ادامه داستان :
شروع کردم به ایجاد تغییراتی در نحوه ترید و جفت ارز و حجم و کارهام و ......
دیگه راهی نمونده بود و نه چیزی برای از دست دادن
از یورو دلار خارج شدم و خودم رو کشوندم رو جفت ارز طلا
حجمم رو شناور کردم و بر اساس موقعیت حجم بالا و پایین زدم
از روز یک ترید خارج شدم و هرچی تحلیلم میگفت میزدم
مدیریت استاپ کردم و ریسک فری
به سودهام اجازه رشد دادم تا ریسک به ریواردهارو جبران کنم
شروع کردم به جملات تاکیدی
دوره جهش کوانتومی رو شروع کردم
آهنگهای سابلیمینال رو دوباره استارت زدم
شروع کردم به ضبط کردن فیلم از تریدهام تا خودم رو مجاب به اصولی ترید زدن کنم
ترس شدت گرفت و فشار تریدهای باز زیادتر شد جوری که دچار سردردم میکرد و پوزیشن رو میزدم و از جلو سیستم میرفتم کنر و تا تیپی زده نشه بر نمیگشت پای سیتم
دیدم کم کم تعداد تیپی ها بیشتر شد و آروم آروم در پوزیشنهای بعدی مدیریت سرمایه شناور و ..... پیاده کردم
چندین بار هم نزدیک بود اکانت رو از دست بدم اما نفس عمیق کشیدم و دباره تحلیل کردم و دوباره وارد شدم به پوزیشن و اکانت رو رشد دادم
خدارو شکر کم کم شروع شد
باورم نمیشد اکانت 70 رو رد کرد
80 رو رد کرد
90 رو رد کرد
کم کم استرس و فشار داشت بیشتر میشد و 100 که شد اولین برداشت رو زدم
یا خدا من تونستم
گریه ها کردم که بالاخره بعد از گذشت 1 سال درجا زدن و له شدن زیر فشار بازار و زندگی تونستم اکانت رو بیارم بالا
از فرداش کم کم استرس و ترس کم شد و خدارو شکر ادامه دادم و هر روز 20 تا 30 دلار افزایش دادم و روزانه برداشت کردم که در زیر عکسش رو میگذارم براتون
هنوز هم عاتهایی دارم که بعضی وقتها بر میگردن و مخربن اما ادامه میدم تا اونها هم رفع بشن
من تونستم
من بعد از 3 سال تونستم در عرض 2 هفته از یک اکانت 70 دلاری 150 دلار برداشت بزنم یعنی 200٪ افزایش بالانس

من موفق شدم و به جایی که میخواستم و هدف اولم بود یعنی تامین مخارج زندیگی رسیدم
بعضی از کارها جملات و حرفهای استاد رو تازه درک کردم :

• حجم بالا زدن خوبه اما نه در ابتدای کار
  • با حجم 0.01 رو یورو دلار نگهداشتن تا رفع ایراد بشه و اکانت از دست نره
  • در نهایت شما همتون به سیستم شخصیتون میرسید و عین اثر انگشتتون نحوه تریدتون فرق میکنه
  • تریدر باید گام به گام با بالانسش رشد کنه
  • ذهنتون باید قبول کنه والا تکنیکالش چیز خاصی نیست
  • مسیر سخته بمونید دووم بیارید موفق میشید واللا آسیب میبینید
  • چیزی رو که بهتون میگم انجام بدید من این مسیر رو رفتم پاتون رو بگذارید جا پای من
  • اگر میخواین زندگیتون عوض بشه زندگیتون رو عوض کنید

استاد از شما نهایت قدردانی رو دارم و نمیتونم در قالب جملات و کلمات ازتون تشکر کنم و دستتون رو میبوسم و از خدا میخوام فقط یک لحظه دیدار شما رو نصیبم بکنه

من بارها برا دوستان گفتم :
من اومدم مارکت رو بشناسم خودم و خدارو شناختم و بعد خواستم از مارکت پول در بیارم تا زندگیم عوض شه بدون پول دنیام عوض شد

من همه چیز مدیون مردی به اسم امینو هستم و این اسم تا لحظه مرگ ورد زبونم هست

در زندگیم و خودم و اطرافیانم و هرچیزی به نظرتون برسه عوض شده و جور دیگه ای شدم ولی خیلی دلنشینه حداقل برا خودم و خانوادم
از تمام دوستان گل آکادمی هم نهایت قدردانی و تشکر رو دارم که در این مسیر با راهنماییهاشون کمکم کردن
قطعا در ادامه مسیر سختیها و مشکلات جدید هست و من وارد فاز بعدی رشد در بخش تریدری میشم و از شما استاد عزیز و دوستان گلم درخواستی که دارم اینه که کنارم باشین تا مرحله های بعدی رو هم رد کنم و برسم به نوک قله موفقیت
از تمام دوستانی که این داستان من رو میخونند هم عاجزانه خواهش میکنم که اصولی کار کنید و دووم بیارید تهش موفقیته

این بود داستان زندگی من به سبک امینو از سال 07/1399 تا 11/1402

و این داستان ادامه دارد ...... @amino

خدایا شکرت
بهترینهارو میخوام برا هممون در همه جهان ها