صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35

موضوع: لذت تلاش فراکتالی

2,131 بار در 80 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عزیزان
    از ابتدای سال 97 که با تحلیل تکنیکال و بازارهای سرمایه آشنا شدم وشروع به یادگیری در قالب کلاس های آموزشی ، سایت ها و ویدئو های آموزشی کردم ،نکته ای توجه ام رو جلب کرد و این سوال برام پیش اومد که چرا اکثر مدرسین به مطالبی که ارائه میدن ایمان و اطمینان ندارند و دائما از شایدها و احتمالات صحبت میکنند.(کم کم داشت باورم میشد که این بازار همین مدلیه و نمیشه کاریش کرد.)
    مدتی رو با همین دیدگاه جلو رفتم و هرروز سردرگم تر از روز قبل میگذشت.تا اینکه یه شب به یه دورهمی دعوت شدم که در اونجا جواب سوالم رو گرفتم. به توصیه یکی از دوستان ویدئوهای ده گام استاد امینو و افزایش صد در صدی بالانس رو دیدم.خیلی جذاب بود که استاد امینو با تکرار مداوم کلمات قطعا و صد در صد این ترید ها رو میزدند. باورم نمیشد... بالاخره هدایت شده بودم به مسیری که در اون یک نفر با آرامش واطمینانی که در صحبت هاش بود، پنجره جدیدی رو از روش و دیدگاه تحلیل و ترید نسبت به مارکت داشت ارایه میداد.خداروشکر در اولین فرصت دوره فراکتالی آکادمی رو تهیه کردم واز اون روز به بعد مسیرم عوض شد... .مطالب صحیح به همراه نظم و انظباط در ارایه ، آموزش به کار بردن مطالب دوره در تریدهای لایو ، ارائه نکات روانشناسی ناب و درجه یک ، فوق العاده به پیشرفتم کمک کرد و هر روز با رضایت بیشتری مسیر رو ادامه میدهم. خداوندا سپاسگزارم...
    حقیقتا اولش نمیخواستم استیتمنت قبل از ورود به آکادمی رو بذارم ،ولی دیدن نتایج واقعی بهتراز جملات و کلمات، گویای همه چیز هست...

استیتمنت قبل از ورود به آکادمی(کال شدن حساب پانصد دلاری به دلیل عدم آشنایی با مسیر، مسایل روانشناسی و...)
    DetailedStatement 01.htm

استیتمنت بعد از ورود به آکادمی(افزایش 1000 درصدی بالانس، با دراودان صفر)
    DetailedStatement 02.htm

2. 288 کاربر برای این پست سودمند از honour عزیز تشکر کرده اند:

Ali-airman آواتار ها
    1,092 بار در 42 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ، عليرضا هستم و داستان موفقيت شمارو خوندم تبريك ميگم بابت اين همه انرژي به ديگران و ترقي بزرگ شما، من خارج از كشور زندگي ميكنم و چند ماه هست كه با بازار بورس آشنا شدم و در زمينه ارزهاي ديجيتال آموزش ديدم و تريد كردم ولي كاملا متوجه هستم كه مطالبي كه ياد گرفتم كه از طريق يك تريدر كه وييدئوهاي آفلاين و با پرداخت و ثبت نام ، جلسات را ميديدم ولي بعد از اتمام جلسات به هيچ عنوان احساس اطمينان و كسب سود از بازار را ندارم ميخواستم راجع به تجربه شما از حضور در كلاس هاي آقاي امينو بپرسم و با اينكه مسلما هزينه هاي آموزشي ايشان بالاست ، آيا اين آموزش ها واقعا نتايجي در خور توجه با توجه به هزينه آن دارد؟ و آيا من كه در خارج كشور هستم تنها با حضور آنلاين در كلاس درصد موفقيت بالا دارم ؟ خيلي ممنون بابت توجهي كه به سؤالات من ميكنيد

4. 154 کاربر برای این پست سودمند از Ali-airman عزیز تشکر کرده اند:

alexx آواتار ها
    4,686 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با سلام

حدود 1.5 سال از زمان حضورم در این جمع می گذره و هر روزش با تجربه جدیدی برام همراه بوده . قبل دوره تقریبا به تمامی مطالب موجود در زمینه قیمت آگاهی و تسلط داشتم اما بسیار تحلیلی و شلخته و با عدم رعایت مدیریت سرمایه ترید میکردم که نتیجه بسیار بد بود و زحمات چند ماهه در یک روز از بین میرفت . این دوره برام یک یادآوری از اصل هرچه ساده تر بهتر بود و سبک تحلیلمو سبک کرد . گرچه بعد چند سال تفکر تحلیلی تریدر شکل گرفته و تغییرش سخته اما نمیتونم از نقش این دوره در ساده تر دیدنم به مارکت در بحث تحلیلی و شکستن سود های بزرگ به کوچک بگذرم . البته من چون سبک وابزار ترید خودم رو دارم میتونم بگم دید فراکتالی در من و سیستمم تقویت شد که خب خودش بسیار اهمیت داره . برای دوستانی که در این دوره هستن ضمن آرزوی موفقیت روزافزون توصیه ای دارم و اون تمرین زیاد و مستمر و رعایت سفت وسخت مدیریت سرمایه هست . استیمنت 10 روزه ذیل گواه این هست . حساب دمو هست و تست سیستم شخصیم بوده با 2% ریسک در هر ترید فقط روی طلا .324 ترید 80.5% موفق. یا حق .

DO THE IMPOSSIBLE
    SEE THE INVISIBLE
    RAW! RAW!
    FIGHT THE POWER!

TOUCH THE UNTOUCHABLE
    BREAK THE UNBREAKABLE
    RAW! RAW!
    FIGHT THE POWER!

6. 236 کاربر برای این پست سودمند از alexx عزیز تشکر کرده اند:

Amir.AZ آواتار ها
    9,932 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

کم کم داشت باورم می شد یکی از اهالی قوم مصرع دوم شعر بسطامی شده ام ...
    سه سال بود که در دنیای جذاب و وسوسه انگیز فارکس پی مقصد می دویدم. زحمت می کشیدم. در این مدت راه های زیادی را طی کردم. به همان اندازه بن بست های فراوان را تجربه نمودم. از روز اول آشنایی، شغل و درآمدی را رها کردم که خیلی از جوان های ایرانی آرزوی آنرا دارند. رهایش کردم تا در دنیای پر راز و رمز معامله گری به اهداف جاه طلبانه بزرگتری برسم! مصمم بودم و پیگیر. تلاشگر بودم و خستگی ناپذیر. اما در این حرفه خام بودم و بی تجربه، بی هیچ مشاور و راهنمایی، تنهای تنها! با گذر ماه ها و سال های بی فرجام، کم کم داشت کشتی امید و انگیزه ام سوراخ می شد. اندک اندک داشت پاهایم سست می شد و ادامه مسیر برایم دشوار ...
    آنهمه شور و شوق و امید اولیه با ظهور ضررهای پیاپی ای که نتیجه ای جز آب شدن سرمایه برایم در پی نداشت رفته رفته تبدیل به یاس می شد. مشکلات مالی ناشی از ترک شغل و نبود درآمد گریبانم را گرفته بود و شرایط را برایم غیر قابل تحمل کرده بود. جالب بود کم کم داشتم به اصل ماجرا هم شک می کردم! سوال مهمی ذهنم را آشفته می کرد " آیا ورود به این مسیر آنهم به این شکل، از اول اشتباه بود؟؟؟ " اگر جواب آری می دادم بهای سنگینی ازعمر و شغل و سرمایه ام را بخاطرش پرداخت کرده بودم. سرخوردگی و حس شکست سرتاسر وجودم را در می نوردید اما جا نزدم و به جواب این سوال "نه" گفتم و به امید پیدا کردن مسیر درست ادامه دادم ...
    در پیچ و تاب وبگردی هایم به طور اتفاقی به ویدیویی رسیدم که با شنیدن کلمات انتهایی آن " امین دهقان"، ذهنم درگیر نامی شد که ماه ها و سال ها بود امیدی به پیدا کردن نام و نشانی از آن نداشتم. معجزه اتفاق افتاده بود که توانسته بودم در مدت کوتاهی بعد از آن روز خاطرانگیز و برای اولین بار صدای او را بشنوم. باورش برایم سخت بود. انگار دریچه ای از امید به روی من باز شد و مرا که سراسر دلهره و تشویش بودم در آغوش کشید. در واپسین ساعت های پایان سال میلادی و آغاز ژانویه امسال بود که استاد امینو مرا به جمع خانواده بزرگ خود (آکادمی ویو) دعوت کردند که این اتفاق شیرین همیشه در ذهنم به عنوان ارزشمندترین هدیه نقش بسته و در خاطرم خواهد ماند.
    مسیر و هدفی درست با امیدی وصف ناپذیر در حال شکل گرفتن بود. دوره شامل دروس طبقه بندی شده و مفصلی بود. شروع کردم... "دیدن، یادداشت برداشتن، روی چارت تمرین کردن". این پروسه ای بود که برای هر جلسه چندین و چند بار انجام دادم. از همان جلسات اول متوجه شده بودم که استاد امینو با همه فرق دارد. لحن صحبتش فرق دارد. نوع نگاهش به بازار فرق دارد. تعاملش با ما دانشجوها فرق دارد و اینها به تقویت ایمان و باور من نسبت به درست بودن مسیر خیلی کمک می کرد. روزها داشت می گذشت و در کنار اعضای صمیمی و جمع دوستان در انجمن و زیرنظر استاد تلاش می کردم و در عین حال پیشرفت! تغییر دیدگاه و باور را به وضوح در خود می دیدم. باور کردنی نبود بعد از مدتها داشتم معامله می کردم. باور نکردنی تر این که داشتم سود می کردم! طبق تاکید استاد گام های سه درصد روزانه می گرفتم. هر اشکالی در اثنای راه بود در انجمن مطرح می کردم و دوستان با تجربه تر و استاد عزیز بی منت و با حوصله تمام پاسخ می گفتند و رفع اشکال می کردند. اکنون ورق برگشته بود و روحیه رفته ام به طور معجزه آسایی بازگشته بود. انجمن برای من فقط یک ابزار موفقیت نبود بلکه یک مسیر زیبا و بهشت گون بود با کلی لذت و خاطره خوب!
    داشتم از طی مسیر لذت می بردم و به هدف معامله گری خود نزدیک و نزدیک تر می شدم. بحث های روانشناسی که از استاد امینو دیدم درهیچ جایی ندیده و نخوانده بودم. فهمیدم که برای رسیدن به موفقیت در معامله گری باید از نظر روانی هم آماده باشم. استاد مباحث تخصصی روانشناسی را به زیبایی مطرح و از این نظر هم ما را آماده ورود به بازار می کردند.
    در ماههای ابتدایی حضورم در دوره بود که با برنامه ای مشخص و مدون و طرح ریزی شده در "تاپیک ترید"، رشد 100 درصدی حساب در یک ماه را تجربه کردم و با این موفقیت به همراه سایر دوستان خوبم توسط استاد وارد مرحله منتورینگ شدم. استوار و مصمم داشتم پیشرفت می کردم. در این مرحله با راهنماییهای تاثیرگذار ایشان خصوصا در بحث مدیریت سرمایه، باور و دیدگاهم نسبت به سودگیری از بازار ساده تر شد و با مدتها تمرین و تمرین و تمرینی که با چارت خالی و آموزشهای منحصر بفرد استاد در دوره پرایس اکشن داشتم بالاخره توانستم حساب 1000 دلاری را در مدت زمانی کوتاه تبدیل به 11000 دلار کنم و به عنوان چالشی بزرگ و مهم رشد حساب 1000 درصدی را هم تجربه کنم که برایم همیشه تجربه ای بسیار ارزشمند و شیرین خواهد بود.
    شاید تا سال قبل برایم این اتفاق باور نکردنی بود ولی اکنون این توانایی را در دسترس و شدنی می دانم.

خدا را هزاران بار شکر می گویم که استاد امینو را در مسیر زندگی ام قرار داد تا درس زندگی و موفقیت از ایشان فرا بگیرم. او به ما درس باور و امید داد، درس تواضع و از خودگذشتگی داد، درس تلاش هدفمند داد، درس اصلاح مسیر داد، درس صبوری و جا نزدن داد ... به واقع او برای رسیدن به موفقیت به ما همه چیز داد!
    از صمیم قلب از استاد امین دهقان عزیز تشکر میکنم که دانش ارزشمند و نتیجه زحمات و تجارب چندین ساله شان را در اختیار ما قرار دادند. حضور در آکادمی ویو و دوره ارزشمند فراکتالی سرآغاز موفقیتهایی بزرگ برایمان خواهد بود.
    در پایان از شاعر گرامی فروغی بسطامی عذر می خواهم چرا که اکنون از قوم شکست خورده شعر ایشان خارج شدم و می توانم با فریاد بگویم "رسیدم به مقصد"! (صد البته که مسیر طولانی همچنان در پیش است و منظور مقصد اول است.)

استیتمنت حسابم که طی 5 روز کاری و 11 گام (15 ترید) بدست آمده را از طریق لینک زیر میتوانید مشاهده کنید.

DetailedStatement.htm

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای دوستان عزیزم و استاد امینو گرامی.
    ارادتمند، امیر - تریدر دوره فراکتالی امینو

8. 233 کاربر برای این پست سودمند از Amir.AZ عزیز تشکر کرده اند:

hamoon آواتار ها
    52,828 بار در 1,830 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 560 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    مسیر موفقیت من
    درود،
    من هامون هستم.
    از سال 92 توسط یکی از همکارانم با بورس ایران آشنا شدم و شروع فعالیتم در بورس همراه شد با ریزش شدید سال 92 !
    نبود آموزش درست و اصولی در حوزه های تکنیکال، بنیادی و روانشناسی باعث شد در شروع آشنایی با بورس متحمل ضرر جدی بشم. بعد از مدتی کوتاه تصمیم گرفتم برای آموزش وقت، انرژی و پول بیشتری صرف کنم. بنابراین شروع کردم به جستجو در مورد منابع آموزشی در اینترنت.
    همزمان آشنایی با مفهوم فارکس و بازارهای جهانی و این قابلیت که میتونیم هر کجای دنیا حضور داشته باشیم و درآمد داشته باشیم جذابیت ماجرا رو برام دوچندان کرد.
    از اونجایی که در حیطه کاری تخصصی خودم سر و کارم با چارت و نمودار و تجزیه و تحلیل اونها بود، طبیعتاً بیشترین علاقه و کششم به سمت آموزشهای تکنیکال بود.
    مثل اکثر هم دوره ای ها آموزشهای اساتیدی که در این حوزه فعال بودن رو دیدم ، بعد از مدتی هم با ایچیموکو و کریس آشنا شدم و مثل اغلب فعالین این بازار در هجوم اطلاعات و داده های پراکنده در فضای مجازی، اینترنت و همینطور انواع و اقسام کانال ها و گروه های تلگرامیِ غرق بودم.
    خیلی هم خوشحال بودم از اینکه اطلاعات ارزشمند بسیار زیادی جمع آوری کردم و فکر می کردم به پشتیبانی این اطلاعات در مسیر موفقیت قرار خواهم گرفت. غافل از اینکه صِرف داشتن "داده" و " اطلاعات" نه تنها بودن در مسیر درست رو تضمین نمیکنه؛ بلکه به راحتی میتونه باعث بشه انرژی فوق العاده ای که برای طی مسیر داریم مستهلک بشه.
    تو این مسیر متاسفانه مثل توپ بیسبال دائما در حال پرتاب به این طرف و اون طرف، این کانال و اون کانال بودم تا اینکه اتفاقِ بزرگِ زندگی ام افتاد!

بهار سال گذشته بود ( 98 ) که بصورت اتفاقی تو یک گروه تلگرامی شنیدم که یک تریدر خبره ایرانی سایتی آموزشی به نام " آکادمی ویو" تاسیس کرده و دوره آموزشی رو شروع کرده، اون تریدر اسم جالبی هم داشت، اسمش " امینو" بود.
    سری به سایتش زدم و از اونجایی که سالها قبل تجربه مثبت استفاده از انجمن های اینترنتی ( فروم ) رو داشتم؛ وقتی دیدم آموزش دوره تو بستر فروم انجام میشه بیشتر ترغیب شدم چون میدونستم انجمن ها پتانسیل خلق نیروی جمعی خوبی دارن.
    انرژی عجیبی من رو به سمت شرکت در دوره می کشید! نمیدونستم دلیلش چیه ولی از اصالت این انرژی اطمینان داشتم! بنابراین بعد از مشورتی کوتاه با " امینو" تو دوره ثبت نام کردم و تازه فهمیدم که ماجرا از چه قراره ...
    تازه فهمیدم از پرایس اکشن چیز زیادی نمیدونم! اندیکاتورها رو به خوبی نمیشناسم! از ساختار بازار چیز زیادی سر در نمیارم! از روانشناسی بازار چیز خاصی نمیدونم!
    برام عجیب بود، استادی که ازش صرفاً انتظار ارائه سیستم معاملاتی و به قولی ارائه یک پکیج معاملاتی داشتم، برامون از تاثیر تغییر عادات در مسیر موفقیت صحبت کنه! درواقع تازه فهمیدم موفقیت در ترید چه ارتباط تنگاتنگی با شناخت صحیح آدم از خودش داره!
    از همون ابتدای دوره متوجه اختلاف فاحش حجم و کیفیتِ اطلاعات ارائه شده و نحوه آموزش در این دوره با دوره های دیگه شده بودم، و این واقعا من رو هیجان زده می کرد.
    حجم اطلاعات دوره بسیار بسیار زیاد بود. به طوری که من اسم اون رو " بمباران اطلاعاتی " گذاشتم.
    تنها راه سالم در رفتن از این بمباران اطلاعاتی رو تمرین و فعالیت هدفمند در نهایتِ توان دیدم، درنتیجه روزانه بیش از 15 ساعت تمرین و مطالب رو دوره می کردم.
    بعد از حدود 4 ماه احساس کردم روی آموزش ها به تسلط لازم رسیدم! بنابراین تصمیم گرفتم حسابی ریل ایجاد کنم و شروع کنم به ترید واقعی.

" که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها "

کج دار و مریز جلو رفتم اوایل تریدها خوب بود ولی کم کم مشکلات شروع شد ...
    خوشبختانه در زمان مناسبی با خودم روراست شدم که هنوز به تسلط لازم روی مباحث آموزشی نرسیدم ( هرچند هرگز آموزش و دیدن ویدیوها و تمرین روزانه رو متوقف نکردم. )
    ترید واقعی رو متوقف کردم از همه کانال ها و گروه های تلگرامی خارج شدم و مثل روزهای اول دوره، تمامِ روز رو به تمرین و بازدید ویدیو ها اختصاص دادم. ولی این بار با خالی کردن ذهن، دور ریختن تمام اطلاعات ناقص گذشته، تمرکزی متفاوت و دیدی وسیع تر.
    تازه متوجه شده بودم منظور استاد دهقان از اینکه باید فایل ها رو 40 بار ببینید چی بود! امروز می تونم به جرات بگم همه فایل ها رو بالای 40 بار و بخشهایی از فایل ها رو بالای 200 بار دیدم!
    متوجه شدم چرا انقدر استاد تاکید می کردن باید ظرف ذهنی مون رو خالی کنیم تا مطالب برامون جا بیفته.
    متوجه شدم چرا انقدر استاد امینو روی خودشناسی، تغییر عادات و شناختِ شخصیت تاکید می کردن.
    از همه تجربیات گذشته دوران کاری ام برای طبقه بندی و دسته بندی اطلاعات استفاده کردم. بیش از 200 صفحه جزوه دست نویس از مطالب آموزشی، فایل های تمرینی بسیار زیاد ( Word, Excel, Video )، تولید ژورنال معاملاتی، انجام دقیق دستورات آموزشی استاد امینو ( آموزشهای تکنیکال، روانشناسی و خودشناسی! ) و بک تست های زیاد و از همه مهمتر مشارکت جدی در انجمن و استفاده از نظرات و تجربیات ارزشمند دوستان در خانواده آکادمی ویو و ارتباط موثر با دوستانِ موفق، در نهایت منجر به رسیدن به مرحله ای شده که نتیجه اون رو در این پست می بینید.

اشتباه نکنید! من بارها و بارها تو این مسیر خسته شدم، شکست خوردم و بارها تا مرز رها کردن همه چیز رفتم! اما ایمان به استاد دهقان و مسیری که پیش پای ما گذاشته بود انگیزه و انرژی ای بود برای رسیدن به این مرحله.
    مرحله ای که میدونم تازه شروع راه است، شروع گام برداشتن در مسیر طولانی و لذت بخش موفقیت.
    استیتمنت زیر، حاصل ترید در یک ماه تقویمی ( از 2020.10.21 تا 2020.11.20 ) برابر با 22 روز کاری ( روزهای ترید زده شده ) است.
    تا امروز این اکانت از 1000 دلار به بیش از 50,000 دلار رسیده است، یعنی 50 برابر افزایش بالانس در مدت یک ماه!
    5000 درصد رشد اکانت فقط در یک ماه!

2020.11.20.htm

توضیح: این نوع ترید، اصلا با برنامه هدف آموزش داده شده در دوره تطابق نداره. ولی هدفم از این نوع ترید این بود که اول به خودم ثابت کنم که همه چیز شدنی است و دوم به همه کسانی که در حال خوندن این متن هستند، ( چه در دوره های آموزشی شرکت کرده اند و چه هنوز برای ثبت نام تصمیمی نگرفته اند ) بگم که دوستان عزیزم، همه ما میتونیم با هم موفق بشیم فقط اگر بخواهیم و عمل کنیم.
    اکانت دیگری هم دارم که دقیقا طبق برنامه هدف ( روزی 3 درصد ) در حال رشد است و به امیدخدا نتیجه اون اکانت رو هم چند ماه دیگه ارائه خواهم داد.
    ویرایش توسط hamoon : 11-27-2020 در ساعت 04:48
    این جهان کوه است و فعلِ ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

10. 359 کاربر برای این پست سودمند از hamoon عزیز تشکر کرده اند:

1,046 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بعد از سه سال کلنجار رفتن با بازار ها مالی... یه چیز را بهش رسیده بودم...( این خیلی غیر منطقی هست که کسی با همین اطلاعات دم دستی داخل فضای مجازی، بدون صرف وقت و انرژی داخل این بازار به سود برسه)
    مطمن بودم این بازار راهی برای کسب سود است ولی راهش این نیست که ما میرویم... نتایج بچه ها خیلی واضح بود... شاید برای همین بود که هیچ وقت حساب سنگین داخل فارکس باز نمیکردم... چون مطمن نبودم...
    حتی دوره های موج شماری الیوت و neo را پیش اساتید به نام ایران شروع کردم... بعد از یکسال با چشم خودم میدیدم که شخصی که خودشو مدرس و استاد معرفی کرده بود داخل فارکس متحمل ضررهای بزرگ میشد...
    باز هم منفی خوردم... چرا هیچکس سود مستمر ازین بازار نمیگیره...
    یه جمله از یک شخصی تو ذهنم نقش بسته بود و همین باعث میشد به راهم ادامه بدم:
    فارکس شغلی برای کسب درآمد نیست... فارکس شغلی برای کسب ثروت است

امینو بهترین شانس کاری من بود... ممنونم از امینو... ممنونم از دوستی که امینو را به من معرفی کرد.
    بیان و انرژی، نقشه راه واضح ، مهارت در ترید و اعتماد به نفس بالا امینو ... من دیگه چی میخواستم از یک استاد و الگو در کارم... سریعا شروع کردم...
    شروع دوره: اردیبهشت 99
    آذر 99 : دوره آموزشی را تمام کردم... البته تمرین و تکرار هنوز برنامه اصلی من هست و به قول امینو کلید موفقیت داخل این دوره تکرار ،تکرار، تکرار و تمرین، تمرین، تمرین هست...

حساب لایو با 150 درصد سود در مدت یک ماه- تمامی این ترید ها با مفاهیم تکنیکی و روانشناسی داخل دوره فراکتالی زده شده. آرزوی موفقیت برای تمام دوستان داخل انجمن...
    سپاس از امینو

12. 243 کاربر برای این پست سودمند از masoud69 عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,153 بار در 2,284 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 286 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

موفق شدن به دوبرابرکردن اکانت دمو

سلام
    بعد از دوسال تلاش روی بورس و ضرر در ریزش سال ۹۹ به دنبال راهکار بودم تا بتوانم ضررم را جبران کنم. از قبل دوستی داشتم که در زمینه فارکس فعال بود و معاملات خوبی میزد و مرا تشویق میکرد که وارد بشوم اما فقط روی دمو تمرین می کردم و نتایج دمو بسیار نوسانی بود. من هم مثل خیلی ها به دنبال رازهای ایچیموکو بودم و چندین اموزش را دیدم ولی باز نتیجه نمی گرفتم. در زمینه همین تحقیقات به تایپک ذات ایچیموکو رسیدم و از آنجا تصمیم گرفتم سری هم به سایت بزنم که ویدیوهای ده گام ترید را دیدم و بسیار وسوسه شدم. مرتب روزی چندبار تریدهای استاد را تماشا می کردم و فایلهای اشتیاق سوزان که قرار داده شد را هم در یوتیوب میدیدم و باز تریدهای لایو را میدیدم. نتیجه اینهمه تماشا کردن ثبت نام در دوره پرایس اکشن بود. از همان ابتدا سعی کردم تمرینات را کامل انجام بدهم حتی دیدن دوبار وبینار ابتدایی در ۷ روز متوالی. تمرینات پرایس را هرکدام یک هفته انجام میدادم تا اینکه وقفه ای نسبتا طولانی در آموزشها افتاد و من که نسبت به متد آموزشی مطمين شدم با دیدن تخفیف شب یلدا وارد دوره فراکتالی شدم. تا اینجا حدودا نصف ویدوها را دیده ام و مرتب تمرین کرده ام.
    تمرینات من به این صورت است:
    مهمترین تمرین من ایجاد عادات خوب در ۲۱ روزاست، بطوری که منی که به شدت به خواب علاقه دارم الان با اشتیاق صبح زود بیدار میشوم و شاید مهمترین نکته استاد در زندگی من همین یاد گرفتن مکانیسم عادتها باشد (فایل اخر بررسی مکدی ها). الان هم شروع به خواندن ۴۰ بار کتاب دعوت به تمرین ذن هستم، تا الان سه بار خوندم
    از روزی که خواستم تمرینات فراکتالی را شروع کنم یک دفتر تهیه کردم. درصدهای روزانه را نوشتم. موقع تمرین ترید یک دفتر دارم که توضیحات و علتهای تریدهایم را آنجا می نویسم و بعد با نتیجه آن روز در دفتر دیگر پاکنویس می کنم. در دفتر اصلی بخش مهمی را به نکات مثبت و منفی معاملات همان روز چه از نظر تکنیکال و چه از نظر روانشناسی اختصاص داده ام. مشکلی که تکرار شود، راه حلهایش را می نویسم و در دفتر دیگر روزانه راه حلها را مینویسم(هرروز) تا در ذهن ناخودآگاه برود. مثلا اگر تریدی به علت توجه نکردن به تایم بالا باشد راهکارش این هست که بعد از پیدا کردن منطقه مناسب ورود در تایم بالا به تایم پایین بیایم نه اینکه فقط از روی تایم پایین معامله کنم.
    نکته: من فول تایم تریدر نیستم و گاهی اوقات از شش صبح تا شش شب سر کارم و گاها در ساعات رنج آخر شب هم برای گرفتن سه درصد تلاش کرده ام. تصمیم داشتم با دوبرابرکردن اکانت دمو وارد حساب واقعی بشوم که در وبینار آخر استاد فرمودند اول حداقل سه ماه ترید بزنید بعد در خصوصی اعلام کنید اگر اوکی بود، وارد بشوید. با اینکه به پول، خیلی نیاز دارم اما تصمیم گرفتم که باز هم دمو بزنم و برای اولین بار در زندگیم لااقل سعی کنم به حرف یک نفر به طور کامل گوش بدهم.
    با اینکه میدونم آنچنان موفقیت عمده ای نیست ولی برای من که تازه شروع به ترید اصولی کردم و توانستم یک اکانت را به طور مناسب در ۲۹ گام با چیزی که یاد گرفته ام رشد بدهم بسیار موفقیت خوبی است( البته از نگاه خودم).
    امیدوارم اواخر سال بعد بتوانم این پست را برای اکانت واقعی بزنم.
    تمریناتی که هنوز انجام ندادم و باید انجام بدهم: استفاده از چک لیست به صورت نوشتی است(الان ذهنی است). انجام بازی فراوانی. بررسی و نوشتن علتهای پوزیشنهای اشتباه در یک دفتر جداگانه
    از استاد گرامی بابت تمام راهنماییهایشان سپاسگزارم. یادگرفتن ایجاد عادات ومخصوصا عادت نوشتن باعث شده زندگی من خیلی خیلی بهتر شود.

فایل تاریخچه معاملات: البته تریدهای اصولی از ۸۷ دلار شروع شد. این یک اکانت دمو بود که چند ترید برای تمرین پرایس اکشن در جفت ارزهای مختلف زده بودم و از ۱۰۰ دلار به ۸۷ دلار رسیده بود. بعد از دوره فراکتال تصمیم گرفتم که همان اکانت را رشد بدهم.

123.htm

14. 198 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

356 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه عزیزان
    من تازه 6 ماه هست وارد بازار فارکس شدم البته زمان دقیقش رو نمیدونم چون هرچقدر که گذشته برای من خیلی روزهای زیبایی بوده و بی نهایت احساس خوبی داشتم چون مسیر فارکس رو خدای درونم بهم گفت
    سالها بود که بورس ایران رو میشناختم و ترید میکردم و اوضاع خوب بود ولی هر زمان که میخواستم فارکس رو شروع کنم یه حس یا یه مهیب درونی میگفت فعلا دست نگهدار و باید مسائل دیگه زندگی ات رو اعم از کار کردن در درونت رو پیش ببری
    تا اینکه چند ماه پیش احساس درونی ام مبنی بر شروع فارکس بود
    البته الان متوجه میشم چرا اون خدای درونم میگفت دست نگهدار و فارکس رو شروع نکن چون فکر کنم اگر هم شروع میکردم حتی چند سال پیش به موفقیت نمیرسیدم چون خودم درون آرامی نداشتم و وقتی شروع کردم از بس راه رو خودش نشونم داره میده که جای نگرانی و ابهام برام نمیمونه
    من هنوز به موفقیت خاصی در فارکس نرسیدم ولی ماجرا اینجاست که دوره فراکتال رو تهیه کردم و 2الی 3 ویدیو رو که دیدم متوجه شدم بهتر می بود از دوره پرایس و اصول مقدماتی بازار شروع میکردم که چون در ایران پول خاصی نگه نمیدارم منتظر بر این بودم که پول از حساب فارکسم به حساب ایران ریخته بشه و چرخی زدم در انجمن و چنین تاپیکی رو دیدم و چون از بس خوشحالم گفتم منم بنویسم
    چند ماهی بود که واقعا زمان گذاشته بودم برای فارکس و از همون ابتدا هدف خودم بر این بود یه سیستم معاملاتی برای خودم بپینم که مختص روحیات خودم باشه و اون هدف قیمتی که مدنظرم هست رو بهم بده
    هر ماه و هر هفته دوره مختلف رو میدیدم و حسابی تمرین میکردم ولی اون پلن معاملاتی که من مدنظرم بود نبود و برای همین میرفتم سراغ آموزش بعدی و کسب تجربه بعدی
    هر قدمی که برداشتم نشد همیشه خداوند میگفت ببین رها جان قراره قدم بعدی خیلی بهتر باشه و نزدیک تر به اون چیزی هست که میخوای و برای همین ناامید نمیشدم و با اشتیاق بیشتر دوره آموزشی بعد رو میدیدم و کلی تمرین میکردم
    مدت زمانی رو به دیدن باکس قیمتی روزانه سر کردم و متوجه شدم از خلا بین فاکس ها به مانند خلاء فضا و زمان کیهان میشه استفاده کرد
    که نتیجه خوبی هم داشت ولی خوب اون پلن معاملاتی که من میخواستم نبود
    اصلا خاطرم نیست اسم استاد امینو رو از کجا شنیدم ولی خاطرم هست یه ویس ازایشون شنیدم برای اولین بار در خصوص رواشناسی فردی و طمع و...تن صدای بسیار آرامش بخش ایشون و موزیک بک گراند حس خوبی بهم داد و باعث شد وارد سایت آکادمی بشم
    و با دیدن چند ویدئو از ترید ایشون به خودم گفتم رها این همون راه ساده تری که به دنبالش بودی هست..توی مدتی که فارکس رو تمرین میکردم همیشه یه نکته رو مدنظرم قرار میدم که سیستم ترید باید ساده تر و قابل فهم تر و راحت تر بشه و وقتی چند ویدئو از تریدهای ایشون دیدم خیلی راغب شدم به خرید
    که خرید هم داستان زیبای خودش رو داره.چون پولی در ایران نداشتم باید از فارکس پول خارج میکردم و تاپ چینج هم موقع خروج پول بخاطر تعیلات عید نوروز واریز به حساب رو زده بود بعد تعطیلی ولی جالبی ماجرا این بود بسیار سریع ،سریع تر از هر زمان دیگه پول وارد حسابم شد و نهایت فکر کنم 10دقیقه زمان برد در صورتی که روزهای عادی دیگه همیشه 24الی 48 ساعت زمان میگرفت
    خداوند لحظه به لحظه همه چیز رو راحت تر کرد که بتونم هم با استاد امینو آشنا بشم و هم دوره فراکتال
    فعلا به موفقیت خاصی نرسیدم در فارکس ولی حتما حتما با گذروندن دوره و تمرین کردن بسیار آن و قطعا موفقیت های پیش روی خودم از زیبایی ها بیشتر مینویسم
    عید زیبای همگی مبارک و سال بی نهایت خوب و پر از رزق و روزی فراوان داشته باشید

16. 170 کاربر برای این پست سودمند از rah abbasi عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,742 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ای نام تو بهترین سرآغاز بی نام تو نامه کی کنم باز******************************** ای یاد تو مونس روانم جز نام تو نیست بر زبانم
    سلام دوستان
    محمد هستم 3 ساله که با مارکت آشنا شدم.ابتدا با باینری آپشن آشناشدم بعد متوجه شدم باینری آپشن جنبه قمار داره و دیگه کار نکردم تا اینکه متوجه شدم بازاری به نام فارکس هم وجود داره
    به دنبال آموزش و یادگیری فارکس بودم که با ایچیموکو و فایل های جناب کریس آشنا شدم.همه فایل های آموزشی دوره ایچیموکو ایشان را دانلود کردم و با عشق و علاقه شروع به یادگیری کردم.اما متاسفانه کسی نبود که بتونم رفع اشکال کنم و سوالات زیادی داشتم که بدون پاسخ مانده بود.در ادامه متوجه شدم استاد دیگری نیز در این زمینه فعالیت دارند به نام جناب آمینو اما متاسفانه هیچ نشانی از ایشان پیدا نکردم.در اینترنت و فضایی مجازی به دنبال نشانی از ایشان بودم که بالاخره توانستم ایشان را پیدا کنم و در خواست مشاوره دادم و فرمودند که دوره فراکتالی شروع شده است و باید در دوره فراکتالی شرکت کنید. با شور و اشتیاق در دوره شرکت کردم و با خودم فکر میکردم بعد از 6 ماه تریدر می شوم در حالی که اشتباه می کردم
    فایل ها رو یکی بعد از دیگری نگاه می کردم تا رسیدم به فایل دایورجنس و هیدن دایورجنس درک ویادگیری دایورجنس و هیدن دایورجنس برام خیلی سخت بود و هر کاری می کردم نمی تونستم از یکدیگر تشخیص دهم. لذا شروع به نوشتن تک تک کلمات استاد در این فایل آموزشی کردم و وقتی که تمام فایل رو تبدیل به نوشتار کردم درک دایورجنس و هیدن دایورجنس برام بسیار ساده و راحت شد و به اهمیت نوشتن پی بردم. پس فایل ها رو از اول شروع به نوشتن و نکته برداری کردم تا رسیدم به فایل آخر. وقتی به فایل آخر رسیدم متاسفانه حسابهای معاملاتی ام هنوز یکی بعد از دیگری کال می شد.
    به اهمیت پرایس اکشن و اینکه من اصولا هیچ تسلطی روی پرایس و حتی اصول ابتدایی پرایس ندارم پی بردم.لذا در همان زمان بود که دوره پرایس اکشن جناب آمینو شروع شده بود و من هم شرکت کردم.فایل های فراکتالی رو دیگه نگاه نکردم وفقط در دوره پرایس اکشن تمرین می کردم.بعد از 6 ماه شروع کردم به دیدن دوباره فایل های فراکتالی و اقدام به ترید کردم باز هم حساب معاملاتی ام کال می شد. این موضوع برام بسیار سخت و رنج آور بود . نمی خواستم بگم من نمی تونم اما با خودم میگفتم<<خدایا کمکم کن خیلی سخته>>
    به مدت 2 هفته سیستم رو خاموش کردم و هیچ گونه تریدی و حتی فایل آموزشی نگاه نکردم و فقط سوالی که از خودم داشتم این بود که
    چرا با شکست مواجه میشوم و کجای کارم اشتباه بوده است .در ذهنم فایل های فراکتالی رو مرور می کردم و به دنبال عوامل شکست خودم بودم. یک جمله در ذهنم شکل گرفت<<از فایل اول تا فایل آخر کدام یک از توصیه ها وتمریناتی که استاد در فایل ها گفتند را رفتی و دقیق انجام دادی-جواب:تقریبا هیچکدام.بله انگار به جواب رسیده بودم.بله من با ذهنیتی که از قبل نسبت به مارکت داشتم به دنبال سیستمی بودم که به من بگویید اینجا بخر و اینجا بفروش و با این دید اقدام به نگاه کردن فایل های فراکتالی کردم
    عمل نکردن به توصیه ها و گفته های استاد باعث شکست و از دست دادن زمان من شد.پس ذهنیتم رو نسبت به مارکت تغییر دادم و فقط و فقط به آنچه که گفته می شد عمل می کردم . پس شروع کردم به نگاه کردن درباره فایل ها و نکته برداری و انجام تمرینات یکی بعد از دیگری. هر فایلی رو با این دید نگاه می کردم- که استاد داره چی می گه, دقیقا داره چی می گه-و من باید چکار کنم,دقیقا باید چکار کنم-و این فایل چه ارتباطی با فایل های دیگه داره. و میرفتم شروع به تمرین می کردم ابتدا گذشته و سپس در لایو مارکت
    و برداشت های خودم رو می نوشتم و این روند 27 بار ادامه داشت
    بعد از 27 بار نگاه کردن و تمرین دید خاصی نسبت به مارکت پیدا کردم.و متوجه شدم تک تک سیستم های ارایه شده بسیار سودمند می باشند . اما تمام این سیستم ها تبدیل به یک سیستم بسیار قدرتمند می شود.همچنین مارکت واقعی مووینگ ها(پرایس اکشن و مووینگ ها) هستند.و شاید قدرت ایچیموکو هم به خاطر وجود مووینگ ها با دوره های مختلف باشد. ترید هایی که زدم بر اساس دید بلند مدت و براساس سیستم قدرتمند دوره فراکتالی می باشد
    دوستان در این مدت 25 ماهی که من در آکادمی ویو افتخار حضور در جمع شما رو دارم مهم ترین تجربه من این بود که باید از همان ابتدا ظرف ذهنی ام رو خالی می کردم و بعد هر آنچه که استاد گفتند رو دقیق انجام میدادم اگر به این روش عمل می کردم اینقدر اذیت نمی شدم . انچه که باعث شد خسته نشم و به دنبال اصلاح مسیرم باشم, 1-ایمان به خدایی بود که مطمئن بودم منو کمک خواهد کرد.2- اشتیاق فراوان برای رسیدن به موفقیت و عدم تسلیم شدن بود
    من حتی موقع خواب هم به فایل ها ی آموزشی و بخصوص فایل ها و مطالب راوانشناسی که در فایل ها و یا وبینار ها استاد ارایه می کردند فکر می کردم (فایل وبینار مشترک دوره پرایس اکشن و دوره فراکتال رو من بالای 40 بار نگاه کردم و گوش دادم)
    به یک نتیجه بسیار جالبی رسیدم. و اون هم اینه که استاد مهربان ودلسوزی که همه یا بیشتر وقت خودشون رو صرف یادگیری و بالا بردن دانش تریدری ما می کند, از ارایه فایل های آموزشی گرفته تا ارایه مقالات و فایل های یوتیوب و همچنین بررسی پست های دانشجویان -چرا من تلاش و کوشش خودم رو بیشتر نکنم و از این محبت و نعمت جاری که خداوند در اختیارم قرار داده بیشترین استفاده رو نبرم.
    در پایان حمد وسپاس از خداوندی که مرا هدایت فرمود و بهترین ها رو در مسیر زندگی ام قرار داد
    تشکر و سپاس از حضرت عشق مهدی(عج)صاحب الزمان که همیشه محبتش در زندگی ام جاریست
    تشکر و سپاس از استادی که عاشقانه و همچون پدری دلسوز محیط و دانشگاهی رو بنا کردند برای بالا بردن و یادگیری اصولی مارکت برای ما
    من موفقیتم وپیشرفتم رو مدیون ایشان می دانم

با ارزوی موفقیت روز افزون شما
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط mohamad5 : 08-05-2021 در ساعت 07:02

18. 227 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

honarmand آواتار ها
    12,813 بار در 674 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 153 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
    محسن هستم و از نوروز ۱۴۰۰ افتخار شاگردی در آکادمی ویو رو داشتم.از طریق تریدهای استاد در یوتیوب با فضای آکادمی آشنا شدم و در دوره فراکتالی ثبت نام کردم.قبلا چند دوره پرایس اکشن رو دیده بودم ولی دوره فراکتال استاد چون تلفیق پرایس اکشن و فراکتال و روان شناسی بود برای من فوق العاده بود و تونستم خیلی خوب با دوره ارتباط برقرار کنم و حس رضایت از حضور در آکادمی داشتم و همین حس باعث انگیزه شدید من برای یادگیری مباحث شد.چند ماه اول سال رو از ۷ صبح تا ۷ شب در کتابخانه سپری شد و فیلم ها رو چندین و چند بار دیدم.همه رو دقیق یادداشت برداری میکردم و در گذشته و لایو بازار چک میکردم.مباحث روان شناسی اول فیلم های اموزشی ذهنیت من رو درباره زندگی،ترید کردن و ..تغییر داد و همین مساله باعث بیشتر شدن انگیزه من شد.همزمان رادیوتیوب های دوستان موفق آکادمی رو هر روز گوش میکردم و نکات مهم از روند ترید انها،برنامه های شخصی و راهکارهای استاد رو یادداشت میکردم و در مسیر یادگیری و ترید اجرا میکردم.در یکی از مصاحبه ها استاد گفتند پست های گذشته بچه های دوره فراکتالی رو حتما بخونید.من هم نزدیک به ۳ بار از اول تا آخرین تمرین رو خوندم و این مساله برای من فوق العاده بود.یکی از بهترین تجربیات مطالعه پست های گذشته انجمن برای من این بود که روند رشد دانشجویان برتر رو میدیدم و این خیلی خیلی زیبا بود.مشغول نوشتن و اجرای چک لیست شخصی خودم شدم که خدا رو شکر خیلی سریع چک لیستی مطابق با روحیات خودم پیدا کردم و چندین و چند بار با روش های مختلف ازش بک تست گرفتم و برام قابل اعتماد شد.استیتمنت اخرین حساب که با رشد 1000 درصدی روبرو شد رو تقدیم شما میکنم.از استاد عزیز و همه دوستانی که در اکادمی همراه من بودند و صادقانه کمک کردند تشکر میکنم.

ویرایش توسط honarmand : 10-09-2021 در ساعت 06:04

20. 360 کاربر برای این پست سودمند از honarmand عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)