صفحه 6 از 104 نخستنخست ... 456781656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

shahryar آواتار ها
    4,602 بار در 442 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان

کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن با صدای عادل فردوسی پور

سال*هاست صدا و چهره*ی عادل فردوسی پور به*روزهای تلخ و شیرین فوتبالی*مان گره*خورده است. نام و صدای او نه*تنها برای علاقه*مندان و دنبال کنندگان فوتبال آشنا و خاطره*انگیز است بلکه یادآور لحظات نفس*گیر بازی*های ملی است. فردوسی پور علاوه بر یک گزارشگر و برنامه*ساز موفق در سال*های اخیر به*عنوان مدرس و مترجم نیز میان مردم به*ویژه دوست داران کتاب خوش درخشیده است. او با ترجمه*ی کتاب*هایی درزمینه*ی فوتبال و خودیاری این بار از قالب کلمات به قلب مردم نفوذ کرده است. کتاب پرفروش صوتی هنر شفاف اندیشیدن با ترجمه و خوانش عادل فردوسی پور کتابی است ساده و غافلگیرکننده که به بهبود کیفیت زندگی در موقعیت*های مختلف کمک خواهد کرد.

به نظر من کتاب هنر شفاف اندشیدن طرز فکر ما رو روییجهان کنونی تغییر میده
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط shahryar : 01-01-2021 در ساعت 09:13

2. 49 کاربر برای این پست سودمند از shahryar عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,160 بار در 2,285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    همه دوستان کتاب خوب معرفی کردند ولی من میخام فیلم خوب معرفی کنم چون انجمن فیلم نبود توهمین تاپیک قرار دادم.
    قطعا و بدون شک شرکت پیکسار بهترین انیمیشنهای دنیا رو تولید میکنه و در انیمیشن اخرش soul(روح) داستان بسیار زیبایی رو روایت میکنه که توصیه میکنم حتما ببینید. در این انیمیشن لذت زندگی کردن رو نشون میده و همینطور اینکه چطور ادمها راهشون گم میکنند و غرق کار میشن

4. 47 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,160 بار در 2,285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahryar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن با صدای عادل فردوسی پور

سال*هاست صدا و چهره*ی عادل فردوسی پور به*روزهای تلخ و شیرین فوتبالی*مان گره*خورده است. نام و صدای او نه*تنها برای علاقه*مندان و دنبال کنندگان فوتبال آشنا و خاطره*انگیز است بلکه یادآور لحظات نفس*گیر بازی*های ملی است. فردوسی پور علاوه بر یک گزارشگر و برنامه*ساز موفق در سال*های اخیر به*عنوان مدرس و مترجم نیز میان مردم به*ویژه دوست داران کتاب خوش درخشیده است. او با ترجمه*ی کتاب*هایی درزمینه*ی فوتبال و خودیاری این بار از قالب کلمات به قلب مردم نفوذ کرده است. کتاب پرفروش صوتی هنر شفاف اندیشیدن با ترجمه و خوانش عادل فردوسی پور کتابی است ساده و غافلگیرکننده که به بهبود کیفیت زندگی در موقعیت*های مختلف کمک خواهد کرد.

به نظر من کتاب هنر شفاف اندشیدن طرز فکر ما رو روییجهان کنونی تغییر میده
    من این کتاب خوندم عالیه. تو این کتاب فهمیدم چطور مغز ادم وقایع و اتفاقات رو طوری میبینه که خوشحال تر و راضی تر باشه نه اینکه صرفا اتفاقات درست تر باشه.
    مثلا در یک مثال توضیح میده چطور یک فروشنده با فروش بالا رو در بین دو شعبه جابجا کنیم میانگین فروش هر شعبه افزایش پیدا میکنه ولی در واقع جمع فروش دو شعبه هیچ تغییری نمیکنه.

6. 40 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

Lightbulb

سلام واقعا انتظار نداشتم همچین تاپیک فوق االعاده ای در انجمن داشته باشیم.
    خوب امروز اولین کتابی که من میخوام معرفی کنم چون یک بیوگرافی کلی از ایشون در وبلاگ بود گفتم از ایشون شروع کنم.
    The Unauthorized biography soros
    اسم کتاب ترجمه شده: بی اجازه با جورج

نویسنده این کتاب جناب اقای
    رابرت اسلاتر هست
    نویسنده این کتاب چندین اثر فوق العاده درمورد افراد موفق داره که معروفترین هاشون درمورد اقای جک ولچ و جورج سوروس و دونالد ترامپ و.. هست
    در این کتاب داستان زندگی جناب اقای جورج سوروس به تصویر کشیده شده و نکاتی درمورد روش های سرمایه گذاری داخل هست. جناب سوروس جزو صد ثروتمند برتر مجله فوربز هستن. نام ایشون در بازار های مالی مخصوصا فارکس بسیار شنیده شده
    کتاب حدود 340 داره (ترجمه شده) از نظر محتوایی بسیار گیرا و روان هست
    نسخه ترجمه شده این کتاب توسط قلم اقای کامران فراهانی نگاشته شده که یکی از بهترین ترجمه هاست. اقای فراهانی بخاطر آشنایی که با بازار های مالی داشتن اصطلاحات رو واقعا خیلی خوب ترجمه کردن.
    توصیه ام این هست دوستان این کتاب رو کاملا بخونن از دیدگاه روانشناسی خیلی خیلی به تریدر ها کمک میکنه.
    اگه هم نمیخواید بخونید یا اصلا میخواید اشنا شین زندگی نامه ایشون در وبلاگ هست
    کلیک کنید
    فقط یک نکته کوچیک این کتاب تقریبا 20 سال قبل نگاشته شده( سال 1997) و اتفاقات سال های اخیر داخلش نیست

ویرایش توسط yashar_saheb : 01-05-2021 در ساعت 17:12
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

8. 36 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

2,569 بار در 82 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان

کسی کتابی میشناسه که درباره باورها باشه و معرفی کنید برام

10. 31 کاربر برای این پست سودمند از mehdi esfandiari عزیز تشکر کرده اند:

2,172 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi esfandiari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

کسی کتابی میشناسه که درباره باورها باشه و معرفی کنید برام
    https://www.digikala.com/search/?q=%...A7%D9%88%D8%B1
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

12. 42 کاربر برای این پست سودمند از mohammad baghelani عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

سلام وقت بخیر دوستان
    ببخشید دیروز صبح انجمن رفته بود رو هوا فکر کنم منم پست نذاشتم
    امروز کتابی میخوام معرفی کنم
    "Market wizards"
    ترجمه شده:"جادوگران بازار"

نویسنده این کتاب جناب اقای جک شواگر هست
    این کتاب درواقع یکسری کتاب هست که جناب شواگر با معامله گران برتر مصاحبه میکنه. چندین نسخه داره که اولین نسخه اش سال 1988نوشته شده معروفترین نسخه اش هم1992هست
    متاسفانه توجه مولف های کتاب خیلی به مسئله تریدینگ پرت هست بخاطر همین نسخه های جدید این کتاب اصلا ترجمه نشده جدیدترین نسخه اش کتاب جادوگران ناشناخته بازار هست میتویند نسخه الکترونیکیش رو از امازون تهیه کنید
    نسخه ترجمه شده ای در ایران انچان تعریف نداره بعضی از لغاتش تحریف شده بعد اصلا معلوم نیست مربوط به کدوم سری هست نوشته 2008 اما کتابی جناب شواگر اونموقع ننوشته فکر کنم نسخه 2001 باشه
    تعداد صفحاتش حدود640 صفحه اس اما نترسید خیلی راحت میتونید بخونید من خوندمش خیلی راحت و سریع بود فقط یک دفتر داشته باشید نکاتی که دوست دارید رو توش یادداشت کنید
    یک مقاله هم تو سایت بود در این مورد من پیشنهاد میکنم اونم بخونید:
    کلیک کنید

Tony Robbins

14. 37 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

ashkan parsa آواتار ها
    18,203 بار در 503 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و اردت و وقت بخیر خدمت استاد عزیز و دوستان واقعا این تاپیک فوق العلاده است

یه چند تا نکته ای که برای خودم مهم بود و بهش رسیدم رو خواستم بیان کنن و ممنون میشم استاد تایید کنن

اینک چه کتابی رو برای خوندن انتخاب کنیم خیلی مهمه و اینک اثر چه کسی باشه مهم تر به قول استاد 3 یا 4 کتاب میتونه باعث موفقیت شما بشه در اون موضوع .
    ایا این مهم نیست که چه کتابی انتخاب میکنیم و اثر چه کسی هست میخونیم ؟؟؟
    قطعا هست
    سوالی که پیش میاد ایا واقعا اون کتابی که نوشته شده ایا واقعا خود اون طرف به این موفقیت رسیده ؟ بدستش اورده؟
    کویین ترودو در یکی از سمینار هاش میگه یکی از عوامل موفقیت اینه که شما به چه کسی گوش میدید ایا اون شخص به موفقیت رسیده؟ حرفی که خوئد استاد میزنن

موضوع بعدی اینک ایا تمام این کتالب ها مثلا جناب اقای دونالد ترامپ یا استیو جابز اومدن این کتاب رو نوشتن خودشون و تجربیاتشون رو بازگو کردن؟ قطعا نه

خلاصه ای از نکاتی که به نظرم مهم میومدن برای خوندن کتاب و به قول استاد بیاید فنجونمون رو سرازیر از مطالبی که گم شدیم توشون نکنیم .

یک کتاب هم بنده معرفی میکنم که که با توجه به نکاتی که بالا گفتم که هنوز نخوندمش فوق العلاده است و توسط خود جناب ناپلِون هیل نوشته شده و اصل این کتاب 658 صفحه است .

بینیدیشید و ثروتمند شوید .
    << نقطه اقتدار همواره درزمان حال است >>

16. 45 کاربر برای این پست سودمند از ashkan parsa عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan parsa نمایش پست ها
    سلام و اردت و وقت بخیر خدمت استاد عزیز و دوستان واقعا این تاپیک فوق العلاده است

یه چند تا نکته ای که برای خودم مهم بود و بهش رسیدم رو خواستم بیان کنن و ممنون میشم استاد تایید کنن

اینک چه کتابی رو برای خوندن انتخاب کنیم خیلی مهمه و اینک اثر چه کسی باشه مهم تر به قول استاد 3 یا 4 کتاب میتونه باعث موفقیت شما بشه در اون موضوع .
    ایا این مهم نیست که چه کتابی انتخاب میکنیم و اثر چه کسی هست میخونیم ؟؟؟
    قطعا هست
    سوالی که پیش میاد ایا واقعا اون کتابی که نوشته شده ایا واقعا خود اون طرف به این موفقیت رسیده ؟ بدستش اورده؟
    کویین ترودو در یکی از سمینار هاش میگه یکی از عوامل موفقیت اینه که شما به چه کسی گوش میدید ایا اون شخص به موفقیت رسیده؟ حرفی که خوئد استاد میزنن

موضوع بعدی اینک ایا تمام این کتالب ها مثلا جناب اقای دونالد ترامپ یا استیو جابز اومدن این کتاب رو نوشتن خودشون و تجربیاتشون رو بازگو کردن؟ قطعا نه

خلاصه ای از نکاتی که به نظرم مهم میومدن برای خوندن کتاب و به قول استاد بیاید فنجونمون رو سرازیر از مطالبی که گم شدیم توشون نکنیم .

یک کتاب هم بنده معرفی میکنم که که با توجه به نکاتی که بالا گفتم که هنوز نخوندمش فوق العلاده است و توسط خود جناب ناپلِون هیل نوشته شده و اصل این کتاب 658 صفحه است .

بینیدیشید و ثروتمند شوید .
    سلام
    جزو واقعا بهترین کتاب هایی هست که خوندم
    دوستان شاید نسخه اصلیش رو پیدا نکنند
    اکثر نسخه های چاپی نسخه سانسور شده یا بقول ناشران خلاصه شده است
    اگر اشتباه نکنم سایت رویال مایند این کتاب رو کامل ترجمه کرده به صورت نسخه الکترونیکی منتشر کرده حالا نسخه چاپی خوب پیدا نکردین این سایت دارتش کامل

Tony Robbins

18. 40 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    امروز کتابی میخوام معرفی کنم
    How I Made $2,000,000 in the Stock Market
    چگونه در بورس 2 میلیون دلار بدست آوردم
    [/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]
    این کتاب شاید در دسته کتاب هایی کلاسیک بورس قرار بگیره که هر آموزشگاه بورسی این رو پیشنهاد بدن.
    این کتاب به قلم جناب نیکولاس دارواس هست. اقای دارواس عناوین مختلفی از جمله سرمایه گذار بورس نویسنده و حتی رقصنده دارد!!!! این کتابی که معرفی میکنم جرقه بزرگی در زندگی حرفه ای ایشون باشه که عامل اصلی شهرت ایشون هست.کتاب هایی مختلفی از جمله(وال استریت: لاس وگاس دیگر.آناتومی موفقیت. سیستم نیکولاس. هنوز هم میتوانید در بازار موفق شوید) که اولین و بهترین کتابش همین هست
    این کتاب معمولا به تازه واردان بورس پیشنهاد میشه چون مباحث انگیزشی و موفقیت در بازار بیشتر داخلش هست
    سال 1960 انتشار یافته
    حدود 170 صفحه هست
    کتاب صوتی و خلاصه و کتاب الکترونیکی و چاپیش در دسترس هست(بخاطر پاندمیک بورس ایران وگرنه در ایران زیاد اهمیتی به حوزه تریدینگ داده نمیشه)
    خلاصه کتاب خیلی خوبیه اما بدی که داره اینه که یکم قدیمی هست اما عالیه
    ویرایش توسط yashar_saheb : 01-09-2021 در ساعت 09:06

Tony Robbins

20. 43 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع