صفحه 95 از 104 نخستنخست ... 45859394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 941 به 950 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

Ali97 آواتار ها
    20,479 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3611 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    و آخرین کتابی که میخوام معرفی کنم
    کتاب نگرش همه چیز است

معرفی کتاب نگرش یعنی همه چیز: نگرش*تان را عوض کنید زندگی*تان عوض می*شود

کتاب نگرش یعنی همه چیز نوشته*ی جف کلر، راه رسیدن به یک زندگی شاد و موفق را به شما نشان می*دهد و با برنامه*ای گام به گام کمک می*کند تا با تغییر نگرش*تان استعدادهای خود را توسعه دهید، روابط خود را بهبود بخشید، با سختی*ها مقابله کنید و در نهایت زندگی*تان را دگرگون سازید.
    درباره*ی کتاب نگرش یعنی همه چیز:

این کتاب شما را راهنمایی می*کند تا راه موفقیت را پیدا کنید. این اثر همانطور که از عنوانش مشخص است با روش*های کارآمد و تضمینی شما را تشویق می*کند تا نگرش*تان را تغییر دهید؛ چرا که هیچ اتفاقی یکباره رخ نمی*دهد و شما زمانی در یک کار به موفقیت دست می*یابید که متوجه شوید خودتان باید دست به کار شده و با تلاش به اهداف خود دست یابید.
    هر اندازه که طرز فکرتان مثبت یا منفی باشد باز هم می*توانید از این کتاب استفاده کنید. اگر شما فردی با نگرشی منفی هستید، ناامید نشوید چون با مطالعه*ی مطالب کتاب نگرش یعنی همه چیز (Attitude Is Everything) قطعاً می*توانید به نتایج مثبتی دست پیدا کنید. همچنین اگر طرز فکر مثبتی دارید با استفاده از اصول این کتاب می*توانید موفقیت*ها و پیروزی*های بیشتری به دست آورید.
    جف کلر (Jeff Keller) بیش از بیست سال است که بر روی این موضوع تحقیق می*کند که چرا برخی از افراد موفق هستند و برخی ناکام. او در طی این مدت هزاران مقاله، صدها کتاب و هزاران ساعت فایل صوتی در مورد نگرش و موفقیت مطالعه کرده و علاوه بر این*ها با اشخاص فراوانی مصاحبه کرده تا راز موفقیت آن*ها را کشف کند. کلر تمام راهکارهای ارائه شده در این کتاب را شخصاً در زندگی*اش اعمال کرده و نتایج آن*ها را مشاهده کرده است. بنابراین با اطمینان می*توان گفت این نظریات اثرگذارند و در صورت استفاده منجر به تحول زندگی شما خواهند شد. او با طرز نگرش منفی و بدبینانه نیز آشناست، چرا که سی سال اولیه*ی زندگی خود را با این نگرش گذرانده است. او می*داند که منفی*بافی و تردید چه حالی برای انسان رقم می*زند. اما او با اصول همین کتاب زندگی خود را تغییر داد.
    کتاب نگرش یعنی همه چیز درباره*ی اثرگذارترین خصوصیت شما صحبت می*کند. اگر دیدگاه و نگرش*تان را نسبت به جهان عوض کنید، شاهد تحول و موفقیت*هایی هیجان انگیز در زندگی خواهید بود. این کتاب شما را در مسیر تغییر نگرش یاری می*دهد و در نهایت زندگی شما را متحول خواهد کرد.
    کتاب نگرش یعنی همه چیز مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد ایجاد تغییر در زندگی خود را دارید و به دنبال اتفاقاتی سازنده و موفقیت*هایی چشمگیر هستید، از همین امروز خواندن این کتاب را آغاز کنید.
    با جف کلر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده در سال 1976 در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمد. او فرزند نخست خانواده*ی کلر است و یک خواهر کوچک به نام استفانی دارد. جف 18 سال اول زندگی خود را در فاستر سیتی که یک جای ساکت و آرام است سپری کرد. او در جوانی در یک آزمایشگاه تحقیقات سرطان مشغول به کار شد و همچنان بر این باور است جالب*ترین تجربه*اش به شمار می*آید.
    او برای تحصیل در دانشگاه رشته*های مختلفی مانند پزشکی، کامپیوتر و... را امتحان کرد اما در هیچ کدام از آن*ها دوام نیاورد. جف در نهایت رشته*ی حقوق را برای تحصیل انتخاب کرد و چندین سال نیز در این زمینه فعالیت داشت اما همچنان آن رضایت شغلی مدنظر خود را پیدا نکرد تا این*که به برنامه*های خودیاری روی آورد و آن را با علاقه ادامه داد.
    جف کلر که امروزه چهره*ی مهمی در میان نویسندگان حوزه*ی انگیزشی و موفقیت محسوب می*شود، موسس و همچنین رئیس شرکت مشهور نگرش یعنی همه چیز است و آثار موفقی مانند نگرش یعنی همه چیز، نگرش برنده، موفقیت و شادی و... در کارنامه*ی نویسندگی خود دارد.
    جملات برگزیده کتاب نگرش یعنی همه چیز:

- هیچ*گاه نیرویى را که براى تحول خود در اختیار دارید، دست*کم نگیرید.
    - همیشه نمى*توانید شرایط را کنترل کنید. اما مى*توانید افکارتان را کنترل کنید.
    - شما آن چیزى نیستید که فکر مى*کنید، بلکه آن اندیشه*اى هستید که در سر دارید.
    - اگر اندیشه، گفتار و کردارتان با اشتیاق توأم باشد، نتایج مثبتى عاید خود خواهید کرد.
    - موفقیت وضعیتى ذهنى است. اگر خواهان موفقیت هستید، از همین حالا خودتان را فردى موفق تصویر کنید.

در بخشی از کتاب نگرش یعنی همه چیز می*خوانیم:

این حقیقت را در نظر داشته باشید: وضعیت کنونى شما حاصل باورهایى است که در گذشته داشته*اید، و اندیشه*هایى که از این لحظه به بعد دارید، آینده*تان را رقم مى*زند.
    در واقع، نتیجه*هایى که در هر یک از حوزه*هاى زندگى*تان حاصل مى*کنید، انعکاسى است از افکار عمیق درونى شما نسبت به خودتان. مثلاً، وضعیت مالى*تان را در نظر بگیرید. چه باورهایى نسبت به این حوزه دارید؟ آیا پیوسته درباره*ى کمبود پول فکر مى*کنید؟ اگر به این فکر (کمبود پول) بچسبید، مانع از جذب پول به سوى خودتان خواهید شد.
    یا به روابط خودتان دقت کنید. اگر فکر کنید که آدم شایسته و بالیاقتى نیستید، دوستان یا شریکانى را که وارد زندگى*تان مى*کنید رفتار مناسبى با شما نخواهند داشت. مطمئنم که در اطرافیان خود دست*کم یک نفر را مى*شناسید که روى هر کس براى ازدواج انگشت مى*گذارد، طرف به اصطلاح «توزرد» از آب درمى*آید! آیا تصور مى*کنید این واقعه تصادفى است؟ نه، هرگز! بلکه باور عمیق درونى این شخص باعث مى*شود که چنین اشخاصى به زندگى*اش جذب شوند.
    خواه درباره*ى امور مالى، خواه در روابط و خواه در زمینه*ى مشاغل، این حقیقت صدق مى*کند: اگر افکارتان را عوض نکنید، نتایجى که حاصل مى*کنید عوض نخواهند شد.
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,098 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ستایش هورمزد.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

zarei آواتار ها
    519 بار در 116 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام علی جان
    از اینکه تو جمعی باشم که انسان هایی مثل شما داخلش هستند به خودم افتخار می کنم
    ممنون از راهنمایی با ارزشت
    امیدوارم همیشه درونت از آگاهی ناب الهی لبریز باشه
    ((سرعتتان را کم کنید تا سریع تر حرکت کنید))

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از zarei عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,479 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3611 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei نمایش پست ها
    سلام علی جان
    از اینکه تو جمعی باشم که انسان هایی مثل شما داخلش هستند به خودم افتخار می کنم
    ممنون از راهنمایی با ارزشت
    امیدوارم همیشه درونت از آگاهی ناب الهی لبریز باشه
    سلام و وقتتون بخیر
    باور دارم که عالی هستید
    شما لطف دارید و من هم افتخار میکنم که در جمع شما انسانهای موفق هستم
    ما همه باهم و در کنار هم موفقیم
    بهترینها رو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

keivan75 آواتار ها
    2,762 بار در 1,293 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 300 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام و وقت بخیر
    عزیزان یه کتابی میخواستم برای افزایش یادگیری تحلیل تکنیکال
    چه کتابی بهتره بنظرتون؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر مادر نباشد زندگی نیست/ به خورشد فلک تابندگی نیست/خدا عشق است و مادر کعبه عشق/ به آنان بندگی ، شرمندگی نیست

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از keivan75 عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط keivan75 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    عزیزان یه کتابی میخواستم برای افزایش یادگیری تحلیل تکنیکال
    چه کتابی بهتره بنظرتون؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود به جناب Keivan بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد معرفی کتاب هایی که مربوط به علم تکنیکال میشه، پیشنهاد های زیادی میشه ارائه داد؛ نویسنده های مختلفی در دنیا وجود دارن که آثار مهمی از خودشون به جای گذاشتن و هر کدوم به زعم خود، دیدگاه و به قول معروف اون Mindset که وجود داشته رو به اشتراک گذاشتن، اما اگر بخوام کتابی رو خدمتتون معرفی کنم که تقریبا بشه گفت قریب به سرفصل های آموزشی دوره پرایس اکشن هم باشه، میتونم کتاب های:
    1: The Best Trendline Methods of Alan Andrews and Five New Trendline Techniques از جناب آقای Patrick Mikula که ترجمه کتاب ایشون (همون جزوه پرایس اکشن در واقع ترجمه کتاب ایشون هستش) در دور اول؛ تدریس شد و تقریبا تمامیه سرفصل های این کتاب در دوره پرایس اکشن آموزش داده شد.
    2: Integrated Pitchfork Analysis: Basic to Intermediate Level از جناب آقای Mircea Dologa، این کتاب یه مقدار سنگین هستش و در واقع سه جلد کتاب من باب تمامیه اصول و روش های جناب اندروز از خط میانه (چنگال) تا بقیه تکنیک ها، و تکنیکال کلاسیک هست؛ میتونم به جرات بگم، بهترین و کامل ترین کتابی که در زمینه تکنیک های جناب اندروز وجود داره، همین سه جلد کتاب از جناب Mircea Dologa هست.
    و کتاب آخر هم هر سه کتاب Trader vic از جناب Victor Sperandeo هست که جناب امینو هم در دوره پرایس اکشن به ایشون اشاره میکنن و در واقع پترن 2b که ما در پرایس اکشن میشناسیم، از دل کتاب ایشون بیرون اومده و معرفی شده، بنابراین مطالب و مباحث ایشون، ارزش وقت گذاشتن و مطالعه رو داره.
    در نهایت هم، میتونم ویدیوهای تحلیل جناب Tim Morge رو خدمتتون معرفی کنم که در یوتیوب قرار داره، زبان ویدیوها انگلیسی هست اما میتونید با ترجمه ماشینی که توسط هوش مصنوعی صورت میگیره، زیرنویس فارسی رو هم برای خودتون داشته باشید، ایشون هم با تکنیکال کلاسیک کار میکنند و محوریت تحلیل های ایشون، در واقع روش های جناب Andrews هست و به کرات از خط میانه و اصول چنگال استفاده میکنند، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 22 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

keivan75 آواتار ها
    2,762 بار در 1,293 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 300 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به جناب Keivan بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد معرفی کتاب هایی که مربوط به علم تکنیکال میشه، پیشنهاد های زیادی میشه ارائه داد؛ نویسنده های مختلفی در دنیا وجود دارن که آثار مهمی از خودشون به جای گذاشتن و هر کدوم به زعم خود، دیدگاه و به قول معروف اون Mindset که وجود داشته رو به اشتراک گذاشتن، اما اگر بخوام کتابی رو خدمتتون معرفی کنم که تقریبا بشه گفت قریب به سرفصل های آموزشی دوره پرایس اکشن هم باشه، میتونم کتاب های:
    1: The Best Trendline Methods of Alan Andrews and Five New Trendline Techniques از جناب آقای Patrick Mikula که ترجمه کتاب ایشون (همون جزوه پرایس اکشن در واقع ترجمه کتاب ایشون هستش) در دور اول؛ تدریس شد و تقریبا تمامیه سرفصل های این کتاب در دوره پرایس اکشن آموزش داده شد.
    2: Integrated Pitchfork Analysis: Basic to Intermediate Level از جناب آقای Mircea Dologa، این کتاب یه مقدار سنگین هستش و در واقع سه جلد کتاب من باب تمامیه اصول و روش های جناب اندروز از خط میانه (چنگال) تا بقیه تکنیک ها، و تکنیکال کلاسیک هست؛ میتونم به جرات بگم، بهترین و کامل ترین کتابی که در زمینه تکنیک های جناب اندروز وجود داره، همین سه جلد کتاب از جناب Mircea Dologa هست.
    و کتاب آخر هم هر سه کتاب Trader vic از جناب Victor Sperandeo هست که جناب امینو هم در دوره پرایس اکشن به ایشون اشاره میکنن و در واقع پترن 2b که ما در پرایس اکشن میشناسیم، از دل کتاب ایشون بیرون اومده و معرفی شده، بنابراین مطالب و مباحث ایشون، ارزش وقت گذاشتن و مطالعه رو داره.
    در نهایت هم، میتونم ویدیوهای تحلیل جناب Tim Morge رو خدمتتون معرفی کنم که در یوتیوب قرار داره، زبان ویدیوها انگلیسی هست اما میتونید با ترجمه ماشینی که توسط هوش مصنوعی صورت میگیره، زیرنویس فارسی رو هم برای خودتون داشته باشید، ایشون هم با تکنیکال کلاسیک کار میکنند و محوریت تحلیل های ایشون، در واقع روش های جناب Andrews هست و به کرات از خط میانه و اصول چنگال استفاده میکنند، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    تشکر از لطفت امین جان
    زنده باشی
    اگر مادر نباشد زندگی نیست/ به خورشد فلک تابندگی نیست/خدا عشق است و مادر کعبه عشق/ به آنان بندگی ، شرمندگی نیست

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از keivan75 عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,667 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر دوستان
    مدتی هست که کتاب انگشتان ثروت ساز رو که استاد معرفی کردن تهیه کردم و باورهای منفی در مورد پول که در این کتاب گفته شده رو در خودم جست و جو کردم و خیلی به نتایج خوبی رسیدم و دارم روشون کار میکنم، به همه کسانی که خانواده موفقی در زمینه پولی ندارن حتما پیشنهاد میکنم این کتاب رو مطالعه کنن چون همون باورهایی که باعث شده خانواده شما الان پول زیادی نداشته باشن در شما هم هست و باید اونها رو پیدا کنید و تغییرشون بدید تا به موفقیت پولی بیشتری برسید، این کتاب تخصصی در مورد پوله ولی وقتی تمریناتش رو انجام میدید تواناییتون به صورت کلی در پیدا کردن باورهای منفی که جلو پیشرفت شمارو میگیرن در همه زمینه های دیگه و رها کردنشون هم بالاتر میره
    Have everything you want

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

24 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نام کتاب: عادت های اتمی
    نویسنده:
    جیمز کلیر

خلاصه کتاب:

عادت های اتمی یک کتاب خودیاری است که خواندن آن قطعا شما را هایپرسوپرایز خواهد کرد. این کتاب در مورد نحوه ایجاد عادت های خوب و از بین بردن عادت های بد است. کلیر استدلال می کند که عادت ها کوچک هستند، اما می توانند تأثیر بزرگی بر زندگی ما داشته باشند. او چهار قانون را برای ایجاد عادت های خوب و از بین بردن عادت های بد ارائه می دهد:

1. قانون 1: کوچک شروع کنید. عادت های خوب باید کوچک باشند تا بتوانید آنها را به طور منظم انجام دهید. اگر سعی کنید عادت بزرگی را ایجاد کنید، احتمال شکست شما بیشتر است.
    2. قانون 2: آن را آسان کنید. عادت های خوب باید آسان باشند تا بتوانید آنها را به طور منظم انجام دهید. اگر عادت شما دشوار باشد، احتمال شکست شما بیشتر است.
    3. آن را جذاب کنید. عادت های خوب باید جذاب باشند تا بتوانید آنها را به طور منظم انجام دهید. اگر عادت شما جذاب نباشد، احتمال شکست شما بیشتر است.
    4. آن را درونی کنید. عادت های خوب باید درونی شوند تا بتوانید آنها را به طور خودکار انجام دهید. اگر عادت شما درونی نباشد، احتمال شکست شما بیشتر است.

کلیر همچنین توصیه می کند که از یک سیستم پیگیری عادت استفاده کنید تا پیشرفت خود را پیگیری کنید. این به شما کمک می کند تا انگیزه خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که در مسیر درست هستید.
    عادت های اتمی یک کتاب مفید برای هر کسی است که می خواهد عادت های خوب را ایجاد کند و عادت های بد را از بین ببرد. کلیر استدلال می کند که عادت ها کوچک هستند، اما می توانند تأثیر بزرگی بر زندگی ما داشته باشند. اگر می خواهید زندگی خود را بهبود ببخشید، باید بر روی ایجاد عادت های خوب و از بین بردن عادت های بد تمرکز کنید.

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از hsparmizan عزیز تشکر کرده اند:

امیر رضا آواتار ها
    1,461 بار در 381 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه

یک نمونه کتاب میخوام بزارم که در اصل حکم دفتر برای شما داره
    من اینو 8 سال پیش برای درس خوندنم که کنکو داشتم گرفتم البته یک صفحه هم انجامش ندادم
    ولی خب بازم دانشگاه دلتی قبولشدم
    هنوزم نمیدونم چرا خریدم

اما الان خیلی بکارم میاد
    از انجای که باید یک تریدر دیسیپلین خوبی داشته باشه این خیلی کمک میکنه که برنامه دقیقی داشته باشین
    برای من که کاربردی هست گفتم شاید برای شما دوستان هم مفید باشه
    یک جورای هم میتونه دفتر برنامه باشه هم ژورنال هفتگی خودتون که متوجه بشید چقدر در هفته طبق برنامه روزانه پیش رفتین
    مثل بازی فراوانی
    تایم مدیتیشن
    ورزش
    مطالعه
    فایل های اموزشی و و و ....
    به قول استاد عداد هیچ وقت به ما دروغ نمیگن

موفق میشیم
    ویرایش توسط امیر رضا : 08-20-2023 در ساعت 11:56
    Every day is important
    هر روز مهم

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از امیر رضا عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع