صفحه 30 از 104 نخستنخست ... 2028293031324080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 1032

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

sara.sat آواتار ها
    7,934 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زندی نمایش پست ها
    سلام خانوما آقایون
    خسته نباشین
    کتابی پیدا نکردم برای این موضوع ظاهرا اصلا نیست و فقط به صورت فرمت صوتی هست این مجموعه

https://ganjedaron.com/download-free...-your-command/
    سمینار آرزوی تو دستور توست، کوین ترودو

خیلی معرکس انگار عصاره همه کتابهای روانشناسی موفقیت تو این مجموعه صوتیه
    یه ایمیل وارد کنید وبعد دانلود کنید

نمیدونم قبلا کسی معرفی کرده این مجموعه رو یا نه اما فوق العادس
    یه میلیون بار اصرار دارم که اینو گوش بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام اقا محمد عزیز
    حالتون عالی باشه

کتاب داره ولی تمام گفته های اقای کوین در کتاب نیست
    ومن از اونجایی که عاشق این دوره بودم به تمام حرفاشون رو در قالب یک پی دی اف و ورد در اختیار دوستان میزارم ( وبینار 14 ساعته )

پی دی اف
    https://drive.google.com/file/d/1qdu...ew?usp=sharing

ورد
    https://docs.google.com/document/d/1...f=true&sd=true

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-zrm نمایش پست ها
    درود فراوان آقا محمد عزیز؛
    امیدوارم که روبراه باشید.

ممنونم از پیشنهاد خوبتون، تقریبا 3 سالی هست هر روز یکی از فایل ها رو گوش میدم و هر ماه تقریبا روی یکی از مفاهیمش کار میکنم.

چند تجربه از درک چندین مطلب رو با شما و سایر دوستان عزیزم در پیرامون این سمینار به اشتراک میزارم ♥

چکیده مطالب بسیار مهم دوره ی آرزوی تو درستور توست :

- این مطالب در گروه ها تا 33 درجه بندی شده و تا خوب یکی رو یاد نگیرن به مرحله ی بعد نمیرن که در ادامه کوین اضافه میکنه ممکنه شما هفته ی آینده یک معلم خصوصی بگیرین:
    + اکثریت ما دسترسی به معلم خصوصی نداریم، پس چه بهتر که خلاقیت به خرج بدیم و خودمون معلم خودمون باشیم. چجوری؟
    کارایی که یه معلم میکنه رو روی خودتون پیاده کنید و
    کافیه یه سری سوالات در حین مسیر از خودتون بپرسید تا متوجه بشین که در حال انجام چه کاری هستین و در چه لولی قرار دارین و تا در مرحله ای استاد نشدین به مرحله ی بعد نرین(میتونید از خودتون امتحان هم بگیرید)

- به نظر بنده مهم ترین مطالب رو در فایل یک میگه و رد میشه،
    +
    مبداء: الگوهای درونی (شناسایی عادات، شناخت عادت های مرتبط با هدف و در نهایت تغییر عادات)
    +
    مقصد: آرزوها و اهداف
    + مسیر: مطالب این دوره

+ و بنزین در طول این مسیر: میزان اشتیاق و تمرکز (دقت بفرمایید 2 تا فاکتور اینجا داریم) (اشتیاق میتونه مربوط میشه به نحوه ی انتخاب درست هدف)

- اولین کاری که افراد برای ورود به انجمن ها و گروه ها انجام میدن مصاحبه هست
    + پس اولین کار ما هم میتونه مصاحبه با افرادی باشه که موفق هستند و یا جای ما بودند و الان به چیزایی که ما میخوایم رسیدن (یادتون باشه این کاریه که
    ناپلئون هیل 20 سال انجام داد و بعد از 20 سال به ثروتمندتین فرد اون زمان تبدیل شد) اگر دسترسی بهشون ندارید یا در در این دنیا نیستند میتونید مصاحبه هاشون رو ببینید و اونها رو بررسی کنید.

-اهمیت مفاهیم پایه ای و ساده (مثال: در آموزش های پرایس اکشن، مهم ترین بخش، بخش تعیین های و لو هاست که جزء مفاهیم پایه ای حساب میشه و خیلی کمه)
    + اگه میخواین توی چیزی استاد واقعی بشین باید توی مفاهیم پایه ای استاد بشین! (نکته اینجاست که مفاهیم پایه ای خیلی کمه ولی اکثرا روشون کم وقت میزارن)

- قدرت تمرکز
    + متاسفانه سیاست های جدید جوری تعبیه میشه که افراد کمتر تمرکز داشته باشن، روزانه هزاران هزاار دیتا (چه خوب چه بد) وارد ذهن میشه از طریق های مختلف؛ تلفن همراه، تلویزیون، دوستانی که به واسطه ی همین ابزار احاطه شدند، رادیو و ... به همین دلیل عمدتا افراد نمیتونن تمرکز کافی روی کاری که انجام میدن رو داشته باشن، فرد در حین انجام کار ذهنش در حال پردازش هزاران اطلاعاتی هست که واردش شده (گفته شده در دفتر کار وارن بافت هیچ چیز الکترونیکی پیدا نمیشه)
    + افراد گروه ها کتاب زیاد میخونن ولی نکته ای که اینجاست یک کتاب رو هزارااااااان بار میخونن.(کتاب های معتبر خودشون) یک کتاب رو ممکنه 100 بار بخونن و کم پیش میاد که کتاب های متفرقه رو بخونن.(کتاب های پیشنهادی در آخر دوره هر کدام ارزش خواندن 100 بار رو داره )
    + 90% محتوی اکثر کتاب هاشون مثاله ، پس شما هم میتونین این قوانین رو اجرا کنین نتیجه رو به شکل یک کتاب در بیارید تا برای نسل های خودتون کتابی داشته باشین

مهم ترین مفاهیم رو از دیدگاه خودم رو عرض کردم؛ باقی مطالب هم بسیار مفید هستند؛ شاید بتوان گفت که اونها شاخ و برگ های این درخت تنومند هستند.

با خواندن این مطالب ممکنه که ذهن حس خوشایند چند لحظه ای رو تجربه کنه، که برای مداوم کردن این حس عملی کردن این مطالب الزامی هست. (شاید سخت باشه ولی شدنیه)
    ***ممنون میشم اگه تجربیات خودتون رو با بنده به اشتراک بزارید تا بتوانیم کتابی برتر برای خودمان داشته باشیم و پس از اتمام کتاب اون رو با هم به اشتراک بزاریم***

سپاس فراوان از یکایک شما عزیزانم♥

------------------------------------------------------------------------------------------
    با سلام و تقدیم احترام
    ممنونم از هر سه عزیز و دوستان گرامی بخاطر معرفی سمینار جناب کوین
    به تازگی شروع به گوش دادن به فایهای صوتی اش کردم و به شدت جذبش شدم، عالیه

جناب آقای راکفلر متاسفانه من نتونستم به فایل پی دی اف یا ورد شما دسترسی پیدا کنم، اخطار عدم دسترسی و تایید از جانب شما رو میده

آقای محمدZRM چقدر صحبتهاتون عالی بود. چند بار خوندمشون . واقعا داستان زندگی هر کدوم از ماها یه کتابه، حالا این کتاب میتونه توسط ما پربار باشه یا معمولی و این خودمون هستیم که تعیین کننده این موضوع میشیم

امیدوارم همواره سلامت و ثروتمند باشید
    با تقدیم احترام مجدد
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

913 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه
    ی سوال دارم من بتازگی شروع کردم به کتاب خوندن و از کتاب اثر مرکب شروع کردم خواستم بپرسم کتاب رو توی ذهنم بخونم یا با صدا بخونم ک خودمم بشنوم واسه درک بهتر
    ممنون

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از JaVa:D عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,847 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط JaVa:D نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه
    ی سوال دارم من بتازگی شروع کردم به کتاب خوندن و از کتاب اثر مرکب شروع کردم خواستم بپرسم کتاب رو توی ذهنم بخونم یا با صدا بخونم ک خودمم بشنوم واسه درک بهتر
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    حالتون عالی باشه
    واقعیت من در داخل یک دوره شنیدم ( دوره های اقای کوین ترودو ) اگر کتاب رو بلند بلند بخونید خیلی بهتره ، به اصلاح میگفت مفاهیم وارد استخوناتون میشه و بهتر به یاد میارید .
    این رو هم اضافه کرد که اگر در هنگام کتاب خوندن موسیقی کلاسیک ( بروک ) رو گوش کنید ، باعث میشه بهتر مفاهیم یادتون بمونه .(همونطوری که فایل های اموزشی از دو ترکیب رنگ ابی برای ارامش و اهنگ پس زمینه اروم استفاده شده و اکثر دوستان خوابشون میگیره)
    ولی من عادت دارم همون توی ذهنم بخونم .

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

Pegahomidi آواتار ها
    295 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز
    امروز میخوام یک کتاب بهتون معرفی کنم که خیلی خیلی موثر و کاربردی دیدمش و چون نتایج بسیار عالی از این کتاب بدست آوردم بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما این کتاب رو بخونید این کتاب در تمامی مراحل زندگیتون چه زندگی شخصی ، چه کاری و تریدری و ... کمکتون میکنه.
    با وجود اینکه کتاب های مختلفی درباره خودآگاهی و مدیتیشن و بودن در لحظه حال خوندم (چندبار) آنچنان پیشرفت چشمگیری در این مسیر نتونستم پیدا کنم البته خیلی تاثیر گذار بودند و حتما استفاده کردم ازشون ولی با خوندن این کتاب تاثیر خیلی خیلی زیادی رو بر روی اگاهی و در لحظه ی حال بودن رو حس کردم بطوری که در شرایط بحرانی هم نتیجش رو دیدم
    در این کتاب شما با انواع روش ها و تمرینات پذیرش و خودآگاهی اشنا میشید
    اگر قبلا کتاب هایی رو در این رابطه خوانده باشید و سعی کرده باشید که ذهنتون رو کنترل کنید میدونید کار بسیار سختیه و ذهن شدیدا مقاومت میکنه اما در این کتاب یاد میگیرید بدون رویکرد کنترلی و بدون تحریک کردن ذهن(که بخواد مقاومت کنه) به خود آگاهی میرسید
    در آخر این کتاب رو هم باید مثل تمام کتاب های خودیاری دیگه در کنارتون داشته باشید و هر روز بهش سر بزنید تا ملکه ی ذهنتون بشه.
    امیدوارم که نهایت استفاده رو از این کتاب ببرید .
    *از دوستان اگر کسی این کتاب رو خوند حتما نتیجش رو برای بقیه ی دوستان اعلام کنه

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از Pegahomidi عزیز تشکر کرده اند:

Pegahomidi آواتار ها
    295 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کتاب دومی که میخوام معرفی کنم در حوزه ی شناخت و درمان طروحواره ها یا همون تله ها هست .
    اگر کمی با دقت به اتفاق هایی که در زندگیتون رخ میده نگاه کرده باشید میبینید که یکسری از انها خصوصا در ارتباط با دیگران (همسر ، دوست و کارفرما و ...) تکرار میشوند و باخودتون فکر میکنید که خدایا من چه کردم که این مسئله برای من تکرار میشه ؟
    خب این مسئله عموما ریشه در کودکی ما داره که در چه شرایط، طرز تفکر والدین و تربیت انها بزرگ شدیم .
    با توجه به شناخت و اطلاعات عمومی من از مسائل روانی نویسنده این کتاب تمامی مسایل رو جامع و خوب در یازده طرحواره تقسیم بندی کرده و از چند رویکرده درمانی (شناخت درمانی،رفتار درمانی، روانکاوی و ...) استفاده کرده که درمان جو میتونه به تنهایی از پس این تله ها بربیاد .
    البته لازم به ذکر هست اگر مشکل شما خیلی عمیق هست حتما از یک معالج خوب کمک بگیرید و تنهایی سراغش نرید .
    در آخر این کتاب توسط چندین دکتر و معالجه گر به من معرفی شد که علاوه بر اون در برنامه ی کتاب باز هم معرفی شده و خلاصه اینکه خیلی تحسین شدست .
    حتما بخونیدش .

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از Pegahomidi عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,307 بار در 4,518 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 587 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

دوستان کتاب پدر فقیر پدر پولدار رو حتما بخونید خیلی بهتون انگیزه میده و راه و روش موفقیت رو براتون روشنتر میکنه
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,847 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-zrm نمایش پست ها
    درود فراوان آقا محمد عزیز؛
    امیدوارم که روبراه باشید.

ممنونم از پیشنهاد خوبتون، تقریبا 3 سالی هست هر روز یکی از فایل ها رو گوش میدم و هر ماه تقریبا روی یکی از مفاهیمش کار میکنم.

چند تجربه از درک چندین مطلب رو با شما و سایر دوستان عزیزم در پیرامون این سمینار به اشتراک میزارم ♥

چکیده مطالب بسیار مهم دوره ی آرزوی تو درستور توست :

- این مطالب در گروه ها تا 33 درجه بندی شده و تا خوب یکی رو یاد نگیرن به مرحله ی بعد نمیرن که در ادامه کوین اضافه میکنه ممکنه شما هفته ی آینده یک معلم خصوصی بگیرین:
    + اکثریت ما دسترسی به معلم خصوصی نداریم، پس چه بهتر که خلاقیت به خرج بدیم و خودمون معلم خودمون باشیم. چجوری؟
    کارایی که یه معلم میکنه رو روی خودتون پیاده کنید و
    کافیه یه سری سوالات در حین مسیر از خودتون بپرسید تا متوجه بشین که در حال انجام چه کاری هستین و در چه لولی قرار دارین و تا در مرحله ای استاد نشدین به مرحله ی بعد نرین(میتونید از خودتون امتحان هم بگیرید)

- به نظر بنده مهم ترین مطالب رو در فایل یک میگه و رد میشه،
    +
    مبداء: الگوهای درونی (شناسایی عادات، شناخت عادت های مرتبط با هدف و در نهایت تغییر عادات)
    +
    مقصد: آرزوها و اهداف
    + مسیر: مطالب این دوره

+ و بنزین در طول این مسیر: میزان اشتیاق و تمرکز (دقت بفرمایید 2 تا فاکتور اینجا داریم) (اشتیاق میتونه مربوط میشه به نحوه ی انتخاب درست هدف)

- اولین کاری که افراد برای ورود به انجمن ها و گروه ها انجام میدن مصاحبه هست
    + پس اولین کار ما هم میتونه مصاحبه با افرادی باشه که موفق هستند و یا جای ما بودند و الان به چیزایی که ما میخوایم رسیدن (یادتون باشه این کاریه که
    ناپلئون هیل 20 سال انجام داد و بعد از 20 سال به ثروتمندتین فرد اون زمان تبدیل شد) اگر دسترسی بهشون ندارید یا در در این دنیا نیستند میتونید مصاحبه هاشون رو ببینید و اونها رو بررسی کنید.

-اهمیت مفاهیم پایه ای و ساده (مثال: در آموزش های پرایس اکشن، مهم ترین بخش، بخش تعیین های و لو هاست که جزء مفاهیم پایه ای حساب میشه و خیلی کمه)
    + اگه میخواین توی چیزی استاد واقعی بشین باید توی مفاهیم پایه ای استاد بشین! (نکته اینجاست که مفاهیم پایه ای خیلی کمه ولی اکثرا روشون کم وقت میزارن)

- قدرت تمرکز
    + متاسفانه سیاست های جدید جوری تعبیه میشه که افراد کمتر تمرکز داشته باشن، روزانه هزاران هزاار دیتا (چه خوب چه بد) وارد ذهن میشه از طریق های مختلف؛ تلفن همراه، تلویزیون، دوستانی که به واسطه ی همین ابزار احاطه شدند، رادیو و ... به همین دلیل عمدتا افراد نمیتونن تمرکز کافی روی کاری که انجام میدن رو داشته باشن، فرد در حین انجام کار ذهنش در حال پردازش هزاران اطلاعاتی هست که واردش شده (گفته شده در دفتر کار وارن بافت هیچ چیز الکترونیکی پیدا نمیشه)
    + افراد گروه ها کتاب زیاد میخونن ولی نکته ای که اینجاست یک کتاب رو هزارااااااان بار میخونن.(کتاب های معتبر خودشون) یک کتاب رو ممکنه 100 بار بخونن و کم پیش میاد که کتاب های متفرقه رو بخونن.(کتاب های پیشنهادی در آخر دوره هر کدام ارزش خواندن 100 بار رو داره )
    + 90% محتوی اکثر کتاب هاشون مثاله ، پس شما هم میتونین این قوانین رو اجرا کنین نتیجه رو به شکل یک کتاب در بیارید تا برای نسل های خودتون کتابی داشته باشین

مهم ترین مفاهیم رو از دیدگاه خودم رو عرض کردم؛ باقی مطالب هم بسیار مفید هستند؛ شاید بتوان گفت که اونها شاخ و برگ های این درخت تنومند هستند.

با خواندن این مطالب ممکنه که ذهن حس خوشایند چند لحظه ای رو تجربه کنه، که برای مداوم کردن این حس عملی کردن این مطالب الزامی هست. (شاید سخت باشه ولی شدنیه)
    ***ممنون میشم اگه تجربیات خودتون رو با بنده به اشتراک بزارید تا بتوانیم کتابی برتر برای خودمان داشته باشیم و پس از اتمام کتاب اون رو با هم به اشتراک بزاریم***

سپاس فراوان از یکایک شما عزیزانم♥
    سلام به اقا محمد عزیز
    حالتون عالی باشه

تشکر بابت اینکه وقت گذاشتید و این مطالب رو برامون به اشتراک گذاشتید
    صحبت هاتون کاملا متین و درست هست و منم دوست دارم یه سری نکات و برداشت های خودمو برای دوستان به اشتراک بزارم

در دوره ارزوی تو دستور توست
    بر 5 قانون اولیه تاکید شده .
    این 5 قانون رو در چندین دوره های دیگه فقط بسط داده و اصول همون اصوله.
    قوانین
    1 - به چه کسی گوش میکنید؟
    2 - شاخص اموزش پذیری ( از 100 )
    الف : چقدر تمایل دارید یاد بگیرید ( از 10 )
    ب : چقدر تمایل دارید تغییر کنید ( از 10 )
    اعداد بدست اومده از موارد الف و ب در هم ضرب میشه و شاخص اموزش پذیری شما پیدا میشه
    3 - مقیاس تعادل اموزش
    4 - چهار مرحله یادگیری
    الف : ناشایستگی ناخوداگاه
    ب : ناشایستگی خوداگاه
    ج : شایستگی خوداگاه
    د : شایستگی ناخوداگاه

و قانون 5 که مهم ترین قانونه این هست که
    بر 4 قانون قبلی استاد بشید:d

خب بریم یکم از این قوانین رو توضیح بدم
    اولین قانون ما که به چه کسی گوش میکنید ( who do you listen to ) ما باید به فردی گوش کنیم که خواسته های مارو داشته باشه
    اقا محمد اشاره کرد که در گروه های مخفی مثل فراماسونری ، اسکالت اند بونز و برادر هود اعضای دارای معلم شخصی هستند و کاملا درسته ولی ما که معلم خصوصی نداریم هم میتونیم از یک راهکار دیگه ای استفاده بکنیم
    این راهکار رو اقای انتونی رابیز درک بوده و تونست با استفاده از همین راهکار به وزن ایده ال و ازادی مالی برسه
    راهکار : افرادی که در زمینه مد نظر شما موفق هستند رو زیر نظر بگیرید و کار هاشون رو تقلید کنید
    اغلب ما در خانواده به حرف پدر و مادرمون گوش میکنید و اون هارو سر مشق خودمون قرار میدیدم و چیزی که در اینده برداشت میکنیم اینکه در اینده زندگی ما هم مثل اون ها میشه

کتاب هایی رو میخونیم که هم همین تاثیر رو میتونند بزارند ولی به این نکات توجه کنید
    کتاب هایی رو بخونید که بدست خوده افراد موفق نوشته شده باشه
    کتاب های اقای بیل گیتس و وارن بافت و ... به دست خودشون نوشته نشده
    پس عقایدی که این دوستان دارند رو نمیتونید بیابید

کتاب هایی که ترجمه میشه به همین مدله ، به همین دلیل در گروه های مخفی از زبان اصلی کتاب استفاده میکنند و تا جایی هم که ممکنه نسخه اصلی کتاب رو در دست دارند .

یه تجربه که همین دو روز برای من اتفاق افتاد این هست که من کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی از یک انتشارات سفارش دادم.
    متاسفانه به قدری ترجمه ضعیف و بد بود کتاب رو دور انداختم ، کتاب های ترجمه شده به دو علت به نظرم خوب نیست : برخی از جملات حذف یا اضافه میشه - مترجم جمله ای رو میخونه و با توجه به عقاید و دیدگاهی که داره اون جمله رو ترجمه و در اختیار دیگران میزاره.

در نتیجه از یک دستور آشپزی غلط نمیتونیم غذایی خوشمزه داشته باشیم

خب یکم متن داره طولانی میشه ، پس سریع بریم سراغ قانون دوم
    قانون دوم شاخص اموزش پذیری هست که دو تا زیر مجموعه داره

تمایل به یادگیری و تمایل به تغییر
    تمایل به تغییر به نظرم خیلی مهمه و برای اینکه خودتون رو بسنجید که چقدر تمایل دارید تغییر کنید میتونید سوالات زیر رو از خودتون بپرسید :
    برای یادگیری این اطلاعات حاضرید چه کار هایی بکنید ؟ حاضرید چقدر پول خرج کنید ؟ حاضرید چقدر زمان بزارید ؟
    حاضرید از چه چیز هایی برای یادگیری بگذرید ؟

اون هایی که تمایل بالایی دارند میگن هرکاری میکنم تا این اطلاعات رو یادبگیرم ، هرکاری بگید میکنم ، من بی خیال همه چیز میشم .

قانون بعدی مقیاس تعادل اموزش هست که دو طرف داره
    طرف اول چراها و طرف دوم چگونه هاست
    چراها عبارت اند از : خواسته ها ، رویاها ، اهداف ، فتار ، احساسات ، انرژی و ارتعاشات ( پروسه ذهنی )
    چگونه ها عبارت اند از : تکنیک ، استراتژی ، نقشه ، فعالیت و قدم های عملی

اقای کوین ترودو میگن که 99.9 درصد بخش افکار در مقیاس تعادل اموزش و 0.01 بخش عملی ها هست.
    در دوره بعدی هم به این اشاره میکنند که 1 دقیقه فکر کردند معادل هزار ساعت فعالیت فیزیکی هست.

قانون بعدی هم سعی میکنم میکنم با یک مثال توضیح بدم

بخش اول
    ناشایستگی ناخوداگاه
    فرض کنید یه کفشی داریم و این کفش ما بند دار هست.
    در ابتدا ( کودکی ) ما اصلا نمیدونستیم بند کفش چی هست و برای چی هست
    یعنی ما نمیدونیم که نمیدونیم

در مرحله بعد
    ناشایستگی خوداگاه
    خب ما میفهمیم بند کفش وجود داره ولی نمیدونیم چطور باید اون رو ببندیم
    یعنی ما میدونیم که نمیدونیم

مرحله بعدی میشه شایستگی خوداگاه
    یه بندی کفشی وجود داره و این بند کفش مثلا به این صورت بسته میشه و ما درحال تمرینیم وممکنه خطاهایی هم داشته باشیم و اگر یکی در طی بستن بند کفش باهامون صحبت کنه ، قاطی میکنیم
    ما میدونیم که میدونیم

مرحله اخر
    شایستگی ناخودگاه
    در مرحله ما همزمان چندتا کار انجام میدیم و بندکفش رو هم میبندیم ، مثل الان ما اصلا توجه نمیکنیم که جطور بند کفشمون رو میبنیم
    زمانی که بندکفش رو دستمون میگیریم به صورت اتوماتیک و ناخوداگاه اون رو فقط میبینیم
    اینجاس که اطلاعات وارد ناخوداگاه شده
    در دوره پرایس اکشن هم ما درابتدا نمیدونستیم های و لو چیه ولی به تکرار و تمرین زیاد ، دوستان به جایی رسیدن که در لایو بازار دیگه لازم به مشخص کردن این های و لو ندارن و تریدشون رو انجام میدن

و قانون پنجم ، استاد شدن روی 4 قانون

شاید شما این مطالب رو در پنج دقیقه بخونید ولی برای استاد شدن ، شما نیاز به یک عمر تمرین دارید.

ببخشید که طولانی شد و این مطالب فقط سر سوزنی از مطالب این دوره هست.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط John D. Rockefeller : 08-27-2021 در ساعت 18:50

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

1,962 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به تمامی عزیزان

کتابی برای خودشناسی و روانشناسی فردی معرفی میکنید...ممنون
    "موفقیت"​حاصل ایجاد تغییرات یک باره در طول عمرتان نیست...بلکه نتیجه عادت های روزمره است.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از ehsan ehsan1369 عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,180 بار در 795 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    سلام به تمامی عزیزان

سلام وقتتون بخیر
    تقریبا تمام کتبی که در این تاپیک معرفی شده در زمینه روانشناسی فردی و خودشناسیه میتونید با مطالعه پست های دوستان از ابتدا از کتاب های معرفی شده استفاده کنید.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    سلام به تمامی عزیزان

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post111926

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع