صفحه 64 از 104 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 1031

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت شما دوستان
    کتابی که میخوام بهتنون معرفی کنم کتاب هفت عادت مردمان موثر از استفان کاوی هست.

تحقیقات نشان داده است که ضمیر ناخودآگاه ما نقشی به*مراتب پررنگ*تر از آگاهی ما در زندگی*مان ایفا می*کند. بنابراین شاید بسیاری از رفتارها و به*ویژه عادت*های ما به اجبار و بدون آگاهی ما شکل گرفته*اند.آیا هیچ*گاه به این فکر کرده*اید که اگر در بهار و تابستان محصولی نکارید و مراقبت نکنید، چقدر خنده*دار است که در پاییز و زمستان بخواهید به امید برداشت محصول، سریع و باشتاب کار کنید تا شاید به نتیجه برسید؟ کشت*وکار نظام طبیعی خودش را دارد. باید بهای آن را بپردازید و فرایندش را دنبال کنید. هیچ*وقت راه میان*بری وجود نداشته و ندارد. همیشه آن چیزی را درو می*کنید که می*کارید.انسان دو انتخاب دارد: می*تواند زندگی ناآگاهانه را ادامه دهد و بدون اینکه تلاشی در جهت رمزگشایی از عادت*ها و رفتارهای ناخودآگاهش بکند، مسیر زندگی*اش را پیش برود تا به پایان برسد. یا اینکه می*تواند مسیر خودآگاهی را انتخاب کند. در این*صورت باید بکوشد تا کلید ضمیر ناخودآگاهش را که بسیاری از عادت*ها و رفتارهایش از آن نشات می*گیرند، پیدا کند. مسیری که چندان هموار نیست و به*خاطرش باید بهای زیادی بپردازد.
    رفتار منفعلانه این است که روی چیزهایی تمرکز کنیم که بر آن کنترلی نداریم؛ مثل گرانی و تورم و شرایط نامساعد زندگی. برای افراد منفعل، همیشه چیزهایی برای غرزدن و نالیدن پیدا می*شود. امکان ندارد زندگی همواره بر وفق مراد ما پیش برود. پس فرق انسان*های مؤثر و موفق با افراد ناموفق و ناکام چیست؟

خرید نسخه الکترونیک
    خرید نسخه فیزیکی
    خلاصه کتاب در تاپیک خلاصه کتاب

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    in all chaos there is calculation

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

خیلی ممنونم از استاد بابت این تاپیک فوق العاده

دوستان ممنون میشم چنتا کتاب روانشناسی مارکت بهم معرفی کنید(من دوکتاب مارک داگلاس معامله گر منظم و تحلیل بنیادی تکنیال ذهنی رو خوندم قبلا) ایا کتاب دیگه ای وجود داره مثل این دوکتاب فوق العاده؟

ممنون روز خوبی داشته باشید❤
    سلام ارادت
    کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی
    125 اصل موفقیت وارن بافت
    قوی سیاه
    پوست در بازی
    جادوگران بازار نوین
    چگونه در بورس 2 میلیون دلار بدست اوردم
    دید اقتصادی
    سرمایه گذار هوشمند
    پول(نوح حراری)
    کتاب تئوری اشوب
    هنر شفاف اندیشیدن
    کتاب استادی در الیوت(فقط مباحث روانشناسیش)
    البته چون گفتی فقط راجع به روانشناسی مارکت اینارو گفتم.اگر کلا کتاب مد نظرت بود بگو تا چندتا چیز دیگه هم بگم.
    البته نکته ای که مهمه اینه که هر کتابی مفید هست ولی ممکنه شما یک کتاب رو بخونی ولی یک خطش برای شما مفید باشه.
    ویرایش توسط tarokh : 06-02-2022 در ساعت 12:06

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

ahghavam آواتار ها
    413 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کتاب دیگه تنها سورس آموزشی نیست. خیلی کورس های خفنی وجود داره که می شه ازشون استفاده کرد. یک کانال یوتیوب که توسط استاد نورو سایسنس دانشگاه استنفورد ارایه می شه که خیلی مطالب را زیبا اشاره می کنه. مثلا در لینک زیر در مورد افزایش تمرکز به صورت کاملا علمی صحبت می کنه که چه جوری تمرکزمون را افزایش بدیم.
    https://www.youtube.com/watch?v=hx3U...AndrewHuberman
    کلا در مورد بهبود عملکرد، ذهن و بدن صحبت می کنه.
    یا به اندازه تلاشمان می توانیم آرزو کنیم و یا باید آرزو و درخواست هایمان را به اندازه تلاشمان پایین بیاوریم
    اکانت و تریدر باید باهم رشد کنند

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از ahghavam عزیز تشکر کرده اند:

ahghavam آواتار ها
    413 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کورس های ایرانی که به نظرم ارزش وقت گذاشتن را دارند و بیس علمی دارند و نه صرفا مطالب زرد انگیزشی هستند به شرح زیر است:
    رویال مایند
    پرورش افکار
    شهاب اناری
    بیشتر از یک
    یا به اندازه تلاشمان می توانیم آرزو کنیم و یا باید آرزو و درخواست هایمان را به اندازه تلاشمان پایین بیاوریم
    اکانت و تریدر باید باهم رشد کنند

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از ahghavam عزیز تشکر کرده اند:

haj ahmad آواتار ها
    1,201 بار در 229 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

خیلی ممنونم از استاد بابت این تاپیک فوق العاده

دوستان ممنون میشم چنتا کتاب روانشناسی مارکت بهم معرفی کنید(من دوکتاب مارک داگلاس معامله گر منظم و تحلیل بنیادی تکنیال ذهنی رو خوندم قبلا) ایا کتاب دیگه ای وجود داره مثل این دوکتاب فوق العاده؟

ممنون روز خوبی داشته باشید❤
    ذهن زیبا در بورس
    از طمع تا وحشت شناخت تیپهای شخصیتی در بورس
    چرا میبرید چرا میبازید
    FORTIS FORTUNA ADIUVAT

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از haj ahmad عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    کتابی که میخوام امروز بهتون معرفی کنم کتاب پیام گم گشته از مارلو مورگان است.

این کتاب داستان مواجهه یک دکتر امریکایی با افراد عرفای بومی استرالیا است.در این کتاب با قبیله ای به اسم مردم حقیقی اشنا میشیم که بومیان استرالیا هستند و نویسنده مدتی با این افراد زندگی کرده.
    کتاب فوقالعاده خوب و مفیدی هست و پیشنهاد میکنم که بخونید.

پشت جلد کتاب پیام گم گشته آمده است:
    افراد یک قبیله ى بیابان نشین (در استرالیا) که خود را مردم حقیقى مى خوانند، از یک زن امریکایى دعوت مى کنند تا در سفرى چهارماهه در بیابان ها، آن ها را همراهى کند. او در طى ٢۵٠٠ کیلومتر پیاده روى با پاهاى برهنه، در صحراى پرفراز و نشیب، شیوه ى تازه اى براى زندگى و شفاگرى مى آموزد که بر میناى حکمت فرهنگى ۵٠٠٠٠ ساله بنا شده است و به دگرگونى عمیق او منجر مى شود.
    کتاب پیام گم گشته پیامى بى همتا، به موقع و قدرتمند به تمامى بشریت ارائه مى کند: هنوز امکان نجات جهان وجود دارد؛ به شرط آنکه متوجه شویم تمامى موجودات، چه گیاه، چه حیوان و چه انسان، بخشى از یگانه ى در همه جا حاضر هستند. اگر این پیام را به کار بندیم، زندگى ما همچون زندگى مردم حقیقى، از معنا و حس هدفمندى سرشار خواهد شد.

لینک خرید فیزیکی کتاب
    لینک خرید pdf کتاب

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Jigar آواتار ها
    1,089 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و خدا قوت
    یک کتاب هست که من اونو چندین بار خوندم و واقعا به من کمک کرد
    اسمش رازهایی از ترید کردن غیر احساسی از لری لوین هست
    لینک فایل پی دی اف رو میزارم برا دوستان خودم چاپ کردم و میخونمش . فوق العاده عالی بود
    https://s25.picofile.com/file/845101...hsasi.pdf.html

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Jigar عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,761 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کتاب از ذهن تا ماده اثر داوسون چرچ

کتابی علمی و با پشتوانه تحقیقاتی عالی که باعث شناخت بیشتر و بهتر ذهن و کارکرد آن میشود. فقط لازمه از هر کتابی یک جمله با ارزش رو درک کنی اونوقت تغییرات از همون شروع میشه.

ویرایش توسط Darian91 : 06-20-2022 در ساعت 20:41
    Who Dares Wins... I dare I Win

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,570 بار در 9,814 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8353 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم. وقتتون بخیر
    دومین کتابی رو که بعد از ورودم به آکادمی شروع کردم به خوندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بود. یک کتاب بسیار جالب و خواندی بود که به شما کمک میکنه تا مفاهیم ذهنی لازم برای ثروتمند شدن رو بدست بیارین و بنوعی مسیر ذهنی شما رو برای رسیدن به اهدافتون نمایان میکنه. در این کتاب سرگذشت بسیاری از افراد موفق رو بصورت خلاصه بیان کرده. این کتاب حاصل 25 سال تحقیق و تفحص آقای ناپلیون هیل است که به بررسی زندگی ثروتمندان و راز و رمزهای این افراد برای رسیدن به این جایگاه پرداخته و شامل چند تمرین عملی برای اماده سازی ذهن برای قبول ثروت و جایگاه بالای اجتماعی است. البته این نسخه ترجمه چندان جالبی نداشت و درک مفاهیم برای من کمی سخت بود. این کتاب را هم 3 بار مرور کردم. موفق و پیروز باشید
    فایل پیوست 315316
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم.
    سومین کتابی رو که بعد از ورودم به آکادمی شروع کردم به خوندن کتاب حکایت دولت و فرزانگی نوشته مارک فیشر و ترجمه خانم گیتی خوشدل بود.
    یک کتاب بسیار زیبا و جالب که به شما کمک میکنه تا رموز ذهن ناهشیار رو به لطیف ترین شکل ممکن در قالب داستان مطالعه کنین، این کتاب با یک داستان بسیار ساده و ظاهری کودکانه با ذهن ناهشیار یا ضمیر ناخودآگاه شما ارتباط برقرار میکنه و در زندگی دگرگونی های فراوانی ایجاد میکنه. من قبلا بارها این کتاب رو خونده بودم اما در اینسری از مطالعاتم متوجه بسیاری از معانی جملات و کلمات کتاب میشدم که قبلا برایم گنگ و پیچیده بود.
    به توصیه یکی از دوستان هر کتاب رو حداقل 3 بار مرور میکنم و بعد در این تاپیک پستی مربوط به آنچه مطالعه کردم قرار میدهم. در این کتاب جملات بسیار زیبایی وجود داشت که من یک جمله رو به عنوان امضا در پایین پست هایم قرار دادم. امیدوارم شما هم از خوندن این کتاب لذت ببرین. در لینک زیر میتونین اطلاعات بیشتری رو در باره این کتاب کسب کنین. موفق و پیروز باشین
    کتاب حکایت دولت و فرزانگی (the instant millionairo)
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    دوستان کسی اسم نویسنده کتاب سایکو سایبرنتیک رو میدونه؟ واینکه آیا ترجمه و انتشارات خاصی هست که به نسبت بهتر باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.🌹🌹🌹
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع