صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

موضوع: لذت تلاش فراکتالی

13,103 بار در 1,110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 28 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت اعضا محترم و خانواده بزرگ اکادمی ویو
    محمود هستم 40ساله حسابدار **حدود 7سال پیش با بازار سهام ایران به صورت خیلی اتفاقی و با اصرار یکی از همکاران اشنا شدم و رفتیم وبینار و خیلی خوشم اومد و همون جا رفتم داخل یکی از کارگزاری ها و ثبت نام کردم **از همون اول به صورت حرفه ای رفتم دنبال اموزش و حتی یکبار هم به دنبال سیگنال از کسی نبودم با اینکه از شهرستان باید واسه کلاس ها میرفتم شیراز و مسافتی 150کیلیومتری را باید طی میکردم تقریبا هفته ای دو روز ولی در این دو سال اموزش حتی یکبار هم دلسرد از اموزش نشدم تا اینکه تونستم در بورس به درامد خوبی برسم و در شهرستان خودم واسه علاقه مندان کلاس های اموزشی رایگان البته دورهمی دوستانه در خانه میگذاشتم **وقتی برای کلاسها به کارگزاری میومدم زمزمه هایی از بازار فارکس میشنیدم ولی مرجع خوبی را نمیتونستم تهیه کنم به همین علت بالای 600فیلم اموزشی را در اپارات و یوتیوب راجع به فارکس دیدم از رضا خانتاراج و میلاد اورنگی و سعید خاکستر و کریس عزیز و هومن مقراضی و داوود استقاومت و ووووو**و شروع کردم به ترید با حساب دمو
    بعد از یه مدت 5تومن اوردم تو حساب ریل و با 4تومن ضرر حسابی کلافه و دیدم این اموزش ها جواب نمیدن دوباره ویدیو ها رادیدم و اینبار با 8میلیون و اونم کال شد و بازم تمرین تمرین تمرین و اینبار با 120میلیون و این دفعه طی دو هفته اکانت را به 220میلیون رسوندم از شانس بد ما در تیر ماه 1400فکر کنم بود که در تایم بازار سیدنی که حسابی بازار رنج هست و من هم معامله روی طلا داشتم 24000قرارداد روی طلا و نقره فروخته شد و منی که بای داشتم و حد ضررم را خیلی پایین گذاشته بودم یک کندل زد به اندازه یک تیر برق و اکانت ما را از وسط دونیم کرد و از 220میلیون فقط 2سنت موند
    یادمه از شدت ناراحتی گردنم گرفته بود و حال سکته را داشتم *خونه ما داخل باغ هست و همون روز مادرم داشت داخل باغ ابیاری میکرد بلند شدم و رفتم تو باغ تا حال و هوام عوض بشه گوشی تو دستم بود و تو تلگرام بی هدف میچرخیدم و خیلی هم ناراحت بودم یکدفعه یک پیام تبلیغاتی در مورد اکادمی ویو و معرفی دوره فراکتالی را دیدم فراکتال چه کلمه عجیبی یعنی چه سریع اومدم خونه و وارد اون کانال شدم ادرس یوتیوب و اینستا اکادمی را دراوردم و یه ترید لایو استاد امینو را دیدم سریع به ادمین در تلگرام پیام دادم و بدون ذره ای شک و تردید دوره را تهیه کردم منی که بالای 600ویدیو را دیده بودم خیلی راحت میتونستم فرق کاربلد با شو من ها را تشخیص بدم
    الان حدود یک سال و نیمی هست که در خدمت اکادمی و دوستان باصفا هستم و این طرز نگاه متفاوت به بازار های مالی را مدیون استاد امینو هستم
    این بازار خیلی زمینت میزنه و تخصصش اینه که شما را از مارکت پرتت کنه بیرون ولی چسب باشید و دوام بیارید خیلی وقتا ادم کم میاره ولی ناامید نشید ناامیدی واسه انسان هایی هست که دستشون از این دنیا کوتاه شده
    من اگر با ذهن خالی داخل انجمن اومده بودم خیلی زودتر مسیرم مشخص میشد ولی ذهنی داشتم پر از دیتا و اطلاعات غلط و هنوزم داره ازارم میده
    اگر قراره داخل این انجمن بیاید یا هر کلاس اموزش دیگه ای یه نصیحت برادرانه فقط و فقط طبق اصول و روش استاد خودتون پیش برید و از این شاخه به اون شاخه نپرید اشتباهی که من و خیلی از دوستان تا رسیدن به موفقیت انجام دادند و یک نصیحت دیگه به کسانی که تازه وارد این مارکت شدند برای یک و دو سال اول فقط و فقط و فقط هیدن های اول از نظر تکنیکالی و از باب مدیریت سرمایه به هیچ وجه بیش از 3الی 5درصد را درگیر نکنید تا به مرور زمان و تسلط روی مطالب بتونید خلاف جهت روند را هم ترید کنید
    سربلندی و پیروزی دوستان را از خداوند متعال خواهانم
    یک حساب 7الی 8هزار دلاری بود که با گرفتن روزانه 2الی 3درصد به 28/000را رسید و دوهفته یکبار سعی میکردم برداشت داشته باشم .
    ویرایش توسط samin109109 : 04-06-2023 در ساعت 14:19
    بی سر وصدا سخت کارکنید *بگذارید (موفقیت) خودش سرو صدا کند *

2. 252 کاربر برای این پست سودمند از samin109109 عزیز تشکر کرده اند:

mahmood34 آواتار ها
    261 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان استاد گرامی
    من 3بار حساب کال که اخرین بار کل دارو ندارم گذاشتم وقتی کال شدم حس بدی داشتم.احساس میکردم قماری کردم که کل زندگیم رسید به یه تار مو.دوباره ارصفرباید شروع میکردم.واقعا صفر.خیلی شرایط سخت بود.شروع کردم کارگری هم زمان روی دمو ترید میکردم.اموزشهای زیادی دیدم.دقیقا وقتی که ازته دل چیزیکه میخواستم فریاد زدم همه چیز اتفاق افتاد.
    داستان من از داخل مترو شروع شد.یه روزکه از سرکار میومدم با گوشی داشتم ترید میکردم با یکی ازدوستان داخل اکادمی اشنا شدم اکادمی وجناب دهقان به من معرفی کرد.چون دوره اموزشی زیاد دیده بودم گفتم احتمالا همون اموزشهای قبلی باشه.بعد چند روز تریدهای لایو استاد دیدم.وقتی میگفتند100%باید اتفاق بیوفته تعجب میکردم.تصمیم گرفتم باشرایط سخت مالی دوره رو شرکت کنم.تقربا برج6/401 وارد اکادمی شدم .از همون اول شروع کردم مسیر گفته شده روبرم.تغیر دادن زندگی روشروع کردم.برنامه ای واسه خودم ریختم بایدها ونبایدها رونوشتم شروع کردم انجام دادن هروز با خودم تکرار میکنم من تریدر موفقی هستم.یه دفتر برای تریدهاویه دفتر برای اموزشها .یه دفتر برای کارهای روز.خیلی تغیر زود اتفاق افتاد.تونستم وابستگی به خیلی چیزها که یکیش سیگار بود بعد یک ماه کنار بذارم.شروع کردم اموزشهارو دیدن.فکر کنم بالا 30بار هر فایل دیده باشم.تمرینات شروع کردم.تقریبا این6ماه روزی 3.4ساعت شبانه روز خوابیدم.هر فایلی که میدیدم چیزهای جدیدی میفهمیدم.علاقه به بازار بیشتر حس میکردم.همون اشتیاق سوزان که استاد گفتند.روزانه یکی از فایل هارو دوباره میبینم.ترید کردن خیلی راحت شده.تونستم یه حساب 1000$ تقریبا 2ماه 5000$تونستم افزایش بدم.هر معامله 3% درگیر میکنم.امیدوارم همه دوستان با پشت کار به هدف زندگیشون برسند.در اخر از جناب دهقان وهمه دوستان اکادمی کمال تشکر دارم که این محیط اموزشی فراهم کردن

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از mahmood34 عزیز تشکر کرده اند:

honarmand آواتار ها
    12,813 بار در 674 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 153 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط honarmand نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
    محسن هستم و از نوروز ۱۴۰۰ افتخار شاگردی در آکادمی ویو رو داشتم.از طریق تریدهای استاد در یوتیوب با فضای آکادمی آشنا شدم و در دوره فراکتالی ثبت نام کردم.قبلا چند دوره پرایس اکشن رو دیده بودم ولی دوره فراکتال استاد چون تلفیق پرایس اکشن و فراکتال و روان شناسی بود برای من فوق العاده بود و تونستم خیلی خوب با دوره ارتباط برقرار کنم و حس رضایت از حضور در آکادمی داشتم و همین حس باعث انگیزه شدید من برای یادگیری مباحث شد.چند ماه اول سال رو از ۷ صبح تا ۷ شب در کتابخانه سپری شد و فیلم ها رو چندین و چند بار دیدم.همه رو دقیق یادداشت برداری میکردم و در گذشته و لایو بازار چک میکردم.مباحث روان شناسی اول فیلم های اموزشی ذهنیت من رو درباره زندگی،ترید کردن و ..تغییر داد و همین مساله باعث بیشتر شدن انگیزه من شد.همزمان رادیوتیوب های دوستان موفق آکادمی رو هر روز گوش میکردم و نکات مهم از روند ترید انها،برنامه های شخصی و راهکارهای استاد رو یادداشت میکردم و در مسیر یادگیری و ترید اجرا میکردم.در یکی از مصاحبه ها استاد گفتند پست های گذشته بچه های دوره فراکتالی رو حتما بخونید.من هم نزدیک به ۳ بار از اول تا آخرین تمرین رو خوندم و این مساله برای من فوق العاده بود.یکی از بهترین تجربیات مطالعه پست های گذشته انجمن برای من این بود که روند رشد دانشجویان برتر رو میدیدم و این خیلی خیلی زیبا بود.مشغول نوشتن و اجرای چک لیست شخصی خودم شدم که خدا رو شکر خیلی سریع چک لیستی مطابق با روحیات خودم پیدا کردم و چندین و چند بار با روش های مختلف ازش بک تست گرفتم و برام قابل اعتماد شد.استیتمنت اخرین حساب که با رشد 1000 درصدی روبرو شد رو تقدیم شما میکنم.از استاد عزیز و همه دوستانی که در اکادمی همراه من بودند و صادقانه کمک کردند تشکر میکنم.

سلام مجدد بعد از تقریبا یک سال..
    رشد حساب 100 درصدی حساب ریل و برداشت..
    ایشالله رشد 1000 درصدی حساب ریل..

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از honarmand عزیز تشکر کرده اند:

amirhoseinsh آواتار ها
    2,217 بار در 207 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد امینوی بزرگ و همه دوستان عزیزم
    بنده از سال 91 در بورس ایران اقدام به خرید و فروش میکردم و در این مدت دوره های زیادی رو تماشا کردم و کتابهای زیادی هم خونده بودم و تقریبا از سال 96 به بعد خیلی جدی تر دوره های بنیادی بورس ایران و دوره های الیوت و نیوویو رو روشون کار میکردم و با این روش ها اقدام به خرید و فروش میکردم. چندباری در فارکس هم حساب باز کردم که همیشه ناموفق بودم و فکر میکنم اولین حساب فارکسی من سال 2013 بود که هر یکی دوسال یک بار به تناوب حساب باز میکردم و شکست میخوردم.
    اما ابتدای داستان تلاش فراکتالی من برمیگرده به تابستون سال1400 که به صورت کاملا اتفاقی با ویدیوهای استاد امینو آشنا شدم و در نهایت در پاییز سال 1400 به صورت جدی همزمان با آغاز بیماری کرونایی که گرفتم دوره فراکتالی رو آغاز کردم. در ابتدا که ویدیوها را شروع به تماشا کردم این احساس رو داشتم که احتمالا بعد از 5 6 ماه میتونم تو بازار به سوددهی مستمر دست پیدا کنم اما بعد از دو بار دیدن ویدیوها تازه فهمیدم مشکل اساسی من در پرایس اکشنی هست که فکر میکردم به واسطه سابقه 9ساله در بورس کاملا بهش مسلط هستم و کاملا اشتباه میکردم. لذا از عید سال 1401 خیلی از قسمتهای دوره پرایس اکشن رو شروع کردم به تماشا کردن و جلو رفتن. لذا حدود 5 6 ماهی کاملا با دوره پرایس اکشن و ترید زدن با پرایس مشغول شدم و تا حدود زیادی تونستم با پرایس اکشن امینو آشنا شدم و مخصوصا های و لو نرمال دیدن در هر تایم فریم که به نظرم مهمترین دیدی که یک تریدر میتونه داشته باشه همین های و لو نرمال هست لذا کار کردن روش میتونه سریع هر کس رو به موفقیت برسونه. پس از اون شروع کردم پله به پله دوره فراکتال رو تماشا کردم و چک لیستهای مختلفی از ابتدای دوره تهیه میکردم و باهاشون ترید میزدم، از جمله ترید با مکدی و استوک، ترید با سیستم سه مکدی، ترید با موینگ 240 و مکدی 60 و امینو اف تی که هر کدوم از این سیستم ها باعث شد تا دیدهای مختلفی رو نسبت به چارت پیدا کنم. در این بین لازمه که بگم شکست ها و مایوس شدن ها خیلی زیاد بود که با مطالعه کتابهای خیلی خوبی که استاد همیشه بهشون اشاره میکردند طی دوره تونستم روی خودم کار کردم و امیدم رو به آینده هیچوقت از دست ندم.
    در نهایت در اواخر سال میلادی جاری در در ماه نوامبر اقدام به باز کردن حساب ریل با 20 دلار کردم و با هر ترید سودده اون رو به کیف پول منتقل میکردم و تا انتهای سال میلادی حدود 26 روز کاری تونستم 20 دلار رو بدون سود مرکب و با برداشت منظم به 150 دلار برسونم.
    قطعا تازه من اول یک راه خیلی طولانی هستم که باید همچنان توش حرکت کنم و در روزهای اخیر که تعطیلات ژانویه نیز هستند دوباره بعد از ده بار دیدن دوره شروع کردم دوره فراکتالی رو تماشا میکنم و نکات مهم رو ازش استخراج میکنم و واقعیت هم هنوز نکاتی میبینم که بعد از 10 بار دیدن اونها رو ندیده بودم.
    به نظرم مهم ترین اصلی که هرکس رو میتونه توی مسیر خودش موفق بکنه اول اینکه به تصویری که توی ذهنش از آینده اش ساخته باور و ایمان داشته باشه و دوم اینکه به حرف کسانی که موفق شدند تو این بازار خوب گوش بده و به سمت حاشیه اصلا حرکت نکنه چون هر حرکت اضافه ای زمانی مضاعف رو برای اصلاحش هم از بین میبره. حتما و حتما هم هرکس که میخاد تو فارکس سود کنه باید یک افق بلند مدت رو برای خودش ترسیم کنه.
    و در نهایت ممنونم اول از استاد امینوی بزرگ که دید من به زندگی رو خیلی تغییر داد با کتابهایی که معرفی کرد با نگاهی که به زندگی داشت و با صحبتهای فوق العاده اش طی دوره.
    و در مرحله دوم هم از همه دوستانی که کمکم کردند و با آغوش باز سوالاتم رو جواب دادند ازشون مشتکر و ممنونم.

و من با سودهایی که توی این مدت برداشت زدم برای خودم یک کفش خریدم و بلیط سفر به مشهد رو گرفتم و در روز زن هم برای همسرم یک ادکلن خریدم.

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از amirhoseinsh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ادامه داستان :
    شروع کردم به ایجاد تغییراتی در نحوه ترید و جفت ارز و حجم و کارهام و ......
    دیگه راهی نمونده بود و نه چیزی برای از دست دادن
    از یورو دلار خارج شدم و خودم رو کشوندم رو جفت ارز طلا
    حجمم رو شناور کردم و بر اساس موقعیت حجم بالا و پایین زدم
    از روز یک ترید خارج شدم و هرچی تحلیلم میگفت میزدم
    مدیریت استاپ کردم و ریسک فری
    به سودهام اجازه رشد دادم تا ریسک به ریواردهارو جبران کنم
    شروع کردم به جملات تاکیدی
    دوره جهش کوانتومی رو شروع کردم
    آهنگهای سابلیمینال رو دوباره استارت زدم
    شروع کردم به ضبط کردن فیلم از تریدهام تا خودم رو مجاب به اصولی ترید زدن کنم
    ترس شدت گرفت و فشار تریدهای باز زیادتر شد جوری که دچار سردردم میکرد و پوزیشن رو میزدم و از جلو سیستم میرفتم کنر و تا تیپی زده نشه بر نمیگشت پای سیتم
    دیدم کم کم تعداد تیپی ها بیشتر شد و آروم آروم در پوزیشنهای بعدی مدیریت سرمایه شناور و ..... پیاده کردم
    چندین بار هم نزدیک بود اکانت رو از دست بدم اما نفس عمیق کشیدم و دباره تحلیل کردم و دوباره وارد شدم به پوزیشن و اکانت رو رشد دادم
    خدارو شکر کم کم شروع شد
    باورم نمیشد اکانت 70 رو رد کرد
    80 رو رد کرد
    90 رو رد کرد
    کم کم استرس و فشار داشت بیشتر میشد و 100 که شد اولین برداشت رو زدم
    یا خدا من تونستم
    گریه ها کردم که بالاخره بعد از گذشت 1 سال درجا زدن و له شدن زیر فشار بازار و زندگی تونستم اکانت رو بیارم بالا
    از فرداش کم کم استرس و ترس کم شد و خدارو شکر ادامه دادم و هر روز 20 تا 30 دلار افزایش دادم و روزانه برداشت کردم که در زیر عکسش رو میگذارم براتون
    هنوز هم عاتهایی دارم که بعضی وقتها بر میگردن و مخربن اما ادامه میدم تا اونها هم رفع بشن
    من تونستم
    من بعد از 3 سال تونستم در عرض 2 هفته از یک اکانت 70 دلاری 150 دلار برداشت بزنم یعنی 200٪ افزایش بالانس

من موفق شدم و به جایی که میخواستم و هدف اولم بود یعنی تامین مخارج زندیگی رسیدم
    بعضی از کارها جملات و حرفهای استاد رو تازه درک کردم :

• حجم بالا زدن خوبه اما نه در ابتدای کار
    • با حجم 0.01 رو یورو دلار نگهداشتن تا رفع ایراد بشه و اکانت از دست نره
    • در نهایت شما همتون به سیستم شخصیتون میرسید و عین اثر انگشتتون نحوه تریدتون فرق میکنه
    • تریدر باید گام به گام با بالانسش رشد کنه
    • ذهنتون باید قبول کنه والا تکنیکالش چیز خاصی نیست
    • مسیر سخته بمونید دووم بیارید موفق میشید واللا آسیب میبینید
    • چیزی رو که بهتون میگم انجام بدید من این مسیر رو رفتم پاتون رو بگذارید جا پای من
    • اگر میخواین زندگیتون عوض بشه زندگیتون رو عوض کنید

استاد از شما نهایت قدردانی رو دارم و نمیتونم در قالب جملات و کلمات ازتون تشکر کنم و دستتون رو میبوسم و از خدا میخوام فقط یک لحظه دیدار شما رو نصیبم بکنه

من بارها برا دوستان گفتم :
    من اومدم مارکت رو بشناسم خودم و خدارو شناختم و بعد خواستم از مارکت پول در بیارم تا زندگیم عوض شه بدون پول دنیام عوض شد

من همه چیز مدیون مردی به اسم امینو هستم و این اسم تا لحظه مرگ ورد زبونم هست

در زندگیم و خودم و اطرافیانم و هرچیزی به نظرتون برسه عوض شده و جور دیگه ای شدم ولی خیلی دلنشینه حداقل برا خودم و خانوادم
    از تمام دوستان گل آکادمی هم نهایت قدردانی و تشکر رو دارم که در این مسیر با راهنماییهاشون کمکم کردن
    قطعا در ادامه مسیر سختیها و مشکلات جدید هست و من وارد فاز بعدی رشد در بخش تریدری میشم و از شما استاد عزیز و دوستان گلم درخواستی که دارم اینه که کنارم باشین تا مرحله های بعدی رو هم رد کنم و برسم به نوک قله موفقیت
    از تمام دوستانی که این داستان من رو میخونند هم عاجزانه خواهش میکنم که اصولی کار کنید و دووم بیارید تهش موفقیته

این بود داستان زندگی من به سبک امینو از سال 07/1399 تا 11/1402

و این داستان ادامه دارد ...... @amino

خدایا شکرت
    بهترینهارو میخوام برا هممون در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)