صفحه 65 از 103 نخستنخست ... 1555636465666775 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 1027

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

Behnambaziar آواتار ها
    3,894 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Owj... نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دوستان کسی اسم نویسنده کتاب سایکو سایبرنتیک رو میدونه؟ واینکه آیا ترجمه و انتشارات خاصی هست که به نسبت بهتر باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.�������������� �����
    سلام.اسم نویسنده ماکسول مالتز هست.من خودم ترجمه ی مهدی قراچه داغی از شباهنگ رو خوندم و به نسبت راضی بودم.هرچند بعضی جاها باگ داره ترجمه اما اصل مطلب رو میرسونه و من از چند نفر پرسیدم گفتن بهترین ترجمه همین هستش.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    228 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.اسم نویسنده ماکسول مالتز هست.من خودم ترجمه ی مهدی قراچه داغی از شباهنگ رو خوندم و به نسبت راضی بودم.هرچند بعضی جاها باگ داره ترجمه اما اصل مطلب رو میرسونه و من از چند نفر پرسیدم گفتن بهترین ترجمه همین هستش.
    ممنون از شما دوست خوبم ������������������
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 184 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان سلام ارادت
    سریالی رو میخوام بهتون معرفی بکنم(ببخشید در این تاپیک اینکارو میکنم چون سریال مفیدی هست و نمیدونستم کجا میتونم معرفی کنم) به اسم bilions.
    در کل بخوام یه توضیح کلی بدم 3 شخصیت مهم در سریال هست.بابی اکسلراد که سرمایه گذار وال استریت هست و شرکت سرمایه گذاری داره و کارهای غیر قانونی در باره سهام و بالا و پایین بردن قیمت ها میکنه/چاک که وکیل هست و بعدا دادستان میشه و به دنبال رد پایی از بابی هست/ویندی که روانشناس سازمانی و شرکت بابی اکسلراد هست و همسر چاک هست.
    دوستان شخصیت بابی اکسلراد در این سریال از پیتر ثیل الهام گرفته شده که جزو موردعلاقه ترین شخصیت ها در دنیا برای من هست.در این پادکست میتونید راجه به پیتر ثیل بفهمید و بیشتر باهاش اشنا بشید.(این پادکست)حتما راجع به پیتر ثیل بخونید و اگر بخوام یه توضیح کلی بدم از موسسین paypal بوده با ایلان ماسک و بعدا سرمایه گذاری های فوق العاده ای کرده و یکی از مهم ترین کسانی که باعث شد ترامپ رییس جمهور بشه این ادم بود و در حال حاظر شرکتی داره که به وزارت دفاع امریکا و ارتش امریکا اطلاعات میفروشه.

مقاله ای راجع به معرفی این سریال
    مقاله ای دیگر راجع به این سریال
    in all chaos there is calculation

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,622 بار در 2,181 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان سلام ارادت
    سریالی رو میخوام بهتون معرفی بکنم(ببخشید در این تاپیک اینکارو میکنم چون سریال مفیدی هست و نمیدونستم کجا میتونم معرفی کنم) به اسم bilions.
    در کل بخوام یه توضیح کلی بدم 3 شخصیت مهم در سریال هست.بابی اکسلراد که سرمایه گذار وال استریت هست و شرکت سرمایه گذاری داره و کارهای غیر قانونی در باره سهام و بالا و پایین بردن قیمت ها میکنه/چاک که وکیل هست و بعدا دادستان میشه و به دنبال رد پایی از بابی هست/ویندی که روانشناس سازمانی و شرکت بابی اکسلراد هست و همسر چاک هست.
    دوستان شخصیت بابی اکسلراد در این سریال از پیتر ثیل الهام گرفته شده که جزو موردعلاقه ترین شخصیت ها در دنیا برای من هست.در این پادکست میتونید راجه به پیتر ثیل بفهمید و بیشتر باهاش اشنا بشید.(این پادکست)حتما راجع به پیتر ثیل بخونید و اگر بخوام یه توضیح کلی بدم از موسسین paypal بوده با ایلان ماسک و بعدا سرمایه گذاری های فوق العاده ای کرده و یکی از مهم ترین کسانی که باعث شد ترامپ رییس جمهور بشه این ادم بود و در حال حاظر شرکتی داره که به وزارت دفاع امریکا و ارتش امریکا اطلاعات میفروشه.

مقاله ای راجع به معرفی این سریال
    مقاله ای دیگر راجع به این سریال
    بسیار عالی تارخ جان،

خیلی ممنونم از معرفی جامعی که انجام دادی. قطعا خیلی مفید خواهد بود.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

mohsen777 آواتار ها
    2,036 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام برشما اگه گیرتون نیومد من صوتیش رو دارم اگه خواستید پیام بدید تقدیمتون کنم
    سلام آقا نصرت
    کتاب صوتی بیاندیشید تاثروتمند شوید نسخه ی اصلی شو میشه برام بفرستین
    اسکایپ پیام گذاشتم براتون
    اضطراب انفعال و پیروزی های ما میتونه یکی از دلایل شکست های ماباشه

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohsen777 عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,188 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen777 نمایش پست ها
    سلام آقا نصرت
    کتاب صوتی بیاندیشید تاثروتمند شوید نسخه ی اصلی شو میشه برام بفرستین
    اسکایپ پیام گذاشتم براتون
    سلام وعرض ادب ندیدم پیامتونو توی اسکایپ این شماره تماس منه پیام تلگرام یا واتس اپ بدید بفرستم خدمتتون09133844272
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

خیلی از این مقاله جدید تیم اکادمی ویو خوشم اومد و حدود دو سه صفحه نکته برداری کردم و با چک لیست روان شناسیم تطابق دادم ممنون استاد عزیز ...یه جورایی یکی از هدف های بلند مدتم رفتن به یکی از مراکز ذن و دیدن آیین بودایی هاست قبلا خیلی علاقه داشتم و الان این علاقه مضاعف شده
    https://academywave.com/this-zen-sto...ss-of-trading/
    ممنون میشم از دوستانی که منابعی رو در اختیارم قرار بدن که اینجور داستان ها در مورد ذن و بودا باشه و بتونم نوع دیدگاه روان شناسی ای که توی سخن هاشون وجود داره رو استخراج کنم و به چک لیست روانشناسیم اضافه کنم

ممنون روز خوبی داشته باشید موف ق باشید
    سلام و وقت بخیر محمد جان
    امیدوارم عالی باشید
    پیشنهاد میدم این دو کتاب رو مد نظر داشته باشید

راه بودای ستوا ، راه ثابت خوانده میشود یا خط آهنی که هزاران مایل طول دارد . خط آهن همیشه همان است . اگر پهن یا باریکتر شود ، فاجعه به بار می آید . هرجا بروی خط آهن همیشه همان است . راه بودای ستوا نیز همان است . پس حتی اگر خورشید ناچار شود از غروب طلوع کند ، بودای ستوا راهش یکی است و راهش این است که در هر لحظه سرشت و خلوص خود را بیان کند .
    میگوییم خط آهن ، ولی به واقع چنین چیزی در کار نیست . خط آهن خود خلوص است . مناظری که از قطار میبینیم تغییر میکنند ولی ما همیشه بر مسیری واحد پیش میرویم و این مسیر آغاز و پایانی ندارد : مسیر بی آغاز و بی پایان. نه مبدا و نه مقصد و نه جایی برای رسیدن . تنها بر مسیر خود پیش میرویم این سرشت تمرین ذن ماست .
    خطر وقتی است که در مورد خط آهن کنجکاو شوی . نباید خط آهن را ببینی . اگر به مسیر نگاه کنی سرت گیج میرود . فقط حواست به مناظری باشد که از قطار میبینی . روش ما همین است لازم نیست مسافران در مورد مسیر کنجکاوی کنند .
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mohsen777 آواتار ها
    2,036 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر محمد جان
    امیدوارم عالی باشید
    پیشنهاد میدم این دو کتاب رو مد نظر داشته باشید

راه بودای ستوا ، راه ثابت خوانده میشود یا خط آهنی که هزاران مایل طول دارد . خط آهن همیشه همان است . اگر پهن یا باریکتر شود ، فاجعه به بار می آید . هرجا بروی خط آهن همیشه همان است . راه بودای ستوا نیز همان است . پس حتی اگر خورشید ناچار شود از غروب طلوع کند ، بودای ستوا راهش یکی است و راهش این است که در هر لحظه سرشت و خلوص خود را بیان کند .
    میگوییم خط آهن ، ولی به واقع چنین چیزی در کار نیست . خط آهن خود خلوص است . مناظری که از قطار میبینیم تغییر میکنند ولی ما همیشه بر مسیری واحد پیش میرویم و این مسیر آغاز و پایانی ندارد : مسیر بی آغاز و بی پایان. نه مبدا و نه مقصد و نه جایی برای رسیدن . تنها بر مسیر خود پیش میرویم این سرشت تمرین ذن ماست .
    خطر وقتی است که در مورد خط آهن کنجکاو شوی . نباید خط آهن را ببینی . اگر به مسیر نگاه کنی سرت گیج میرود . فقط حواست به مناظری باشد که از قطار میبینی . روش ما همین است لازم نیست مسافران در مورد مسیر کنجکاوی کنند .
    مرسی باببت معرفی این کتابها ی زیبا
    اضطراب انفعال و پیروزی های ما میتونه یکی از دلایل شکست های ماباشه

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohsen777 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    امیدوارم عالی باشید
    امروز قصد دارم کتابی رو براتون معرفی کنم که خودمم تازگی ها باهاش آشنا شدم و کتاب فوق العاده ای هست
    انشالله برای شما دوستان هم مفید واقع بشه
    https://s24.picofile.com/file/845141...D9%81.mp4.html
    نام کتاب هست : برتری خفیف

بخشی از کتاب :

جناب آقای یاشارو سرکار خانم سارا با اجازتون شمارو هم منشن کردم در این پست چون حدودا چندین ماه پیش در تاپیک روانشناسی دنبال علت این چرخه و الگوی تکراری بودیم که آقا یاشار در این پست عالی و تکمیل در خصوص این موضوع صحبت کردند @yashar_saheb @sara.sat
    ویرایش توسط Ali97 : 07-07-2022 در ساعت 19:16
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    10,978 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    امیدوارم عالی باشید
    امروز قصد دارم کتابی رو براتون معرفی کنم که خودمم تازگی ها باهاش آشنا شدم و کتاب فوق العاده ای هست
    انشالله برای شما دوستان هم مفید واقع بشه
    https://s24.picofile.com/file/845141...D9%81.mp4.html
    نام کتاب هست : برتری خفیف

بخشی از کتاب :

جناب آقای یاشارو سرکار خانم سارا با اجازتون شمارو هم منشن کردم در این پست چون حدودا چندین ماه پیش در تاپیک روانشناسی دنبال علت این چرخه و الگوی تکراری بودیم که آقا یاشار در این پست عالی و تکمیل در خصوص این موضوع صحبت کردند @yashar_saheb @sara.sat
    سلام وقت بخیر
    ممنون علی جان
    تو ذهن خودم همچین شالوده ای بود.یک سوال خوبی به ذهنم اومده که چرا یکسری تلاش میکنن هی میرن جلو یک عده با اینکه تلاش میکنن(نمیگم تلاش نمیکنن) باز از جاشون تکون نمیخورن.
    دلیلش هم خوب عنوان شد که من این رو اونموقع تو ذهنم نبود تو مقاله بزنم بصورت مستقیم اما اشاراتی شد و جوابش همینطور قشنگ گفتی پیوستگی استمرار داشتن بود که حالا اقای امینو میگفتن عادت هاتون عوض کنید بصورت غیر مستقیم همینه
    این کتاب برتری خفیف خیلی کتاب خوبی هست متاسفانه فعلا افتخار خوندنش نصیبمون نشده اما میگن کتاب اثر مرکب هم از این کتاب الهاماتی گرفته کتاب پر ملاتیه اما یکمی خوندنش حوصله میخواد
    علی جان تشکر میکنم بابت وقتی میذاری برای اموزش خودت و متحول کردن ما
    ویرایش توسط yashar_saheb : 07-09-2022 در ساعت 11:33
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع