نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
سلام وقت بخیر
ممنون علی جان
تو ذهن خودم همچین شالوده ای بود.یک سوال خوبی به ذهنم اومده که چرا یکسری تلاش میکنن هی میرن جلو یک عده با اینکه تلاش میکنن(نمیگم تلاش نمیکنن) باز از جاشون تکون نمیخورن.
دلیلش هم خوب عنوان شد که من این رو اونموقع تو ذهنم نبود تو مقاله بزنم بصورت مستقیم اما اشاراتی شد و جوابش همینطور قشنگ گفتی پیوستگی استمرار داشتن بود که حالا اقای امینو میگفتن عادت هاتون عوض کنید بصورت غیر مستقیم همینه
این کتاب برتری خفیف خیلی کتاب خوبی هست متاسفانه فعلا افتخار خوندنش نصیبمون نشده اما میگن کتاب اثر مرکب هم از این کتاب الهاماتی گرفته کتاب پر ملاتیه اما یکمی خوندنش حوصله میخواد
علی جان تشکر میکنم بابت وقتی میذاری برای اموزش خودت و متحول کردن ما
سلام و وقت بخیر یاشار جان
امیدوارم عالی باشید که قطعا هستید
در کل یاشار جان من از شما تشکر میکنم که اون زمان باعث شدید ایراد کارم و رفتارم بیاد بالا و آشکار بشه تا بتونمم بررسی کنم و راهکارهایی پیدا کنم برای رفعش
شما جزو انسانهای فوق العاده هستید و لایق بهترینها
قطعا ما همگی باهم و در کنار هم موفق هستیم و موفقیت تک تک دوستان باعث موفقیت سایر دوستان خواهد شد
در مورد کتاب هم بله کتاب خیلی فوق العاده ای هست و کتاب اثر مرکب هم برگرفته از این کتاب بوده ولی کتاب اثر مرکب بیشتر محبوب و معرفی شد به خاطر سمت شغلی آقای دارن هاردی بود که فکر کنم سردبیر یکی از روزنامه ها بودن
هرچی باشه دست همشون درد نکنه
بهترینهارو آرزو دارم برا هممون یاشار جان