صفحه 59 از 103 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 1027

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

TeenvokeR آواتار ها
    1,744 بار در 462 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 127 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر اقا شایان،

خیلی خیلی ممنونم از شما برای معرفی این کتاب ارزشمند. من مدت هاست مساله دوپامین و سروتونین یکی از علایقم هست. اگر کتابی در مورد سروتونین هم میشناسید معرفی کنید. ممنونم
    کتاب "رهبرها آخر غذا میخورند" نوشته سیمون ساینک یه توضیح کلی در مورد این قضیه داده جالبه اگر بخونید ولی کلا در مورد رهبری و الگو های رهبری و کارفرمایی هست
    اگر علاقمند هستید میتونه براتون جالب باشه

Leaders Eat Last 'Simon Sinek
    ماهیگیر باش نه ماهیگیر !

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از TeenvokeR عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,622 بار در 2,181 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط TeenvokeR نمایش پست ها
    کتاب "رهبرها آخر غذا میخورند" نوشته سیمون ساینک یه توضیح کلی در مورد این قضیه داده جالبه اگر بخونید ولی کلا در مورد رهبری و الگو های رهبری و کارفرمایی هست
    اگر علاقمند هستید میتونه براتون جالب باشه

Leaders Eat Last 'Simon Sinek
    خیلی ممنونم از معرفیتون. سایمون سینک که از نویسنده های مورد علاقمه واقعا.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

34 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام جناب میلاد عزیز
    خواهش میکنم بخشید دیر پاسخ دادم.
    خیر کتاب دیگه در این باره نمیشناسم ولی این کتاب کتاب جذابی هستش و ارزش خواندن رو داره.
    ممنون از نظر شما.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از ShayanFr عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر دوستان خوبم
    از دوستان عزیز درخواست معرفی کتابی رو دارم که درمورد رسیدن به اهداف و سختی ها و بالا و پایین هایی که داره صحبت کنه و انگیزشی باشه برای ادامه مسیر
    پیشاپسش از هم دلی تون ممنونم
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    166 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر دوستان خوبم
    از دوستان عزیز درخواست معرفی کتابی رو دارم که درمورد رسیدن به اهداف و سختی ها و بالا و پایین هایی که داره صحبت کنه و انگیزشی باشه برای ادامه مسیر
    پیشاپسش از هم دلی تون ممنونم
    -من حتما مطالعه کتاب "عامل ارزش ها و رازموفقیت دکترجان دمارتینی" از نشر ثروتمندان خودساخته رو پیشنهاد میکنم مطالعه کنید که درباره پیدا کردن ارزش ها و رسالت و بعد از اون چطور با این ارزش ها زندگی کنیم در ابعاد مختلف زندگی و حتی یک فصل جدا(فصل 3/4) درباره چالش ها و سختی های مسیر صحبت میکنه...
    -یک کتاب ایرانی دیگه هم حتما اگه دنبال کتاب انگیزشی و توسعه فردی هستید بخونید: "تمام جهان در من است" نویسندش ایمان سرورپور هست خیلی کتاب حال خوب کنی هست...

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    166 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

معرفی کتاب تئوری آشوب (Trading Chaos) نوشته بیل ویلیامز و جاستین گریگوری ویلیامز
    خلاصه کتاب رو میتونید از (اینجا) مشاهده کنید...
    دسته بندی: روانشانسی بازار

معرفی کتاب:
    - برای اینکه در معاملات دست به ثروت پیدا کنید ابتدا باید معنا و مفهوم پول را بفهمید ماهیت واقعی ندارد بلکه شکلی از تبادلات محلی است پول نشان دهنده ارزش می باشد که ارزش آن به وسیله خودمان افزایش یا کاهش پیدا میکند بعضی از اجناس شاید در بازار ارزش کمی داشته باشند اما ممکن است برای ما به دلیل ارتباطات خانوادگی یا ارتباطات احساسی و... بسیار ارزشمند باشه به همین علت پول ذاتا دارای ارزش کم و یا بی ارزش است...
    - اگر ما بتوانیم به تغییرات داخلی ارزش در خودمان و دیگران دقت کنیم آنگاه می توانیم فرصتهای سودآوری را به دست آوریم که دیگران آن را از دست می دهند پول فقط می تواند یک جنبه از ارزش های درونی را نشان دهد پس لزومی ندارد فردی ثروتمند از یک فرد فقیر بهتر و خوبتر باشد...
    - یادتون باشه هرچیزی که برای موفقیت در بازار و زندگی نیاز دارید در درون شماست،پول واقعی نیست و قثط سایه چیزهای دیگر است همه ما افراد ثروتمندی هستیم فقط یادنگرفتیم چطور این بعد از وجودمون رو شکوفا کنیم در بازار سرمایه وظیفه اصلی ما شناخت و درک بازار هست...
    چرا تئوری آشوب رو مطالعه کنم؟
    بخش های جدابی که این کتاب برام داشت یکی درباره فراکتال و علم بی نظمی صحبت کرده بود که برام جذاب بود همچنین درباره روانشناسی فردی(روانشاسی اکت هم غیرمستقیم اشاره داشت) موضوعات خوبی گفته شده بود و تاثیری که بر روی رفتار ما در بازار میزاره طرزفکر زیبایی داشت برای من...

-----> مشاهده خلاصه این کتاب

...God Have Plan For You

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

ahghavam آواتار ها
    412 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.firouzi.1987 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    کتاب ماورا طبیعی شدن رو خیلی خیلی پیشنهاد میکنم بسیار عالی و تاثیرگذار در تمام زندگی

معرفی کتاب ماورای طبیعی شدن

کتاب ماوراء طبیعی شدن نوشته جو دیسپنزا است که با ترجمه فاطمه آراوند منتشر شده است. زندگی جدید امکان*پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

درباره کتاب ماورای طبیعی شدن

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم*تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می*کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می*دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می*شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل*های نامتناهی است.
    دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش*تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می*کنیم می*توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش*تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می*شود. در فرکانس*های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ*کس و هیچ*چیز در هیچ*زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم.
    هرچه امواج مغزی کندتر می*شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می*شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش*تر فعال می*شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می*شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می*کنیم. این فرکانس ما را بالا می*برد که می*توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می*توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته*ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می*کنیم. بنابراین، ما از هیچ*چیز به همه*چیز، همه*کس، همه*جا و همه*زمان تبدیل می*شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می*توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.
    خواندن کتابچه ماورای طبیعی شدن را به چه کسانی پیشنهاد می*کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که نمی*خواهند یک زندگی عادی داشته باشند پیشنهاد می*کنیم
    بخشی از کتاب ماوراء طبیعی شدن

جسم آنا، تا زمانی که به*عنوان زنی بود که شوهر خود را از دست داده است، در حالت استرس و بحران عاطفی مداوم قرار داشت. نتیجه آن شکسته شدن جسمی او بود که موجب استرس و آشفتگی عاطفی بیش*تر و تحلیل رفتن او شد. هنگامی که در یک مسیر مراقبه قرار گرفت، شروع به رهایی خود از آن شرایط عاطفی کرد و وارد زندگی جدیدی شد.این زندگی جدید امکان*پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد. از طریق مراقبه، می*توانیم به آنچه نویسنده آن را لحظه فعلی جاودانه می*نامد، وارد شویم. در این بُعد، گذشته، حال و آینده وجود ندارد، بلکه همه چیز همزمان وجود دارد و اتفاق می افتد بنابراین، آنا توانست زندگی آینده خود را، پیش*بینی کند، که این موضوع، پاسخ*های شیمیایی و عاطفی اورا، تغییر داد و سرانجام به سلامت جسمی منجر شد.

جسم آنا به عنوان ذهن ناخودآگاه نمی*تواند بین حادثهٔ واقعی و تصوری او تمایزی قایل شود. جسم او به دیدگاه ذهنی*اش پاسخ می*دهد نه به شرایط فعلی*اش.
    بطور کلی هدف نوسینده کمک به ما برای درک واقعیت بی*انتهایی است، که در آن امکان زندگی*های بی حد و مرز وجود داشته باشد
    جزو بهترینااا

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از ahghavam عزیز تشکر کرده اند:

rezaalsz آواتار ها
    2,176 بار در 523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

قصد دارم یک برنامه رو به شما معرفی کنم که البته به احتمال زیاد دوستان علاقه مند به این موضوعات از قبل با آن اشنا باشند و آن چیزی نیست جز برنامه «زندگی پس از زندگی» که ۳ سال هست در ایام ماه رمضان از شبکه ۴ و قبل از اذان مغرب پخش میشود. من به شخصه از سال اولی که پخش شد (۳ سال پیش) و بین عموم معروف نبود به دلیل علاقه شخصیم به این موضوع، با دیدن چنین برنامه ای شگفت زده شدم چون شاید نوشدارویی بر بسیاری از مشکلات زندگی امروز ما باشد.
    داستان این برنامه از این قرار است که به کوشش جناب آقای «عباس موزون» که مشخصاً انسانی آگاه هستند، افرادی در ایران (و اخیرا نقاط دیگر جهان) که در آن، شخص با مرگ جسمی مواجه شده و به هر دلیلی از مرگ نجات پیدا کرده و برگشته (به آن nde یا تجربه نزدیک به مرگ میگویند) را پیدا میکنند و با آنها مصاحبه کرده تا از تجارب خود بگویند. صادقانه بگویم که بعضی از این تجارب برای من هم قابل باور نبودند اما هدف پژوهش محور سازنده برنامه این بوده با اثبات علمی این موضوع شما را از شک نجات دهد. مثلاً وقتی اسنادی مبنی بر در کما بودن شخص و همزمان دیدن و اطلاع یافتن از دنیای اطراف او داده میشود دیگر شکی باقی نمیگذارد. خوبی این برنامه این است که تمام قسمت های قبلی آن در اینترنت موجود است و اگر قسمتهایی که از اول ماه رمضان پخش شده را از دست دادید میتوانید از سایت هایی مثل سایت شبکه چهار یا تلویبیون ببینید.

دلیل شخصی من برای موثر بودن این برنامه این هست که از قبل این پیش زمینه را داشتم که اکثر مشکلات روانی یا معضلات روانی انسان ریشه در نیاز به بقا دارند. یعنی در ناخودآگاه انسان هر کاری میکند برای بقا و دوری از مرگ است. این برنامه به تجربه شخصی من شما را به صورت ریشه ای از شر خیلی از معضلات رها میکند البته به شرطی که با ذهنی باز یا به قول استاد با «فنجان خالی» این برنامه را ببینید.
    وقتی که به یقین برسید پس از مرگ نیز زندگی ادامه دارد و حتی برای اشخاص شکاک با مدارک موثق این موضوع ثابت شود، دیگر جایی برای تردید باقی نمیماند.

خیلی از اشخاص در برنامه امسال گزارش تحولات بنیادی در خود داده اند و گزارش منصرف شدن از خودکشی نیز از این برنامه داده شده. من به دوستانم در این انجمن این برنامه را پیشنهاد میدهم که به عنوان یک منبع جدی در خودسازی از آن استفاده کنند و برنامه های گذشته را ببینند. این برنامه در دنیا بینظیر است زیرا تا به حال به این مقوله به این شکل پرداخته نشده بود به همین دلیل من به شخصه قدردان جناب عباس موزون هستم.

شاید دوستان دیگری در این تاپیک و در گذشته این برنامه را معرفی کرده باشند که من از آنها پوزش میطلبم.

امیدوارم این برنامه را با ذهن باز ببینید و از آن کمال تحول را بیابید.
    سلام دوست عزیز
    همونطور که شما این مطلب رو نوشتید و نظرتون رو گفتید
    منم میخوام نظر خودمو بگم
    ببینید یکی از اصلی ترین راه های پیشرفت و قدم برداشتن در مسیر موفقیت در جامعه امروز دوری از تلویزیونه و صدا سیما...
    قبل از هر چیزی خواستم بگم این نظر نظر یک آدمی هست که به اعتقادات مذهبی احترام میزاره و قبول داره
    ببینید اگر این برنامه که معرفی کردید ساخته یک گروه مستقل بدون وابستگی به ارگانی بود من میتونستم تا جایی بپذیرم.. ولی متاسفانه این برنامه حتما و مطمعنا مسیر و هدفی رو داره که حد اقل در راستای من نیست. و همینطور که ما در تلاشیم برنامه ریزیهایی که از بچگی چه خانواده چه محیط پیرامونمون برامون
    ساختن را پاک کنیم و چیز درستی جایگزیم کنیم ، این برنامه در راستای همون برنامه ریزیهای ذهنی هست که تا الان بوده و عملا کاربردی نیست...
    باز میگم این نظر شخصی منه و من به نظر و اعتقادات دوستان تماما احترام میزارم
    در انتها جمله خودتو تکرار میکنم امید وارم دوستانی که این برنامه رو میبینن با ذهن باز ببینن
    دیدن فراکتال ها - پیداکردن قوانین ثابت - همراه شدن با بازار

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از rezaalsz عزیز تشکر کرده اند:

ichi 2500 آواتار ها
    1,896 بار در 497 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    خوب مثلا کتابی نیست که قابل فهم تر باشه اندازه همین کتاب هم مفید باشه ؟؟
    سلام کتاب نیروی حال از اکهارت تله رو نیز استاد معرفی کردن در همین زمینه است ولی بنظرم قابل فهم تر است. توصیه من به شما اینه این دست کتابهای در زمینه خودسازی رو مثل سایر کتابها نخونید مثلا روزی 10 صفحه و هر روز چند بار همون 10 صفحه رو بخونید . تامل کنید روی مطالب .
    //در ذهنِ " آغازگر" قابلیت ها فراوان اند ، در ذهنِ "آزموده" ناچیز //

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از ichi 2500 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی دوستان
    حلاصه ای از کتاب " تختت را مرتب کن "
    اثر دریاسالار مک ریون
    ترجمه صدف حکیمی زاده
    در یک جمله میتونم کتابی انگیزشی با متنی روان و در مواقعی نویسنده برخی از تجارب گذشته و بیوگرافی خویش را قلمی گیرا بیان میکنه که در پایان هر چپتر مفهوم و شالوده به دل خواننده مینشیند.
    جمله پایینی کتاب که خلاصه ای تمام قسمت های ان است...

...یادتان باشد هرروزتان را با به انجام رساندن کاری شروع کنید (اولین وظیفه روزانه تان)(مرتب کردن تخت خود).کسی را پیدا کنید که در زندگی کمک تان کند.به همه احترام بگذارید.بدانید که زندگی عادلانه نیست و زیاد شکست خواهید خورد.اما اگر ریسک کنید، وقتی شرایط سخت میشود، بیتشر تلاش کنید، در برابر زور گوها ایستادگی کنید، به ستم دیدگان دلداری بدهید و هرگز تسلیم نشوید، اگر این کارهارا بکنید، میتوانید زندگی تان را و شاید حتا دنیا را بهتر کنید!
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 6 مهمان ها)

1. Mojtahedi

کلمات کلیدی این موضوع