صفحه 11 از 104 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 1032

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

TAHA آواتار ها
    890 بار در 58 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اگر بخواییم بصورت کلمه و تعریف و معنایی بگیم بله میتونه همون حالت باشه چون قابل وصف نیست.و همه چی هست.و در یک لحظه اتفاق میوفته.همه چیز بهم متصل میشه و آگاهی شما در یک لحظه بسیار افزایش پیدا میکنه.
    اگر وارد این حالت بشید.بعد از خارج شدن از این حالت دیگه اون انسان قبلی نخواهید بود.
    امینو
    استاد عزیزم سلام و وقتتون بخیر باشه
    در باره ی این حالت محبت میفرمایید بیشتر توضیح بدید؟

اگر محبت بفرمایید و درباره تاثیر این حالت در زندگی تریدری تون و عوامل روانشناسانه شخصی که روی اونها زمان گذاشتید بیشتر توضیح بفرمایید عالی میشه
    ویرایش توسط TAHA : 03-07-2021 در ساعت 13:00 دلیل: جابجایی متن و اضافه کردن سلام در ابتدای متن

2. 28 کاربر برای این پست سودمند از TAHA عزیز تشکر کرده اند:

TAHA آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوستان
    ببخشید دیروز صبح انجمن رفته بود رو هوا فکر کنم منم پست نذاشتم
    امروز کتابی میخوام معرفی کنم
    "Market wizards"
    ترجمه شده:"جادوگران بازار"

نویسنده این کتاب جناب اقای جک شواگر هست
    این کتاب درواقع یکسری کتاب هست که جناب شواگر با معامله گران برتر مصاحبه میکنه. چندین نسخه داره که اولین نسخه اش سال 1988نوشته شده معروفترین نسخه اش هم1992هست
    متاسفانه توجه مولف های کتاب خیلی به مسئله تریدینگ پرت هست بخاطر همین نسخه های جدید این کتاب اصلا ترجمه نشده جدیدترین نسخه اش کتاب جادوگران ناشناخته بازار هست میتویند نسخه الکترونیکیش رو از امازون تهیه کنید
    نسخه ترجمه شده ای در ایران انچان تعریف نداره بعضی از لغاتش تحریف شده بعد اصلا معلوم نیست مربوط به کدوم سری هست نوشته 2008 اما کتابی جناب شواگر اونموقع ننوشته فکر کنم نسخه 2001 باشه
    تعداد صفحاتش حدود640 صفحه اس اما نترسید خیلی راحت میتونید بخونید من خوندمش خیلی راحت و سریع بود فقط یک دفتر داشته باشید نکاتی که دوست دارید رو توش یادداشت کنید
    یک مقاله هم تو سایت بود در این مورد من پیشنهاد میکنم اونم بخونید:
    کلیک کنید

این کتاب واقعا بینظیر و خارق العادست و بشدت بدرد ناخوداگاه تریدری ما میخوره عالی عالی

4. 26 کاربر برای این پست سودمند از TAHA عزیز تشکر کرده اند:

TAHA آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض سلام و ادب خدمت دوستان و بزرگواران

مدتهای زیادی برای بهبود برنامه ریزی شخصی روی کتب زیادی مطالعه کردم و کتابهای متفاوتی رو مطالعه کردم و نتیجتا با توجه به روحسات شخصی خودم به 2 کتاب بینظیر رسیدم که من رو به آکادمی ویو رسوندند حقیقتا :

1. کتاب The slight edge که حقیقتا کتابی خارق العاده هست و بهترین نمونه اون رو با عنوان ( برتری خفیف - نوشته جف اولسون ) میتونید از اپلیکیشن کتابراه تهیه کنید و یا خلاصه آن در کانال تلگرامی the_slightedge@
    2. کتاب ساده زیبا و شیوا و ذهن گشای The Richest man of babylon ( ثروتمند ترین مرد بابل ) نوشته جورج کلاوسون ( خلاصه کتاب در Richestmanofbabylon@ )

با تشکر از شما عزیزان
    ویرایش توسط TAHA : 03-14-2021 در ساعت 21:20 دلیل: اضافه کردن لینک کانال تلگرامی - در راستای صحبتهای استاد بحث روانشناسی موفقیت و اینکه اصلا اول باور کنیم و بعد �

6. 33 کاربر برای این پست سودمند از TAHA عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    10,994 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    امروز کتابی که میخوام معرفی کنم
    Make Your Bed
    اثر ژنرال مک ریون هست
    کتابی فوق العاده و البته سبک
    معرفی کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ویلیام اچ مک ریون

کتاب تختخوابت را مرتب كن، اثری نوشته ی ويليام اچ مك ريون است که نخستین بار در سال 2017 انتشار یافت. اگر می خواهید دنیا را تغییر دهید، با مرتب کردن تختخوابتان شروع کنید. در هفدهم می سال 2014، دریاسالار ویلیام اچ مک ریون در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در شهر آستین، سخنرانی کرد. او در سخنرانی خود با الهام از شعار این دانشگاه، «چیزی که این جا شروع می شود، دنیا را تغییر می دهد»، اصولی را که در دوره ی آموزش دریانوردی آموخته بود، با دانشجویان به اشتراک گذاشت؛ درس هایی که در غلبه بر مشکلات دوره ی آموزشی و شغل طولانی مدتش در نیروی دریایی و همچنین در کل زندگی یاری اش کرده بودند. ویلیام اچ مک ریون توضیح داد که چگونه هر کسی می تواند از این درس های اساسی برای تغییر خود و ساختن جهانی بهتر استفاده کند. مک ریون در کتاب تختخوابت را مرتب كن، بر اساس اصولی که در سخنرانی اش توضیح داده بود، داستان هایی جذاب را برای مخاطبین بازگو می کند و از زندگی خود و کسانی می گوید که در دوران خدمتش با آن ها رو به رو شده بود. او در این کتاب از سختی هایی از جنس انسانیت سخن می گوید و درس هایی ارزشمند درباره ی تصمیم های دشوار، شفقت، افتخار و شجاعت را روایت می کند.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    نظر شخصی: این کتاب یکی از سبک ترین کتاب هاست ترجمه شده اش زیر 100 صفحه اس اگر وقت داشتید حتما تهیه اش کنید خیلی خیلی به انضباط شخصی تون کمک میکنه.
    یک کلیپ معروف هم از ایشون هست کاملش 30 دقیقه است دیدن اونهم خالی از لطف نیست..
    این کتاب بیشتر بر پایه تمرین و عملیاتی کردن درس هاست پس لطفا یک چک لیست داشته باشید برای اقداماتش
    *نسخه ترجمه شده ژورنال نداره بعضی کلماتش هم فیلتر کرده اگه خواستید توی امازون نسخه الکترونیکیش رو تهیه کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط yashar_saheb : 03-01-2021 در ساعت 09:46
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

8. 45 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

3,585 بار در 195 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام وقتتون به خیر یک بازی فوق العاده عالی از رابرت کیوساکی یه بازی حرفه ای در مورد سرمایه گذاری هست که خیلی خوب بازی به ما نشون میده چطور زندگی مالیمون رو مدیریت کنیم و بسیار و فوقالعاده تاثیر گذار هست. واینکه دوستانی که کتابهای کیوساکی و خونئن میدونن که چقدرتاکید به این بازی داره خود جناب امینو هم تو یکی از وبینارها پیشنهاد دادن این بازی و من 3-4 سال پیش خریدم ولی الان فکر میکنم تو نسخه جدیدش کیفیت بهتری داره و توسیه میکنم حتما استفاده کنید .

10. 45 کاربر برای این پست سودمند از rajaee عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    10,994 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام کتابی که امروز میخوام معرفی کنم
    شاه کلید ثروت اثر اقای ناپلئون هیل هست

معرفی کتاب شاه کلید ثروت

کتاب شاه کلید ثروت راهنمای مهمی برای رسیدن به زندگی رؤیایی*تان است. ناپلئون هیل در کتاب شاه کلید ثروت به معرفی ۱۲ ثروت زندگی پرداخته است.
    اگر فکر می*کنید ثروت فقط پول و مادیات است سخت در اشتباهید. عشق، روابط موفق و سلامت جسمانی ثروت*هایی هستند که هر چند اغلب توسط انسان نادیده گرفته می*شوند اما به مراتب با ارزش*تر از پول هستند. اگر می*خواهید واقعاً فرد موفق و ثروتمندی باشید از امروز تلاش کنید تمام این ثروت*ها را در کنار هم و به عنوان گنجینه*ای ارزشمند در زندگی خود داشته باشید.

