کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 44 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 433

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

mohammad fx آواتار ها
    168 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم عالی باشین.
    و تشکر از اقای امینو بابت این تاپیک.
    قصد دارم دوتا کتاب که میتونه خیلی در زمینه ترید کمک کنه رو به دوستان معرفی کنم و یکم راجبشون توضیح بدم.
    کتاب اولی کتاب (راز هایی از ترید کردن غیر احساسی) است:مولف:لری لوین
    کتاب خیلی خوبیه و نکته های بسیار کاربردی و تجربه هایی از تریدر های موفق رو در اختیار ما قرار میده که میتونیم به خوبی ازشون استفاده کنیم.در کل کتاب جامع و کاملی هستش که هم در زمینه روانشناسی حرف برای گفتن داره و هم در زمینه ترید.
    کتاب بعدی کتاب (روانشناسی تصویر ذهنی) است با نویسندگی اقای ماکسول مالتز.
    این کتاب به خوبی و بصورت کلی تاثیر تصویر ذهنی خوب و نگه داشتن اون رو توضیح میده.کتاب میگه مغز انسان از نظر اندیشه نیاز به کنترل داره و انسانی که بتونه قدرت کنترل اندیشه رو پیدا کنه میتونه مشکلات روانی خودش رو حل کنه.
    50درصد کاری که ما تریدرا باید انجام بدیم همینه و توی این کتاب یک سری تمرین ها اورده شده که خیلی خیلی میتونه برای ما مفید باشه.حالا نه فقط در ترید بلکه در تمام جنبه های زندگی هم میتونیم از قدرت تصویر ذهنی به خوبی استفاده کنیم.
    این کتاب ها خیلی مخصوصا در زمینه ترید به من کمک کرد و گفتم با دوستان اشتراک بزارم که بقیه هم استفاده کنند.
    موفق باشید...

2. 69 کاربر برای این پست سودمند از mohammad fx عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,346 بار در 174 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار و استاد عزیز

امروز قصد دارم کتابی رو به شما معرفی کنم که در زندگی خودم تحولات مثبتی ایجاد کرد.

اسم این کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
    اثر دکتر هنریت کلاوسر میباشد.

توضیحاتی راجع به این کتاب:

ایده کلی این کتاب بسیار ساده است و در همان ابتدای کتاب می توانید متوجه آن شوید. و آن هم این است که اگر خواسته ای دارید، آن را بنویسید تا شاهد رخ دادنش باشید. در تمامی کتاب نویسنده سعی کرده است این موضوع را شفاف تر بیان کند و اهمیت آن را نشان دهد.
    هنریت کلاوسر در ابتدای کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد می گوید:
    بعضی ها دفتر خاطرات دارند؛ بعضی ها افکار خود را روی دستمال، پشت پاکت های نامه، تکه کاغذهای بریده شده از یک دفتر یا هر تکه کاغذ دیگری که دم دست باشد می نویسند. نگران نوع کاغذی که استفاده میکنید یا اینکه باید در یک دفتر بنویسید یا روی یک تکه کاغذ نباشید. هر نوع کاغذی اعم از خط دار یا بی خط، گران یا ارزان، در یک دفتر یادداشت یا جدا از آن، و با هر نوع خودکاری – یا مدادی – با هر رنگی مناسب است. تنها قانون من این است که هر بار چیزی مینویسید زیر آن تاریخ بزنید.
    کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد به موضوع خیلی مهم نوشتن اهداف می پردازد.
    همان طور که شما هم احتمالا می دانید در دنیا تحقیقات زیادی در مورد نوشتن انجام شده است، مثلا تحقیقی که در دانشگاه هاروارد انجام شد که در آن از افراد هنگام فارغ التحصیل پرسیدند آیا اهداف خود را مکتوب کرده اند و آن را در جایی نوشته اند؟ که در حدود ۳ درصد این کار را انجام داده بودند. اما تحقیق به همین جا ختم نمی شد… در چند سال آینده زندگی این افراد را بررسی، و مشاهده کردند:
    افرادی که اهداف کتبی دارند از زندگی بهتری نسبت به بقیه برخوردار هستند.
    تاثیر نوشتن اهداف را نمی شود انکار کرد و کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نیز با مثال های زیاد روی این موضوع تاکید کرده است.
    اما چیزی که کمبود آن در کتاب احساس می شود این است که صرفا به خواننده این پیام را ارسال می کند که فقط بنویسید. هنگامی که داستان آدم های مختلف در کتاب را می خوانید بیشتر قسمت نوشتن خواسته ها و اهداف و دیگر موارد مربوط به نوشتن را می بینید اما به ندرت و خیلی خیلی کم به تلاش افراد در راه رسیدن به آن خواسته اشاره شده است. و این ممکن است پیام اشتباهی به ناخودآگاه مخاطب ارسال کند.
    به نظر من بهتر بود که نویسنده در کنار این موارد از تلاش و کوشش افراد هم مطالبی ذکر می کرد تا خواننده آگاه میشد که صرف نوشتن به ندرت باعث می شود آرزوها به حقیقت منجر شود.

بنده تا الان 5 بار این کتاب رو مطالعه کردم و هردفعه به نکات جدیدی پی بردم.
    اگر همه ی کارهایی رو که به شما توصیه کرده انجام بدید به نتایج فوق العاده ای میرسید.
    امیدوارم که این مطلب برای همه ی دوستان و استاد عزیز مفید واقع بشه و با خواندن این کتاب تغییرات مثبتی در زندگتون ایجاد بشه.

موفق باشید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط AliRj : 11-29-2020 در ساعت 06:24 PM

4. 70 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    6,298 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    واقعاً جای این تاپیک توی هر انجمن خالی است . از استاد عزیز و دوستی که این ایده دادن تشکر میکنم
    خیلی وقت هست دنبال کتاب و یا منبع خوبی راجب مدیتیشن میگردم . منابع زیاد هست اما نمیدونم کدوم انتخاب کنم .کسی از دوستان کتاب خوبی راجب مدیتیشن میشناسه که خودش هم از اون استفاده کرده باشه؟
    با تشکر
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

6. 49 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

Akbaragha آواتار ها
    6,975 بار در 360 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    واقعاً جای این تاپیک توی هر انجمن خالی است . از استاد عزیز و دوستی که این ایده دادن تشکر میکنم
    خیلی وقت هست دنبال کتاب و یا منبع خوبی راجب مدیتیشن میگردم . منابع زیاد هست اما نمیدونم کدوم انتخاب کنم .کسی از دوستان کتاب خوبی راجب مدیتیشن میشناسه که خودش هم از اون استفاده کرده باشه؟
    با تشکر
    مهرداد

سلام مهرداد جان-استاد بزرگ خودشون تو یکی از وبینار ها کتاب زیر رو معرفی کردن

همین حالا حس ات رو بهتر کن

8. 67 کاربر برای این پست سودمند از Akbaragha عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    6,298 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akbaragha نمایش پست ها

سلام مهرداد جان-استاد بزرگ خودشون تو یکی از وبینار ها کتاب زیر رو معرفی کردن

دوست عزیزم اکبر جان ممنونم
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

10. 50 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    17,497 بار در 727 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه.
    کتابی که قصد دارم معرفی کنم کتابه ((بخواهید تا به شما داده شود)) هستش.
    این کتاب توسط خانم و آقای هیکس نوشته شده.تجربه بینظیری که خانم هیکس از طریق مراقبه کسب کردن و تونستن توسط راهنمای معنوی خودشون به نام آبراهام به اشتراک بگذارن.
    من این کتاب رو 6 بار خوندم تا حالا و هر بار که میخونم کلی مطلب جدید داخلش میبینم.قسمت پایانیه این کتاب در مورد راهکارهایی صحبت میشه که در تغییر طرز فکر ما بسیار عالیه.نمونش بازی فراوانی ، کارگاه خلاقیت ،بازی تعریف وتمجید و ...
    دوستانی که سوالاتی کلی در مورد این جهان ، هدف از آفرینش ، آگاهی جمعی و .. مطالب کلی دارند میتونن این کتاب رو مطالعه کنن.
    ویرایش توسط ehsanm65 : 12-06-2020 در ساعت 07:30 AM
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

12. 56 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    11,176 بار در 885 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    با تشکر
    مهرداد
    سلام دوست عزیز
    من به تازگی کتاب صوتی خلق وفور در 21 روز را از دیپاک چوپرا شروع به گوش دادن کردم. خیلی تاثیر خوبی داشته تا الان. بشما هم برای مدیتیشن پیشنهادش میدم.
    موفق باشید

14. 47 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    11,176 بار در 885 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان و اساتید محترم
    تشکر میکنم از استاد دهقان بابت تمامی تاپیک ها و از جمله همین تاپیک
    من میخواهم به شما کتاب هنر شفاف اندیشیدن را پیشنهاد بدم اثر آقای رولف دوبلی و ترجمه عادل فردوسی پور هست.
    در این اثر نویسنده خطاهای رایج ذهن انسان را در فصل های مختلف کتاب بیان میکنه، ریشه یابی میکنه و در انتها راهکار میده برای برطرف کردنشون. فصل های کوتاهی داره که خوندنش و درک مطلبش رو راحت کرده از نظر من.
    در باب معرفی بیشتر از سایت فیدبو:

آیا تا به حال، وقت خود را بابت چیزی گذاشته*اید ولی پس از مدتی متوجه شده*اید که ارزش سرمایه*گذاری نداشته است؟ یا انجام کاری را ادامه داده*اید باوجود اینکه می*دانستید فایده*ای برایتان ندارد؟ این موارد ناشی از تعصبات و خطاهای ذهنی انسان است، خطاهایی ساده که در تفکر روزانه*مان بارها مرتکب می*شویم. «رولف دوبلی»، بر این باور است با شناخت و پذیرش این خطاها می*توان از آن*ها دوری کرد و تصمیمات بهتری گرفت. کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» ساده، روشن و غافل*گیرکننده روش فکری شما در تصمیم*گیری در موقعیت*های مختلف را تغییر می*دهد تا بتوانید درست*تر از قبل تصمیم بگیرید و انتخاب کنید.

موفق و پیروز باشید

16. 62 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

ebi.for.fx آواتار ها
    30,529 بار در 2,349 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 72 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام خدمت دوستان گل
    به نظر من این کتابهایی که مینویسم برای موفقیت یک فرد کافی هستند و بهترین کتابهایی هستند که تا حالا منتشر شدن و خودم تا حالا نزدیک به بیست بار این کتابهارو از اول خوندم و خواهم خواند
    کتاب به سوی کامیابی 1 و 2 و 3 و4 و 5 اثر انتونی رابینز
    کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی
    قدرت اراده اثر پل ژاگو
    توصیه:یک کتاب رو چندیدن و چند بار بخونید اگه سمینار کوین ترودو به اسم ارزو ی تو دستور توست رو گوش داده باشید میگه که یک روش یادگیری خوندن کتاب بوده
    پس به خوندن کتاب اهمیت بدید
    ویرایش توسط ebi.for.fx : 12-26-2020 در ساعت 12:45 PM
    Live the Life

Without expectation

18. 58 کاربر برای این پست سودمند از ebi.for.fx عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    42,133 بار در 2,092 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 109 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام درود بر کتاب بازهای عزیز
    برای دوستانی که به شعر و ادبیات علاقه مند هستند
    یک پکیج عظیم روانشناسی فردی و اجتماعی
    دیوان شمس مولانا
    مثنوی معنوی مولانا
    با تفسیر و توضیحات استاد پرویز شهبازی در برنامه گنج حضور
    بسیار میتونه کمک کننده باشه در بحث روانشناسی ترید و
    درک موضوع حضور در لحظه و تاثیر نیروی حال در سلامت روانی افراد
    شاد باشین

ویرایش توسط kamanche : 12-02-2020 در ساعت 11:57 AM

20. 70 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 44 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع