صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35

موضوع: لذت تلاش فراکتالی

nosrat آواتار ها
    7,188 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

Cool

باسلام خدمت استاد فرهیخته وبا شخصیت والای خودم ودوستان خواننده

بنده نصرت هستم الان 48 سالمه وبا افتخار از استان چهارمحال وبخیاری یکی از بهترین مناطق آب و هوایی کشور رو داره هستم و از حدود 10سال پیش با سهام وبورس واین اسامی از طرف تعدادی از دوستان وهمکارانم فقط در همین حد آشنا بودم که یک سهامی رو میخری میزاری یه مدت میگذره بعد با کلی سود میفروشی به همین سادگی!ححح

منم دیدم انگار خوب موقعیتیست رفتم سهام پتروشیمی لردگان رو خریدم واون موقع بایه وام1 میلیون تومانی و بعد از تمام شدن اقساط وام یعنی بعد از سه سال هنوز ارزش سهام من یک برابر هم رشد نکرد!این اولین خرید من توی بازارارهای مالی یا بهتر بگم بورس ایران بود که سود که نشد هیچ بعد از چندین سال یه تکون کوچکی خورد وبعد هم رشدش منفی شد !!

خلاصه بعد از مدتی شاخکهام تکون خوردند وشروع به تحقیق ومطالعه درمورد کل بازارهای مالی میکردم از هرجا یه مطلبی گیر میاوردم فکر میکردم برگه آسم رو گیر آوردم اما بعد از مدتی نتیجه همان بود که بودوهمیشه در این بازار ضرر میکردم اما همیشه بدنبال راهی برای درامد از اینموارد بودم

خلاصه در تلگرام بصورت اتفاقی با دوستی آشنا شدم که مرا تشویق کرد در دنیای درآمد دلاری وارد شو وبا تعدادی کلیپ آموزشی با قیمت 1 میلیون (که بعدا فهمیدم در اینترنت رایگان آنها بسیار است)شروع به ترید در دنیای باینری(معاملات دودویی)کردم ویکسالی هم توی این بازار کلی سودوضرر دادم اما براوردم معمولا ضرر بود مرتب استراتژی عوض میکردم ویا بروکر عوض میکردم ویا از ادمایی که فکر میکردم موفق هستند سیگنال میخریدم اما باز هم برایندم ضرر بود وتقریبا شبیه قمار بود!!

بعد از این مرحله با فارکس اشنا شدم وفهمیدم که اگر اصولی بخواهم کار کنم بصورت حرفه ای باید در این بازار اموزش ببینم ویکسالی از طریق یکی از استادان!!دوره دیگه ای خریدم وشروع به آموزش جدی وگرفتن سیگنال از ایشون کردم وخداییش اطلاعات تکنیکالی کامل وخوبی از ایشون کسب کردم وچندین دفتر وسررسید رو پر کردم وتکرار وتمرین اما خود ایشون هم از تریدهاشون برایند مثبتی نداشتند وبقول خودشان میگفتند من عالم بی عملم! ومن متوجه نبودم که بپرسم اقا اگه بلدی کو تریدهاتون؟؟!!(البته احترام بیمورد و رودروایستی هم یکی از دلایلش بود)بگذریم....

بعد از کلی کال کردن حسابهام از جاییکه مطمین بودم بالاخره روشی حتما هست که بتوانم از این بازار بسیار بزرگ وپرریسک بشود کسب درامد کرد ناگهان مانند تیری در تاریکی تعدادی از تریدهای لایو ومحصور کننده ی جناب امینو در تلگرام بدستم رسید وبالاخره دریافتم که پس این بازار قابلیت این را دارد که از ان کسب درامد کرد فقط باید راهش را پیدا کنی وراهش همین انسان (امینو)است..

بنابراین با اینحالی که از نظر مالی برایم بسیار دشوار بود اما هرطور بود توانستم دوره فراکتالی استاد رو تهیه کنم واز همان وبینار اول تحول شگرفی در من بوجود امد که تا امروز برایم ادامه دارد وشروع به دیدن ویدیو ها کردم وبا تاکید استاد تمرین وتمرین وتمرین ...حتی طوری شد که از کارم کمی دور شدم وگاهی روزی16ساعت پای چارت بودم وبادیدن ویدیوها وتمرینات گاهی سرم روی لپتاپ خوابم میبرد شاید باور نکنید گاهی ناهار وشامم رو سرمیز وجلوی لپتابم صرف میشد واشتیاق سوزان من به این کار داشت جواب میداد وبنظرم همه قسمتهای تدریس استاد در همه زمینه ها منحصر بفرد است اما قسمتهای روانشناسی را وقتی با کتابهایی که میخواندم تلفیق میکردم هرروز بیشتر از قبل عاشق وشیفته شخصیت ایشون ومتانت وصبوری ایشان میشدم شخصیت تریدری ایشان نیز که نمونه کامل یک انسان که با خونسردی تمام وبا ارامشی که از صدایشان کاملا هویداست مثال زدنیست وعمل کردن دقیق به تو صیه های ایشان بالاخره روی منم جواب داد و به تسلط نسبی که گویی آرزویی دور بود رسیدم واگر بسیار بسیار از ایشان متشکرم که راه وروشی رو که پس از گذشت هزاران بار شکست وتکرار بدان رسیده اند با دلسوزی در اختیار افرادی چون ما میگذارند که مدت زیادی از عمرمان را اشتباه ودر راه اشتباهی تلف کردیم وتوصیه من به تمام کسانیکه بدنبال راهی واقعی برای موفقیت در این بازار هستند فقط استفاده از علم وتجربه این شخصیت والاست ....

امیدوارم که خداوند با جناب دهقان عزیز و خانوادشان سلامتی وعزتمندی اعطا بفرماید

باتشکر تریدر سیستم فراکتالی نصرت

یک نمونه از استیتمنت نه چندان خوبم (رشد فقط 100درصدی)!!را که یه زمانی ارزوی گرفتن انرا داشتم را میگذازم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

2. 150 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

HAMEHR آواتار ها
    533 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود و عرض ادب
    حامد هستم 11 ماه هست که وارد آکادمی شدم . از دوره پرایس اکشن شروع کردم .
    قبل از ورود به آکادمی سال 96 با بازار ارز دیجیتال آشنا شدم . اونموقع دلار 3200 تومن بود .حدود 250 میلیون تومن (80 هزار دلار ) که تقریبا تمام سرمایم بود وارد این بازار کردم . همزمان شروع کردم به آموزش تحلیل تکنیکال کلاسیک . با تمام فراز و نشیبهایی که بازار داشت ضرر قابل توجهی نکردم و مقداری به پولم اضافه شد . طی یک تحلیل روی یکی از ارزها برای خرید اون ارز کل پولم رو از بایننس انتقال دادم به کریپتوپیا . اون ارز 0.70 سنت بود خریدم رو انجام دادم و فقط از طریق گوشی قیمت روزانه اون ارز رو چک میکردم . احتمالا با اقبال و شانس زیاد قیمت اون ارز به 3 دلار رسید و من سرخوش و مست برای فروش رفتم سراغ صرافی کریپتوپیا که دیدم سایت این صرافی بالا نمیاد پیغامی نمایش میداد که در حال به روز رسانی هستیم . بعد از حدود یکهفته خبر هک شدن این صرافی همه جا پیچید و صرافی طی یک اعلامیه رسمی ورشکستگیش رو اعلام کرد . قطعا نیاز نیست از حال و هوای اون روزهام براتون بگم . بعد از یه مدت به خودم اومدم و چون سابققه عجیب و شگفت انگیزی در تلاش و کوشش و ناامید نشدن دارم شروع کردم به یادگیری بازارهای مالی .
    تحلیل تکنیکال کلاسیک . فاندامنتال . پزایس اکشن . ایچی موکو . گن . استرولوژی و دوسال بی وقفه نئوویو .
    یادگیری و تمرین این اموزشها برای من شبانه روزی بود و از اون سال تمام وقتم در حال آموزش و یادگیری هستم . از تمام این دوره ها یادگیری نئوویو برام لذت بخش بود اما نه نئوویو و نه هیچکدوم از اون دوره ها برام موفققیت به همراه نداشت .
    تا اینکه با آکادمی ویو آشنا شدم . راستش رو بخواید اولین بار که تریدهای استاد بزرگ امینو رو دیدم خیلی امید نداشتم و فکر میکردم یه دوره بی نتیجه دیگه رو باید بگذرونم .اما همسرم تشویقم کرد برای ثبت نام و یادگیری .
    در دوره پرایس اکشن وقتی استاد دهقان میگفتن که باید ظرف ذهنتون رو خالی کنید چقدر برام سخت بود . وقتی دوسال روی کش دیتا و در محیط موتیوویو موج شماری کرده باشید هر قسمت نمودار رو یک الگو میبینید و این ناخودآگاه هست و پاک کردن این اطلاعات از ذهن سخت ترین کار دنیا .
    با این وجود صحبتها و لحن و موج صدای استاد اینقدر دلنشین و اطمینان بخش بود که به من القا میکرد آشنایی با آکادمی ویو حاصل تلاش شبانه روزی این پنج سال هست . با تمام سختی هاش به خودم تلقین میکردم که هیچ چیز بلد نیستم و شروع کردم به دیدن آموزشها .
    مدرک من ارشد عمران هست و کسانی که در این رشته درس خوندن میدونن که دروس تخصصی محاسباتی و حفظی وحشتناکی داره . چون از لحاظ محاسبات و حفظیات خوب هستم تمام قوانین نئوویو رو در اون دوسال حفظ کردم . اما بعد از ورود به آکادمی و دیدن ویدئوهای آموزشی و روانشناسی تقریبا دوسوم تمام قوانین از ذهنم پاک شد و این تاثیر آموزشهای زیبا و بی بدیل استاد دهقان بود . تمام ذهنم رو متمرکز کردم رو ی پرایس بعد از اتمام دوره دوماه ترید روی دمو نتیجه باورنکردنی داشت .
    وارد دوره فراکتال شددم و بعد از اتمام این دوره با تمام وجود پیشرفت و هدفی که داشتم رو محقق شده دیدم .
    اوایل دوره پرایس آخرین اکانت ریلم رو کال کردم . دیدن استیتمنت اون حساب و حسابی که بعد از دوره پرایس اکشن کار کرده بودم و حساب اتمام دوره فراکتال این پیشرفت رو با تمام جزئیات نشون میده .
    استاد بارها و بارها در وبینارها میگفتن ترید روی حساب صد دلاری با حساب یک میلیون دلاری هیچ فرقی نمیکنه . راستش رو بخواید این موضوع برام قابل درک نبود و میگفتم روزی پولم به یک میلیون دلار برسه با چه جراتی باید ترید بزنم . به خاطر همین همزمان با اکانت پایان دوره فراکتال یک اکانت یک میلیون دلاری هم باز کردم و روش کار کردم . اوایل با هر هزار دلار منفی یا مثبت بدنم میلرزید بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که تمام این تاثیرات روانی و عدم تمرکز روی چارت به خاطر دیدن نوسانات قیمت در پنجره تولباکس هست به همین دلیل تولباکس رو بستم و تمام تمرکزم رو روی نمودار گذاشتم و نتیجه بی نظیر بود .
    دوست داشتم بیشتر براتون بنویسم از قبل از ورود به بازارهای مالی و حتی شرایط الانم نمیخوام بیشتر از این خستتون کنم .
    نه از روی تعارف بلکه در واقعیت و با تمام وجود هر روز این مرد بزرگ رو دعا میکنم و از خدا میخوام که سلامت و شاد باشن و همیشه سایشون مستدام .

آخرین اکانت کال شدنم زمان ورود به آکادمی :

27046393 - Trade History Report.pdf

اکانت پایان دوره پرایس اکشن :
    67025697_ Hamed Mehrad - Trade History Report.pdf

اکانت پایان دوره فراکتال :
    67038500- Trade History Report.pdf

اکانت یک میلیون دلاری :
    67036204 - Trade History Report.pdf

4. 205 کاربر برای این پست سودمند از HAMEHR عزیز تشکر کرده اند:

SinaTR آواتار ها
    1,751 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به استاد امینو و همه دوستان اکادمی
    مستقیم اصل مطلب
    افزایش 42 درصدی اکانت ریل در طول 2 ماه

*هدف این اکانت سود بالا نبوده هدف گرفتن سود مستمر در طول زمان و آسودگی در هنگام ترید در بازار بوده.

6. 137 کاربر برای این پست سودمند از SinaTR عزیز تشکر کرده اند:

hassan0489 آواتار ها
    226 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با عرض سلام ادب خدمت بچه های انجمن .
    بنده یک سال و دو ماه هست که با بازار فارکس آشنا شدم و از همون اول در اکادمی ویو فعالیت میکنم و از استاد امینو عزیز بسیار ممنونیم که تمام دانش و اندوخته هاش رو در اختیار ما میزارن . من یه 4 ماهی هست که سیستم فراکتالی رو شروع کردم و تونستم با استفاده از موارد 4 مکدی و سطوح حمایت مقاومت و .... در عرض 5 روز اکانت دمو رو تونستم از 3000 دلار به حدود 11500 افزایش بدم . حرفم اینه که با تمرین روی مباحث استاد به راحتی میشه به سود مستمر رسید.
    [attach]345411
    [attach]345412
    [attach]345413
    [attach]345415

( إنَّ اللّهَ يَرْزُقُ مَن يَشَاء بِغَيْرِ حِسَابٍ ) بحق الحسین علیه السلام

8. 128 کاربر برای این پست سودمند از hassan0489 عزیز تشکر کرده اند:

396 بار در 69 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت استاد گرامی جناب دهقان
    تقدیر و تشکر از آن شماست که مرا در تحقق آرزوهایم یاری نمودید.
    این دسته گل را که ار اولین برداشت حساب ریلم می باشد به شما تقدیم می نمایم.
    توفیق روز افزون جنابعالی را خواستارم و از زحماتتان بی نهایت تشکر میکنم.
    @amino

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mahbod عزیز تشکر کرده اند:

1,150 بار در 94 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و وقت بخیر خدمت تریدر اسطوره ای تاریخ بازارهای مالی { استاد بزرگ امینو عزیز همه ما } و دوستان محترم
    حدود سه سال پیش بود که با بازارهای مالی به شکل جدی تری نسبت به قبلش که شاید بیشتر در موردش جسته و گریخته میخوندم و میشنیدم آشنا شدم و چند تا کتاب و دوتا کورس آموزشی و ویدیو و سیستم های معاملاتی و جزوات از جاهای مختلف مثل سایت فراچارت خوندم و دیدم، حساب دمو باز کردم و کار کردم و بعدش حساب ریل باز کردم (البته ده دلار و حساب سنت) که هر دفعه میشد یک دلار و من باز هم شارژش میکردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که آموزش نیاز به مربی داره که تو این احوالات بودم و تو سرچ در مورد ایچیموکو، که هم در اینستاگرم و هم تلگرم و هم یوتیوب و هم آپارات به یه اسم که شبیه اسم کوچک خودم برخورد میکردم که یک موسیقی متن عالی داشت و یک صدای پر از آرامش که برعکس همه که میگفتن اگه این مووینگ اون یکی مووینگ رو قطع کرد بای بزن و برعکسش سل بزن، در مورد روانشناسی میگفت و مجذوب شیوه بیان جملات و صحبت ها و موسیقی متنش شدم و تصمیم به شرکت در دوره گرفتم و در دوره فوق العاده عالی پرایس اکشن شرکت کردم، بعد از چندین بار دیدن دوره، طبق نقشه راه، و درک اصولی پرایس اکشن، شروع به دیدن دوره فرکتال طبق نقشه راه کردم.
    مسیر پر پیچ و خمی بود و بخاطر بمباران اطلاعاتی که در دوره فرکتال شدم، خیلی جاها ذهنم درگیر میشد و تا قبل از اینکه اطلاعات جدیدی که دریافت کردم تثبیت بشه سراغ اطلاعات جدیدتر میرفتم گیج میشدم، اما طراحی بسیار فوق العاده نقشه راه به من بسیار کمک کرد که هر زمان با خستگی مواجه میشدم دوباره پرقدرت به مسیر برمیگشتم.
    مهمترین اصلی که در آموزش های استاد امینو برای من تعیین کننده بود این بود که در آموزش به جای تیپس و ترفند دنبال آموزش فلسفه و اصول مارکت هستند و چون خودم در زندگی برام مهمه که اصول رو بدونم خیلی جذاب بود، به قول استاد امینو "شما توی این دوره بستر رودخانه رو یاد میگیرید"
    مسیر واقعا پر فراز و نشیب بود اما سعی کردم از لحاظ تحلیل به شکل مکانیکی، تکنیک هایی که استاد در دوره آموزش میدن رو خوب یاد بگیرم و مسلط بشم تا زمانی که تمام این تکنیک ها را با هم ادغام میکنم و به ترید تحلیلی میرسم بتونم به جایی برسم که هر لحظه چارت رو باز میکنم بتونم بازار رو تحلیل کنم، این هم در راستای همون جمله استاد امینو بود که در یکی از وبینارها میفرمایند باید به جایی برسید که بازار هر رنگی رو از شما بخواد شما بزارید کف دستش. الان طوری شده که وقتی میشینم پای چارت، با یه بررسی از بالا به پایین میتونم وارد معامله بشم
    اگر هم بخوام از تجاربی که کسب کردم بگم، نقشه راه مهمترینه، بعد تمرین اصولی، مدیریت سرمایه، کنترل احساسات (مخصوصا صبر) ، پرایس اکشن و به معنای واقعی کلمه پرایس اکشن
    من از استاد امینو فقط مسیر تریدر شدن رو یاد نگرفتم، بلکه زندگی من هم تغییر کرد، ورود به حوزه متافیزیک و مدیتیشن و تغییر عادات و سبک زندگی که یک نمونه کوچکش کاهش 35 کیلوگرمی وزنم بود و همه و همه و همه اینها رو مدیون استاد امینو هستم
    دو ماه ترید هم بر روی اکانت دموی هزار دلاری زدم که روزی دو گام 3% به صورت مستمر گرفتم و در مجموع حسابم به بیش از ده برابر افزایش یافت که استیتمنتش رو براتون قرار میدم
    و در آخر از استاد امینو که زندگی من رو در همه جوانب تغییر داد سپاسگزاری میکنم و آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشون و دوستان عزیز در آکادمی دارم
    *ارادتمند شما امین*
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

12. 73 کاربر برای این پست سودمند از FC Trader عزیز تشکر کرده اند:

100jad آواتار ها
    202 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی دوستان و استاد گرامی

سجاد هستم و 36 سال سن دارم از شهر مشهد آشنایی من با بازار های مالی از سال 1390 شروع شد که مقاله ایی راجع به بیت کوین خوندم که موضوع اون این بود که در آینده هر کس 0.038 بیت کویت داشته باشه جز پولدار ترین آدم ها به حساب میاد و کسانی که بیت کوین داشته باشند ی سیاره جدا میرن زندگی میکنن و......... خلاصه بعد از 5 سال دستگاه ماینر گرفتم و در کنار اون با صرافی بایننس آشنا شدم وترید میکردم که اوایل خوب بود و سودهای هیجانی هم میکردم ولی بعد اون مشگلی برام پیش اومد کلا گذاشتم کنار تا سال 1399 که مونده حسابی که داشتم با بالا رفتن قیمت بیت رسیده بود به 10000 دلار که بعد از چند تا ترید کال شدم و در این مدت ترید من هیچ آموزشی ندیده بودم و صب تا شب تو گوشی به چارت خالی نگاه میکردم که یکسری الگوها و روش ها رو برای خودم بدست آورده بودم و به این نتیجه رسیدم بودم که چارت رو میشه پیش بینی کرد تا اینکه خیلی اتفاقی در یوتیوب با ی فیلم آموزشی جناب امینو برخوردم که میگفتن اینجا قطعا و 100 درصد های قبلی رو میزنه و تا اون لحظه من کسی رو ندیده بودم همچین حرفی بزنه همه میگفتن چارت رو نمیشه پیش بینی کرد و...... برخلاف نظر من که میشد چارت رو کاملا پیش بینی کرد و من از اون موقع جذب گفته قطعا و 100 درصد جناب امینو شدم تا اینکه تو یکی از تخفیفات دو تا دوره پرایس و فراکتال رو خریداری کردم که به توصیه استاد اول دوره پرایس رو از مرداد 1400 شروع کردم و اسفند 1400 با دو ماه فاصله بین آموزش ها دوره پرایس تموم شد و بلافاصله دوره فراکتال رو شروع کردم و آخر مرداد 1401 تموم شد و از تیر ماه ی حساب دمو 1000 دلاری باز کردم و با روزی 3 درصد که گاهی اوقات نا خواسته به خاطر ریزش ویا صعود شارپ بازار از 3 درصد هم عبور میکرد طی 69 گام تقریبا 3 ماه کاری به 1000 درصد سود که یکی از پیش شرط های جناب امینو برای دوره ایچیموکو هست رسیدم و به امید خدا من که هنوز اول راه تریدری هستم با کمک و مشاوره ایشون بتونم به هدف هام برسم و از خداوند سپاسگزارم و خوشحالم که با جناب امینو آشنا شدم که علاوه براینکه آموزش هایی که مربوط به ترید بود رو خالصانه در اختیارمون قرار دادن درس زندگی هم به ما دادند که دومی قطعا و 100 درصد برای من ارزشمند تر هست و تشکر فراوان و غیر قابل گفتن رو از ایشون دارم و امیدوارم یک روزی ایشون رو از نزدیک ببینم
    امیدوارم که تک تک شما دوستان موفق و سربلند باشین

1000 1.htm

1000 1-2.htm

1000 2.htm

1000 3.htm

1000 4.htm

14. 50 کاربر برای این پست سودمند از 100jad عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,493 بار در 2,247 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1549 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مفهوم موفقیت به زبان هرکسی متفاوته و البته تفاوتی هم برای من داره
    مثلا من موفقیتم و توی این میدونستم که بتونم هزینه دوره و هزینه روانشناسی (در واقع همون حساب های ریل اولیه که از دست داده میشه) رو بتونم کسب کنم
    من موفقیتم و توی این میدونستم با مبحث اموزش حد اقل در گام های نخستین تسویه حساب کرده باشم و قصدم این بود وقتی به اولین موفقیتم رسیدم یک پست در این تاپیک به اشتراک بزارم
    سلام
    من محمد حسین هستم، 40 سالمه هر چند که هنوز خودم باورم نمیشه این همه سن و سال ازم گذشته
    راستش من روزی با دنیای فارکس آشنا شدم که همه چیزم و از لحاظ مالی باختم مثل خیلی ها تنها راه و تنها کرسوی امیدم بازار مالی بود و اندکی پس انداز که بتونم چند سالی و باهاش سر کنم و خب البته این پس انداز هم قطعا تموم میشد
    خیلی کارها انجام دادم که مجالش نیست راجبشون بگم ، از کار توی کف بازار و کارگری ساده گرفته تا اخذ مدرک دکتری در رشته بازاریابی
    دیگه جایی رو نبود تا شکست هاشو تجربه کرده باشم
    یک زندگی سرشار از فراز و نشیب .
    به جرات میتونم بگم به اندازه چند تای سن و سالم کار کردم و زندگی.
    فکر کنم سال 97 بود که با اسمی اشنا شدم به نام فارکس. برام جالب بود که میشه هم خرید هم فروخت و از این حالت دو طرفه ترید و معامله سود برد
    پیش از اینها در بور س اوراق بهادار سرمایه گذاری میکردم و دوره ای رو تحت همین عنوان در سال 96 دیدم ولی واقعیتش ارتباط اونچنان نزدیکی با دنیای فارکس ازش درک نمیکردم.
    همون زمان که فارکس و به طور نسبی شناختم یک حساب دمو در متاتریدر موبایلم باز کردم و به عنوان یک سرگرمی شروع کردم به ترید نه مفهوم لات و حجم و میفهمیدم نه اسپرد و جفت ارز
    مثلا نمیدونستم وقتی میگن اوزی یعنی چی یا مثلا میگن یو اس دی ین چطوری نوشته میشه و خیلی چیزایی که نمیشه بازگو کرد و با این حجم دانش معامله میکردم.
    با حال بود و دوست داشتنی و یک سرگرمی قشنگ برای اون روزهای من
    همون زمانا بود که ویدیو های کریس و شروع کردم به دیدن و چون خیلی ازشون سر در نمیاوردم گذاشتمشون کنار
    یکی از دوستان فایل هایی بهم داد که مربوط به تاپیک های یک انجمن حاوی تکست ها و پاسخ هایی بود که توسط فردی به نام امینو داده میشد
    اسم امینو یواش یواش برام به واژه ای آشنا تبدیل شد
    تا اینکه مطلع شدم این فرد اقدام به برگزاری دوره آموزشی به نام فراکتالی کرده. دوستم ازم خواست تا بیام چند تا ویدیو به نام ده گام و ببینم و ازم دعوت کرد که توی این دوره که تخفیف فوق العاده ای هم داشت شرکت کنم و خب توقع نمیشه داشت کسی که ظرف ذهنیش پر که چه عرض کنم دیگه سر ریز کرده تحمل اجابت این دعوت و داشته باشه
    من دعوتش و رد کردم
    با این حال ازم خواست باهاش چند تا فایل اولدوره آموزشی فراکتال و ببینم تا شاید ترغیب بشم و بخوام شرکت کنم و خب باز هم حاصلی نداشت چرا که متاسفانه نتونستم با نوع تدریس و اون حجم ارامش مدرس ارتباط بر قرار کنم
    گذشت تا سال 99 اون دوستم موفق شد یک حساب ریل 100 دلاری و تبدیل به 200 دلار کنه و اولین موفقیتشو در حساب ریل جشن بگیره
    این بار مجدد ازم دعوت کرد که اگر در دوره فراکتال شرکت نکرده ام، لااقل در دوره پرایس اکشن که در حال برگزاریه شرکت کنم. اینو هم بگم که برای شرکت در این دوره و فعالیت در فارکس بار ها و بارها ازم درخواست کرد و من کماکان پاسخم منفی بوده چرا که فعالیتم در بورس ایران بود
    از اونجایی که خیلی ذهن نتیجه گرایی داشتم اینبار قبول کردم و ثبت نام کردم
    اعتراف میکنم که بیش از 9 ماه گذشت تا بتونم با خودم کنار بیام تا مفاهیم دوره رو جدی بگیرم و اموزش پذیر باشم و ذهنم و خالی کنم. دفتر تهیه کردم و شروع کردم به نوشتن
    من هم توی این راه بار ها و بارها و بارها به بیراهه رفتم مثلا با همون دوستم که نا امید شده بود قرار شد به همکاری هم ترید کنیم
    اینطوری که تلفن تماسمون در طول کل روز با هم باز بود و لحظه ترید تی پی و استاپ و با مشارکت هم سپری میکردیم تا اینکه در یک ترید دوستم 20 درصد از بالانس رو از دست داد و غزل خدا حافظی و خوند و البته من هم به طمع تسلط در مهارت ترید دوستم به موازات روی حساب دیگه ای هم همزمان ترید میکردم بخش زیادی از سرمایه بالانس اولیه ام رو از دست دادم.
    تصمیم گرفتم راه و بدون دوستم، همونی که به اصرارش وارد این بازار شدم ادامه بدم.
    دست از ترید ریل بر نداشتم تا اینکه دیدم مرتبا یک حساب و رشد بیش از 100 درصد میدم و کال میشم
    دیگه ازمم رو جزم کردم فقط و فقط با روش جناب امینو برم جلو
    یک اکانت دمو رو رشد دادم و ب 100 درصد رشد رسید و با استاد به اشتراک گذاشتم و درخواست مشاوره حساب ریل دادم
    بعد از مشورت با جناب امینو و مورد قبول قرار نگرفتن این رشد و نوع ترید قرار بر این شد یک حساب 500 دلاری دمو رو تنها یک درصد در روز رشد بدم!!!!
    سخت ترین تمرینم تمرین صبری بود که می باید میکردم.
    تنها یک ترید در روز میزدم و تنها یک درصد
    تصور کنید میدونید این موج از چارت لا اقل میتونه با ریسک صفر به شما 10 درصد و بیشتر سود بده و شما می باید طبق اصول و قولی که به استاد دادید تنها یک درصد سود بگیرید
    این رویه بی نهایت سخت و حدود 4 ما با افزایش 150 درصدی بالانس حسابم ادامه دادم تا اینکه موفق شدم اجازه باز کردن حساب ریل و از استاد بگیرم.
    لینک رشد حساب دمو در تاپیک ترید

مابقی هم که خب مشخصه
    حساب ریل اول 500 دلاری ام بعد مشورت با استاد در روز اول و دوم تریدم با سود بسته شد و روز سوم ترید بعد باز کردن ترید متاسفانه اینترنت ها و سرور های خارجی قطع شد و به دلیل مسایلی که در این روز ها جاری هست به هیچ شکلی امکان برقراری ارتباط با پلتفرم معاملاتی برام فراهم نبود و متاسفانه من حسابم و از دست دادم چرا که فرصت حتی برای خروج هم تا چند روز بهم داده نمیشد
    این داستان چند بار با حساب های دیگه هم ادامه داشت چرا که به واسطه اتفاقی که برام افتاد، معاملات در حساب دمو و چک لیستم و فراموش کردم
    تا اینکه با خودم روراست شدم و اصول و نصایح استاد و جدی گرفتم و دست از یک دندگی کشیدم.
    نتیجه واضح هست چرا که هدفم از این پست به اشتراک گذاشتن اولین موفقیتم در مارکت یعنی کسب سود فرا تر از هزینه ها انجام شده آموزش معادل 2000 دلار بوده همونطور که گفتم هزینه دوره و هزینه بحث روانشناسی(میزان بالانس حساب های اولیه کال شده ام)
    لینک ویدیو یکی از ترید هام در حساب ریل
    امروز بالانس معاملاتی من کمی فراتر از میزان هزینه هایی هست که از روز اول وارد این بازار شدم
    جناب امینو از شما و تیم محترمتون بی نهایت سپاسگذارم
    قدر محبت های شما رو میدونم و ایمان دارم هیچ خوبی در این جهان بی پاسخ نخواهد بود و آرزوی شادی و سرور برای شما و خانواده محترمتون دارم
    قطعا در پستی دیگه نتایج ترید هامو همچون سایر دوستان فعال در این تاپیک به اشتراک میزارم
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

16. 70 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

rzaqasmi181 آواتار ها
    1,031 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان بنده رضاقاسمی هستم 21 ساله از استان فارس بنده حدودا 4 سال میشه که با بازار های مالی اشنا شدم و در حال فعالیت هستم چهار الی پنج سال قبل ب دنبال راهی بودم که بتونم از طریق اینترنت پول در بیارم چون علاقه زیادی به کامپیوتر و سیستم داشتم تو گوگل جستجو میکردم یه پکیج معرفی شد که حدودا 80 هزارتومن قیمتش بود من اون رو تهیه کردم و با بازار باینری آپشن اشنا کرد اون مان در بروکر الیمپ ترید و پاکت اپشن فعالیت میکردیم چند تا ابزار ساده معرفی کرد اندیکاتور استوک و مکدی که اینجاها اشباه شد بخر اشباه شد بفروش در همین حد ساده...اینقدر هیجان زده و خوشحال بودم که ان چیزی که میخاستمو پیدا کردم و میتنم پولدار بشم حدودا ویدیو هاش کل پکیج 5 ساعت بود که درمورد باز کردن حساب کار کردن با پلتفرم واریز و برداشت و پند اندیکاتوری که بهتون گفتم و یه بولینگر و یه اندیکاتور دیگم بود دقیق یادم نیست خلاصه ما اشنا شدیم هیجان زده حدودا فکر کنم 10 تا 10 دلار اون زمان شارز کردم و همشونم کال شد نتونستم به سود برسم دوباره رفتم اموزش های دیگه اساتید باینری اپشن دیگه ب دنبال یه روش یا استراتژی که بهم بگه اینجا بخر اینجا بفروش من پولدار بشم حدودا پنج الی شش ماه وقت ما در این زمینه رف و به نتیجه ای که میخاستیم نرسیدیم...پدر بنده حدودا 9 سال قبل اشنایی من با بازار با بازار فارکس اشنایی کمی داشت و ب اون هم پیشنهاد ربات معامله گر واسه فارکس داده بودند که شما بیا این ربات رو تهیه کن و سود بدست بیار.یه کم بحث دعوا و ناراحتی تو خانواده پیش امد و از این کار دست برداشت و کلا کنار گذاشت یک روز به من پیشنهاد داد خب بیا فارکس رو یاد بگیر من اون زمان خاستم این کار رو بکنم ولی انجام ندادم تو بیا یاد بگیر بهتر باینری اپشن هست راحت تره مثل اون تو یه لحظه یا همه چی یا هیچی نمیشه این فکر ب سرم زد باینری رو کنار بزارم و بیام سمت فارکس حدود یکسال دیگه وقتم رو صرف فارکس کردم باز هم همون طرز فکر قدیمی که یه سیستمی باشه یه روشی باشه که من بتونم به سود برسم قبلا سر ساختمان کار میکردم توی تالار کار میکردم هرجایی که کار میکردم و هر پولی که ب دستم میومد رو خرج خریدن دوره اموزشی و استراتژی واسه فارکس میکردم خلاصه این یکسالم گذشت بازم با اموزش های این استاد و اون استاد سرگرم بودیم یکم تسلط پیدا میکردیم ولی بازم پون اصولی نبودن و ما اصل حقیقت مارکت که پرایس اکشن هست رو بلد نبودیم بازم ضرر میکردیم حدودا سه چهار تا حساب ریل هم کال کردم و واقعا نا امید بودم همه دوستام مسخرم میکردن که تو وقتت گذاشتی پای این چیزای الکی و ب جایی نمیرسی ببیخال بشو برو دنبال زندگیت فکر کار درستی باش و... کلا ب حرفای اونا توجه نمیکردم هر چند خودم هم نا امید شدم...یه روز دیدم هه جا بحث پرایس اکشن هس از هر کی میپرسم چکار کنم میگه پرایس اکشن رو بلدی پرایس رو میشناسی یا این ابزار یا این سیستم با پرایس اکشن خوب پواب میده تو دل خودم گفتم چهرتا خط روند و یه سطح حمایت مقاومتی که کاری نداره من که بلدم من که میدونم بازم همینجور یه مدت گذشت یه روز تو دل خودم گفتم اینایی ک دارن پول در میارن موفقن تو مارکت و دارن سود میکنن حتمااااا از یه نقطه اولش اصولی شروع کردن و تمرین کردن ک موفق شدن اینجاا بود که تصمیم گرفتم اصولی اموزش ببینم و اطلاعات صحیح رو پیدا کنم و روشون تسلط پیدا کنم گفتم از الان ب بعد من فکر میکنم هیچی نمیدونم هیچی بلد نیستم یجورایی ذهنمو خالی کردم تو فکر پیاما و راهنمایی هایی که بقیه میکردن افتادم گفتم اول پرایس اکشن برم یجا رو پیدا کنم که پرایس اکشن واقعی خخخخ اون زمان میگفتم پرایس اکشن واقعی و اصولی رو پیدا کنم و یاد بگیرم تو تلگرام اول شروع کردم به جستجو دیدم دوره پرایس اکشن اقای امینو یه کانال رایگان گذاشته حدود 5 الی 6 قسمتش بود ویدیو اولش رو دیدم واقعاااااا با صداش حال کردم یعنی ارامش عجیبی بهم داد حس واقعاااااا خوبی بهم دست داد گفتم این خودشه چند تا ویدیو بعد رو دیدم که رفت رو مساعل خط روند و چارک معکوس و اینجور صحبتا اونا رو ک دیدم تو دل خودم گفتم اموزش اصولی اینه این استاده این قشنگ یاد میده واقعا خلاصه لذت بردم بعد یهو ویدیو ها تموم شد هرجااا دیگ گشتم پرسوجو کردم دیدم هیجا نیس گغتم راهی ندارم جز دورشو شرکت کنم خودم تو دوره اش باشم و مطالب رو دنبال کنم چون واقا شاید شما باور نکنید هم خیلی از طریقه اموزش دادن و صحبت کردنشون خوشم امد هم خیلیم ذوق داشتم که یجا به استاد رو پیدا کردم که داره اصولی اموزش میده بعد امئم سایت اکادامی رو جستجو کردم دیدم قیمت دوره نوشته سه میلیون خورده بود گفتم حالا چکار کنم الان که منبع خوب پیدا کردم اموزش اصولی و باب دلمو پیدا کردم پولشو از کجا بیارم واقعا صفر صفر بودم هیپی دیگه نداشتم زنگ به یکی اقوام هامون زدم یکی از روستاهای نزدیک شهر ما بود گفتم فلانی گفت جان گفتم چه کاری میری؟ گفت این روزا دارم تو کوره آجر پزی کنار روستا کار میکنم گفتم نیرو نمیخاد کسی نمیخاد گفت اره ینفر لازم داریم ولی خیلی سخته باید تو کوره وایسی کوره دااااغ اجر ک میاد بیرون اون آجر رو برداری بزاری رو قلتک که بره بیرون گفتم مشکلی نداره میام(خیلیا که کار کردن میدونن سخت ترین کار کار کردن تو کوره هست واقعا هم کار سختیه هم بلال میشی از گرما) خلاصه قبول کردیم گفتم من یه دوره اموزشی پیدا کردم الان هیچی پول ندارم مجبورم که بیام پولی دستم بیاد بتونم تهیه کنم حدود 15 تا 20 روز اونجا کار کردم هر سختی که داشت تحمل کردم که بتونم پول دوره پرایس رو جور کنم باورتون نمیشه هر یدونه آجر داغی که بلند میکردم کار و گرماش حیلی شدید بودااا تو دل خودم میگفتم ارزشش رو داره دوره رو میگیرم پیشرفت میکنم بعد طی این زمان دوره رو شرکت کردیم یکسال روی مطالب روزی تقریبا 8 تا 10 ساعت تمرین کردم و 8 تا ده ساعت تمرین مداوم کشیدن خط برسی دیدن و... وقت گذاشتم حتی از مدرسه فرار میکردم میومدم خونه فیلما رو میدیم و تمرین میکردم جوری بود استاد و مدیر معاون فراری من از مدرسه واسشون عادی شده بود میگفتن این فرار کرد بره دوربازارش و اموزشش حدود یکسالی دیگ گذشت بعد به فیلمای دوره فراکتال رسیدیم اونم نمیخام متنی که اینجا مینویسم دروغ باشه اونم بعد اینکه پرایس رو با زحمت شرکت کردم و روش وقت گذاشتم اونام رایگان کامل همشون به دستم رسید واقعا پول دوره فراکتالی رو 12 میلیون من نداشتم خیلی خیلی خیلی دوس داشتم اونم شرکت کنم ولی خب وضع مالی خوبی نداشتیم همه پولای ک خودم کار کردم و خانواده بهم دادن صرف اموزش های دوره های دیگ و چیزای دیگ شده بود... واقعا اقا امین منو جذب خودشو مطالبشو صداش کرده بود ولی خب نداشتم نتونستم شرکت کنم از یجا دیگه رایگان بدست اوردم و پیدا کردم همشو ترکیب پرایس و فراکتالی رو حدودا یکسال دیگ روشون تمرین کردم وقت گذاشتم تا مسلط بشم حساب های زیادی رو تمرین بودنا کال کردم دلیلای کال شدن رو پیدا کردم اشتباهاتم رو پیدا کردم همخ چیز رو اوکی کردم بعد یه استیمیت خشکل شد با مکسیموم درادان 0 درصد ک اونو ازدم جلو میز کارم ک هنوزم هست و میبینمش همه ترید ها مثبت همشونم تیپی خورده بعد امدم ریل حدودا پنج تا حساب اول ریلی هم که باز کردم رو کال کردم که اونم تمامی اشتباها که بیشترشون میتونم بگم 90 درصدشون روانشناسی بود روانشناسی معامله گری روانشناسی فردی چیزی که استاد خیلی تاکید میکردن که اصلا جدیش نمیگرفتم فک میکردم فقط مطالب اصولی و درست کمکم میکنه با این طرز فکر از دست دادم بعد به مرور زمان پله پله حل کردم و همه پل ها رو پشت سر گذاشتم و یه حساب جدید با کلی تجربه و تسلط باز کردم یه حساب 100 دلاری بود که اونو رسوندم به 250 در عرض یکماه و گرفتن روزی 5 درصد ناگفته نماند از اوایل که فیلمای هدف رو دیدم تمرکز و فکرم روی گرفتن روزی 5 درصد بود و حدودا دوسه ماهی ماهی هیمنقدر در میوردم از مارکت یجوری دیگه اون ایمانه اون حس شدنیه و اون باوره برام شکل گرفت ک الان دیگه میتونی روزی 5 درصد رو بگیری (البته اگه صبرداشته باشی همه چیو رعایت کنیو مسلط شده باشی) چون دوره فراکتال نبودم و نمیتونستم اشتباها و سولاتمو بپرسم مجبور بودم خودم دنبالش بگردم یا ویدیوهایی که تو یوتیوب اقای امینو برسی و نتایج کارابران بود تجربه کسب کنم و روی همونها جلو میرفتم و اشتباهاتی ک خودم داشتم رو خودم وقت میذاشتم دوباره ویددیو ها رو میدیدم و پیدا میکردم هرفیلم رو من میتونم بگم حدود 35 40 بارررر دیدم هر فیلم اموززشی رو چه فراکتال چه پرایس الان جوری شده یچیزی که تو ذهنم مرور میکنم مثلا یه مطلب اموزشی یا یه بحثی رو اون قسمتی که اقای امینو توضیع داده قشنگ با صدای خودش تو ذهنم پخش میشه در این حده...بعد چند ماهی به درامد و سود مستمر رسیدم یه حساب جدید جدا از برنامم ایجاد کردم یه 210 دلار داخلش بود تمامی حساب های من به اسم مادرم ساختم چون خودم کارت ملی نداشتم کارت ملی من تازه دیروز امده بعد سه سال خخخخ این حساب جدیده رو ساختم و 210 دلار ریختم نشستم ترید زدن با هر تاییده که گرفتم یه پوزیشن باز کردم گفتم بهتون دیگه اون ایمانه و اون حسه ب وجود امده بود اون حسابم از 210 دلار به 850 دلار رسید و 95 درصدش رو خالی کردم و کلی چیز واسه خودم خانوادم و ینفر دیگ کلی چیز خریدم و خرج کردم و اون حسابی هم گفتم کاملا بق برنامه و سود مستمر خودش داره جلو میره...ایشالا از سود های بعدی حتما دوره فراکتال و بعد ایچیموکو رو شرکت میکنم

https://s6.uupload.ir/filelink/bE5wB...�۵۶_wgas.mp4

یه مودم اینترنتvdsl خریدم 850 هزارتومان

یه سشوار و چند تا شونه خریدم 550 هزارتومان

یه هدفون گیمینگ خریدم 600 هزارتومان

یه کتاب برای خودم و چند تا چیز واسه خواهر کوچولوم و مادرم خریدم که مجموع اینام 1 تومن شد

یه باتری و شارژر برای لبتابم خریدم 918 تومان

اینم استیمیت حسابی که بهتون گفتم جایی بود که ب تسلط کامل روی مطالب رسیده بودم و میخاستم ریل رو شروع کنم

و صحبت اخر:
    بعد از چند سال تمرین این اموزش اون اموزش این استاد و اون استاد رسیدیم به اقای امینو و با وقت گذاشتن حدوداااا دوسال روی مطالب ایشون تونستم این موفقیت رو کسب کنم و ب چیزایی که میخام برسم و تونستم موفق بشم کسایی که تازه شروع میکنند تازه میخان شروع بکار کنن اینجا به جرعت میگم بهترین منبع اموزشی و اصولی هست از نظر من من از زمانی که با ان خانواده و انجمن و اقای امینو اشنا شدم خدایی دیگه هیچ اموزشی هیچ دوره ای دیگه ب چشمم نمیاد و حتی همون نگاهم نمیکنم مثلا بعضی وقتا اتفاقی توی اینستاگرام دوره ها و مطالب رو میبینم و سریع ازش رد میشم ذهنمو درگیر مطالب دیگه یا چیزای دیگ نمیکنم چون واقعا همین اموزشا همین مطالب همین فیلما واسه سود مستمر گرفتن کافی و عالیه

اگه دنبال موفق شدنی باید تمرین کنید باید وقت بزارید باید تلاش کنید تا به اون چیزی که میخاید برسید من تو این راه بیشتر رفیقام و دوستامو از دست دادم ناراحتم از این موضوع نیستم چون کامل فکر ذهن همه زندگیمو گذاشتم پای این کار الان همشون دونه دونه دارن به سمتم میان و میگن ما اشتباه فکر میکردیم در مورد تو

به جرعت میگم مو به مو حرفای استاد رو گوش کنید و عمل کنید اگه واقعادنبال موفق شدن هستید
    بقول استاد مسیر سختته ولی لذت بخشه اگه شمام تلاش کنید به چیزایی که میخاید میرسید
    ویرایش توسط rzaqasmi181 : 01-24-2024 در ساعت 01:24

18. 94 کاربر برای این پست سودمند از rzaqasmi181 عزیز تشکر کرده اند:

amin64 آواتار ها
    18,945 بار در 2,072 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1011 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت امینو عزیز و همه دوستان
    امین هستم و از شب یلدا 99 با دوره پرایس اکشن وارد آکادمی شدم و وقتی شروع به دیدن فایل ها کردم و دوتا فایل آموزشی اول را که دیدم گفتم چقدر آسون هست و دیگه باید فقط بریم تو بازار و پولا رو جار کنیم و وقتی فایل سوم آموزشی را دیدم برای دفعه اول هیچ چیزی نفهمیدم و گفتم که انقدر هم راحت نمیشه پولا رو جارو کرد و نیاز به تلاش و پشتکار داره و بعد از 6 ماه فعالیت در دوره پرایس اکشن ,دوره فراکتال را با اجازه امینو عزیز استارت زدم و در دوره فراکتال تلاشمو خیلی بیشتر کردم برای درک مطالب چون واقعا حجم اطلاعات خیلی بالا هست و خداروشکر شکر تونستم بعد از 2 سال تلاش مستمر در آکادمی به نتیجه قابل قبولی دست پیدا کنم و البته هنوز خیلی بیشتر باید تلاش کنم تا عمق مطالب را بهتر درک کنم و هر روز نسبت به روز قبل پیشرفت بیشتری داشته باشم و از امینو عزیز و تمام دوستانیکه در این راه بنده را یاری کردند کمال تشکر را دارم.
    103 گام با آموزش های اصولی امینو عزیز
    100 دلار بعد از 103 گام به 2120 دلار رسید

موفق تر باشین

20. 118 کاربر برای این پست سودمند از amin64 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)