نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: لذت تلاش فراکتالی

نمایش موضوع

13,108 بار در 1,110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 28 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت اعضا محترم و خانواده بزرگ اکادمی ویو
    محمود هستم 40ساله حسابدار **حدود 7سال پیش با بازار سهام ایران به صورت خیلی اتفاقی و با اصرار یکی از همکاران اشنا شدم و رفتیم وبینار و خیلی خوشم اومد و همون جا رفتم داخل یکی از کارگزاری ها و ثبت نام کردم **از همون اول به صورت حرفه ای رفتم دنبال اموزش و حتی یکبار هم به دنبال سیگنال از کسی نبودم با اینکه از شهرستان باید واسه کلاس ها میرفتم شیراز و مسافتی 150کیلیومتری را باید طی میکردم تقریبا هفته ای دو روز ولی در این دو سال اموزش حتی یکبار هم دلسرد از اموزش نشدم تا اینکه تونستم در بورس به درامد خوبی برسم و در شهرستان خودم واسه علاقه مندان کلاس های اموزشی رایگان البته دورهمی دوستانه در خانه میگذاشتم **وقتی برای کلاسها به کارگزاری میومدم زمزمه هایی از بازار فارکس میشنیدم ولی مرجع خوبی را نمیتونستم تهیه کنم به همین علت بالای 600فیلم اموزشی را در اپارات و یوتیوب راجع به فارکس دیدم از رضا خانتاراج و میلاد اورنگی و سعید خاکستر و کریس عزیز و هومن مقراضی و داوود استقاومت و ووووو**و شروع کردم به ترید با حساب دمو
    بعد از یه مدت 5تومن اوردم تو حساب ریل و با 4تومن ضرر حسابی کلافه و دیدم این اموزش ها جواب نمیدن دوباره ویدیو ها رادیدم و اینبار با 8میلیون و اونم کال شد و بازم تمرین تمرین تمرین و اینبار با 120میلیون و این دفعه طی دو هفته اکانت را به 220میلیون رسوندم از شانس بد ما در تیر ماه 1400فکر کنم بود که در تایم بازار سیدنی که حسابی بازار رنج هست و من هم معامله روی طلا داشتم 24000قرارداد روی طلا و نقره فروخته شد و منی که بای داشتم و حد ضررم را خیلی پایین گذاشته بودم یک کندل زد به اندازه یک تیر برق و اکانت ما را از وسط دونیم کرد و از 220میلیون فقط 2سنت موند
    یادمه از شدت ناراحتی گردنم گرفته بود و حال سکته را داشتم *خونه ما داخل باغ هست و همون روز مادرم داشت داخل باغ ابیاری میکرد بلند شدم و رفتم تو باغ تا حال و هوام عوض بشه گوشی تو دستم بود و تو تلگرام بی هدف میچرخیدم و خیلی هم ناراحت بودم یکدفعه یک پیام تبلیغاتی در مورد اکادمی ویو و معرفی دوره فراکتالی را دیدم فراکتال چه کلمه عجیبی یعنی چه سریع اومدم خونه و وارد اون کانال شدم ادرس یوتیوب و اینستا اکادمی را دراوردم و یه ترید لایو استاد امینو را دیدم سریع به ادمین در تلگرام پیام دادم و بدون ذره ای شک و تردید دوره را تهیه کردم منی که بالای 600ویدیو را دیده بودم خیلی راحت میتونستم فرق کاربلد با شو من ها را تشخیص بدم
    الان حدود یک سال و نیمی هست که در خدمت اکادمی و دوستان باصفا هستم و این طرز نگاه متفاوت به بازار های مالی را مدیون استاد امینو هستم
    این بازار خیلی زمینت میزنه و تخصصش اینه که شما را از مارکت پرتت کنه بیرون ولی چسب باشید و دوام بیارید خیلی وقتا ادم کم میاره ولی ناامید نشید ناامیدی واسه انسان هایی هست که دستشون از این دنیا کوتاه شده
    من اگر با ذهن خالی داخل انجمن اومده بودم خیلی زودتر مسیرم مشخص میشد ولی ذهنی داشتم پر از دیتا و اطلاعات غلط و هنوزم داره ازارم میده
    اگر قراره داخل این انجمن بیاید یا هر کلاس اموزش دیگه ای یه نصیحت برادرانه فقط و فقط طبق اصول و روش استاد خودتون پیش برید و از این شاخه به اون شاخه نپرید اشتباهی که من و خیلی از دوستان تا رسیدن به موفقیت انجام دادند و یک نصیحت دیگه به کسانی که تازه وارد این مارکت شدند برای یک و دو سال اول فقط و فقط و فقط هیدن های اول از نظر تکنیکالی و از باب مدیریت سرمایه به هیچ وجه بیش از 3الی 5درصد را درگیر نکنید تا به مرور زمان و تسلط روی مطالب بتونید خلاف جهت روند را هم ترید کنید
    سربلندی و پیروزی دوستان را از خداوند متعال خواهانم
    یک حساب 7الی 8هزار دلاری بود که با گرفتن روزانه 2الی 3درصد به 28/000را رسید و دوهفته یکبار سعی میکردم برداشت داشته باشم .
    ویرایش توسط samin109109 : 04-06-2023 در ساعت 14:19
    بی سر وصدا سخت کارکنید *بگذارید (موفقیت) خودش سرو صدا کند *

2. 255 کاربر برای این پست سودمند از samin109109 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)