صفحه 104 از 104 نخستنخست ... 45494102103104
نمایش نتایج: از 1,031 به 1,034 از 1034

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

Qrayees آواتار ها
    218 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان واستاد عزیز معرفی کتاب قدرت عادت

چند خلاصه از کتاب: 1-روند ساخت عادت در مغز طی سه مرحله صورت می گیرد 1-یافتن یک کد یا سرنخ برای اینکه مغز بتواند تشخیص دهد که از یک عملکرد روتین یا یک عادت پیروی میکند 2-یافتن یک عملکرد یا عادتی که به صورت فیزیکی/ذهنی و احساس حس می شود 3-پاداشی که مغز در می یابد-2-خوردن یک فست فود یا انجام دادن یک کار مضر حتی برای یک بار باعث ایجاد عادت در مغز می شود 3- دو اصل مهم روانشناسی تبیلغات طبق نظریه هاپکینز 1-یافتن یک سرنخ مشهود 2- در نظر گرفتن پاداشی شفاف و ملموس 4- برای تغیر بسیاری از عادت ها به یک عنصر ابتدایی و محکم نیاز دارید و آن چیزی نیست جز باور! 5 -با پذیرش عادت های خوب و سازمانی موفقیت حاصل می شود 6- پیدا کردن شاه کلید عادت و تغیر آن به جهات مثبت 7-عادت فرمولی است در مغز انسان که به صورت ناخودآگاه صورت می گیرد 8- دوستان ما افرادی هستند که بیشترین شباهت به اهداف و درآمد را دارند
    ​خواندن این کتاب توصیه می شود .

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Qrayees عزیز تشکر کرده اند:

18 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عزیزانم را سلام و درود امیدوارم حال تان خوب و دلتان شاد باشد. هر دوستی کتابی درمورد تغییر باور ها سراغ داره لطف بکنه و اگر لینک اش رو هم داره برام بزاره و معرفی بکنه

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Sadeq.Frotan عزیز تشکر کرده اند:

1,462 بار در 218 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeq.Frotan نمایش پست ها
    عزیزانم را سلام و درود امیدوارم حال تان خوب و دلتان شاد باشد. هر دوستی کتابی درمورد تغییر باور ها سراغ داره لطف بکنه و اگر لینک اش رو هم داره برام بزاره و معرفی بکنه
    سلام و درود بر شما

شخصا کتابی با این مضمون که تغییر باور ها رو بخواد انجام بده نیدیدم.(عذر تقصیر بایت اطلاعات محدود بنده، دوستانی که اطلاعات دارند به بنده هم کمک کنند.) اما کاری که خودم کردم شامل دو مرحله بود 1-شناخت باور های غلط و از بین بردنشون و 2-جایگزینی باور های درست.
    برای شناخت و حذف باور های علط EFT خیلی مفید هست که به نظرم کتاب Tapping into wealth (انگشتان ثروت ساز) و Unblocked هر دو از Margaret Lynch کتاب های خوبی برای شروع هستن و برای مرحله دوم شناخت باور های خوب و درست هست که با توجه به شغل ما به نظرم کتاب Market wizards اثر Jack D. Schwager هر نسخه ایش که بخونید مفید هست. ایضا کتاب My Philosophy for Successful Living اثر Jim Rohn خیلی کتاب خوبی هست.
    کلا جیم ران رو من خیلی دوست دارم و بقیه کتاب هاش هم یه نگاه بکنید با عنوان هر کدام حال کردید بخوانید چون عنوان کتاب خیلی داره و اینکه یه سری پادکست یه نفر از ایشون درست کرده اسمشون رو توی Spotify سرچ کنید اولین انتخاب هست، اون سری رو من بار ها گوش کردم و برای من خیلی خوب بوده.

در خصوص فایل هم این ها رو به انگلیسی من دارم اگر به دردتون میخوره آپلود کنم براتون.
    موفق باشید!
    ویرایش توسط Mohammad_Hosein : 04-21-2024 در ساعت 15:50

18 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنونم محمدجان دستت دردنکنه باشه به گوگل سرچ میکنم

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Sadeq.Frotan عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 104 از 104 نخستنخست ... 45494102103104

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع