سلام عزیزان
از ابتدای سال 97 که با تحلیل تکنیکال و بازارهای سرمایه آشنا شدم وشروع به یادگیری در قالب کلاس های آموزشی ، سایت ها و ویدئو های آموزشی کردم ،نکته ای توجه ام رو جلب کرد و این سوال برام پیش اومد که چرا اکثر مدرسین به مطالبی که ارائه میدن ایمان و اطمینان ندارند و دائما از شایدها و احتمالات صحبت میکنند.(کم کم داشت باورم میشد که این بازار همین مدلیه و نمیشه کاریش کرد.)
مدتی رو با همین دیدگاه جلو رفتم و هرروز سردرگم تر از روز قبل میگذشت.تا اینکه یه شب به یه دورهمی دعوت شدم که در اونجا جواب سوالم رو گرفتم. به توصیه یکی از دوستان ویدئوهای ده گام استاد امینو و افزایش صد در صدی بالانس رو دیدم.خیلی جذاب بود که استاد امینو با تکرار مداوم کلمات قطعا و صد در صد این ترید ها رو میزدند. باورم نمیشد... بالاخره هدایت شده بودم به مسیری که در اون یک نفر با آرامش واطمینانی که در صحبت هاش بود، پنجره جدیدی رو از روش و دیدگاه تحلیل و ترید نسبت به مارکت داشت ارایه میداد.خداروشکر در اولین فرصت دوره فراکتالی آکادمی رو تهیه کردم واز اون روز به بعد مسیرم عوض شد... .مطالب صحیح به همراه نظم و انظباط در ارایه ، آموزش به کار بردن مطالب دوره در تریدهای لایو ، ارائه نکات روانشناسی ناب و درجه یک ، فوق العاده به پیشرفتم کمک کرد و هر روز با رضایت بیشتری مسیر رو ادامه میدهم. خداوندا سپاسگزارم...
حقیقتا اولش نمیخواستم استیتمنت قبل از ورود به آکادمی رو بذارم ،ولی دیدن نتایج واقعی بهتراز جملات و کلمات، گویای همه چیز هست...

استیتمنت قبل از ورود به آکادمی(کال شدن حساب پانصد دلاری به دلیل عدم آشنایی با مسیر، مسایل روانشناسی و...)
DetailedStatement 01.htm

استیتمنت بعد از ورود به آکادمی(افزایش 1000 درصدی بالانس، با دراودان صفر)
DetailedStatement 02.htm