودتون و پایبند کنین به انجامشون. ویدیو اول پرایس اکشن و طبق شکلی که گفتن حتما انجام بدید
    ۲.تاپیک روانشناسی میتونین راهکارهای خوبی پیدا کنین براش

برای کتاب هم، نیروی حال آقای اکهارت تول و بخونین. جواب همه مشکلاتمون و حل همه چی و درک زندگی و میشه فهمید. بودنتون بهتون آرامش و صبر میده.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشین
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,687 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

Ikigai: The Japanese Secret to a Long and Happy Life

سلام دوستان

کتابی که میخوام خدمتتون معرفی کنم و میتونه تو شکل دادن یک سبک زندگی سالم و مفید بهتون کمک کنه و با فلسفه زندگی مردم اکیناوا که جزیره ای هست در کشور ژاپن با بیشترین طول عمر جهان ، آشنا بشین.
    ایکی گای و اگر بخوام تو خلاصه ای تعریف کنم میشه اصلی ترین و مرکزی ترین هدف هر فرد که در همه ابعاد زندگیش تو یک نقطه مشترک بهم میرسن که میشه همون هدف اصلی که در درون ما هست و باید پیداش کنیم.
    تو قالب مثال شاید بهتر بتونم بیانش کنم. اگر انیمه ژاپنی نگاه کرده باشین یا از طرفداران این نوع انیمه ها جذاب باشین هایااو میازاکی شاید آشنا باشین.(کارهای howl's moving castle,spirited away,princess mononoke,...) ایشون ایکی گایشون تو انیماتوری پیدا کردن و تا آخرین لحظه ها عمرشون حتی بعد از بازنشستگیشون هم به کارشون ادامه دادن و باز هم در استودیوشون فعالیت داشتن.

کتاب ایکی گای: راز ژاپنی ها در داشتن عمر طولانی و زندگی شاد ، کتابی کوتاه و در عین حال پر نکته و جذاب هست و با خوندنش شما هم جذب آرامش زندگی این مردم میشین. با نوع زندگی، روابط اجتماعی، شغل، ورزش،غذاها و نوشیدنی هاشون و... سایر جنبه های زندگیشون آشنا میشین.

چیزی که خیلی بیشتر از همه برای من تو این کتاب جالب بود فلو و آرامش زندگی و روابط اجتماعیشون بود. بی دلیل نیست که زندگی شاد و پر از آرامشی دارن و سالهای زیادی و با سلامت بالا زندگی میکنن. شاید در فصل های آخر که با گوشه ای از فلسفه این کشور هم آشنا بشین متوجه بشین که بودنتون و کنترل ذهن چقد روی زندگی میتونه موثر باشه.(در اینجا هم ردپا نیروی حال و میتونین ببینین )

امیدوارم براتون مفید باشه
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

vahidmi آواتار ها
    336 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان و استاد گرامی
    کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون که نویسنده کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد هم هست،
    پیام کلی کتاب به نظر من در دره ها که در این کتاب منظورش سختیهای زندگی و شاید موقعیت معمولی زندگی باشه، ناامید نشید و سعی کنید از اتفاقهایی که در اون موقعیت از زندگی، میوفته درس بگیرید تا بتونید
    از اون موقعیت سربلند بیرون بیاید و به اون شرایط مسلط بشید و در هر شرایط و موقعیت های مشابه اون درس رو به کار بگیرید و اینکه در قله های زندگی هیچ وقت دچار غرور نشید، این کتاب در مورد های و لوهای زندگی و روان ما میتونه باشه
    و همینطورمیتونه در مورد روانشناسی فردی هم برای ترید مفید باشه،

امیدوارم بخونید و لذت ببرید.

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از vahidmi عزیز تشکر کرده اند:

Arash.Ario آواتار ها
    301 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام آریو عزیز

کتاب معامله گر منضبط عالی هست و خوندنش خالی از لطف نیست. ولی بهترین پیشنهادم بهتون دوتا موضوع هست: ۱. چون تو دوره ها هستین کاملا براساس اصول و نقشه راه بیاین جلو و خودتون و پایبند کنین به انجامشون. ویدیو اول پرایس اکشن و طبق شکلی که گفتن حتما انجام بدید
    ۲.تاپیک روانشناسی میتونین راهکارهای خوبی پیدا کنین براش

برای کتاب هم، نیروی حال آقای اکهارت تول و بخونین. جواب همه مشکلاتمون و حل همه چی و درک زندگی و میشه فهمید. بودنتون بهتون آرامش و صبر میده.

مرسی از راهنماییات و توضیحات خیلی خوبت دوست من
    حتما، چشم. من یک سالی هست با جناب امینو و سبکشون آشنا شدم. ولی متاسفانه چند ماه هست شروع کردم. و باز هم متاسفانه چند روز هست دوره*ها رو خریداری کردم.
    ولی اصلا مهم نیست و قصدم هم همین بود که دقیقا مطابق نقشه*های راه هر دو دوره پیش برم.

در مورد تایپک روانشناسی هم حتما سر میزنم. مرسی که گفتی
    موشالا انقدر مطلب و تاپیک داریم توی آکادمی، که باید همه*ی شبکه*های اجتماییمون رو پاک کنیم و تا آخر عمر اینجا بشینیم و بخونیم و کسب علم و تجربه کنیم..

و باز هم تشکر بابت معرفی کتاب "نیروی حال"، حتما حتما بررسیش میکنم :x
    این جمله*ای که گفتی "بودنمون بهمون آرامش و صبر میده" به دید من یعنی تسلط به خود، که یعنی همون تسلط به ذهنمون. چیزیه که من رو خیلی برانگیخته میکنه و همچین کتابایی رو خیلی دوست دارم دنبال کنم و به کار ببندمشون.. دقیقا چیزی بود که میخواستم بخونمش. دم شما گرم

پایدار
    آریو
    ..Just Here, Enjoying the Universe's Generosity

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Arash.Ario عزیز تشکر کرده اند:

mohsen777 آواتار ها
    2,036 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و روز بخیر خدمت رفقای گلم
    کتاب روح تسخیر ناپذیر آقا مایکل سینگرو معرفی میکنم خدمتون ،یک کتاب عالی در زمینه خودشناسی فردی

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از mohsen777 عزیز تشکر کرده اند:

mohsen777 آواتار ها
    2,036 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سللام دوست عزی کتاب روح تسخیر ناپذیر مایکل سینگرو معرفی میکنم بهتون

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از mohsen777 عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,428 بار در 1,686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5885 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_Trader نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی به خیر و خوشی و شادی
    تو پست 63 (وبینار آقای پوریا) اول جلسه استاد در مورد یک کتابی نوشته آقای مالفورد در مورد تاثیر ذهن و فکر و خیال بر سلامت بدن صحبت کردند. ممنون میشم اگه اسم کتابش رو می دونید رو بفرمایید. @amino
    سلام
    طبیب خود باش.
    Perceive thetime , Change thelife

20. 53 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 12 مهمان ها)

1. Armin Rajabi

کلمات کلیدی این موضوع