صفحه 17 از 104 نخستنخست ... 715161718192767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام وعرض ادب خدمت دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشد وجیباتون پر پول
    کتابی که میخوام معرفی کنم از خانم دبی فورد بنام نیمه تاریک وجود
    من این کتابا دو بار خوندم و کتاب صوتیشم چند بار گوش کردم و فرصت کنم دو باره میخونم وتوصیه میکنم دوستان این کتاب بخونند
    البته همین نویسنده تواین زمینه چند تا کتاب دیگر داره ومایل بودیند اون کتاباشم تاثیر گزاره وارزش خوندن داره
    موضوع کتاب یک نوع نگاه جالب ونسبتا جدید که ادما میتونند به خودشون داشته باشند.معمولا همه جا به ادم توصیه میکنند که مثلا فلان صفت زشته ونباید این صفات ومعایب داشته باشیم از بچگی تو خانواده یا تو مدرسه وتو تمام اموزشهایی که میبینیم فی الجمله تاکید دارند که از یک سری صفات که جامعه ومردم نمیپسندند دوری کنیم ومعمولا ادما سعی میکنند با تمام توان نسبت به نداشتن و(ابراز نداشتن )اینگونه صفات تلاش کنند تا مورد قبول جامعه وخانواده باشند.علی رغم اینکه این تلاش خیلی مواقع بی ثمره .
    خانم دبی فورد معتقده که همه انسانها دارای تمام صفات واخلاقیات خوب وبد هستند(به این دلیل که تواین عصر واین هجوم اطلاعات تمام خصایص خوب وبد موجود در جامعه را همه لمس میکنند ویکجورایی نسبت به داشتنش اجبار دارن-قسمت تو پرانتز نظر منه)وما یاد گرفته ایم که نداشتن این خصوصیات بد یعنی کمال وموفقیت.وهمه اموزشها مارا به سمت حذف وخلاص شدن(وعملا مخفی کردن ودر سایه نگه داشتنشان) از دست عادات بد وصفاتی که جامعه نمی پسندد سوق میدهد .ولی نکته اینجاست که ما نبایستی تمام توان خودمونا برا ازبین بردن وحذف بکار ببریم وبجاش بپذیریم که ما اینگونه صفات راداریم ونه تنها داشتنشون ضرر نداره که مواقعی هست که همین خصوصیات مشکا گشا میباشند .ودر واقع بجای مبارزه کردن با خود به اشتی وصلح با خودمان فکر کنیم وخودمان را بپذیریم وبه جای مخفی کردن اینگونه صفات یاد بگیریم که چه موقع از انها استفاده کنیم شاید این راه اسانترواجرایی تر باشد.
    خانم دبی فورد با ذکر مثالهایی واقعی نسبت به شفاف شدن این نوع نگاه به خواننده کمک میکند .
    که البته بنده نسبت به تالیف یه کتاب تو همین زمینه دارم تلاش میکنم که امیدوارم زودتر به نتیجه برسه .
    باارزوی موفقیت وکامیابی برای دوستان.

ویرایش توسط ali&sohaile9.10 : 05-11-2021 در ساعت 00:36

2. 29 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    اگر واقعا بخوام یک لیست از کتاب های درست کنم که خوندنش مغز ادم رو به جنون میکشه این کتاب جزوه دوسه تای اول لیسته
    فلسفه پشتش خیلی خیلی عمیقه اصلا جملاتش نااشناست نمونه اش رو ندیدم
    همچین محتوایی رو شاید بگم اصلا باهاش مواجه نشدم و هیچ نمونه ای تو این چندسال مطالعه ای که داشتم توی مقاله کتاب رمان صحبت کنفرانس ها وبینار و ویدئو جرف .... همچین چیزی رو ندیدم نشنیدم حتی یک چیزی نزدیک به این هم...
    یک منشور واقعی از سطح احساسات توش هست که عجیب و به شدت کاربردیه....... فهمیدن اینکه احساس شرم بعد از مرگ منفی ترین احساس هست جور دیگه ای به گذشته تون نگاه میکنید
    نویسنده اش یک دکتر تخصصش علم حرکت شناسی
    "قدرت دربرابر زور"
    ویرایش توسط yashar_saheb : 05-12-2021 در ساعت 00:54
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

4. 34 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

SinaTR آواتار ها
    1,752 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    این تاپیک به درخواست یکی از کاربران زده شده و واقعا جاش خالی بود توی انجمن.
    در این تاپیک میتونید کتابهایی رو که خوندین و براتون مفید بوده معرفی کنید و اگر برداشتتون ویا مختصری از کتاب رو هم بگید که عالی میشه.
    این تاپیک هم مثل باقی تاپیکها تحت قوانین سایت و انجمن هست.سعی کنید رعایت کنید
    از قرار دادن لینک محصول یا فروش کتاب یا تبلیغ هم خودداری کنید
    ممنون
    امینو
    درود به استاد عزیز و دوستان اکادمی میخواستم یک کتاب عالی رو بهتون معرفی کنم از اقای گوانده به نام ((مانیفست چک لیست))

کتاب در مورد این هست که چرا باید برای هر کارتکرار شونده ای که انجام میدیم چک لیست داشته باشیم

6. 36 کاربر برای این پست سودمند از SinaTR عزیز تشکر کرده اند:

arashirani آواتار ها
    8,480 بار در 324 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    http://dl.parsbook.com/server3/uploads/ghodrat-zoor.zip
    درود و تشکر از شما دوست عزیز
    نسخه الکترونیکی و ترجمه شده کتاب
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    اگر واقعا بخوام یک لیست از کتاب های درست کنم که خوندنش مغز ادم رو به جنون میکشه این کتاب جزوه دوسه تای اول لیسته
    فلسفه پشتش خیلی خیلی عمیقه اصلا جملاتش نااشناست نمونه اش رو ندیدم
    همچین محتوایی رو شاید بگم اصلا باهاش مواجه نشدم و هیچ نمونه ای تو این چندسال مطالعه ای که داشتم توی مقاله کتاب رمان صحبت کنفرانس ها وبینار و ویدئو جرف .... همچین چیزی رو ندیدم نشنیدم حتی یک چیزی نزدیک به این هم...
    یک منشور واقعی از سطح احساسات توش هست که عجیب و به شدت کاربردیه....... فهمیدن اینکه احساس شرم بعد از مرگ منفی ترین احساس هست جور دیگه ای به گذشته تون نگاه میکنید
    نویسنده اش یک دکتر تخصصش علم حرکت شناسی
    "قدرت دربرابر زور"
    ویرایش توسط arashirani : 05-15-2021 در ساعت 15:25

8. 29 کاربر برای این پست سودمند از arashirani عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    #پست موقت

سلام وقت بخیر آرش جان
    لینکی که قرار دادید خرابه ممکنه هم ایراد از سیستم من باشه
    لطفا بررسی بکنید در صورت خرابی لینک ، لینک جدید رو قرار بدید
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashirani نمایش پست ها

https://dl3.takbook.com/pdf3/ebook9085
    [www.takbook.com].pdf

درود و تشکر از شما دوست عزیز
    نسخه الکترونیکی و ترجمه شده کتاب
    سلام درود بر اقای حسین و ارشیای عزیز
    لینک دانلود این کتاب
    من این ترجمه رو نخوندم
    اما نسخه فیزیکی اش هم هست.
    لینک خرید از دیجی
    من اسپانسرش نیستما بگید لینک گذاشت واسه درصد گیری..

Tony Robbins

10. 28 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ماجراجویی های یک معامله گر ارز

یک کتاب داستانی 240 صفحه ای درباره هری بین، که روزی بدترین معامله گر دنیا بوده. چرا؟ چون حساب های زیادی رو کال کرده. پول پس انداز خانواده رو در بازار از دست داده. به همسرش در این مسیر دروغ گفته و ...
    این کتاب روایت می کنه که چطور هری یک منتور خوب پیدا می کنه و تبدیل به یک تریدر سودآور می شه.
    اولین چیزی که منتور ازش می خواد اینه که: "قول بده همیشه صادق باشی"

خوندن این کتاب برای هر کسی که در بازار فعالیت می کنه می تونه از جنبه های خودشناسی و روانشناسی روشنگر باشه.

12. 39 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiyarkh نمایش پست ها
    با سلام وعرض ادب خدمت دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشد وجیباتون پر پول
    کتابی که میخوام معرفی کنم از خانم دبی فورد بنام نیمه تاریک وجود
    من این کتابا دو بار خوندم و کتاب صوتیشم چند بار گوش کردم و فرصت کنم دو باره میخونم وتوصیه میکنم دوستان این کتاب بخونند
    البته همین نویسنده تواین زمینه چند تا کتاب دیگر داره ومایل بودیند اون کتاباشم تاثیر گزاره وارزش خوندن داره
    موضوع کتاب یک نوع نگاه جالب ونسبتا جدید که ادما میتونند به خودشون داشته باشند.معمولا همه جا به ادم توصیه میکنند که مثلا فلان صفت زشته ونباید این صفات ومعایب داشته باشیم از بچگی تو خانواده یا تو مدرسه وتو تمام اموزشهایی که میبینیم فی الجمله تاکید دارند که از یک سری صفات که جامعه ومردم نمیپسندند دوری کنیم ومعمولا ادما سعی میکنند با تمام توان نسبت به نداشتن و(ابراز نداشتن )اینگونه صفات تلاش کنند تا مورد قبول جامعه وخانواده باشند.علی رغم اینکه این تلاش خیلی مواقع بی ثمره .
    خانم دبی فورد معتقده که همه انسانها دارای تمام صفات واخلاقیات خوب وبد هستند(به این دلیل که تواین عصر واین هجوم اطلاعات تمام خصایص خوب وبد موجود در جامعه را همه لمس میکنند ویکجورایی نسبت به داشتنش اجبار دارن-قسمت تو پرانتز نظر منه)وما یاد گرفته ایم که نداشتن این خصوصیات بد یعنی کمال وموفقیت.وهمه اموزشها مارا به سمت حذف وخلاص شدن(وعملا مخفی کردن ودر سایه نگه داشتنشان) از دست عادات بد وصفاتی که جامعه نمی پسندد سوق میدهد .ولی نکته اینجاست که ما نبایستی تمام توان خودمونا برا ازبین بردن وحذف بکار ببریم وبجاش بپذیریم که ما اینگونه صفات راداریم ونه تنها داشتنشون ضرر نداره که مواقعی هست که همین خصوصیات مشکا گشا میباشند .ودر واقع بجای مبارزه کردن با خود به اشتی وصلح با خودمان فکر کنیم وخودمان را بپذیریم وبه جای مخفی کردن اینگونه صفات یاد بگیریم که چه موقع از انها استفاده کنیم شاید این راه اسانترواجرایی تر باشد.
    خانم دبی فورد با ذکر مثالهایی واقعی نسبت به شفاف شدن این نوع نگاه به خواننده کمک میکند .
    که البته بنده نسبت به تالیف یه کتاب تو همین زمینه دارم تلاش میکنم که امیدوارم زودتر به نتیجه برسه .
    باارزوی موفقیت وکامیابی برای دوستان.

سلام دوستان
    چند تا از دوستان نسبت به معرفی وچکیده کتاب نیمه تاریک وجود مربوط به پست قبل دچار سر درگمی شدند که این مشکل از منه نتونستم چکیده کتاب را توضیح بدم که از این بابت عذر خواهی میکنم که توصیه میکنم با خوندن کتاب ابهام برطرف میشه.
    حالا سعی میکنم با یه مثال موضوع روشن کنم
    شاید صفت ترس ما به عنوان صفات نا پسند دسته بندی کنیم و خیلی موارد بخواهیم از دست این صفت راحت شیم و حتی دعا کنیم که ای کاش این ترس ما از بین میرفت ولی حالا بیایم ویه کار دیگه بکنیم:
    بپزیریم که ترس وجود داره وباهاش اشتی کنیم زمانی که پذیرفتیمش مثل یه دوست ونخواستیم ازش فرار کنیم خیلی ارام یه جا بهش دادیم ونخاستیم مخفیش کنیم هر موقع که نیازش داشتیم خودمون با دانش و اگاهی صداش میکنیم ازش کمک میگیریم و همین که ماموریتش تموم شد مرخصش میکنیم مثلا موقعی که ما میخواهیم رو یه اکانت 2000 دلاری یه پوزیشن 10لاتی باز کنیم اون موقع است که یکی از دوستانی (ممکنه دوستان دیگه برا کمک بیاند واحتیاج باشد مثل دانش وتجربه و...)که به ما کمک میکنه ما این اشتباه را مرتکب نشیم همین دوستمون ترس میباشد .نکته ماجرا اینه که من ناگزیر از داشتنشیم پس چه بهتر که بگیرمش در اختیار خودم و زمانی که میاد رو صحنه برا ایفای نقشش سعی کنیم کار گردان خوبی باشیم (علی رغم اینکه یه کارگردان ممکنه از یه بازیگرش خوشش نمیاد ولی به خاطر توانایی که داره هم دعوتش میکنه هم دستمزد خوبی بهش میده )مخفی کردن یه صفت و فرار کردن از دستش مثل اینکه بخوایم یه تیوپ پر باد یا یه باد کنک هولش بدیم زیر اب فقط یه انرزی مصرف میکنیم وهمین که دستمونا از روش بر داریم میاد رو اب و تازه جالبیش به اینه تمام مردم اطراف ما نسبت به این مخفی کاری واین انرزی مصرف کردن وعرق ریختن ما خندشون میگیره.
    نمیدونم تونستم تو شفافیت موضوع کمک کنم ویا مثالی که زدم کمک کرد یا نه (حداقل امید وارم موضوع پیچیده تر نشده باشد)اقا بریند کتابا بخونیند چند بارم بخونیند .
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط ali&sohaile9.10 : 05-21-2021 در ساعت 02:35
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

14. 24 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام کتابی که امروز میخوام معرفی کنم
    اول سود

امروز خریدمش همین امروز شروع کردم به خوندنش تقریبا چد فصل رو خوندم هنوز دارم بهش فکر میکنم
    شاید بگم دلیلی که بیش از 7 کسب و کار ورشکست کردم ندونستن اصول همین کتاب بوده اگر اصول این کتاب رو بکار میبردم نرخ وین ریتم بجای 60 به 100 ارتقا پیدا میکرد
    تو فصل اولش واقعا به سفر کارافرین های مثل خودم و افرادی که میشناسم اشاره کرده "زندگی بخور و نمیر" من حتی کار افرین های بسیار موفقی میشناسم هنوز توی تله بقا گیر کردن
    تو این کتاب میفهمید چرا ما در زندگی رشد هایی که میکنیم الکیه و حتی توخالیه و تنها به یک باد ملایم بنده تا هرچی ساختیم به هدر بره
    شاید بگم مایندستی که این کتاب میده اینه هوشمندانه تر خرج کنید و هوشمندانه تر گسترش پیدا کنید رشد سریع چیز بدی نیست پول عاشق سرعته اما وقتی همه چیز رو بر مبنایی بزرگی ارزش کسب و کار میذارید نه بزرگی سوددهی اش اون کسب و کار محکوم به شکسته
    فقط بدهی خوب و بدهی بد رو حتما درموردش مطالعه کنید این کتاب کلا تمرکزش روی حذف بدهی های بد هست البته حذف بدهی های خوبی که بازدهی انچنان قوی ندارند
    ویرایش توسط yashar_saheb : 05-27-2021 در ساعت 22:37

Tony Robbins

16. 32 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Memeto آواتار ها
    333 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به استاد عزیز و دوستان اکادمی
    موسیقی پس زمینه فایل های آموزشی میخواستم به اشتراک بزارم
    برای من که واقعا آرامش بخشه
    امیدوارم برای شما عزیزانم همینطور باشه

اسم موسیقی
    Still Unknown - In The Sky (Clouds)

https://s18.picofile.com/file/843503...ouds_.mp3.html
    ویرایش توسط Memeto : 05-30-2021 در ساعت 23:31

18. 37 کاربر برای این پست سودمند از Memeto عزیز تشکر کرده اند:

Memeto آواتار ها
    333 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman 01 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ممنونم بابت لینک این فایل.
    من هم یک مورد رو از این اهنگ پیدا کرده بودم که یک ساعت بود زمانش، پولی هم بود. داخل یوتیوب هم هستش.
    اسمش:
    (fireside bliss guitar yellow brick cinema)

من که خیلی گشتم دنبال این اهنگ و فقط هم پولیش رو پیدا میکردم یا تو یوتیوب با ویدیو.
    فقط یک سوال اینکه چجوری پیداش کردین؟
    چون من با یک اسم دیگه پبدا کردم.
    ممنون میشم طریقش رو بگین.
    شاد و ثروتمند باشید.
    سلام وقت بخیر
    خواهش میکنم
    با نرم افزار shazam میتونید هر آهنگیو پیدا کنید
    با نرم افزار snaptube هم میتونید از یوتیوب هم ویدیو فایل و هم موسیقی اون ویدیو رو به صورت جداگانه دانلود کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط Memeto : 06-04-2021 در ساعت 14:08

20. 22 کاربر برای این پست سودمند از Memeto عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع