صفحه 72 از 104 نخستنخست ... 2262707172737482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    به نام خدا
    سلام به همه دوستان
    یک سوال دارم راجب بعد از کتاب خوندن هست.
    شما دوستان هر چه بیشتر کتاب میخونید بیشتر از بقیه افراد انتقاد میکنید یا نه ؟
    و اینکه آیا این کار درست هست؟ بعضی افراد هستند که کتابی رو که میخونند بعدش تلاش میکنند بقیه افراد رو تغیر بدن .
    سلام وقت بخیر
    خیر انتقاد نمیکنیم
    فقط یک عادت بد در ما جا افتاده که حوصله مون نمیگیره اموزه هایی که یاد میگیریم رو در زندگی خودمون پیاده سازی کنیم به طور نصیحت وار به مردم میگیمش (این مسئله در مورد کتاب های رشد شخصی در 90 درصد موارد صدق میکن)
    اموزه های یاد میگیرد رو سعی کنید در زندگی خودتون پیاده سازی کنید بقیه نتایج شما رو ببینن مجاب به تغییر میشن
    پ.ن: هیچ ادمیزادی تا حالا با نصیحت تغییر نکرده حتی یک مورد هم به عنوان استثناء نداریم
    ویرایش توسط yashar_saheb : 09-09-2022 در ساعت 18:16
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    خیر انتقاد نمیکنیم
    فقط یک عادت بد در ما جا افتاده که حوصله مون نمیگیره اموزه هایی که یاد میگیریم رو در زندگی خودمون پیاده سازی کنیم به طور نصیحت وار به مردم میگیمش (این مسئله در مورد کتاب های رشد شخصی در 90 درصد موارد صدق میکن)
    اموزه های یاد میگیرد رو سعی کنید در زندگی خودتون پیاده سازی کنید بقیه نتایج شما رو ببینن مجاب به تغییر میشن
    پ.ن: هیچ ادمیزادی تا حالا با نصیحت تغییر نکرده حتی یک مورد هم به عنوان استثناء نداریم
    سلام یاشار جان
    چه خبر مرد ؟
    امیدوارم عالی عالی باشی
    پستت فقط یک پست نبود دنیایی از حرفها و راهکارها بود توش
    عمل کردن
    گفتم هم تشکر بکنم ازتون و هم حالی ازتون پرسیده باشم خیلی وقت بود خبری نداشتم ازتون
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام یاشار جان
    چه خبر مرد ؟
    امیدوارم عالی عالی باشی
    پستت فقط یک پست نبود دنیایی از حرفها و راهکارها بود توش
    عمل کردن
    گفتم هم تشکر بکنم ازتون و هم حالی ازتون پرسیده باشم خیلی وقت بود خبری نداشتم ازتون
    سلام علی جان خوبی ؟
    ممنون از شما الان حالم خوبه
    مدتی کرونا داشتم تازه دوسه روز از تب و لرز بیحالی اینا دراومدم و تمریناتمون رو از سر گرفتم البته فرصت خوبی هم شد که هم قدر سلامتی ام رو بدونیم هم وبینارهارو دوباره از اول گوش دادم
    ایشالا که همیشه سرتون سلامت و جیبتون پرپول
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام علی جان خوبی ؟
    ممنون از شما الان حالم خوبه
    مدتی کرونا داشتم تازه دوسه روز از تب و لرز بیحالی اینا دراومدم و تمریناتمون رو از سر گرفتم البته فرصت خوبی هم شد که هم قدر سلامتی ام رو بدونیم هم وبینارهارو دوباره از اول گوش دادم
    ایشالا که همیشه سرتون سلامت و جیبتون پرپول
    خدارو شکر که الان بهترید و عذر میخوام که اطلاع نداشتم
    آرزو میکنم هرچه سریعتر سلامتی کاملتون رو بدست بیارید و دوباره بتونیم از وجودتون در کنارمون بهرمند بشیم
    یکم بیشتر به سلامتتیتون وقت و انرژی بگذارید تا برگرده رو تعادل
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

1,360 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    کتاب های زیادی دیدم توی تاپیک یه کمی سردرگم شدم کلی درمورد دوتا مطلب کتاب میخوام یکی روانشناسی فردی یکی هم درمورد خود بازار و مارکت یا بهتر بگم درمورد پرایس اکشن کتابی که به دوره ما بخوره و مطالبی خارج از پرایس اکشنی که میخونیم نباشه
    اگه دوستان کسی میدونه ممنون میشم بگه مخصوص بحث روانشناسی فردی خود شناسی اینا با تشکر @amino @peach @farshad70 @oveys @MEMO
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

farshad70 آواتار ها
    23,227 بار در 5,597 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4501 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojteba0013 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کتاب های زیادی دیدم توی تاپیک یه کمی سردرگم شدم کلی درمورد دوتا مطلب کتاب میخوام یکی روانشناسی فردی یکی هم درمورد خود بازار و مارکت یا بهتر بگم درمورد پرایس اکشن کتابی که به دوره ما بخوره و مطالبی خارج از پرایس اکشنی که میخونیم نباشه
    اگه دوستان کسی میدونه ممنون میشم بگه مخصوص بحث روانشناسی فردی خود شناسی اینا با تشکر @amino @peach @farshad70 @oveys @MEMO
    سلام مجتبی جان وقت بخیر
    من یک جمله از کووین ترودو شنیدم که برای کل زندگیم بسمه قانون شماره 1 {به کی گوش میدی}اگر همین ی نکته رو درک کنی نیازی به خوندن کتابهای زیادی نداری و فقط کافیه از کسی یاد بگیری که خودش ته این ماجرا رو درآورده من میخوام در مورد پرایس اکشن بگم میگه آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم استاد خودمون رو میخوای ول کنی بری به کی بچسبی نزدیک 20 سال سابقه رو بی منت داره در اختیارت میزاره اون هم خیلی ساده که قابل فهم باشه اما حس میکنم شما دنبال مطالب سنگین هستی وقتی استاد داره میگه راه اینه به نظرم دارین کم لطفی میکنین
    در مورد آگاهی و خودشناسی و مدیتیشن هم دوستی سوال پرسید من پیجی که خودم ازش نتیجه گرفتم رو به ایشون معرفی کردم آدرس پیج این هست neuewelt_kian777
    در مورد کتاب هم این چند کتاب عالی هستن 1:زمینی نو 2:نیروی حال 3:کیمیاگر

اما پیشنهاد من همین پیج هست که ریشه ای میاردت بالا و اصلا درک میکنی که مدیتیشن رو برای چی باید انجام بدین نه صرفا به این خاطر که همه اسمشو میبرن و از عقیده ی من شخصی هست که ته ماجرا رو درآورده
    برای کسی که صبورانه تلاش میکند.
    همه چیز به موقع اتفاق میافتد.....

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از farshad70 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad70 نمایش پست ها
    سلام مجتبی جان وقت بخیر
    من یک جمله از کووین ترودو شنیدم که برای کل زندگیم بسمه قانون شماره 1 {به کی گوش میدی}اگر همین ی نکته رو درک کنی نیازی به خوندن کتابهای زیادی نداری و فقط کافیه از کسی یاد بگیری که خودش ته این ماجرا رو درآورده من میخوام در مورد پرایس اکشن بگم میگه آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم استاد خودمون رو میخوای ول کنی بری به کی بچسبی نزدیک 20 سال سابقه رو بی منت داره در اختیارت میزاره اون هم خیلی ساده که قابل فهم باشه اما حس میکنم شما دنبال مطالب سنگین هستی وقتی استاد داره میگه راه اینه به نظرم دارین کم لطفی میکنین
    در مورد آگاهی و خودشناسی و مدیتیشن هم دوستی سوال پرسید من پیجی که خودم ازش نتیجه گرفتم رو به ایشون معرفی کردم آدرس پیج این هست neuewelt_kian777
    در مورد کتاب هم این چند کتاب عالی هستن 1:زمینی نو 2:نیروی حال 3:کیمیاگر
    اما پیشنهاد من همین پیج هست که ریشه ای میاردت بالا و اصلا درک میکنی که مدیتیشن رو برای چی باید انجام بدین نه صرفا به این خاطر که همه اسمشو میبرن و از عقیده ی من شخصی هست که ته ماجرا رو درآورده

سلام فرشاد جان عزیز راست پاکش چند باری توی وبینار ها استاد میگن از کتاب هایی برای فهم بیشتر پرایس استفاده کنید خوبه از این جهت گفتم درمورد مدیتیشن هم چشم از اون پیج استفاده میکنم و کتاب هارو هم تهیه میکنم و میخونم من معتقدم روی کاغذ خودمن بخونیم بهتره تا گوش کردن به وویس و متن بازم ممنونم بابت توضیحات
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,681 بار در 9,825 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8380 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojteba0013 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سلام و وقت بخیر مجتبی عزیز.
    بنظرم در زمینه پرایس اکشن که همین دوره خودمون از همه جا تکمیل تره.
    در مورد خودشناسی استاد کتاب دعوت به تمرین ذن ترجمه ع. پاشایی رو معرفی میکنن و میگن برای 3 سال ایندتون کافیه. موفق و پیروز باشی
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام محتبی جان وقت بخیر

کتاب های زیادی هست ولی من خودم به کسی کتابی معرفی نمیکنم چون شخصیت هر فرد متفاوته ...

در مورد کتاب پرایس اکشن من چیزی اطلاع ندارم فقط امینو رو میشناسم

در مورد روانشناسی فردی :

خود رشته روانشناسی فردی شاخه های زیادی داره ولی من به روانشناسی فردی بخش شادی علاقه دارم و توی اون در مورد این بحث میشه که چطور کارهایی رو که انجام میدیم با شادی همراهه

ایا کاری که میکنیم باعث شادی ما میشه یا از میزان شادی ما کم میشه (مثلا دعوا کردن ..دیدن چیزهای ناخوشایند یا ... شادی مارو کم میکنه یا انجام کارهای لذت بخش به میزان شادی ما اضافه میکنه)
    پس چه بهتر روتین روزانمون کارهایی باشه که به شادی ما اضافه میکنه
    کتاب روانشناسی تصویر ذهنی خیلی خوبه
    کتاب های مارکوس اورلیوس خوبه( کتاب هاشون واقعا سنگینه بیشتر از 5 صفحه در روز سردرد میشید)
    بسیار کتاب های بیشتری وجود داره بستگی به هدفتون داره
    من از این صحبت استاد خیلی خوشم اومد : وقتی شما اماده باشید استاد از راه میرسه

ممکنه فردا دارید راه میرید یا درحال رانددگی باشید ..یه دیوار نویس توجه شما رو جلب کنه این جمله روی دیوار میتونه بزرگترین استاد زندگیتون باشه جوری که مسیرتون عوض شه

خودشناسی اسمش همراهشه خود شناسی خودتون باید بشناسید ..تمام کتابها فقط درصدی رو بهتون کمک میکنن ولی کار اصلی با خودتونه

آدم میتونه درنبال خیلی چیزها در دور دست ها باشه(ماشین بخرم / خونه بخرم /ازدواج کنم / اون مسافرت رو برم یا اینجا دوره رو تموم کنم و استیتمنت بگیرم و.... تا احساس خوشبختی کنم ولی فاصله شما با شادی و خوشبختی در حد یک سانتیمنتره و اونم خود شمایید و کارهایی که در طول روز میکنید فقط کارهایی رو انجام بدید که باعث حفظ زنجیره شادیتون میشه مثلا توی این اکادمی میتونه انتشار چیزی باشه که بدرد دوستانتون میخوره یا کمک به تمرینات یا هرچیزی ...کوچیکترین حس خوبی هزار برابر بهتون برمیگرده)

ببخشید من از زمانی مطالب روانشناسی و کلا به سمت روانشناسی کشیده شدم یه مقدار پرحرف شدم و خیلیا میگن تغییر کردم و خودم متوجه نمیشم پس اگر پرحرفی میشه عذرخواهی میکنم

موفق باشید

سلام ممو جان خوبی چطوری
    خیلی خیلی ممنونم بابت توضیحات قشنگت
    از صحبت هات حتما استفاده میکنم پرحرف؟؟ وقتی حرف ها به جا باشن و درست باشن اصلا نمیشه گفت پرحرف بازم ممنونم
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع