صفحه 22 از 104 نخستنخست ... 1220212223243272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

mohammad455545 آواتار ها
    1,507 بار در 139 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز کتاب بسیار عالی که امروز می خوام معرفی کنم...

کتاب اسرار ذهن ثروتمند مسلط شدن روی بازی درونی ثروت

تی هارو اکر در کتاب اسرار ذهن ثروتمند بیان میکند که در ارزوی موفق بودن با لمس موفقیت تفاوت دارد. هدف اصلی نویسنده برای نگارش کتاب حاضر این بوده که به مخاطبان خود توضیح دهد که چرا بعضی از مردم ثروتمند هستند و بسیاری دیگر با اینکه همیشه در حال تقلا کردن هستند باز هم از نظر مالی موفق نیستند. کتاب اسرار ذهن ثروتمند دو بخش با عنوان*های «برنامه ی پولی شما» و «پرونده*های ثروت» دارد که به خوانندگان کمک میکند که در نهایت بدانند که دلایل اصلی موفقیت، متوسط ماندن یا شکست مالی شان چه بوده است و با استفاده از راهکارهای ارائه شده در کتاب آینده ی مالی خود را تغییر دهند و آن را به سوی بهتر شدن هدایت کنند.

موفقیت چیزی نیست که تنها با تلاش زیاد و بی*وقفه به دست بیاید. در حقیقت موفقیت اصلی از ذهن ما ریشه می*گیرد و در دنیای بیرونی ما انعکاس پیدا می*کند. این موضوع برای ثروتمند شدن هم صدق می*کند. مهم نیست که در حال حاضر از نظر مالی چه جایگاهی دارید. کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته*ی تی هارو اکر به ما میاموزد که چطور می*توان از صفر شروع کرد و با خود واقعی*مان روبه*رو شویم. کتاب اسرار ذهن ثروتمند یکی از معروف*ترین کتاب*های جهان در حوزه ثروت و موفقیت است که به خواننده می*گوید که باید ذهنیت*های اشتباه درباره*ی پولدار شدن را کنار گذاشت و با ذهنیتی تازه به استقبال پیشرفت*ها رفت.

2. 22 کاربر برای این پست سودمند از mohammad455545 عزیز تشکر کرده اند:

امیر رضا آواتار ها
    1,421 بار در 362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedmohammad1366 نمایش پست ها
    یکی از بهترین کتابهایی که تا حالا خوندم و توصیه میکنم بخونید دوستان

فایل پیوست 128209فایل پیوست 128210

سلام امید وارم که حالتون خوب باشه یک توضیح کوچک در مودر این کتاب میدم

بسیار کتاب مفید در زمینه ارتعاش فکری هست کمک میکنه بخشی از نیرو های که قدرت بسیاری در زندگی ما دارند بشناسیم و کامل راجبش توضیح میده
    چند نمونه ازین نیرو ها براتون میگم

اولین و قوی ترین نیرو نیروی جنسی ...کنترل و اصراف نکردن این نیرو تاثیر بزرگی در جنبه های مختلف هر فرد میزاره

دومی نیرو عشق ... اینم که در تمام جنبه های زندگی صدق میکنه عشق به کار همسر فرزند پدر مادر هر کدوم ازین نیروی در کل به عشق ختم میشه و خیلی تاثیر گذاره

وسومین نیرو ایمان ... در تمام ادیان و جنبه های زندگی

هر شخص برای بدست اوردن این مورد ها احتمال این که هر کار ناخاسته ای انجام بده هست

این 3 عامل متونه تاثیر گذار در زندگی هر شخص باشه

موفق باشید

amir reza

ویرایش توسط امیر رضا : 07-14-2021 در ساعت 17:57
    Every day is important
    هر روز مهم

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از امیر رضا عزیز تشکر کرده اند:

Sep123 آواتار ها
    207 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام.
    امیدوارم که همه خوب باشید.

دوستانی که kindle دارند و میتونن از فایل های ebook استفاده کنن و زبان اینگلیسیشون خوب هست، میتونن تقربا هر کتابی رو از این وبسایت به صورت رایگان تهیه کنند.

https://z-lib.org/

این وبسایت هم مقاله و هم کتاب داره. من خودم شخصا چندبار ازش کتاب گرفتم و کاملا safe بود. دانلود هم خیلی سریع هست و بیشتر از 7 میلیون کتاب و 80 میلیون مقاله داره.

اگر کاری بود من سعی میکنم کمک کنم.

ارادتنمد. روز خوش
    سپهر

ویرایش توسط Sep123 : 07-14-2021 در ساعت 19:48

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از Sep123 عزیز تشکر کرده اند:

golzar آواتار ها
    2,046 بار در 159 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز و جناب امینوی بزرگ امیر هستم.
    من خودم چند وقت پیش یک dream board یا (تابلوی ارزو ها) برای خودم درست کردم و هر روز صبح این رو میدیدم و میبینم واقعا انرژی روزانه رو خیلی افزایش میده و البته با هر روز نگاه کردن به خواسته هایمان فرکانس اون رو میفرستیم و درواقع ذهنمون رو اماده میکنیم برای اون خواسته.در این دریم بورد هر چیزی که میخوام عکسش رو جمع اوری کردم و به شکل یک فیلم دراوردم. دریم بورد رو برای شما هم قرار میدم (چون درست کردنش سخته انتخاب عکس و ...) امیداورم براتون مفید باشه. و لذت ببرید.
    انشالله یک روزی یک فیلم با عکس خودم کنار اینها درست میکنم.
    https://www.uplooder.net/files/af6d8...یم-.mp4.html
    ویرایش توسط golzar : 07-15-2021 در ساعت 11:58
    🦉Fx owl

8. 20 کاربر برای این پست سودمند از golzar عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط golzar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز و جناب امینوی بزرگ امیر هستم.
    من خودم چند وقت پیش یک dream board یا (تابلوی ارزو ها) برای خودم درست کردم و هر روز صبح این رو میدیدم و میبینم واقعا انرژی روزانه رو خیلی افزایش میده و البته با هر روز نگاه کردن به خواسته هایمان فرکانس اون رو میفرستیم و درواقع ذهنمون رو اماده میکنیم برای اون خواسته.در این دریم بورد هر چیزی که میخوام عکسش رو جمع اوری کردم و به شکل یک فیلم دراوردم. دریم بورد رو برای شما هم قرار میدم (چون درست کردنش سخته انتخاب عکس و ...) امیداورم براتون مفید باشه. و لذت ببرید.
    انشالله یک روزی یک فیلم با عکس خودم کنار اینها درست میکنم.
    https://www.uplooder.net/files/ce54f...�رد.mp4.html
    عالی بود ، لذت بردیم
    تریدر شدن یعنی:
    ایجاد نظم ثابت از طرق چک لیست ثابت و اصولی
    و سپس
    تعهد ، تسلط ، تمرین و تکرار ؛ این چک لیست و اصول ، از طریق بررسی مداوم و بک تست شبانه
    +
    مدیریت ریسک و سرمایه

Mrs Sohila &Mr uosef

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

75 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

حکایت دولت و فرزانگی

اگر می خواهی در زندگی موفق شوی، باید مطمئن باشی که حق انتخاب نداری. باید پشتت را به دیوار بچسبانی. اشخاصی که در دست به خطر زدن تردید میکنند و از آن احتراز می جویند، زیرا همه امکانات را در اختیار ندارند هرگز به جایی نمی رسند. دلیلش ساده است. وقتی همه درهای خروج را به روی خود می بندی و پشتت را به دیوار می چسبانی، همه ی قدرت های درونت را به تحرک وا می داری. با همه وجودت می خواهی چیزی به وقوع بپیوندد. پس جوان، چرا اکنون تردید روا می داری؟ پشتت را به دیوار بچسبان و آن چک را به من بده.
    حکایت دولت و فرزانگی نوشته مارک فیشر- ترجمه گیتی خوشدل نشر قطره
    سلام
    وقتتون بخیر
    این اولین پست من در تاپیک معرفی کتاب و کتاب خوانی هست. امیدوارم از طریق شما با کتاب های جدیدی آشنا بشم و ازتون یاد بگیرم.
    کتاب حکایت دولت و فرزانگی، حکایت گفتگوهای پیرمردی خردمند و جوانی مایوس از زندگی هست. جوانی 32 ساله که خودش رو برای شروغ زندگی جدید، پیر، و برای دست کشیدن از آرزوها، جوان میبینه، دقیقا روی نقطه ای ایستاده که اکثر ما با ورود به بزرگسالی (حتی با گذشت چندین سال) روی اون می ایستیم و برای همیشه انتخاب میکنیم دنبال ایده آل هامون بریم یا زندگی معمولی که اکثرا درگیرش هستند رو در پیش بگیریم. کتاب کم حجمه و بالطبع شخصیت ها محدود، و نکته جالب اینکه هیچکدوم از شخصیت ها اسمی ندارن و افراد با صفت های خودشون نامگذاری شدن: جوان، پیرمرد، نگهبان و ... که به نظرم باعث روان تر شدن داستان شده. بحث و گفتگوی های این دو نفر به شکلیه که خواننده خودش رو سوم شخصی تصور میکنه که سر کلاس پیرمرد کنار شخصیت جوان داستان نشسته و یاد میگیره و وقتی جوان با خودش تنها میشه تمام احساس های اون (ترس، وحشت، سردرگمی و...) رو تجربه میکنه. ویژگی دیگه ی این کتاب اینه که میشه اون رو مثل فیلم نامه ای در نظر گرفت که قراره شخصیت جوان رو ما اجرا کنیم و سناریوهای داستان رو مثل یک فیلم توی ذهن خودمون بسازیم. عنوان انگلیسی کتاب Instant Millionaire هست که به نظرم بجاست که از ترجمه مستقیم عنوان (میلیونر آنی) استفاده نشده و خانم گیتی خوشدل عنوان حکایت دولت دولت و فرزانگی رو برای اون انتخاب کردن. پیشنهاد میکنم این کتاب رو با همین ترجمه و انتشارات مطالعه بفرمایید.
    بی نهایت از کتاب لذت بردم و دور سومی هست که اون رو میخونم.
    ممنون از وقتی که گذاشتید و نظر من رو در مورد این کتاب مطالعه کردید.
    .Time moves slowly, but passes quickly

12. 22 کاربر برای این پست سودمند از Yazdan_Eshraghi عزیز تشکر کرده اند:

mamad_hasanati آواتار ها
    481 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    کتاب غول درون
    ضمیر ناخوداگاه شما چگونه کار میکند و چطور از ان استفاده کنم
    نویسنده هری کارپنتر
    این کتاب کمک میکنه درک بهتر و راحت تری از کتاب تحلیل تکنیکال یا ذهنی اقای داگلاس داشته باشین و پی به ارزش کتاب تحلیل تکنیکال یا ذهنی ایشون ببرید
    ویرایش توسط mamad_hasanati : 07-17-2021 در ساعت 18:33

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از mamad_hasanati عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,839 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب واحترام
    امروز رفتم میدان انقلاب و کتاب ببندیشید و ثروتمند شوید رو از یک دستفروش دوست داشتنی ،تقریبا نسخه اصلی رو خریدم.

صفحه ای اخرش هست 658

16. 23 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

1,036 بار در 183 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 199 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وتشکردوست عزیز فقط اینکه « شازده کوچولو » همونطور که درست به نظرتون رسیده، کتابی واسه کوچیکترا نیست. که به عنوان بهترین کتاب قرن بیستم فرانسه انتخاب شد به سبب » خوانده شده ترین« و « ترجمه شده ترین » کتابی که به بیش از 300 زبان و گویش ترجمه شده...
    ویرایش توسط azade : 11-30-2021 در ساعت 18:20

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از azade عزیز تشکر کرده اند:

TAHA آواتار ها
    890 بار در 58 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    این کتاب یک کتاب خارق العاده هست که متاسفانه بنده حدود 13 سال قبل در مسیری اشتباه بهم معرفی شد اما خوشبختانه امروز روز بکارم اومد و کتاب فوق العاده ایه و بشدت توصیه میکنم

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از TAHA عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع