صفحه 382 از 441 نخستنخست ... 282332372380381382383384392432 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,811 به 3,820 از 4403

موضوع: بررسی بروکرها

mamad_hasanati آواتار ها
    481 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman.b نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که خودتون گفتید بین ایرانیها بازخوردهای خوبی نداره و میتونه به علتی که در تصویر زیر گفته باشه که باید احتیاط کرد. لینکی گذاشتید هم از همین دامنه هست.
    فایل پیوست 515855
    https://iranbroker.net/broker/topfx/
    سلام

وقتی بدون فیلتر شکن ادرس www.topfx.com.sc زدم منتقل شدم به صورت اتمات به ادرس www.topfx.com.bm و با فیلتر شکن سایت با دامنه sc برام باز شد
    قبلا با دامنه bm ثبت نام کرده بودم بافیلتر شکن که وارد شدم با دامنه sc قصد ثبت نام با همون ایمل قبلی داشتم که گفت قبلا این ایمیل ثبت شده و ئشتیبانی فاندکس هم گفت که دامنه bm متعلق به فاندکس

صحبتی که با پشتیبانی فاندکس داشتم
    Screenshot (854).png

Screenshot (853).png
    ویرایش توسط mamad_hasanati : 06-29-2023 در ساعت 20:20
    لبتون خندون دلتون شاد و جیبتون پر پول

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از mamad_hasanati عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,162 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_hasanati نمایش پست ها
    سلام

وقتی بدون فیلتر شکن ادرس www.topfx.com.sc زدم منتقل شدم به صورت اتمات به ادرس www.topfx.com.bm و با فیلتر شکن سایت با دامنه sc برام باز شد
    قبلا با دامنه bm ثبت نام کرده بودم بافیلتر شکن که وارد شدم با دامنه sc قصد ثبت نام با همون ایمل قبلی داشتم که گفت قبلا این ایمیل ثبت شده و ئشتیبانی فاندکس هم گفت که دامنه bm متعلق به فاندکس

صحبتی که با پشتیبانی فاندکس داشتم
    Screenshot (854).png

Screenshot (853).png
    این مطلب درسته و تازه اگر سی تریدر تحت وب رو اجرا کنید روی دامنه اصلی topfx اجرا میشه
    fondex *که با topfx*چند سال قبل یکی شدند

ویرایش توسط khoshroomahdi : 07-01-2023 در ساعت 17:43

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

mamad_hasanati آواتار ها
    481 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    این مطلب درسته و تازه اگر سی تریدر تحت وب رو اجرا کنید روی دامنه اصلی topfx اجرا میشه
    fondex *که با topfx*چند سال قبل یکی شدند

سلام
    با یکی از دوستانم که د رحوزه ای تی کار میکنه هم صحبت کردم و گفت از نظر فنی بسیار یاز سایتها برای بالا بردن سرعت و کند نشدن سایت اصلی از دامنه های مختلف و سرورهای مختلف استفاده میکنند و همچنین برای شرکتهای معتبر خود شرکت حساسیت بیشتری نسبت به دامنه ها دارن که مورد سو استفاده قرار نگیرن

از نظر اسپرد و کمسیون برای ما که اسکالپر هستیم واقعا شرایط عالی داره این بروکر و سرعت پاسخگوییشون و برخوردشون هم عالی بود طی چند بار تماسی که باهاشون داشتم

لبتون خندون دلتون شاد و جیبتون پر پول

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از mamad_hasanati عزیز تشکر کرده اند:

360 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و دوستان
    یه سوال راجب 2 بروکر داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما بروکر Alpari رو برای حساب 1000 دلار پیشنهاد میدید یا بروکر A market ؟
    کدوم کارمزد کمتری داره و بهتره؟

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Afshin68 عزیز تشکر کرده اند:

1,923 بار در 460 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ... وقتان بخیر ... سوالی داشتم در مورد لوریج و مارجین ...
    مارجین که یعنی مقدار پولی که در معامله در گیر میشود ، و لوریج یعنی اهرم و یا ضریبی که با اون میتوانم در مقدار پولم ضرب کنم تا ترید بزنم ... حالا سوال من اینجاست که لوریج چه تاثیری دارد در مقدار پولی که میتوانم در معامله درگیر کنم ... مثلا لوریج 1 به 100 نسبت به لوریج 1 به 300 چه تاثیری در مقدار مجاز پول درگیر من را دارد ...؟
    کلا لوریج چطور و با چه فرمولی مقدار مجاز پول درگیر در معامله من را معیین میکند ....
    ممنونم ...
    ویرایش توسط ehsan51 : 07-03-2023 در ساعت 14:37

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

360 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتون بخیر. کسی میدونه تو بروکر آلپاری چیکار باید بکنم که هیستوری اکانتم دست نخورده و کامل بمونه؟ الان به این شکله که سر هر ماه کلا ترید های اون ماه رو به شکل یک ترید نشون میده و مجموع سود و ضرر اون ماه رو حساب میکنه و دیگه نمیتونم ترید های اون ماه رو ببینم چه برسه به اینکه رو چارت بکشم و بررسی کنم.
    مرسی از وقتی که میزارین.

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Amin_As21 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... وقتان بخیر ... سوالی داشتم در مورد لوریج و مارجین ...
    مارجین که یعنی مقدار پولی که در معامله در گیر میشود ، و لوریج یعنی اهرم و یا ضریبی که با اون میتوانم در مقدار پولم ضرب کنم تا ترید بزنم ... حالا سوال من اینجاست که لوریج چه تاثیری دارد در مقدار پولی که میتوانم در معامله درگیر کنم ... مثلا لوریج 1 به 100 نسبت به لوریج 1 به 300 چه تاثیری در مقدار مجاز پول درگیر من را دارد ...؟
    کلا لوریج چطور و با چه فرمولی مقدار مجاز پول درگیر در معامله من را معیین میکند ....
    ممنونم ...
    سلام.به طور کلی هر لات استاندارد معادل 100000 دلار هست.یعنی اینکه با لوریج 1:1 شما برای اینکه بتونید کمترین حجم یعنی 0.01 لات رو معامله کنید،باید حداقل 1000دلار سرمایه داشته باشید.حالا لوریجتون میشه 1:100.شما با 1000دلار میتونید معادل 100000دلار یا همون 1 لات ترید بزنید.به همین صورت با محاسباتش،لوریج شما مارجینتون رو تعیین میکنه.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

1,923 بار در 460 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنونم جناب بازیار ... سوال دیگه من این هست که مقدار لوریج چگونه میزان ریسک من و تحت تاثیر قرار میده ... منظورم را اینطوری بگم که مثلا من تازه کار اگر لوریج 1:500 انتخاب کنم نسبت به موقعی که لوریج را 1:100 انتخاب کنم چه اتفاقی میافته ؟
    من اگر 1:100 باشم 1 لات میتونم ترید بزنم و اگر 1:500 باشم 5 لات میتونم ترید بزنم ، خوب این تفاوت چه تاثیری در ایجاد خطر برای اصل بالانسم داره....ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.به طور کلی هر لات استاندارد معادل 100000 دلار هست.یعنی اینکه با لوریج 1:1 شما برای اینکه بتونید کمترین حجم یعنی 0.01 لات رو معامله کنید،باید حداقل 1000دلار سرمایه داشته باشید.حالا لوریجتون میشه 1:100.شما با 1000دلار میتونید معادل 100000دلار یا همون 1 لات ترید بزنید.به همین صورت با محاسباتش،لوریج شما مارجینتون رو تعیین میکنه.

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    ممنونم جناب بازیار ... سوال دیگه من این هست که مقدار لوریج چگونه میزان ریسک من و تحت تاثیر قرار میده ... منظورم را اینطوری بگم که مثلا من تازه کار اگر لوریج 1:500 انتخاب کنم نسبت به موقعی که لوریج را 1:100 انتخاب کنم چه اتفاقی میافته ؟
    من اگر 1:100 باشم 1 لات میتونم ترید بزنم و اگر 1:500 باشم 5 لات میتونم ترید بزنم ، خوب این تفاوت چه تاثیری در ایجاد خطر برای اصل بالانسم داره....ممنونم
    ببینید در بازار فارکس یه چیزی وجود داره به اسم pip value که توی هر جفت ارزی متفاوته.مفهومش ارزش جابجایی هر پیپ هست.اون ارزش ربطی به لوریج نداره و در هر حالتی یکسانه.مثلا در یورودلار،وقتی قیمت به انداره 1پیپ(10پوینت) حرکت میکنه،به ازای هر لات معامله شما 10دلار سود یا ضرر میکنید.فرقی نداره که لوریجتون 100 باشه یا 10000.
    یکی از تاثیرات لوریج روی بالانستون همونطوری که خودتون عرض کردید،اینه که میتونید حجم های بسیار بالاتری وارد بشید و خطر کال شدنتون خیلی بیشتره.این بخصوص توی حجم اضافه کردن به پوزیشن در ضرر خیلی نمود پیدا میکنه و اگر لوریجتون اجازه نده شما نمیتونید به پوزیشن در ضررتون حجم اضافه کنید.
    در نهایت اگر مدیریت سرمایه دارید و درصد ریسکتون بین 1 تا 3درصد بر اساس حدضررتون هست،لوریج بیشتر هیچ خطری براتون نداره.اما لوریج خیلی پایین توی حساب های کوچیک تر باعث میشه نتونید حجم مناسبی رو وارد معامله بشید
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

saeid159 آواتار ها
    668 بار در 95 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    امروز از پشتبان topfx.com در مورد topfx.com.bm سوال پرسیدم اینم جوابشون. ظاهرا این topfx.com.bm هیچ ارتباطی با تاپ اف ایکس نداره.
    You have contacted TopFX Ltd support team, registered as a Cyprus Investment Firm (CIF) and licensed by the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) under licence number 138/1.

Unfortunately the link provided above is not associated with TopFX LTD.
    0000000.JPG

با پشتبان topfx.com.bm که تماس گرفتم اونها هم گفتن ارتباطی با topfx.com ندارن؟ دوستان کسی هست که اطلاعات بیشتری داشته باشه. آیا میشه topfx.com.bm اعتماد کرد؟
    33333333.JPG
    ویرایش توسط saeid159 : 07-03-2023 در ساعت 18:03

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از saeid159 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع