صفحه 58 از 104 نخستنخست ... 848565758596068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrashedi2 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید نسخه بدون سانسورش رو از کجا میتونیم پیدا کنیم ؟
    سلام برشما اگه گیرتون نیومد من صوتیش رو دارم اگه خواستید پیام بدید تقدیمتون کنم
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    168 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

معرفی کتاب آن یک چیز (the One Things) نوشته گلری کلر
    خلاصه کتاب رو میتونید از (اینجا) مشاهده کنید...
    دسته بندی: موفقیت و خودیاری

معرفی کتاب:
    - کتاب آن یک چیز نوشته گری ملر درسال 2013 منتشر شده،آن *یک چیز کتابیه که به افراد یاد میده تا تمرکز خودشون رو بر روی یک چیز قرار بدند...

- گری کلر که بنیان*گذار بزرگ*ترین بنگاه معاملات املاک در آمریکاست، این کتاب روبراساس تجربیات شخصی خودش نوشته این کتاب به 27 زبان ترجمه شده و بیش از 350 بار در فهرست پرفروش*ترین کتاب*های آمریکا قرار گرفته...

- نویسنده در این کتاب به مخاطبانش یادمیده که برای رسیدن به موفقیت، نباید کارهای متفاوت و زیادی انجام بدن بلکه باید همه تمرکز خودشون رو بر روی چندکار محدود قرار بدند تا به موفقیتی که میخواند برسند...

- این کتاب به شما هدفی میده که اونو دنبال کنید و نکته مهم اینه که زمان رو باید بشکنید و به قطعات کوچک*تر تقسیم کنید. وقتی این*کارو انجام دادید، مهم*ترین مسئله رو در هر قطعه زمانی بخصوص پیدا میکنید و روی اون متمرکز میشید...

- فرمول این کتاب برای رسیدن به موفقیت، اینه که حواس*پرتی و کارهای جانبی رو در هر زمان کنار بزاید و بر روی مهم*ترین اولویت که دارید متمرکز بمونید...
    چرا آن یک چیز رو مطالعه کنم؟
    یکی از مشکلاتی خود من درحین یادگیری داشتم این بود که به دلیل کارهای زیادی که انتخاب کرده بودم نمیتونستم بیشتر تمرکزم رو برای تمرین و یادگیری معامله گری بزارم و زمان رو از دست میدادم ولی با راهکارهای این کتاب میتونید اولویت اصلی خودتون رو انتخاب کنید و درکنارش زمان مناسبی به تسلط اون یک چیز اختصاص بدید...

-----> مشاهده خلاصه این کتاب

...God Have Plan For You
    ویرایش توسط MrSm2022 : 05-06-2022 در ساعت 20:03

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrashedi2 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید نسخه بدون سانسورش رو از کجا میتونیم پیدا کنیم ؟
    من از انتشارات آستان مهر با ترجمه زهرا بختیاری تهیه کردم نسخه کاملی بود و سرفصل هاش کامل بود

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

قصد دارم یک برنامه رو به شما معرفی کنم که البته به احتمال زیاد دوستان علاقه مند به این موضوعات از قبل با آن اشنا باشند و آن چیزی نیست جز برنامه «زندگی پس از زندگی» که ۳ سال هست در ایام ماه رمضان از شبکه ۴ و قبل از اذان مغرب پخش میشود. من به شخصه از سال اولی که پخش شد (۳ سال پیش) و بین عموم معروف نبود به دلیل علاقه شخصیم به این موضوع، با دیدن چنین برنامه ای شگفت زده شدم چون شاید نوشدارویی بر بسیاری از مشکلات زندگی امروز ما باشد.
    داستان این برنامه از این قرار است که به کوشش جناب آقای «عباس موزون» که مشخصاً انسانی آگاه هستند، افرادی در ایران (و اخیرا نقاط دیگر جهان) که در آن، شخص با مرگ جسمی مواجه شده و به هر دلیلی از مرگ نجات پیدا کرده و برگشته (به آن nde یا تجربه نزدیک به مرگ میگویند) را پیدا میکنند و با آنها مصاحبه کرده تا از تجارب خود بگویند. صادقانه بگویم که بعضی از این تجارب برای من هم قابل باور نبودند اما هدف پژوهش محور سازنده برنامه این بوده با اثبات علمی این موضوع شما را از شک نجات دهد. مثلاً وقتی اسنادی مبنی بر در کما بودن شخص و همزمان دیدن و اطلاع یافتن از دنیای اطراف او داده میشود دیگر شکی باقی نمیگذارد. خوبی این برنامه این است که تمام قسمت های قبلی آن در اینترنت موجود است و اگر قسمتهایی که از اول ماه رمضان پخش شده را از دست دادید میتوانید از سایت هایی مثل سایت شبکه چهار یا تلویبیون ببینید.

دلیل شخصی من برای موثر بودن این برنامه این هست که از قبل این پیش زمینه را داشتم که اکثر مشکلات روانی یا معضلات روانی انسان ریشه در نیاز به بقا دارند. یعنی در ناخودآگاه انسان هر کاری میکند برای بقا و دوری از مرگ است. این برنامه به تجربه شخصی من شما را به صورت ریشه ای از شر خیلی از معضلات رها میکند البته به شرطی که با ذهنی باز یا به قول استاد با «فنجان خالی» این برنامه را ببینید.
    وقتی که به یقین برسید پس از مرگ نیز زندگی ادامه دارد و حتی برای اشخاص شکاک با مدارک موثق این موضوع ثابت شود، دیگر جایی برای تردید باقی نمیماند.

خیلی از اشخاص در برنامه امسال گزارش تحولات بنیادی در خود داده اند و گزارش منصرف شدن از خودکشی نیز از این برنامه داده شده. من به دوستانم در این انجمن این برنامه را پیشنهاد میدهم که به عنوان یک منبع جدی در خودسازی از آن استفاده کنند و برنامه های گذشته را ببینند. این برنامه در دنیا بینظیر است زیرا تا به حال به این مقوله به این شکل پرداخته نشده بود به همین دلیل من به شخصه قدردان جناب عباس موزون هستم.

شاید دوستان دیگری در این تاپیک و در گذشته این برنامه را معرفی کرده باشند که من از آنها پوزش میطلبم.

امیدوارم این برنامه را با ذهن باز ببینید و از آن کمال تحول را بیابید.
    ویرایش توسط Milad-Trader : 04-23-2022 در ساعت 12:28

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

8. 18 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.afx2000 نمایش پست ها
    درسال 2008 مسابقات قهرمانی ده نفر برتر دومیدانی داخل سالن درحال برگزاری بود.یکی از دوندگان هیثردورنیدن نام داشت که انتظار می رفت در دوی سرعت 600 مایلی که شامل سه دور گرداگرد زمین مسابقه می شد، به پیروزی برسد.دوندگان آماده بودند و شلیک تفنگ به صدا درآمد.
    مسابقه برای همه یکسان آغاز شد.سپس در دور دوم هیثر از بقیه جلو زد.اما به محض اینکه دونده دوم از راه رسید،هیثر زمین خورد و از همه عقب افتاد.همین که از جایش بلند شد و دوباره شروع به دویدن کرد،یکی از گزارشگران مسابقه ابراز تاسف کرد و گفت:خیلی خوش شانس بود که آسیبی ندید.
    این که توانست مسابقه را به پایان برساند، ستودنی بود.اما او فقط مسابقه را به پایان نرساند،بلکه پیروز شد.
    https://youtu.be/g9rUUz8cMDM
    ویدیوی آن بینظیر است.بعضی ها خواهند گفت فوق العاده الهام بخش است.وقتی میبینم هیثر برزمین افتاد،بلافاصله از جا برمی خیزدو سپس تمام تلاش خود را می کند تا پیروز شود.در همین لحظه صدایی در گوشمان نجوا می کند که : معنی انسان بودن،همین است.
    دختری که پیروز شد بیشتر از تمام دخترانی که در مسابقه باختند اشتباه کرده بود و آنهایی که باختند اشتباه قابل توجهی نکرده بودند،بلکه فقط باخته بودند.ما بیشتر مواقع گمان می کنیم که اشتباه کردن باعث می شود که خود به خود همه چیز را از دست بدهیم،درصورتی که اشتباه،همان تفکری است که آنچنان ناامیدمان می کندکه باعث می شود همه چیز را از دست بدهیم.اگر هیثر بعد از زمین خوردنش تسلیم می شد،دلیل باختنش به زمین افتادنش نبود بلکه به این دلیل بود که اجازه داده بود به زمین خوردنش،او را از ادامه مسیر منصرف کند.
    بردن نتیجه بر زمین افتادن وسط یک مسابقه نیست،اما قطعا نتیجه مقاومت کردن با وجود اشتباهات است.
    متن از کتاب چگونه کمال گرا نباشیم نوشته استفان گایز
    سلام و وقتتون بخیر دوست عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    از شما تشکر میکنم بابت این پست زیبا و فایل بسیار عالی که لینک گذاشته بودید ، واقعا کامل مربوط میشد به این دنیای تریدری و تفاوت دیدگاه کمالگرا بودن که در این بازار کار دستمون میده
    چند روزی هست از دوستان خوبمون آرمین در تاپیک روانشناسی بازار و روانشناسی فردی سوالی در این خصوص از دوستان پرسیدن که دوستان نظرتاشون رو اعلام میکنند
    ممنون میشم از شما این پستتون رو در اون تاپیک هم به اشتراک بگذارید چون دقیقا مربوط به این موضوع هست
    دوباره از شما تشکر و سپاسگذارم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

bamboo آواتار ها
    150 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

قصد دارم یک برنامه رو به شما معرفی کنم که البته به احتمال زیاد دوستان علاقه مند به این موضوعات از قبل با آن اشنا باشند و آن چیزی نیست جز برنامه «زندگی پس از زندگی» که ۳ سال هست در ایام ماه رمضان از شبکه ۴ و قبل از اذان مغرب پخش میشود. من به شخصه از سال اولی که پخش شد (۳ سال پیش) و بین عموم معروف نبود به دلیل علاقه شخصیم به این موضوع، با دیدن چنین برنامه ای شگفت زده شدم چون شاید نوشدارویی بر بسیاری از مشکلات زندگی امروز ما باشد.
    داستان این برنامه از این قرار است که به کوشش جناب آقای «عباس موزون» که مشخصاً انسانی آگاه هستند، افرادی در ایران (و اخیرا نقاط دیگر جهان) که در آن، شخص با مرگ جسمی مواجه شده و به هر دلیلی از مرگ نجات پیدا کرده و برگشته (به آن nde یا تجربه نزدیک به مرگ میگویند) را پیدا میکنند و با آنها مصاحبه کرده تا از تجارب خود بگویند. صادقانه بگویم که بعضی از این تجارب برای من هم قابل باور نبودند اما هدف پژوهش محور سازنده برنامه این بوده با اثبات علمی این موضوع شما را از شک نجات دهد. مثلاً وقتی اسنادی مبنی بر در کما بودن شخص و همزمان دیدن و اطلاع یافتن از دنیای اطراف او داده میشود دیگر شکی باقی نمیگذارد. خوبی این برنامه این است که تمام قسمت های قبلی آن در اینترنت موجود است و اگر قسمتهایی که از اول ماه رمضان پخش شده را از دست دادید میتوانید از سایت هایی مثل سایت شبکه چهار یا تلویبیون ببینید.

دلیل شخصی من برای موثر بودن این برنامه این هست که از قبل این پیش زمینه را داشتم که اکثر مشکلات روانی یا معضلات روانی انسان ریشه در نیاز به بقا دارند. یعنی در ناخودآگاه انسان هر کاری میکند برای بقا و دوری از مرگ است. این برنامه به تجربه شخصی من شما را به صورت ریشه ای از شر خیلی از معضلات رها میکند البته به شرطی که با ذهنی باز یا به قول استاد با «فنجان خالی» این برنامه را ببینید.
    وقتی که به یقین برسید پس از مرگ نیز زندگی ادامه دارد و حتی برای اشخاص شکاک با مدارک موثق این موضوع ثابت شود، دیگر جایی برای تردید باقی نمیماند.

خیلی از اشخاص در برنامه امسال گزارش تحولات بنیادی در خود داده اند و گزارش منصرف شدن از خودکشی نیز از این برنامه داده شده. من به دوستانم در این انجمن این برنامه را پیشنهاد میدهم که به عنوان یک منبع جدی در خودسازی از آن استفاده کنند و برنامه های گذشته را ببینند. این برنامه در دنیا بینظیر است زیرا تا به حال به این مقوله به این شکل پرداخته نشده بود به همین دلیل من به شخصه قدردان جناب عباس موزون هستم.

شاید دوستان دیگری در این تاپیک و در گذشته این برنامه را معرفی کرده باشند که من از آنها پوزش میطلبم.

امیدوارم این برنامه را با ذهن باز ببینید و از آن کمال تحول را بیابید.

سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت معرفی این برنامه
    من یک برنامه ازین رو دیدم برای 28 فروردین 1400 اون خانوم که به عنوان تجربه گر صحبت میکنه من یه نتیجه از حرفاش برداشت کردم اونم اینکه این ها بیشتر تصورات اون خانوم بود تا واقعیت مثلا فرشته ها چیزی هست که به ما شناسانده شده و اون خانوم هم میگه من فرشته دیدم درحالیکه ما در اون عالم دیگر چطور باید باور کنیم که فرشته ای وجود داره یانه؟ فکر میکنم این ها همون ناخوداگاه و تصورات افراد هست طوریکه به حدی از شناخت و یا علاقه شدید میرسن که باعث میشه در داخل ذهن خودشون برای مدتی بتونن به حالت خلسه فرو برن. بیشتر تو این برنامه گریه میکنن درحالیکه اگر انسان بتونه به اون مرحله برسه باید بخنده ...فکر میکنم نیاز به تفکر بیشتر هست و با یه برنامه به این شکل نمیشه به راحتی درباره وجود زندگی بعد از مرگ صحبت کردالبته چندین مورد هم وجود داره که مغز بعد از مرگ میتونه حدود 10 دقیقه زنده بمونه و... که اینا همه نیاز به تحقیق و پژوهش های عمیق داره. این ها برداشت من بود بازم ممنون بابت پیشنهادت

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از bamboo عزیز تشکر کرده اند:

MrSm2022 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bamboo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت معرفی این برنامه
    من یک برنامه ازین رو دیدم برای 28 فروردین 1400 اون خانوم که به عنوان تجربه گر صحبت میکنه من یه نتیجه از حرفاش برداشت کردم اونم اینکه این ها بیشتر تصورات اون خانوم بود تا واقعیت مثلا فرشته ها چیزی هست که به ما شناسانده شده و اون خانوم هم میگه من فرشته دیدم درحالیکه ما در اون عالم دیگر چطور باید باور کنیم که فرشته ای وجود داره یانه؟ فکر میکنم این ها همون ناخوداگاه و تصورات افراد هست طوریکه به حدی از شناخت و یا علاقه شدید میرسن که باعث میشه در داخل ذهن خودشون برای مدتی بتونن به حالت خلسه فرو برن. بیشتر تو این برنامه گریه میکنن درحالیکه اگر انسان بتونه به اون مرحله برسه باید بخنده ...فکر میکنم نیاز به تفکر بیشتر هست و با یه برنامه به این شکل نمیشه به راحتی درباره وجود زندگی بعد از مرگ صحبت کردالبته چندین مورد هم وجود داره که مغز بعد از مرگ میتونه حدود 10 دقیقه زنده بمونه و... که اینا همه نیاز به تحقیق و پژوهش های عمیق داره. این ها برداشت من بود بازم ممنون بابت پیشنهادت
    من این برنامه رو مشاهده نکردم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم جدا از اون یجا گفتید که انسان به یه سطحی از آگاهی برسه باید بخنده، به نظرمن تا اونجایی که میدونم آگاهی لزوما حال خوش و سرزندگی دائمی نیست به تنهایی این احساس میتونه به شکل حتی گریه و بغضم باشه و مثل خیلی از کسایی که به آگاهی و آرامش رسیدن ولی اشک هاشون بیشتر از خنده هاشون بوده...

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از MrSm2022 عزیز تشکر کرده اند:

2,677 بار در 241 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.afx2000 نمایش پست ها
    سلام
    کتابی که معرفی میکنم فوق العادست
    تا نخونید متوجه نمیشید
    حتما بزارید تو برنامتون شده یکبار هم این کتاب رو بخونید
    معجزه میکنه
    فایل پیوست 260322
    سلام مجدد
    کتاب دیگه از همین نویسنده که به شدت با راهکارهای کاربردی و قابل فهمش تغییری در نگرش شما به وجود میاره که اگر تا به حال با ترس و نگرانی و اضطراب و سردرگمی از انجام کارها و پیشبرد اهدافتون درگیر بودید بعد از خوندن این دوتا کتاب حس آزادی ، سبکی و شوق و اشتیاق بسیار بیشتری نسبت به گذشته درشما به وجود میاد که میتونه سرعت حرکتتون رو افزایش بده
    کتاب خرده عادت ها

پیشنهاد میکنم اول خرده عادت ها مطالعه بشه بعد کتاب چگونه کمال گرا نباشیم
    درادامه خلاصه از این کتاب ارزشمند رو خدمتتون تقدیم میکنم
    کتاب خرده عادت ها پس از معرفی راهکاری جدید و قدرتمند برای «ساخت عادت ها» و ناکافی دانستن «راهکارهای انگیزشی رایج شده در سطح جامعه» ، مورد توجه بسیاری از خوانندگان در سرتا سر دنیا قرار گرفت و به عنوان واقع گرایانه ترین راهکار ارائه شده برای ایجاد «تغییری پایدار» شناخته شد. ترجمه ی «خرده عادت ها» به 18 زبان و فروش بیش از 400 هزار نسخه از آن در سرتاسر جهان، این کتاب را در رده ی پر فروش ترین کتاب ها در آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر،قرار داد.
    خرده عادت ها، مقاومت اولیه شما را برای شروع کار، از میان بر میدارند و چنان حجم کوچکی از یک عادت برایتان می سازند که با کمترین میزان اراده، قادر به ادامه دادن رفتار مورد نظرتان تا ماه ها و سال ها خواهید بود. این کتاب به شما آموزش میدهد که چگونه گام به گام، و بدون تحمل بار مسئولیت یک وظیفه سنگین و با اعتماد به نفس کامل، بر حجم خرده عادت خود بیفزایید و از این طریق به عادتی پایدار دست پیدا کنید؛ همان عادت های مطلوبی که همیشه در سر داشته اید و ترس از شکست، مانع از آن شده که بتوانید حتی گامی در آن مسیر بردارید. استفان گایز »گام هایی کوچک (خرده عادت ها) و حد کمی از اراده را رمز ساخت عادت هایی پایدار و عامل موفقیت شما می داند و نه صرفا «انگیزه و حد زیادی از اراده» را، چرا که تکیه بر انگیزه و احساسات، بی ثبات ترین بنیانی است که می توان برای «ساخت عادت» در نظر گرفت و داشتن انتظاراتی سطح بالا که اراده ی بسیاری می طلبند، فقط شما را بر روی ابرها نگاه خواهد داشت.
    سپاس خدایی را که قدرت داد
    تا حرکت کنیم
    و بسازیم زندگیمان را
    آنچنان که شایسته است..

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mr.afx2000 عزیز تشکر کرده اند:

34 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    استاد در یکی از وبینار ها گفتید که انسان زمانیکه به چیزی خیلی شوق داشته باشه برای رسیدن بهش وقتیکه میرسه به اون چیز مثلا رسیدن به موفقیت در زمینه ترید و یا غیره دیگه اون شوق و ذوق که اوایل فکر میکرده رو نداره و براش خیلی عادی میشه.
    من چندروز پیش داشتم کتابی رو فایل صوتیشو گوش میدادم دیدگاه های جالبی راجب همین موضوع داشت و خواستم این کتاب رو معرفی کنم فکر میکنم برای مطالعه کتاب جالبی باشه. @amino

ویرایش توسط ShayanFr : 05-03-2022 در ساعت 20:54

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از ShayanFr عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShayanFr نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    استاد در یکی از وبینار ها گفتید که انسان زمانیکه به چیزی خیلی شوق داشته باشه برای رسیدن بهش وقتیکه میرسه به اون چیز مثلا رسیدن به موفقیت در زمینه ترید و یا غیره دیگه اون شوق و ذوق که اوایل فکر میکرده رو نداره و براش خیلی عادی میشه.
    من چندروز پیش داشتم کتابی رو فایل صوتیشو گوش میدادم دیدگاه های جالبی راجب همین موضوع داشت و خواستم این کتاب رو معرفی کنم فکر میکنم برای مطالعه کتاب جالبی باشه.

سلام و وقت بخیر اقا شایان،

خیلی خیلی ممنونم از شما برای معرفی این کتاب ارزشمند. من مدت هاست مساله دوپامین و سروتونین یکی از علایقم هست. اگر کتابی در مورد سروتونین هم میشناسید معرفی کنید. ممنونم

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع