صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: لذت تلاش فراکتالی

amino آواتار ها
    149,008 بار در 1,659 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5662 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک

Lightbulb لذت تلاش فراکتالی

سلام
    وقت بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    در این تاپیک کاربران ویژه دوره فراکتالی،میتونن داستان خودشون رو قرار بدن
    این داستانها بعدا با گرفتن مجوز بصورت یک کتاب چاپ خواهد شد.
    و در اختیار تمام افرادی که دنبال مسیر موفقیت در این بازار هستند قرار خواهد گرفت.
    با تشکر
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

2. 357 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

4,555 بار در 195 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    به نام خدا
    بازگشت آقای امینو
    سال 2016 بود. فيلمي از يک مبارز ديدم ،در اين فيلم او بدون حتي يک شکست قهرمان "اف ايکس ليگ" شده بود و بعد از آن هيچ کس او را نديده بود.
    بيش از دو سال ايشان را جستجو کرده بودم چنان مشتاق ايشان بودم که گويي روح من چندين درجه اعتلا يافته بود .
    بالاخره در اپريل 2019 ایشان را پیدا کردم ودر کلاس ايشان ثبت نام کردم ،از جزایر مختلفی در این دوره شرکت کرده بودند .شگفت انگيز بود در کلاسي بودم که هيچ قيمتي نمي شد روي آن گذاشت .
    با توجه به اينکه همه چيزم را از دست داده بودم شرکت در اين کلاس براي من معجزه بود.
    بدون ناحيه امن در آن کلاس حاضر شدم .
    جلسه اول کلاس راس ساعت 16.30 آغاز شد
    کلاس بسيار خاصي بود با آنکه همه در يک کلاس بوديم اما هيچ يک از ما ديگري را نمي ديد .
    هر يک از مبارزين که گويي هريک چند نفر بودند در مورد گذشته و مبارزات خود صحبت مي کردند
    اکثر مبارزان حرف هاي مشترکي زدند ،به نظر مي آمد از يک راز يا يک کليد طلايي صحبت مي کنند
    آقاي امینو يک اتاق تاريک داشت که درآن فيلي قرار داشت هر يک از مبارزين وارد اتاق مي شدند و نظر خود را در مورد فيل مي گفتند .
    مبارزان فکر مي کردند سيستم مبارزه آقاي امینو مهم است
    دائم سوال مي کردند ضربه پا بهتر است يا دست در کجا مبارزه کنيم چه ساعت هايي مبارزه کنيم و ...
    آن ها فقط نوک کوه يخ را مي ديدند .فقط موفقيت آقاي امینو را مي ديدند .
    همه با خودشان درباره او صحبت مي کردند
    آقاي امینو بعد از گوش دادن به حرف هاي مبارزان باصداي خاص و لحني آرام شروع به صحبت کرد:
    سيستم يک جزء از هنر مبارزه است و هر سيستمی که ياد بگيريم حتي اگر 100 درصد هم باشد بايد شخصي سازي شود به ما آموختند هيچ تک بعدي ای غير از خدا نداريم همه چيز در نهايت يک پازل است و سيستم هم يک جزء از پازل مبارزه
    افزودند در بررسي که روي 100 مبارز برتر صورت گرفته آشکار شده است 55 درصد روانشناسي 35 درصد مديريت سرمايه و انرژي و تنها 15 درصد مربوط به سيستم است .
    سوال ديگر بچه ها اين بود که مبارزه واقعي چه تفاوتي با مبارزه تمريني دارد پاسخ دادند هيچ تفاوتي ،تنها تفاوت در جنبه رواني قضيه است و من در تمريني اين را به شما خواهم آموخت
    آقاي امینو از ما پرسيدند اگر ماشين مايکل شوماخر را به شما بدهند (سيستم) و يک کتابچه کامل از اطلاعات با ذکر تمام جزئيات آيا شما مي توانيد مثل مايکل قهرمان مسابقات شويد
    جواب همه "خير" بود
    تاکيد کردند با داشتن يک سيستم 100 درصد و اطلاعات صحيح هم نمي توان از همان ابتدا موفق شد شما بايد علم و دانش و تجربه استفاده از آن ابزار را هم کسب کنيد

نهايتا با يک ديد شخصي و چيزي که شکل گرفته ايد وارد مبارزه مي شويد
    برخي از مبارزان فقط از ضربه پا استفاده مي کنند برخي ازدست بعضي فقط از راست حمله مي کنند بعضي از چپ در صورتی که مبارزه کلا دوطرفه است
    براي درک دوطرفه بودن بازار آقاي امینو تمريني بسيار عجيب داشت ما بايد روي دستان خود مي ايستاديم و تمرين مي کرديم !
    آقاي امینو توضيح دادند ضربه پا و دست تفاوتي ندارد در واقع مثل اين مي ماند که شما آب را در ظروف مختلف بريزيد در نهايت آب ،آب است .
    تاکيد آقاي امینو :داشتن هدف و مشخص بودن مسير .
    99درصد مبارزان اين را ندارند و نمي دانند از بازار چه مي خواهند
    آقاي امینو : صادقانه از خود بپرسيد از مبارزه خود چه مي خواهيد ،بعد خود ايشان پاسخ دادند در ابتدا هدف ايشان براي مبارزه پول بوده
    و توضيح دادند که پول بسيار مفيد و سازنده و مانند سلامتي از نعمت هاي بزرگ خداوند است
    بعد پرسيدند چه قدر مي خواهيد؟
    هيچ کس پاسخ واضح و قطعي نداشت.
    (چکی که جای مبلغ نوشته : هر چه بیشتر بهتر ،و جای تاریخ نوشته :هر چه زودتر بهتر ،هرگز پاس نمی شود وبه پول نقد تبدیل نمی شود)
    همه يک لحظه با خودشان تنها شدند و ديدند آري هدف اصلي پول است
    عده اي پيش خودشان هم مي ترسيدند به پول فکر کنند انگار پول چيزي جز خودشان ، خدا و سلامتي بود .
    آقاي امینو : اگرفقط هدف داريد 50 درصد مسير را رفته ايد .
    تاکيد کردند بسته به اينکه چه کسي هستيد هدف خود را به گام هاي مختلف تقسيم کنيد بعد آن گام ها را طبق قانون و اصول مشخص در ساعت ها و موقعيت هاي مشخص برداريد و هر بار که گام خود را برداشتيد از مبارزه خارج و به ساير ابعاد زندگي خود بپردازيد .
    تمرين جلسه اول اين بود که در هر گام 3 درصد رشد کنيم و اين را در 200 مرحله روي کاغذ بنويسيم
    براي من رشد روي کاغذ هم فوق العاده بود از اين تمرين بسيار شگفت زده شدم قبل از اين حتي روي کاغذ هم رشد نکرده بودم
    اواخر کلاس بود آقاي امینو اين حرف ها را گفت و به اتاق تاريک رفت ،به نظر مي آمد با شخصي به اسم تسلا قرار داشت
    جلسه بعدي شروع شد
    آقاي امینو بي مقدمه گفت :هيچ وقت خدا نمي گويد هفته بعد مي خواهم باران ببارم آماده باشيد ، باران در موعد خود مي بارد و هر کس به اندازه ظرف خودش برداشت مي کند
    يکي از بهترين تمرينات آقاي امینو تمرين راه رفتن روی تخته اي باريک در ارتفاع بود .هدف آقاي امینو از دادن اين تمرين اين بود که تفاوت مبارزه واقعي و مبارزه تمريني را درک کنيم
    آقاي امینو يک پزشک مخصوص داشت ،ايشان اسم خاصي داشتند،به او (دکتر "امان از دست") مي گفتند !به اين معروف بود که در کلمه اول يا حداکثر جمله اول دليل اصلي مشکل را بازگو مي کند
    آقاي امینو براي ما توضيح دادند بعضي اوقات ادامه کار بسيار سخت مي شود ،براي خود يک دوست بگيريد اين دوست مي تواند( اشتياق سوزان )شما باشد و من دنبال ايشان گشتم و بالاخره يافتم .هر وقت ادامه دادن برايم سخت مي شد با يک جمله که به من مي گفت دوباره بازمی ایستادم و به حرکت ادامه مي دادم
    آقاي امینو براي اينکه به ما آموزش دهد از هيچ تلاشي مضايغه نکرد
    او براي عوض شدن روحيه ما ،ما را به سيرک برد .در آن جا يک بندباز با چيزي مثل چرخ در حال عبور از يک طناب نازک بود و همکارش در پايين بود
    آقاي امینو از دوست بند باز پرسيد باور داري او مي تواند اين کار را انجام دهد و از روی طناب نازک نیوفتد؟ دوستش گفت باور دارم سال هاست این کار را انجام می دهد،آقاي امینو پرسيد آیا حاضري روي چرخ ايشان بنشيني و از طناب عبور کني؟
    گفت خير
    آقاي امینو رو به ما کرد و گفت اين است تفاوت باور و ايمان.ایمان عمل می خواهد .
    در راه بازگشت آقای امینو در منزلش ما را به مراسم چای دعوت کرد ایشان تاکید کردند تاوقتی فنجان پر است نمی توان روی آن چای ریخت ،درختان انبوه و زیادی در حیاط خانه آقای امینو قرار داشت .آقای امینو با استفاده از حرکات درختان در باد نحوه شکل گیری چرخه حرکات را به ما آموزش دادند .
    آقای امینو خیلی کم ازخودش صحبت می کرد همه مبارزان فکر می کردند او از ابتدا موفق بوده ،آقای امینو برای ما تعریف کرد که یک مبارز شکست خورده بوده و همه او را آقای شکست خورده(مستر کالر) می نامیدند
    در باشگاه آینه های تمام قد وجود داشت که ما مقابل خودمان تمرین می کردیم ،استاد امینو گفت ،مبارزه مانند این آینه ها تمام و کمال شما را به خودتان نشان می دهد
    آقای امینو یک عینک داشت که برای مبارزات به چشم می زد به ما گفت ساخت این عینک 10 سال طول کشیده آن عینک رنگ و شکل خاصی داشت .
    آقای امینو بازی ساده ای به ما یاد داد در این بازی 1 می شد2 و دو می شد3همین طور الی آخر در توضیح این بازی باید بگویم یک تصویر کامل وجود داشت که این تصویر را ما پیکسل به پیکسل روشن می کردیم استاد امینو به ما اطمینان داد پس از اینکه همه پیکسل ها روشن شوند شگفت زده خواهید شد .
    آقای امینو بی کم و کاست هر آنچه لازم بود به ما آموخت ایشان به تمام علوم و فنون خاور و باختر مسلط بودند اما اعتقاد داشتند جهان به صورت فراکتالی شکل گرفته طبق اصول و قوانین مشخص و مبارزه هم از این قاعده مستثنی نیست .خودشان بسیار ساده مبارزه می کردند با سه ضربه(123) به پیروزی می رسدند .
    همین طور جلسات ادامه داشت و ما در حال شکل گرفتن بودیم .
    آقای امینو خصوصیات عجیبی داشت هر وقت می خواست در مورد آینده صحبت کند به عقب اشاره می کرد
    آقای امینو بسیار پر کار بود اما همیشه وقت اضافه داشت به نظرم رازش را فهمیده بودم آقای امینو چندین مرتبه(34 بار در هر گام 3%) از خودش بهتر شده بود پس جای چندین نفر زمان داشت.
    او نکاتی را برای مبارزه به ما آموخت :
    شکست جزئی از مبارزه است اما این به این معنی نیست که با شکست خارج شویم .
    شب قبل از مبارزه 3 تا 7 بار در رویا ببینیم که دست ما به عنوان فرد پیروز بالا می رود
    اگر به مبارزه به عنوان یک شغل نگاه می کنید سر موقع در کار خود حاضر باشید و قبل از کار مدیتشن کنید
    در رینگ های مشخص مبارزه کنید
    همیشه مبارزه نکنید ،مثلا اگر به هر دلیل آماده نبودید گام خود را به زمان دیگری موکول کنید .
    و مهم تر از همه اینکه گام خود را که گرفتید از مبارزه خارج شوید
    روند بسازید ،گام های خیلی کوچک اما در جهت درست
    همچنان ما مقابل آینه رو به روی خودمان تمرین می کردیم آقای امینو قول داده بود سرسخت ترین ومهم ترین حریف ما را معرفی کند .هیجان زیادی حاکم بود
    آقای امینو رو به مبارزان کرد و گفت مهم ترین حریف شما خودتان هستید ،مهم ترین کار گذشتن از خود است و موفقیت ،در انتهای گذشتن از خود است .
    ایشان ادامه دادند پله ها را ببینید ، زمان را ببینید ،وقتی شما عجله می کنید فقط به عجله می رسید اگر از هر یک از این پله ها عبور نکنید و به پله بعدی بروید ناچار به بازگشت هستید (او حرف عجیبی زد :گپ ها باید پر شوند)
    از پله ها با شیب منطقی (45درجه) عبور کنید حرکت های تیز راحت تر شکسته می شوند
    شما را روی هر پله ای که قرار می دهم همان پله را محکم کنید
    همیشه پله ها وجود دارند چه دیده شوند و چه دیده نشوند ،پله هایی که از پایین ترین قسمت کوه یخ تا موفقیت(بالاترین قسمت کوه یخ) ادامه دارد .
    عبور از این مسیر شما را شکل می دهد(پیدا کردن شخصیت مبارزه گری)
    زیرساخت بسازید و پایه و اساس را محکم کنید
    همه مبارزان 1000 فن را یک بار تمرین کرده اند اما مبارزی موفقیت را لمس می کند که یک فن را 1000 بار تمرین کرده باشد.(اگر یک تمرین را 1000 بار انجام ندهی نمی توانی بگویی تمرین کردم)
    در نهایت اگر فقط یک قانون وجود داشته باشد و آن قانون( بیست هشتاد) باشد.(که بیشتر است)
    و قرار باشد تنها 3 بار از این فیلتر(قانون 20 80) عبور کنیم (که از 30 بار هم بیشتر می شود)
    از هر 200 نفر تنها یک نفر به موفقیت عالی خواهد رسید .
    160 =80% * 200
    32 =80% *40
    6.4=80% * 8

گامهای کوچک و استوار من در مسیر موفقیت:

ویرایش توسط HamidReza Mohammadi : 03-14-2020 در ساعت 14:12

4. 472 کاربر برای این پست سودمند از HamidReza Mohammadi عزیز تشکر کرده اند:

32,577 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان
    محمد هستم می خوام براتون یه داستان تعریف کنم ،داستان خودم رو و کمی آشناست براتون-->
    داستان من از حدود یک سال و نیم پیش شروع شد
    با بازار آشنا شدم اول از طریق شخصی که تجربه ی خوبی نبود بعد از اون سعی کردم از منابعی که موجود بود خودآموز بازار رو یاد بگیرم شبیه به خیلی هاتون با کلیپ های کریس عزیز آشنا شدم و نگاه کردم و نگاه کردم ولی یه چیزی که آزارم می داد این بود کسی کنارم نبود من یه شخص تنها بودم که شوق یادگیری داشتم و کسی نبود که کمکم کنه خیلی از روزها با ناراحتی خوابیدم و پا شدم که چرا زمانی که جامعه ای بود که می تونستم توی اون یاد بگیرم اون زمان من نبودم ولی تصمیمم رو گرفته بودم باید تریدر می شدم یه تریدر موفق راهشو نمی دونستم ولی باید می شدم کارگری می کردم توی دمای 50 درجه که بتونم خرج خانوادم رو بدم و بعد از اون سرم رو توی چارت می کردم تا زمانی که از خستگی همونجا خوابم میبرد هر روزم این بود نتایج تلاشم داشت نمایان می شد ولی باز به خاطر نبود استاد و همراه برمیگشتم سر نقطه ی اول و همون غصه ی همیشگی چرا در اون زمان نبودم

تا این که متوجه شدم جناب امینو سایتی رو فراهم کردن برای شخصی مثل من یه تریدر تنها ، عضو سایت شدم بررسی کردم و باورم نمی شد ، بلاخره تنها نبودم قبل از شروع دوره در خواست مشورت کردم و با جناب امینو صحبت کردم
    آرامش عجیبی بود انگار یه نفر انگار یه نفر منو تو آغوش خودش گرفته بود من با یه استاد حرف نمی زدم با یه تریدر که آرزوی صحبت کردن باهاشو داشتم صحبت می کردم گاهی باورم نمی شه این مسیر رو مهندسی که کارگر شد و کارگری که تریدر و تریدری که هر بار زمین خورد نگفت بسه این بار خودم رو تو جامعه ای میدیدم که آدمایی شبیه به من توی اون بودن وقتی از جناب امینو می پرسیدم نه به عنوان یه استاد بلکه مثل خودم مثل یه تریدر باهام صحبت می کرد و ماجراجویی من شروع شد مباحث رو شرع کردم به یادگیری و تمرین و تمرین و تمرین و این بار تمام وقتم رو گذاشتم همسرم فداکاری کرد من رو تحمل می کرد بیدار می شدم پای چارت بودم و باز پای چارت خوابم می برد من دیگه دنبال راز نبودم فقط دنبال این بودم چیزهایی که آموزش داده می شه رو روشون مسلط باشم کم کم این اعتماد به نفس در من به وجوداومد که من می تونم و شروع کردم به ترید یه اکانت 1000 دلاری شارژ کردم ریل ، اولش مسلط نبودم اما کم کم شروع شد توی دو هفته 1000 دلار شد 4500 دلار حالا وارد فاز جدیدی شده بودم به توصیه استاد هزینه دپوزیت و دوره رو برداشت کردم البته بیشتر برداشت کردم 2200 دلار و حسابم باز شد 2300 دلار و شروع کردم و توی دو هفته باز حسابم 5200 دلار شده بود توی 4 هفته حسابم 7 برابر شده بود که 2300 تای اون رو هفته دوم برداشت کرده بودم از 89 ترید 82 پوزیشن مثبت و 7 عدد پوزیشن منفی که اوایل تریدم به سبک فراکتال بود حالا من در کنار آرزوهام ایستادم و شخصی که من رو از ناراحتی تنها بودن رها کرد
    من محمد هستم یک تریدر سیستم فراکتالی امینو

استیتمنت اکانتم رو میتونید در لینک زیر ببینید
    با تشکر
    ویرایش توسط ghoolak : 03-10-2020 در ساعت 20:30

6. 469 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

4,455 بار در 131 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان
    در سال ۱۳۹۵ از طریق یکی از دوستان در مورد یک تریدر چیزهایی شنیدم که باورش سخت بود( ودیگران هم که گفتن نمیشه) ولی بعد از ۳ سال وبا شرکت در یکی از وبینار های اقای امینو متوجه اشتباه خودم شدم که ۳ سال فقط دور خودم چرخیدم( البته کسانی که بهم گفتن نمیشه الان تو دوره هستن)
    بعداز صحبت با ایشون تصمیم گرفتم در دوره های آکادمی شرکت کنم .در دروه قیمتی شرکت کردم و حدود پنج ماه مشغول آموزش بودم.(اون زمان آموزش فقط خصوصی بود و این امکانات سایت و انجمن نبود.و ایشون بسیار سختگیرانه با ما تمرین میکردند.الان دوستان در دوره فراکتالی در بهشت هستند :d )
    نکته جالب توجه در آموزشهای جناب آقای امین عملی بودن اونهاست که در طول دوره و در پایان دوره با مطالب گفته شده شروع به ترید میکنند و ما بصورت عملی نتایج مباحث نظری گفته شده در دوره رو در بازار می بینیم بعد از اتمام دوره اول قیمتی در دوره مولتی تایم فریم با سیستم فرکتالی ایشون آشنا شدم.
    و تازه متوجه سادگی حرکات چارت شدم متوجه شدم تمام پیچیدگیهای ظاهری چارت بر اساس قوانین ساده و ثابتی در حال تشکیل است سیستم اصلی که ایشون باهاش ترید میزنن ایچیموکو هست که امیدوارم هرچه زودتر شروع بشه .
    نتایج ترید من روی اولین اکانت لایوم (بسیار خاطره انگیز هست برام) چیزی حدود چهارصد دلار بالانس که براساس اصول و مفاهیم پرایس اکشن با دیدگاه فرکتالی زده شده و در حدود یازده روز سودی بالای چهارصد درصد با دراودان صفر رو میتونید ببینید.

جناب امینو سپاسگزارم بابت اینکه تجربه و زحمات چند سالتونو در اختیار ما گذاشتین

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

8. 345 کاربر برای این پست سودمند از m_sh عزیز تشکر کرده اند:

3,326 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی
    فکر میکنم در حوزه ترید جزو کم سابقه ترین افراد گروه باشم.دی ماه 97 بود که کمی بیتکوین خریدم تا ان زمان چیزی از تحلیل تکنیکال نمیدانستم.کم کم وارد این حوزه شدم و متوجه شدم که به این کار علاقمند هستم.به صورت مستمر و جدی شروع به یادگیری مباحث مقدماتی شدم.از انجایی که همیشه لطف خدا شامل حال من میشود بعد از حدود 6 ماه بصورت تصادفی با سایت اکادمی ویو اشنا شدم و جناب امینو هم من را مورد لطف قرار دادند و به عضویت دوره فراکتالی در امدم.از انجایی که ظرف ذهنی من خالی بود هر اموزشی که در این دوره داده شد برای من حجت شد وهر چه را که یاد گرفتم همینجا بود از این بابت یک قدم جلو بودم.اولین اصلی که هم در زمینه ترید و هم در زمینه زندگی شخصی برای من تاثیر گذار بود مباحث روانشناسی بود که واقعا عالی بودند اما فکر میکنم در زمینه تکنیکال نگاه فراکتالی مهمترین اصل برای یک تریدر باشد که خوشبختانه در این زمینه با اموزشهای عالی به تسلط نسبی رسیده ام .مورد بعدی مباحث پرایس اکشن میباشد که واقعا خودش در حد یک دوره بود که با سخاوتمندی جناب امینو در اختیار ما قرار گرفتند.فعلا ترید های من بیشتر بر اساس همین نگاه فراکتالی و مباحث پرایس اکشن میباشد و هنوز با امینو اف تی به تسلط کامل نرسیده ام هر چند میدانم که این سیستم برای اسان کردن نگاه فراکتالی است ولی باید بیشتر با ان کار کنم تا به تسلط برسم.در پایان از همه دوستان و استاد عزیز بابت بوجود اوردن این محیط استثنایی تشکر میکنم.
    استیتمنت تریدهای من برای اکانت صد دلاری در 6 گام پنجاه درصدی میباشد که خوشبختانه همه به تی پی خوردند و این لذت نگاه فراکتالی برای من بود.
    DetailedStatement1.htm

10. 260 کاربر برای این پست سودمند از ali.z1352 عزیز تشکر کرده اند:

5,194 بار در 206 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به استاد عزیزم جناب اقای دهقان و دوستان گرامی

من یک سال میشه که از طریق یکی از دوستان با این تجارت بزرگ اشنا شدم و بخاطر علاقه زیادی که به کسب درآمد زیاد با فعالیت کم داشتم جذب این تجارت شدم.
    ابتدا این تجارت را خیلی ساده میدیدم و فکر میکردم من قطعا میتونم پول زیادی کسب کنم و با آموزش های رایگان در اینترنت شروع به یادگیری کردم و یک حساب دمو باز کردم.
    و به روش شانسی شروع به ترید کردم.
    مقداری سود کردم و خیلی انگیزه گرفتم و به سرعت 1000 دلار حساب ریل شارژکردم.
    البته چون تازه شروع کرده بودم و چیزی یاد نداشتم از طریق یکی از دوستان با یک کانال سیگنال اشنا شدم و فقط سیگنال میزدم
    کم کم متوجه شدم که حسابم به مرور درحال افت هست و دارم هر روز ضرر میکنم.
    سعی کردم آموزش مناسبی پیدا کنم تا هرچه زودتر مستقل بشم و بدون نیاز به سیگنال سود مناسبی کسب کنم.
    با کانالی اشنا شدم که اموزش ایچیموکو میداد و یک کانال سیگنال هم داشت که نتایج فوق العاده ای ازشون دیده بودم.
    هزینه پرداخت کردم و اموزش شروع کردم.
    ولی بیشتر بخاطر کانال سیگنالشون عضو شده بودم.
    بعد از طریق همین سسیگنالها حسابم رو دو برابر افزایش دادم.
    ودر همین حین با دوره فراکتالی آشنا شدم.
    ابتدا باور نمیکردم.چون تبلیغات دروغین منو نسبت به همه بدبین کرده بود ولی وقتی ترید های لایو استاد رو دیدم که چطور در ده گام حساب هزار دلاری رو دو برابر میکنن نظرم جلب شد و از حسابم برداشت کرد و در دوره استاد شرکت کردم.
    در حین اموزش با همون کانال سیگنالی که دو سه برابر سود کرده بودم بخاطر یک سیگنال اشتباه و کم تجربگی خودم حسابم کال شد.
    و اینجا بود که دل از همه جا بریدم و با تمرکز خیلی بالا سعی در یاد گیری آموزش های استاد کردم.
    خداروشکر تو این مدت کم خیلی خیلی پیشرفت کردم و حرکات پیچیده بازار رو به خوبی درک میکنم.
    و بخاطر آموزه های استاد عزیز در زمینه روانشناسی بازار و فردی و مدیریت سرمایه روزانه سود خوبی کسب میکنم.

میتونم بگم توی زندگی تابحال معلمی به خوبی جناب دهقان ندیدم و نداشتم.

بینهایت ازتون متشکرم استاد که با حوصله و آرامش آنچه در این سالهای طولانی به سختی یاد گرفتید در اختیارم قرار میدید و کمکم میکنید و در این مسیرطولانی و زیبا چراغ راهم هستید.

همیشه مدیون شما خواهم بود.

این هم نتایج ترید های بنده در یک ماه گذشته

12. 263 کاربر برای این پست سودمند از Alikhosravi71 عزیز تشکر کرده اند:

AlirezA00A آواتار ها
    11,798 بار در 424 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 81 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض سلام خدمت دوستان و استاد گرامی

بنده علیرضا هستم تقریبا از عید سال 1398 بود که به صورت جدی وارد عرصه ی فارکس و بورس شدم نمیدونم دقیقا این قصه ی اشنایی از کجا شروع شد اما میتونم بگم که برای پیدا کردن علاقه ام بین دو تا سه سال جست و جو میکردم و به قول استاد امواج گاما میفرستادم و دقیقا زمانی که فکرشم نمیکردم با این کار آشنا شدم .درست خود خودش بود چیزی بود که تمامی علایق من را دربر میگرفت و از انجامش بذت میبردم روازنه بین 14 تا 16 ساعت پای چارت مینشستم و تلاش میکردم برای فهمیدن بازار برای اینکه بتونم درست ببینم درواقع نگاه کنم.
    ابتدای کار با ویدیو های رایگان داخل اینترنت شروع کردم و جلو رفتم اما درست تبدیل شدم به اقیانوسی به عمق یک متر پر از اطلاعات و خالی از تسلط جایی بود که فقط احساس گمراهی میکردم و احساس اینکه دور خودم دارم میپیچم بارها شکست خوردم وکلافه شدم اما با توجه به شخصیتم از چیزی که بخوام دست نمیکشم و هیچ غیر ممکنی را قبول نمیکنم پس به فکر افتادم یک دوره شرکت کنم دوره ای انتخاب کردم شرکت کردم اما چیزی نبود که من میخواستم من به دنبال یه دید تازه بودم دنبال یک منتور و مربی بودم کسی که بر بازار چیره شده باشه بازهم جست و جو رسیدم به اسمی به نام امینو و دوره فرکتالی با تحقیق متوجه شدم که ترید های صد در صد میزنند و این خودش حس کنجکاوی را در من بیدار کرد تا اینکه تونستم با ایشون ارتباط بگیرم طی یکی دو جلسه گفتو گو با ایشان شیفته ی شخصیت آقای امینو شدم درست شخصیت یک انسان موفق چیزی که قبل از رسیدن به موفقیت باید در هر فردی نمایان بشه به خودم گفتم جای درستی دارم میرم و مطئن شدم.

دوره را ثبت نام کردم ( تقریبا مدت حضورم در دوره سه ماه شده) و با توجه به صحبت های خود استاد کند اما با تمرین و تسلط پیش رفتم با اینکه هنوز هم به انتها دوره به صورت کامل نرسیدم اما تغییراتی که داخل خودم مشاهده میکنم نشان از موفقیت داره که یکی از اونها نتیجه ی حسابس هست که هزار درصد فقط در یک ماه و نیم رشدش دادم و میتونیم اون را در لینکی که قرار میدم ببینید .
    دوره فراکتالی فقط یک دوره تکنیکال برای بهتر ترید کردن نیست این دوره واقع آدم را به یک انسان بهتر تبدیل میکنه و این دقیقا برمیگرده به گفته ی استاد که میگفتند ترید های شما دقیقا آیینه ی شخصیت شماست پس مسلما برای موفقیت جدای از مطالب و اطلاعات عالی که در اختیارمون قرار میگیره نیار به شخصیت بهتری داریم.
    من از جایی که نمیدونستم واقعا قیمت چرا قرار بره بالا یا بیاید پایین به جایی رسیدم که بتونم قیمت را درک کنم و اون را بفهممش و این دقیقا هدف تکنیکالی بود که برای من حاصل شد جدای از این که الان پیشرفت شخصیتی را در راه تبدیل به یک تریدر عالی میبینم و میخوام واقعا کمال تشکر را از استاد خوبم جناب امینو داشته باشم که این دید درست را در من ایجاد کردند.

با تمرین است که استاد میشوی

این استیتمنتی هست که بنده حساب را 1000 درصد رشد دادم DetailedStatement1000.htm

با تمرین است که استاد میشوی

14. 264 کاربر برای این پست سودمند از AlirezA00A عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_FX آواتار ها
    2,187 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    من نمیخواهم راه طولانی ای که من رفتم شما هم بروید
    من مسیرهای درست را به شما میگویم، میتوانید آنرا قبول کنید، اما اگر اینکار را نکنید، بازار هرکدام از آنها را به سختی و با گرفتن زمان زیاد، پول و عمرتان به شما آموزش میدهد.
    "امین دهقان"

من بعد از آشنایی با بازارهای مالی و شروع فعالیت در آن، فراز و فرودهای بسیار زیاد و شدیدی را تجربه کردم.
    همان تریدر آماتور که فکر میکرد همه چیز را میداند، فهمید که آنهمه دانسته های بهم ریخته به هیچ دردی نمیخورد و در واقع هیچ چیز نمیداند.
    اینجا آموختم که چارت را به صورت دیگری ببینم، و با نگاه جدیدی فکر کنم.
    نظم، مدیریت سرمایه و سیستم معاملاتی زمانیکه با ابزارهای ذهنی به صورت درست کنار یکدیگر قرارگیرند، معنای معجزه نمود فیزیکی پیدا میکند.

شرکت کردن در دوره فرکتالی درست ترین انتخاب در دوران تریدری من بود.
    از صمیم قلب از امین دهقان عزیز ممنونم.
    کاش بتوانم جبران کنم

Mahdi_fx
    500.htm

تغییر اولش سخته
    وسطاش حسابی بهم ریخته
    ولی آخرش باشکوهه

16. 316 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_FX عزیز تشکر کرده اند:

32,577 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان محمد هستم
    در ادامه مسیر موفقیت همونجوری که میبینید در پست شماره 3 موفق شدم یک حساب 1000 دلاری رو در 23 روز کاری 900 درصد افزایش بالانس بدم و پس از برداشت وتمرکز روی مطالب دوره و بهینه کردن سیستم معاملاتی ام و تست آن شروع به ادامه روند رو به رشد حساب کردم
    بعد از برداشت سود حساب و استفاده و خرید شخصی که در زیر مشاهده می کنید در تاریخ 2020/04/15 پس از واریز 2000 دلار با بالانس 7000 دلار شروع به ترید با دیدگاه جدید کردم در ابتدای مسیر تسلط کافی رو نداشتم و کم کم با این نوع ترید هم خو گرفتم که تا تاریخ 2020/05/14 نتیجه حساب رشد بالانس به 14000 دلار بوده است در استیتمنت مشاهده میکنید که دو عدد 3000 دلاربرداشت شده که یک عدد از آن به اشتباه به کیف پول انتقال پیدا کرده و سپس بازگشت به حساب داده شد .
    امیدوارم همه ما در مسیر موفقیت قرار بگیریم و نتیجه داشتن یک استاد فوق العاده و انتقال دانش ایشون قطعا شما رو می تونه به یک تریدر موفق تبدیل کنه ، در ادامه عکس وسایلی که در بازی فراوانی به صورت ذهنی خریداری کرده بودم و اون ها رو در واقعیت با سود تریدهام خریدم
    رو مشاهده می کنید .
    محمد
    DetailedStatement.htm

میز کار(4.600.000 تومان)

عینک دیور(4.400.000 تومان)

کفش ساکونی (3.000.000 تومان)

گوشی سامسونگ آ80(7.000.000 تومان)

هارد اس اس دی (539.000 تومان)
    رنده نجاری (500.000 تومان)
    سنباده برقی(450.000 تومان)
    و ...

18. 424 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

David_Nowrouzi آواتار ها
    1,077 بار در 63 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    • به نام خالق زیبای خودم

• داستان دو سال اخیر زندگی من که امیدوارم از مطالعه اون لذت ببرید

• از تیر 97 در موسسه آموزشی در تهران در حضور استاد بزرگی که از علم و تجربه کم نداشت آموزش تحلیل تکنیکال رو شروع کردم تا 1 سال و 7 ماه بعدش خوردیم به ویروس کرونا و کلاس ها تعطیل شد .

• هر هفته 4 ساعت آموزش حضوری از مباحث تکنیکال کلاسیک و ایچیموکو و الیوت و بازارهای جهانی داشتیم .

• ولی 4 اشکال اساسی وجود داشت :

• 1-سیستم آموزشی سمیناری ( فقط شنونده هستی و مشارکتی نداری )

• 2-عدم همراهی یک کوچ یا یک راهنما یا همراه موفقیت

• 3-عدم آموزش تحلیل فاندامنتال ( چون هر دو تحلیل رو یک تحلیل گر باید مسلط باشه و در کنار هم کامل هستند )

• 4- عدم تمرین و تکرار مباحث آموزشی یاد گرفته

• و در این 2 سالی که از ورود من به بازارهای مالی گذشته تسلط و تحلیل من بیشتر روی بازار ایران بوده و در این دو سال گذشته خیلی سوتی ها و اشتباهات فاحشی داشتم و باعث شد در کنار سودها و تجربه های خوبی که کسب کردم ضررهای بزر و تجربه های تلخ رو هم تجربه کنم و این باعثه تلنگر و پخته تر شدن من شد .

• در این 2 سال فارکس هم دست و پا شکسته از آموزش هایی که دیده بودم ولی خوب مسلط نشده بودم ترید می کردم و ترکیبی از تکنیکال کلاسیک و ایچیموکو و الیوت تو تحلیل ها استفاده میکردم – بدون استراتزی و عدم رعایت مدیریت سرمایه و یه جورایی اسمش رو میشه گذاشت ترید عشقی که حدود 10 مرتبه هم کال مارجین شدم – چون فکر میکردم بازار یه 2*2=4 ساده هستش و عجول بودم برای کسب درآمد دلاری و دستیابی به رویاهای شیرین .

• علاقه خاصی به ترید طا دارم و دارم تلاش میکنم که در جفت ارزهای دیگه هم ترید کنم و تعصب خاصی به جفت ارزی یا طلا نداشته باشم .

• در این 2 سال با خیلی از اساتید حرفه ای در حوزه آموزش فارکس آشنا شدم از جمله استاد امین دهقان (امینو) بزرگوار و بعد از تحقیق و بررسی زیاد در مورد اساتید و سیستم آموزشی و از همه مهمتر اینکه با کدوم استاد بهتر میتونم ارتباط بگیرم از لحاظ حسی و روحی و در نهایت منتج شد به اینکه استاد امینو عزیز رو به عنوان استاد ، راهنما ، همراه موفقیت ، کوچ خودم در بازارهای مالی انتخاب کنم و فنجان خودم رو خالی کنم تا آوزش اصولی رو ببینم و تمرین کنم و مسلط بشم و افتخار ثبت نام در دوره سیستم فراکتالی در تاریخ 16 مرداد 99 رو داشتم و خیلی از این بابت خوشحالم و خدا رو شاکرم . و هر موقع سطح انرژی من میاد پایین یا به انگیزه نیاز دارم میرم و ویدیوهای ترید لایو استاد امینو رو میبینم و به ایشون خیلی تبریک عرض میکنم و خدا قوت که واقعاً الان دارند مزد پشتکارها و تمرین هایی رو که انجام دادن رو میگیرند .

• و تشکر دومم از ایشون بابت این هست که وارد حوزه آموزش شدن تا به افرادی مثل بنده که تشنه موفقیت در بازارهای مالی هستند کمک کنند تا مسلط بشیم .

• چون خود من به شخصه زمانی که تریدر حرفه ای بشم اصلاً حوصل اینکه وارد حوزه آموزش بشم و آموزش بدم رو ندارم و استاد امینو عزیز محبت بزرگی در حق همه ما انجام دادن که دستاورد شخصی خودشون رو به همه ما آموزش میدهند و از ایشون خالصانه تشکر و قدردانی میکنم .

• و نکته آخر : اگر به بازار احترام بزاری و ارزش قائل بشی – بازار هم بهت احترام میزاره و برات ارزش قائل میشه

• و برای درک بهتر این احترام و ارزش بازار لازمه اش این هست که بتونی رمز و راز بازار رو متوجه بشی و تمرین و تکرار کنی تا بهش مسلط بشی و با بازار رفیق بشی .

• تا الان 4 جلسه وبینار اول رو دیدم خیلی خوب و مفید بوده و جلوتر نرفتم تا همه تمریناتش رو انجام بدم و مسلط بشم
    David_Nowrouzi

20. 205 کاربر برای این پست سودمند از David_Nowrouzi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)