کتاب شاه*کلید ثروت (Your Magic Power To Be Rich)، کتابی* واقعی که روزی مورد استفادهٔ هیل و معلمان مجرب در شیوه*های موفق وی قرار گرفت. این کتاب مرجعی است که این معلمِ استاد برای به*کارگیری ایده*هایش ارائه کرد.
    ناپلئون هیل(Napoleon Hill)در سال 1883 در ویرجینیا متولد شد و در سال 1970، پس از دوره*ای طولانی و موفق به*عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده، درگذشت. بیندیشید و ثروتمند شوید پرفروش*ترین کتاب تاریخ در حوزهٔ خود است که موفقیتش، هیل را بدون اتکا به غیر میلیونر کرد.
    -------------------------
    نظر شخصی: این فروم واقعا عالی هست حداقل تاثیرش اینه دیگه قفسه کتابام خاک نمیخوره.....
    این کتاب رو من بعد کتاب بینیدشید و ثروتمند شوید خوندم از نظر شخصی بگم این کتابم یجورایی مکمل کتاب قبلی هستش اونموقع میخواستم بخرم دوستام میگفتن این کتاب شفاف تر از بیندیشید و ثروتمند شوید ایده های ناپلئون رو توضیخ داده
    اما بهرحال اقای ناپلئون هیل ییکی از برجسته ترین ها تاریخ موفقیت هست هر کتابشون ارزش صدبار خوندن هم داره
    مثل همیشه حواستون به ترجمه اش باشه من نمیتونم ترجمه خاصی بهتون پیشنهاد بدم اما کتاب رو میخرین با نسخه انگلیسی مقایسه اش کنید(دمو)
    من این کتاب رو همین الان دوباره شروع کردم به خوندنش از شما هم دعوت میکنم حتما بخونیدش اگه نتیجه چیزی هم دیدید بذارید دوستان استفاده کنند
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

12. 38 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب

چند جمله از کتاب عادت های اتمی اثر جیمز کلیر رو در زیر می زارم . خیلی جالب هستند .

1.(( شکل گیری عادت ، فرآیندی است که طی آن یک رفتار با تکرار به طور فزاینده ای خودکار می شود . هرچه بیشتر فعالیتی را تکرار کنید ، ساختار مغز شما بیشتر تغییر می کند تا در آن فعالیت موثر باشد ))
    2.(( در یادگیری صحبت کردن با یک زبان جدید ، نواختن یک ساز موسیقی و یا انجام حرکات غیرمعمول ، با سختی های زیادی مواجه می شوید ، زیرا کانال هایی که هر احساس باید از آن ها عبور کند ، ایجاد نشده اند ، اما به محض اینکه تکرار کردید ، این سختی ها ناپدید می شوند ، این اقدامات آنقدر خودکار انجام می شوند که می توانید آن ها را در حالی که ذهنتان مشغول کار دیگری است انجام دهید ))
    3.(( تمام عادت ها یک مسیر مشابه را از تمرین پرتلاش تا رفتار خودکار دنبال می کنند . این فرآیند را خودکاری ( automaticity ) می نامند . خودکاری توانایی انجام یک رفتار بدون تفکر در مورد هر مرحله است و زمانی رخ می دهد که ضمیر ناخودآگاه کنترل را به دست می گیرد .))

شکل زیر هم خیلی جالب هست .

Empty your mind , be formless ,Shapeless , like water . If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend

14. 38 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

4,624 بار در 335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_medico نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

چند جمله از کتاب عادت های اتمی اثر جیمز کلیر رو در زیر می زارم . خیلی جالب هستند .

1.(( شکل گیری عادت ، فرآیندی است که طی آن یک رفتار با تکرار به طور فزاینده ای خودکار می شود . هرچه بیشتر فعالیتی را تکرار کنید ، ساختار مغز شما بیشتر تغییر می کند تا در آن فعالیت موثر باشد ))
    2.(( در یادگیری صحبت کردن با یک زبان جدید ، نواختن یک ساز موسیقی و یا انجام حرکات غیرمعمول ، با سختی های زیادی مواجه می شوید ، زیرا کانال هایی که هر احساس باید از آن ها عبور کند ، ایجاد نشده اند ، اما به محض اینکه تکرار کردید ، این سختی ها ناپدید می شوند ، این اقدامات آنقدر خودکار انجام می شوند که می توانید آن ها را در حالی که ذهنتان مشغول کار دیگری است انجام دهید ))
    3.(( تمام عادت ها یک مسیر مشابه را از تمرین پرتلاش تا رفتار خودکار دنبال می کنند . این فرآیند را خودکاری ( automaticity ) می نامند . خودکاری توانایی انجام یک رفتار بدون تفکر در مورد هر مرحله است و زمانی رخ می دهد که ضمیر ناخودآگاه کنترل را به دست می گیرد .))

شکل زیر هم خیلی جالب هست .

درود سپاس از دوست خوبمون

دوستان حتما مطالعه بفرمایند

16. 37 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Jabbari عزیز تشکر کرده اند:

Lady_Taban آواتار ها
    5,328 بار در 333 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    تصور کنید در اوج صداقت به چندتا از دوستانتان که آدمهایی »معمولی«هستند،
    بگویید: »یک روز تریدر حرفه ایی و موفق میشوم.«
    چه میشود؟ شاید دوستانتان خیال کنند دارید شوخی میکنید؛ ولی اگر بخواهند
    جدی با این قضیه برخورد کنند، احتمال زیاد دارد که بگویند: »تو که هنوز خیلی عقبی،
    خیلی چیزها هست که باید یاد بگیری.«
    شاید پشت سرتان هم بگویند: »دیوانه شده.«
    حاال تصور کنید همین حرف را صادقانه به امینو بگویید. واکنشش چیست؟
    یک چیز حتمیست: او نخواهد خندید. خیلی جدی نگاهتان خواهد کرد و از خودش
    میپرسد: »واقعا اینطور فکر میکند؟«
    باز هم میگویم نمیخندد...
    چون افکار بزرگ برای مردان بزرگ، مایه ی خنده نیست...
    یا در نظر بگیرید به یک عده آدم معمولی بگویید میخواهید یک خانه ی
    پنجاه هزار دلاری بخرید و آنها هم چون فکر میکنند امکان ندارد؛ احتمالا به شما
    میخندند. ولی اگر هدفتان را به شخصی بگویید که خانه ای پنجاه هزاردلاری دارد،
    تعجب نخواهد کرد. میداند غیرممکن نیست؛ چون خودش به آن رسیده است...
    یادتان باشد: مردمی که ناامیدتان میکنند، خودشان معمولا جزو ناموفقها هستند...
    کارایی متوسطی دارند یا حتی پایین. شنیدن نظرات این اشخاص، سم است...
    جلوی مردمی که میخواهند متقاعدتان کنند توانایی ندارید، بایستید...
    مشاوره های منفیشان را فقط چالشی در نظر بگیرید که میتواند باعث موفقیتتان شود...

برگرفته از کتاب جادوی فکر بزرگ
    که قسمتهایی از این متن را ویرایش کردم و به شغل و حرفه ی خودم ربط دادم و پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخونید

و خود امینو جان هم توی وبینارها ازش یاد کرده

تابان

ویرایش توسط Lady_Taban : 03-13-2021 در ساعت 03:19

* ثروتمند شدن مقدس ترین کار در دنیاست *

18. 46 کاربر برای این پست سودمند از Lady_Taban عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,748 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
    استاد فرمودن که موقع تصویر سازی ذهنی حس خوب داشته باشید و اگر اصول داشتن حس خوب رو بلد نیستید برید کتاب در موردش بخونید
    چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟

ممنون از شما

20. 21 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع