صفحه 32 از 104 نخستنخست ... 2230313233344282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

arman_Vfx آواتار ها
    302 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام کتابی بود که این هفته خوندم و به نظرم واقعا مفید بود گفتم معرفی کنم

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از arman_Vfx عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ببخشید در وبینار امروز استاد گرامی سه تا کتاب را معرفی نمودن جسارتن خواستم بدونم اسم کتب معرفی شده چی بود؟(متاسفانه همون موقعه صدا برای بنده قطع شد)
    و از کجا میتونم کتب را تهیه کنم
    ممنون میشوم بیان بفرمایید
    با تشکر

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببخشید در وبینار امروز استاد گرامی سه تا کتاب را معرفی نمودن جسارتن خواستم بدونم اسم کتب معرفی شده چی بود؟(متاسفانه همون موقعه صدا برای بنده قطع شد)
    و از کجا میتونم کتب را تهیه کنم
    ممنون میشوم بیان بفرمایید
    با تشکر
    بنده امروز توی وبینار نبودم ولی این لیست هست

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post111926
    ویرایش توسط Armando : 09-11-2021 در ساعت 21:49

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiyarkh نمایش پست ها
    سلام
    یکی از کتابهایی که به نظر من تاثیر کذاره وتوصیه به چندین بار خوندن (یا فایل صوتیشا گوش کردن )کتاب کیمیاگراثر پائولوکوئلیو
    این کتاب افسانه ای در مورد اینکه رویاهای خود را دنبال کنید(تصمیمها تنها اغاز یک ماجرا هستند)
    داستان کتاب مربوط به یه چوپان که بعد از دیدن یه خواب تصمیم میگیره به دنبال رویاهاش(رسالتش)بره وبا توجه کردن به نشانه هایی که طبیعت تو مسیرش قرار میده به هدفش میرسه .
    علی رغم اینکه جامعه ومحیط اطراف وخانوادش مسیر دیگه ای براش پیش بینی کرده بودند.
    سلام دوستان
    چندین مرتبه من کتاب کیمیا گرخوندم وفایل صوتیشا گوش کردم و دوباره شروع کردم یه دوره بکنم یه پاراگراف از کتاب .
    کاسبی پسرش را فرستاد تا راز خوشبختی دنیا را پیش فرزانه ترین فرزانگان بیاموزد.پسرک بعد از چندین روز پیاده روی به کاخ فرزانه رسید وپس از چندین ساعت معطلی فرزانه به پسر گفت الان وقت ندارم راز خوشبختی توضیح بدم .برو وتو قصر من تاب بخور وخودتا مشغول کن واز تمام قصر زیبای دیدن کن ویه قاشق به دست پسر داد که توش 2 قطره روغن بود وگفت که مواظب این دوقطره روغن باشه که نریزه.
    پسر بعد از چندین ساعت برگشت وفرزانه ازش پرسید همه جای قصر دیدی .فرشهای دست بافت ایرانی که تو تالار بزرگ بود ویا کتابهای دست نوشته رو پوست ویا ان باغ بزرگ که استاد باغبانی 10 سال براش زحمت کشیده و...
    ولی پسر سرش راپایین انداخت وتوضیح داد که تمام مدت هواسش به دو قطره روغن بوده واصلا شگفتیهای توی قصر را ندیده .پس فرزانه به او گفت که دوباره برگرده و از دیدنیهای قصر لذت ببره .
    وپسر قاشق برداشت و رفت ودوباره بعد از چند ساعت برگشت و از تمام دیدنیهای قصر با جزییات تعریف کرد از تالار بزرگ وفرشهای بزرگ وزر بافت از باغ وجذابیتهای خاص ان .مرد فرزانه از پسر پرسید روغنهای داخل قاشق چی شده پسر نگاه کرد ودید که اینبار روغنهای داخل قاشق ریخته.
    فرزانه ترین فرزانگان گفت راز خوشبختی وتنها پندی که میتونم بدم اینه:
    تمام شگفتی های دنیا را ببینی وهرگز ان دوقطره روغن داخل قاشق فراموش نکنی.
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

8. 21 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

kiya_1 آواتار ها
    356 بار در 100 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armando نمایش پست ها
    بنده امروز توی وبینار نبودم ولی این لیست هست

سلام ممنون . لطفا میشه لینک دانلود فیلمها با زیر نویس به اشتراک بزارین؟ من سرچ میکنم زیرنویس نداره یا هم دوبله فارسی هست.
    استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از kiya_1 عزیز تشکر کرده اند:

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    قدرت قاطعیت
    وقتی بردگان مصری به همراه حضرت موسی روبروی ابهای دریای سرخ قرار گرفتند وپشت سرشان فرعون با سپاهی عظیم.
    حضرت موسی برای نجات قومش به خدا استغاثه کرد وخداوند پاسخی اسرار امیز داد:چرا از من درخواست میکنی؟در این پاسخ حقیقت معنوی عظیمی نهفته است.
    در حقیقت خدا دریای سرخ را نشکافت وحتی از درخواست کمک حضرت موسی اظهار شگفتی کرد. ولی اگر خداوند متعال دریا را نشکافت پس چه کسی این کار را کرد.
    خدا در جواب حضرت موسی منظورش این بود که موسی وقومش (بردگان مصری)خودشان قدرت شکافتن دریا را دارند .خداوند مهربان یکی از قانونهای زندگی معنوی -روحانی انسان را اشکار ساخت:بر
    طبیعت واکنش گراخود غلبه کن وانگاه اسمانها پاسخ میدهند وکمک میکنند که بر قوانین مادر طبیعت غلبه کنی.زیرا تو و اسمانها با یکدیگر در اتصال هستید.
    اجرای این اصل واینگونه اصول نیازمند قاطعیت است.بنی اسرائیل مجبور به رفتن به میان ابهای خروشان بودند وبا قاطعیت تمام به سوی دریا میشتافتند.حتی پیش از انکه یک قطره اب جابجا شود .
    لازم بود که انها در برابر عدم قاطعیتی که در طبیعتشان رسوب کرده بود مقاومت کنند.
    اب دریا شکافته نشد مگر وقتی که اب تا زیر بینی بردگان ازاد شده رسید.پس وقتی که اب داخل دهان انها راه یافت بنی اسرائیل چیرگی خود بر شرایط را به دست اورد وبه عقب برنگشتند وهمینطور خودشان را به داخل امواج زدند واز خود قاطعیتی نشان دادند که نتیجه ای جز پیروزی به همراه نداشت. ویک ان نگذشت که انها در حال تنفس در هوای ازاد بودند زیرا دریا شکافته وسر به اسمان کشید.
    وقتی چالشی توان فرسا از راه میرسد قاطعیت داشته باش پیروزی انجاست.
    نباید فراموش کنیم که قاطعیت به معنای رسیدن به هر انچه که میخواهیم نیست .بلکه ما چیزی را میگیریم که برای رسیدن به تحول بعدی نیاز داریم
    ویرایش توسط ali&sohaile9.10 : 09-15-2021 در ساعت 17:00
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

sorena آواتار ها
    1,987 بار در 574 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام .وقتتون بخیر دوستان
    دوستان میخاستم بدونم کتاب تخصصی در مورد روانشناسی احساسات تریدرها در مارکت هست؟ اگر هست لطفا معرفی کنید.

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از sorena عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    توجه :خواندن این کتاب برای تمام ایرانیان واجب تر از نان شب میباشد

صحبت از نامرئی ها:
    خب قبل از معرفی میخوام یکمی میخوام درمورد نامرئی های زندگی صحبت کنم چیزهایی که همه میدونیم و نمیخواهیم درموردش صحبت کنیم
    حالا قبل از اینکه بخواهید قضاوت کنید باید منظورم رو روشن کنم . من نه میخوام با شما کورکورانه انگیزشی صحبت کنم نه میخوام دید منفی گرایانه اکثریت رو که حتی بستنی خریدنشون هم تابع سیاست خارجیه من میخوام دو کلام باهمدیگه حرف حساب بزنیم
    اکثریت ما در محیطی که اسمش رو بتونیم استاندارد بذاریم بزرگ نشدیم والدین اموزش دیده ای نداشتیم. محیط ما مشکلات و سختی های زیادی داشت و داره از اشکالات سیستم اموزشی بگیر تا چارت قیمت ماستیه که واگرایی نمیده و مازراتی اماراتی 1.5 میلیاردی که 11 میلیارد قیمت میخوره.
    میتونم یک لیست بی انتها از ینا درست کنم شاید افرادی مشکلات شخصی دیگه هم داشتن همه ما اینارو میدونیم حتی اگر بخوایم هم فراموششون کنیم دوستان زیادی هستند که اینارو یاد اوری کنن

دکتر پول :
    خداروشکر دکتر همه این مشکلات هم میشناسیم: جناب اقای دکتر پول فوق تخصص برطرف کردن 99 درصد مشکلات ادمیزاد
    منطقی باشیم مشکلات یکه با جیب پر حل میشند بیشتر از مشکلاتی هستند که با جیب خالی حل میشند شاید با جیب پر نتونیم مرده رو زنده کنیم اما جیب خالی هم نمیتونیم
    به قول دوستی اگر بخوای شرایطی رو تغییر بدی پول ابزار هارو برای تو فراهم میکنه
    یکی از نمونه کارهای دکتر"پول" امارات هست کشوری وسط کویر و دما 50 درجه که حتی اب زیرزمینی اش هم شوره. انقدر اینا اب شیرین کن خریدن و تکنولوژی خریدن که الان اب معدنی هم به کشورای دیگه صادر میکنن
    مثال روزمره اگر واقعا از محل زندگیتان خوشتون نیاد چیکار میکنید ؟ تغییرش میدید حد تغییرتون به چی بستگی داره؟ افرین پول حالا فرق کسی که خونه 40 متری داره با کسی که ویلای 2000 متری چیه؟ پول
    حالا بحث ما اینجا سر پول نیست(البته که هست)

تاثیرات نخ ها نامرئی:
    حالا برگردیم به محیطی پر تلاطم . این تلاطم هایی داشتیم شاید الانم داریم میتونه ضرباتی به ذهن ما وارد بکنه باعث شه پیشفرض های غلطی در ذهن ما بوجود بیاد. در عالم بزرگسالی حمله این پیشفرض ها قابل کنترل هست میشه با اگاهی و یکسری مسائل دیگه ازشون تاثیر نگرفت. بقول معروف پوسکلفت تر باشیم دیگه بلایی سرمون نمیاد.
    اما در عالم خردسالی این ضربات خیلی محکم تر عمیق تر زده میشه ما دیگه اینجا نازک نارنجی هستیمو مثال عرض میکنم کودکی بهش بگند احمق و بی عرضه و بدرد نخور حتی از طرف یک شخص غریبه (البته از واژه های متداول نزدیکای درجه یک هست) خیلی تاثیری خیلی عمیقی باهاش میگیره حتی شاید به گریه بیفته اگر این رو باور کنه چه اتفاقی در اینده براش میفته ؟ اگر باور کنه بی عرضه است اگر خودش رو بی ارزش بدونه چی؟ بزرگ تر بشه چیکار میکنه؟
    انتونی رابینز جمله جالبیه داره میگه: انسان ماشین اثبات باور هایش است

دوباره به سوال باز میگردیم؟ جوابتون الان چی هست در بزرگسالی چیکار میکنه
    حالا یک سناریو دیگه اگر باور کنه پول سخت بدست میاد چیکار میکنه؟ بله دقیقا کارهایی میکنه دقیقا پول سخت بدست بیاد حتی اگر در بزرگسالی شغل و فرصت خوبی گیرش بیاد به معنای واقعی کلمه گند میزنه بهش
    البته در بززگسالی هم گریبان مارو هم خواهند گرفت اگر در طمعه شون بیفتیم مثال کسی که تمام اطرافیانش ادم های که وضعیت اقتصادی رو وحشتناک میدونن بنظرتون دست به ریسک های بزرگ میزنه؟ بله میتونه اگر اگاه باشه که واقعیت ها چیستند
    مثال عرض میکنم در 2017 یک مصاحبه با اقای گری واینر و تونی رابینز میدیدم زمانیکه مردم حدس میزدن گراش اقتصادی نزدیک هست تونی از گری پرسید میدونی کراش اقتصادی چیه ؟ گفت اره بلک فرایدی سهام ها یعنی بهترین موقع برای خرید

تاثیر دیگه این تلاطم ها ساخت لیست گمشد ها هستند و بزرگی میگفت ما در بزرگسالی دنبال چیزی میریم که در بچگی گم کردیم. دقت کنید اکثر کسایی که محبت پدرشون رو نگرفتن در بزگسالی هی دنبال کارهایی هستند که این محبت رو بدست بیارند

سر خط اخبار:
    خوب من سه تا خبر برای شما دارم
    خبر بد اینه که ما با گذشت زمان یادمون میره چه باوری کجا کاشتیم و اون باور بدون این که خبر داشته باشیم براساسش عمل میکنیم
    خبر خوب اینه که تمام این پیشفرض ها میتونن عوض میشوند انسان موجودی بسیار عالی که توانایی تغییر فوق العاده ای داره
    حبر بهتر اینه که کتاب خوبی هم در این مورد هست که میتونه به شما کمک کنه که هم باورهای غلططون رو پیدا کنید هم اونارو تغییر بدید
    کتاب زندانیان باور

معرفی :
    باورهای هر انسان زندگی او را شکل می*دهند، بر تصمیماتش اثر می*گذارند و مسیرش را در زندگی مشخص می*کنند. انسان بر اساس باورهای خود از بعضی مسیرها فاصله می*گیرد و بعضی تجربه*ها را رد می*کند یا می*پذیرد. باورها از کودکی همراه او رشد می*کنند و درون او ریشه می*دوانند و آینده*اش را می*سازند. اما این باورها از کجا آمده*اند؟ آیا همه*ی آن*ها درستند یا نیاز به بازبینی دارند؟ با باورهای غلط چه باید کرد؟ چگونه باید باورهای جدیدی در خودمان ایجاد کنیم؟ اگر می*خواهید در چالش با باورهایتان همراه خوبی داشته باشید کتاب زندانیان باور اثر پاتریک فانینگ و ماتیو مک کی پیشنهاد بسیار خوبی است.
    درباره کتاب زندانیان باور، راهنمای کاربردی تغییر باورها

ماتیو مك كی و پاتریك فانینگ کتاب زندانیان باور را سال 1991 درآمریکا منتشر کردند. اثر این دو نویسنده، کتابی کاربردی است که درباره*ی مفهوم باور و اثرات آن بر زندگی افراد صحبت می*کند. مک*کی و فانینگ در این کتاب تلاش کرده*اند به مخاطب نشان دهند اسیرماندن در میان باورهای غلط چه پیامدهای منفی*ای در زندگیشان خواهد داشت و راه*حل*هایی برای خروج از این وضعیت ارائه می*دهند. کتاب فانینگ و مك كی به تمام کسانی که بر اثر باورهای غلط بر جامانده از جامعه، خانواده و محیط*هایی که در آن بوده*اند در رنج هستند و نگاه مثبتی به خودشان و زندگیشان ندارند کمک می*کند بتوانند دیدگاه*هایشان را بازبینی کنند و بتوانند شیوه*ی جدیدی را در پیش بگیرند و زندگی بهتری داشته باشند.دکتر اندوز مترجم کتاب یادداشتی بر ترجمه*اش نوشته است که در آن درباره*ی شناخت درمانی و مزیت*های آن سخن می*گوید. «زهرا اندوز» در این یادداشت درباره*ی کتاب زندانیان باور می*گوید: «کتابی که ترجمه*ی آن را پیش رو دارید یکی از کتابهای کاربردی و فوق*العاده ارزشمند برای تغییر نظام باورهای افراد مبتلا به مشکلات هیجانی است. اگرچه خواندن کتاب این نکته را به ذهن متبادر می*سازد که تغییر باورها و طرح*واره*های ناسازگار، کار ساده ایست، ولی ناگفته پیداست که چنین تغییری نیازمند برنامه*ریزی و تلاش مداومی است که در بستر رابطه درمانی سالم با یک متخصص با صلاحیت در حوزه*ی شناختی رخ خواهد داد.»این اثر فقط کتابی برای مطالعه نیست، در فصل*های مختلف زندانیان باور پرسشنامه*های تخصصی آمده است که با جواب دادن به آن*ها در طول مطالعه*ی کتاب می*توانید به شناخت خوبی از خود دست پیدا کنید و برای تغییر باورهای ناسالم بکوشید. همین نکته این کتاب را بسیار برجسته کرده است.

زندانیان باور را چه کسانی بخوانند و چه کسانی نخوانند

در نگاه نویسندگان کتاب این مسئله بسیار است و معتقدند هرکسی نباید از این کتاب استفاده کند. زندانیان باور کتابی است که راه*حلی درازمدت برای مشکلات رفتاری و عاطفی به دست می*دهد. بنابراین به نظر نویسندگان این کتاب را زمانی باید استفاده کرد که در موقعیتی با ثبات هستید و در بحران یا دوره*ای افسردگی به سر نمی*برید. کتاب زندانیان باور برای کسانی که تجربیات تلخ زیادی در گذشته دارند، بدون کمک متخصص روانکاو توصیه نمی*شود.
    ویرایش توسط yashar_saheb : 09-15-2021 در ساعت 23:33

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

AMIRALI آواتار ها
    3,217 بار در 316 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه
    استاد چند بار تو ویدیوها درباره اینکه استعداد داشتن در کار خاصی باعث تضمین موفقیت در اون کار نمیشه صحبت کرد
    کتاب استعداد هرگز کافی نیست در اینباره هست و اینکه چه چیزهایی مهم تر از استعداد هست
    کتاب شامل 13 بخش: باور - اشتیاق - ابتکار - تمرکز - تدارک - تمرین - مداومت - شجاعت - آموزش پذیری - شخصیت - روابط - مسئولیت و کار گروهی می باشد
    کتاب پر هست از نقل قول مشاهیر و افراد موفق
    بخش هایی از کتاب مطابق فرمایشات استاد دهگان درباره مطالب روانشناسی هست که برای من بسیار جالب هست مثلا بخش تمرین و مداومت داشتن

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از AMIRALI عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام .وقتتون بخیر دوستان
    دوستان میخاستم بدونم کتاب تخصصی در مورد روانشناسی احساسات تریدرها در مارکت هست؟ اگر هست لطفا معرفی کنید.
    تحلیل بنیادی ، تکنیکال یا ذهنی مارک داگلاس

از انجمن استفاده کنید لطفا
    تاپیک شم داریم
    https://forum.academywave.com/showth...full=1#post590

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع