صفحه 5 از 104 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 1034

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

3,596 بار در 197 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کتاب خیلی خوبی هست و راجبه افکار و احساسات ما هست و اینکه چطور برداشت و احساسات ما از رویدادهای زندگیم بر ذهن و بدنمان تاثیر میزاره . به طور مثال اگه ما در سن الان خودمون با وجود تلاش بسیار اون کار آمدی رو نداریم می تونه دلیلش این باشه ما در کودکی
    توسط پدر و مادر و یا نزدیکان خود سرزنش شدیم و مثلا خودمون را لایق نمیدونیم و ضمیر ما اون رو به عنوان یک دستورالعمل میپذیره و برخلاف همه تلاشهایمان به نتیجه مطلوب نمیرسیم و نکته جالب این هست که با اینکه بعضی مواقع به نتایج عالی میرسیم یک زنگ خطر
    برای ناخوادآگاه هست و مارو میخواد برگردونه به حالت قبل.چون باورما در لایهای زیرین مغزمون هست و 95 درصد زندگیمون از طریق ناخودآهمون اداره میشه
    مثلا قلبمون بزنه. تو تاریکی مردمک چشممون باز بشه و ماهیچ اراده ای در این موضوع نداریم وغیره . الان که این مطلب رو می خونید شاید بگید که خدارو شکر ما هیچ باوری منقی نداریم باید این نکته گوشزد کنم که خیلی از باورهامون از سن 3 تا 7 سالگی در ضمیرمون
    حک شده و ما اصلا ازش خبر هم نداریم . حالا چاره چیه من خودم کتابهای زیادی تو این چند سال خوندم و راهای مختلفی رفتم مثل ان ال پی کتابهای موفقیت کلاسها و سمینارهای مختلف استادهای مختلف ولی نتیجه میگرفتم ولی نه خیلی مطلوب تا اینکه خداروشکر جناب امینو
    ای اف تی رو معرفی کردن حالا ای اف تی چی کار میکنه ؟ به ما کمک میکنه که رویدادها و باورهامون رو که سالهای پیش اتفاق افتاده و بتونیم ا احساساتشون رو از ذهنمون قطع کنیم به طور مثال من اگه در یک خاطره از کودیکیم سرزنش شدم میتونم باره احساسی اون
    خاطررو حذف کنم و حالا ما بتونیم همه رویدادهایی که ناخوش آیند بوده و ما به فرض مثال خودمون رو لایق نمیدونستیم حذف بشه چه اتفاقی میوفته ما در ضمیر خودمون دیگه خودمون رو نالایق نمیدونیم و تلاشهامون سرعت میگیره و نتایج عالی میرسیم این کتاب راجبه فهمیدن
    این هست که ما یه کم باساختار ذهنومن آشنا بشییم وووو بعد ما با کتاب استاندارد طلایی میتونیم از ای اف تی بهره مند شویم . چرا اول این کتاب و معرفی کردم برای این که با این کتاب شفای زندگی متوجه بعضی باورهامون میشیم که ازش خبر نداریم و بعد میتونیم با کمک
    کتاب استاندار طلایی ترجمه جناب پورآزاد از ای اف تی بهره مند شویم . نطر شخصی من تا وقتی که نتونیم اون باورهارو شناسایی و حدف کنیم داریم ذوره خودمون میچرخیم استاد هم بهش اشاره کردن که تا وقتی اون ویندوز قبل پاک نشه حالا من کتاب بخونم سمینار برم به اون
    نتیجه نمیرسم همه اینها کتاب و سمینار اینها بعداز حذف باورهای منفی درونی کارآمدی خودش رو نشون میده و یادمون باشه که استاد فرمودن که 55 %موفقیت ما در معامله گری روانشناسی هست و خیلی خیلی سپاسگزارم از جناب امینو به خاطر همه زحمات و معرفی ای اف
    تی که به نطرم ای اف تی حلقه مفقوده ای هست برای موفقیت ما که ما قبلا از اینا اطلاعی ازش نداشتیم و در آخر انشالا که همه خانواده آکادمی به موفقیتهایی که واقعا لایقش هستیم میرسیم . رجایی
    ویرایش توسط rajaee : 12-21-2020 در ساعت 13:15

2. 46 کاربر برای این پست سودمند از rajaee عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کتاب : راز

سلام این کتابی که میخوام بهتون معرفی کنم واقعا یه معجزه است که قطعا و صد در صد ما از اون استفاده کردیم ولی بیشتر ناخود آگاه
    این کتاب زیبا اثر راندان برن هست که قانون جذب رو به ما معرفی میکنه و از جنبه های خیلی زیاد و با موضوعات مختلف اونو بررسی میکنه
    من از وقتی با این کتاب آشنا شدم درک بیشتری از خدا پیدا کردم و , وجه اشتراک بالایی بین ادیان مختلف و معنویت بین این کتاب بود

قانون جذب دقیقا چی میگه : بخواهید تا به شما داده شود , همون حرفی که تمامی ادیان در قالب دعا و درخواست از خدا دارند.
    تو این کتاب درباره تمامی محوریت ها بحث شده و راهکار های داده شده مثلا تو همین انجمن یه بخشی داریم در عنوان بازی فراوانی این بازی دقیقا
    یه روش کاملا علمی و قدرتمنده برای اینکه این عداد رو مغزمون هضم کنه

تو این کتاب هم به این مورد هم اشاره شده که :

از دید جهان زمان کمیت بی معناست , برای جهان هستی به وجود آوردن یک دلار و یک میلیون دلار به یک اندازه ساده است.
    چرا که هر دو فرایندی یکسان دارند و تنها علتی که ممکن است یکی زودتر از دیگری به دست آید آن است که شما می پندارید
    یک میلیون دلار خیلی زیاد و یک دلار خیلی کم است.

امیدوارم همیشه سالم و سلامت و پولدار باشید

4. 45 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    درود به دوستان عزیز
    کتابی که قصد معرفیش رو دارم به اسم ( باشگاه 5 صبحی ها ) هستش

این کتاب تاکید به بیدار شدن در ساعت 5 صبح رو داره و بصورت داستانی بیان میشه از آشنایی 2 نفر با یک آدم موفق که این 2 رو با کلاب 5 صبحی ها آشنا میکنه

این شخص در طول داستان نقش منتور رو ایفا میکنه برای این دو .

بطور خلاصه کتاب به اهمیت بیدار شدن در این ساعت میپردازه و تاکید داره بر زمانی که اکثر مردم خوابند بهترین زمان هست برای پیشرفت کردن و با استفاده از برنامه ها و تمارین سعی بر عوض کردن زندگی مخاطب داره

در قسمتی ازکتاب گفته میشه که باید مهمترین کارها رو در ساعات اولیه صبح انجام قبل اینکه توسط تکنولوژی بمباران خبری بشید و کاراییتون در طول روز از دست بره انجام بدید .

کارآفرین باور به این داره که باید از انجام کارهای غیر ضروری و توجه بهشون در طول روز خودداری کنید و کارهایی رو انجام بدید که روزانه 1 درصد شمارو بهبود بده و موجب پیشرفت شما بشه .

در نهایت کتاب قانونی رو به شما معرفی میکنه که قصد بر تقویت خلاقیت شما و رسیدن به اهداف عالی رو برای سوژه های داستان و البته خواننده خودش داره .

امیدوارم این کتاب بتونه برای دوستان مفید واقع بشه.

ویرایش توسط Ariyan : 02-14-2023 در ساعت 18:28

6. 52 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,308 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    سلام به همه
    ممنون بابت معرفی کتابهای عالی

میخواستم اگر دوستان نرم افزار کتاب خوبی میشناسن معرفی کنند.
    چون خیلی از کتابها به صورت pdf موجود نیست، ولی داخل نرم افزارهای کتاب هستند.
    دوستان اگر اپی میشناسند که مجموعه جامعی داره و از نویسنده و مترجم های خوبی کتاب میزاره، معرفی کنند، ممنون میشم.

شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط Saman.b : 12-27-2020 در ساعت 13:03

8. 33 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,753 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

امیدوارم ایام به کامتان باشد.
    تشکر از تاپیک جالب.
    کتابی که من اولین بار آن را حدود 12 سال پیش خواندم کتاب " حکایت دولت و فرزانگی" بود که هنوز هم از خواندن آن سر ذوق میام. نکته ای که در این کتاب بسیار به چشم می آید متن شیوا و روان آن است که بنده بسیار لذت بردم. این کتاب را تقریبا بالای 30 بار خواندم ولی باز هم به نظرم در این همه سال کم مطالعه کردم و دوباره شروع به خواندن آن کردم. جالبه هر بار که توی این سال ها به مفاهیم این کتاب و نکاتی که گفته شده بود عمیقا ایمان داشتم و جلوی چشمام میدیدمش تحت بالاترین فشارهای زندگی به هدفم پایبند بودم به چیزی که خواستم رسیدم.شاید هدف هایی که داشتم برای خیلی ها مسخره بود و امکان نداشت بش برسم. ولی رسیدم. نکته اش هم واقعا صبر و تلاش و ایمانم بود. این نکته ام بگم که جاهایی از زندگی که محدودیت فکری (درخصوص جغرافیایی که زندگی میکنیم) داشتم فکر خودم باعث شد به خواسته هام نرسم.
    خلاصه ای از کتاب : کتاب در مورد جوانی است که از بی پولی خسته شده و به دنبال ثروتمند شدن و تغییر زندگیش است . او توسط عمویش که ثروتمند است به پیرمردی که در کتاب به اسم دولتمند آنی شناخته شده معرفی میشود تا بتواند راز ثروتمند شدن او را جویا شود. پیرمرد که میداند ذهن آن جوان پر از محدودیت است با شیوه های مختلف او را امتحان میکند و نتیجه آن که محدودیت فکری است را به صورت عینی به آن جوان نشان میدهد و به او اثبات میکند که نوشتن کلمات روی برگه و تکرار آن با صدای بلند چگونه میتواند روی جوان تاثیر بگذارد. به او نشان میدهد که ذهن او چقدر محدود است و چگونه میتواند ضمیر ناخودآگاه را در جهت خواسته ها هدایت کند.
    جمله ای از کتاب که همیشه در ذهنم هست و مضمون آن این است که: دنیا دقیقا همان اندازه به شما میدهد که واقعا میخواهید نه یک دلار بیشتر و نه یک دلار کمتر.

ببخشید طولانی شد. امیدوارم پیروز و موفق و شاد باشید.
  10. 49 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,684 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1278 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman.b نمایش پست ها
    سلام به همه
    ممنون بابت معرفی کتابهای عالی

میخواستم اگر دوستان نرم افزار کتاب خوبی میشناسن معرفی کنند.
    چون خیلی از کتابها به صورت pdf موجود نیست، ولی داخل نرم افزارهای کتاب هستند.
    دوستان اگر اپی میشناسند که مجموعه جامعی داره و از نویسنده و مترجم های خوبی کتاب میزاره، معرفی کنند، ممنون میشم.

شاد و پیروز باشید
    سلام سامان جان
    اميدوارم حالتون عالي باشه
    نرم افزارهاي كتابراه، فيديبو و خلاصه( كه كتابها به حالت خلاصه در فرمت صوتي ارائه ميدن) نرم افزارهايي هستن كه من خودم استفاده كردم.

شاد و پر از انرژي هاي مثبت باشين.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

12. 34 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,308 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام سامان جان
    اميدوارم حالتون عالي باشه
    نرم افزارهاي كتابراه، فيديبو و خلاصه( كه كتابها به حالت خلاصه در فرمت صوتي ارائه ميدن) نرم افزارهايي هستن كه من خودم استفاده كردم.

شاد و پر از انرژي هاي مثبت باشين.
    ممنون آقا سروش
    و لایک بابت عکس پروفیل
    ویرایش توسط Saman.b : 12-28-2020 در ساعت 17:04

14. 29 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    یک پیشنهاده خوب برای دوستان دارم .
    توی پادکست صفحه ای هست بنام (بی پلاس) (bplus ) با صدای علی بندری عزیز که بسیار گیرا صحبت میکنه و هرسری کتابی رو بصورت خلاصه تقریبا در زمان 1 ساعت معرفی میکنه

من با کتاب : اصل گرایی ، کار عمیق ، لینچ پین ( مهره حیاتی ) ، واقیعیت (فکت فولنس) و بلک سوان (قوی سیاه) اونجا آشنا شدم . لینچ پین و کار عمیق فوق العادست برای آگاهی و توسعه فردی .
    امیدوارم این پیشنهاد برای دوستان جذاب باشه و کتاب خوبی رو بعد از شنیدن خلاصه در پادکست و خوندن ، به ما هم معرفی کنن.

ویرایش توسط Ariyan : 05-04-2021 در ساعت 13:11

16. 53 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,478 بار در 1,397 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت دوستان محترم.
    دوستان ساکن شیراز میتوانند کتاب دعوت به تمرین ذن که پیشنهاد و مورد تاکید استاد هست را از کتاب فروشی جمالی خیابان ملاصدرا تهیه کنند. چند جلد داشت.
    موفق باشید.
    (پست موقت)
    ویرایش توسط Mohammad.Parsi : 01-01-2021 در ساعت 14:19
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

18. 37 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,351 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی
    کتاب ماورا طبیعی شدن رو خیلی خیلی پیشنهاد میکنم بسیار عالی و تاثیرگذار در تمام زندگی

معرفی کتاب ماورای طبیعی شدن

کتاب ماوراء طبیعی شدن نوشته جو دیسپنزا است که با ترجمه فاطمه آراوند منتشر شده است. زندگی جدید امکان*پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

درباره کتاب ماورای طبیعی شدن

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم*تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می*کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می*دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می*شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل*های نامتناهی است.
    دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش*تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می*کنیم می*توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش*تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می*شود. در فرکانس*های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ*کس و هیچ*چیز در هیچ*زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم.
    هرچه امواج مغزی کندتر می*شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می*شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش*تر فعال می*شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می*شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می*کنیم. این فرکانس ما را بالا می*برد که می*توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می*توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته*ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می*کنیم. بنابراین، ما از هیچ*چیز به همه*چیز، همه*کس، همه*جا و همه*زمان تبدیل می*شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می*توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.
    خواندن کتابچه ماورای طبیعی شدن را به چه کسانی پیشنهاد می*کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که نمی*خواهند یک زندگی عادی داشته باشند پیشنهاد می*کنیم
    بخشی از کتاب ماوراء طبیعی شدن

جسم آنا، تا زمانی که به*عنوان زنی بود که شوهر خود را از دست داده است، در حالت استرس و بحران عاطفی مداوم قرار داشت. نتیجه آن شکسته شدن جسمی او بود که موجب استرس و آشفتگی عاطفی بیش*تر و تحلیل رفتن او شد. هنگامی که در یک مسیر مراقبه قرار گرفت، شروع به رهایی خود از آن شرایط عاطفی کرد و وارد زندگی جدیدی شد.این زندگی جدید امکان*پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد. از طریق مراقبه، می*توانیم به آنچه نویسنده آن را لحظه فعلی جاودانه می*نامد، وارد شویم. در این بُعد، گذشته، حال و آینده وجود ندارد، بلکه همه چیز همزمان وجود دارد و اتفاق می افتد بنابراین، آنا توانست زندگی آینده خود را، پیش*بینی کند، که این موضوع، پاسخ*های شیمیایی و عاطفی اورا، تغییر داد و سرانجام به سلامت جسمی منجر شد.

جسم آنا به عنوان ذهن ناخودآگاه نمی*تواند بین حادثهٔ واقعی و تصوری او تمایزی قایل شود. جسم او به دیدگاه ذهنی*اش پاسخ می*دهد نه به شرایط فعلی*اش.
    بطور کلی هدف نوسینده کمک به ما برای درک واقعیت بی*انتهایی است، که در آن امکان زندگی*های بی حد و مرز وجود داشته باشد

20. 50 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع