صفحه 74 از 104 نخستنخست ... 2464727374757684 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 1034

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

Ghaffar آواتار ها
    1,727 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط universe نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستان....
    روشی که در آن اشتیاق به کسب ثروت به معادل مالی اش تبدیل می شود شامل شش گام عملی است:
    اول این که در ذهن خود مقرر کنید می خواهید چه میزان ثروت داشته باشید.
    این که فقط بگویید می خواهم ثروت زیادی داشته باشم کافی نیست
    اول. مقدار مشخص را تعیین کنید.
    دوم. دقیقا مشخص کنید حاضرید در ازای ثروتی که در پی آن هستید چه بهایی بپردازید. ( هیچ چیز در این جهان بادآورده نیست )
    سوم. تاریخ دقیقی برای دستیابی به آن چه در ذهن دارید مشخص کنید.
    چهارم. برای انجام خواسته خود برنامه ی مشخصی طرح ریزی کنید و برای عملی کردن این برنامه فورا دست به کار شوید؛ مهم نیست آمادگی لازم را دارید یا نه.
    پنجم. یک گزارش مختصر و واضح در مورد
    1.میزان پولی که قصد دارید به دست آورید.
    2. محدودیت زمانی برای دستیابی به آن.
    3. بهایی که قصد دارید در ازای کسب خواسته تان بپردازید.
    4. برنامه ای که برای رسیدن به هدف خود طرح ریزی کرده اید، تهیه کنید.
    ششم. گزارش خود را دوبار در روز با صدای بلند بخوانید؛ یک بار درست قبل از خواب و یک بار وقتی که صبح از خواب بر می خیزید. زمانی که چنین متنی را می خوانید، خود را صاحب ثروتی که به دنبال آن هستید می بینید، آن رتا احساس کرده و باور می کنید
    اجرای دقیق آموزش های موجود در این شش مرحله بسیار حائز اهمیت است. به ویژه رعایت و انجام دستورالعمل های موجود در مرحله ششم. شاید بگویید امکان ندارد پیش از این که به ثروت برسم خودم را صاحب چنین ثروتی تصور کنم. اگر هوشمندانه تمایل به کسب ثروت داشته باشید که این خواسته برای شما تبدیل به هدف قطعی شود، به راحتی می توانید خود را قانع کنید که می توانید به آن دست پیدا کنید.
    هدف، خواستن ثروت و داشتن عزمی راسخ برای رسیدن به آن است، به نحوی که بتوانید خود را قانع کنید که به دست خواهید یافت.
    تنها افرادی که دارای ذهنیت کسب ثروت هستند قادر خواهند بود ثروت زیادی بیندوزند. ذهنیت کسب ثروت بدین معناست که ذهن فرد آن قدر با تمایل به کسب ثروت اشباع شده است که خود را صاحب آن ثروت می داند.
    کتاب بیندیشید ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل
    عالی بود.ممنونم

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,609 بار در 9,817 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8365 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم.
    سومین کتابی رو که بعد از ورودم به آکادمی شروع کردم به خوندن کتاب حکایت دولت و فرزانگی نوشته مارک فیشر و ترجمه خانم گیتی خوشدل بود.
    یک کتاب بسیار زیبا و جالب که به شما کمک میکنه تا رموز ذهن ناهشیار رو به لطیف ترین شکل ممکن در قالب داستان مطالعه کنین، این کتاب با یک داستان بسیار ساده و ظاهری کودکانه با ذهن ناهشیار یا ضمیر ناخودآگاه شما ارتباط برقرار میکنه و در زندگی دگرگونی های فراوانی ایجاد میکنه. من قبلا بارها این کتاب رو خونده بودم اما در اینسری از مطالعاتم متوجه بسیاری از معانی جملات و کلمات کتاب میشدم که قبلا برایم گنگ و پیچیده بود.
    به توصیه یکی از دوستان هر کتاب رو حداقل 3 بار مرور میکنم و بعد در این تاپیک پستی مربوط به آنچه مطالعه کردم قرار میدهم. در این کتاب جملات بسیار زیبایی وجود داشت که من یک جمله رو به عنوان امضا در پایین پست هایم قرار دادم. امیدوارم شما هم از خوندن این کتاب لذت ببرین. در لینک زیر میتونین اطلاعات بیشتری رو در باره این کتاب کسب کنین. موفق و پیروز باشین
    کتاب حکایت دولت و فرزانگی (the instant millionairo)
    فایل پیوست 331789
    چهارمین کتابی رو که بعد از ورودم به آکادمی شروع کردم به خوندن، کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان آر.کاوی و ترجمه الهام خرسندی بود.
    زمانی که سازمان های آمریکایی ناامیدانه در صدد انرژی دادن به کارکنان و پرورش مدیران در تمام سطح ها بودند، کاوی فلسفه ای نیرو بخش را در زندگی معرفی کرد که موفقیت در کار و تجارت را نیز ضمانت می کرد... این روش، ترکیبی از خرد، احساسات و تجربه های کاربردی بود. این جملات را «رزابث ماس کانتر» نویسنده ی آمریکایی درباره‎ ی کتاب هفت عادت مردمان موثر گفته است. کتاب مشهوری که هرکسی که چیزهای بیشتری از زندگی می خواهد باید آن را بخواند، به کار ببندد و در نهایت از معجزه ای که در زندگی اش اتفاق می افتد لذت ببرد.
    به توصیه یکی از دوستان هر کتاب رو حداقل 3 بار مرور میکنم و بعد در این تاپیک پستی مربوط به آنچه مطالعه کردم قرار میدهم. در این کتاب جملات بسیار زیبایی وجود داشت که من یک جمله رو به عنوان امضا در پایین پست هایم قرار دادم. امیدوارم شما هم از خوندن این کتاب لذت ببرین. در لینک زیر میتونین اطلاعات بیشتری رو در باره این کتاب کسب کنین. موفق و پیروز باشین
    کتاب هفت عادت مردمان موثر (The 7 Habits of Highly Effective People)
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چهارمین کتابی رو که بعد از ورودم به آکادمی شروع کردم به خوندن، کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان آر.کاوی و ترجمه الهام خرسندی بود.
    زمانی که سازمان های آمریکایی ناامیدانه در صدد انرژی دادن به کارکنان و پرورش مدیران در تمام سطح ها بودند، کاوی فلسفه ای نیرو بخش را در زندگی معرفی کرد که موفقیت در کار و تجارت را نیز ضمانت می کرد... این روش، ترکیبی از خرد، احساسات و تجربه های کاربردی بود. این جملات را «رزابث ماس کانتر» نویسنده ی آمریکایی درباره‎ ی کتاب هفت عادت مردمان موثر گفته است. کتاب مشهوری که هرکسی که چیزهای بیشتری از زندگی می خواهد باید آن را بخواند، به کار ببندد و در نهایت از معجزه ای که در زندگی اش اتفاق می افتد لذت ببرد.
    کتاب هفت عادت مردمان موثر (The 7 Habits of Highly Effective People)
    سلام.یک کتاب خوب درباره روانشناسی فردی معرفی میکنی.بخونم.ممنون

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.وقتتون بخیر.دوستان یک کتاب خوب در مورد روانشناسی فردی معرفی میکنید.که خودتون خونده باشید.و تاثیر گذاشته باشه.؟ممنون
    درود دوست عزیز
    روانشناسی فردی جنبه های مختلفی داره که برای هر کدوم میشه کتابهایی رو معرفی کرد اما به طور کلی این کتاب رو توصیه می کنم بهتون :

همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,609 بار در 9,817 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8365 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.یک کتاب خوب درباره روانشناسی فردی معرفی میکنی.بخونم.ممنون
    سلام غفار عزیز، روانشناسی فردی جنبه های متفاوتی داره. من لیست کتاب های معرفی شده توسط استاد رو براتون میفرستم. میتونین یک بررسی داشته باشین. موفق و پیروز باشین
    پست شماره 268 تاپیک
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام غفار عزیز، روانشناسی فردی جنبه های متفاوتی داره. من لیست کتاب های معرفی شده توسط استاد رو براتون میفرستم. میتونین یک بررسی داشته باشین. موفق و پیروز باشین
    پست شماره 268 تاپیک
    ممنونم

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

universe آواتار ها
    126 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نام اثر: نیروی حال
    نویسنده: اکهارت تول
    صفحه: 53
    یکی دیگر از جنبه های که بخشی ذاتی از ذهن نفسانی ست،احساس عمیق کمبود یا نقص است. این احساس در بعضی از افراد آگاهانه و در برخی دیگر ناخوداگاه است. اگر آگاهانه باشد، خود را به شکل بی ارزش بودن و ناکافی بودن نشان می دهد و اگر ناخوداگاه باشد فقط به صورت غیر مستقیم به عنوان تمایل شدید، خواستن ونیاز احساس خواهد شد. در هر صورت افراد اغلب به منظور پر کردن این حفره که درونشان احساس می شود،به دنبال لذت های نفسانی هستند. بنابراین آن ها به دنبال پول، موفقیت، قدرت یا یک رابطه خاص هستند تا بتوانند احساس بهتر و کامل تری نسبت به خود داشته باشند اماوقتی همه چیزها را به دست می آورند خیلی زود متوجه می شوند که این حفره هنوز در درونشان وجود دارد و حفره ای بی انتهاست. سپس واقعا به دردسر می افتند زیرا دیگر نمی توانند خود را فریب دهند. البته سعی می کنند خود را فریب دهند اما اوضاع را برای خود سخت تر می کنند.
    تا زمانی که ذهن نفسانی زندگی شما را پیش ببرد، نمی توانید واقعا آسوده باشید.
    البته زمانی که به هدف خود دست یافته اید، کمی احساس آرامش می کنید.
    از آنجا که نفس حسی اکتسابی ازخویشتن است، باید خود را با چیزهای بیرونی یکی کند، باید هم از آن دفاع شود و هم دائما تغذیه شود. شایع ترین نوع یکی انگاری نفس مربوط به زمانی است که خود را با داریی ها،کارهایی که انجام می دهید، وضعیت اجتماعی و شناخت اجتماعی، دانش و آموزش، ظاهر فیزیکی، توانایی های ویژه، روابط،، تاریخچه شخصی و خانوادگی، سیستم های اعتقادی، اوضاع سیاسی، ملی گرایی، نژادی، مذهبی، و سایر شناسه های جمعی یکی می دانید.
    هیچ یک از این ها شما نیستید.
    آیا از دانستن این مسائل و حشت کردید یا با دانستن آن آرامش گرفتید؟ تمام این موارد خواه ناخواه کنار گذاشته می شود. شاید هنوز باور کردنش برایتان سخت باشد و من از شما نمیخواهم که باور کنید. هویت شما در هیچ یک از این موارد یافت نمی شود. شما در نهایت این حقیقت را خواهید فهمید و هنگامی که لحظه مرگ را نزدیک به خود احساس کنید، این حقیقت را درک خواهید کرد. مرگ جدایی تو از همه آن موارد است. راز زندگی این است که :<<بمیر قبل از اینکه بمیری>>- در این صورت در می یابی که هیچ مرگی وجود ندارد.
    Mindlessness is consciousness without thought

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از universe عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,134 بار در 1,594 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان کتابی مفید راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالت آلفا انجام بشه... بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان کتابی مفید راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالت آلفا انجام بشه... بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم
    سلام
    وقت بخیر
    میتونید کتاب غول درون رو مطالعه کنید. اطلاعاتی در مورد موضوعی که میخاهید رو داره. همچنین نحوه استفاده ازش توسط تمرینات هر بخش داخلش هست
    شاد باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

universe آواتار ها
    126 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Ali نمایش پست ها
    درود و عرض ادب
    دوست عزیز بسیار عالی بود متنی که نوشتین، کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید یکی از بهترین کتابهای نوشته شده است واقعا
    ضمناً یه تاپیک مطالعه ، نظرات و خلاصه برداری کتاب هست که بهتره نظرات و خلاصه ها داخل اون نوشته بشه .
    سپاس از شما
    سلام
    باشه حتما در اون تاپیک هم قرار میدم
    سپاس از شما
    Mindlessness is consciousness without thought

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از universe عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع