صفحه 285 از 440 نخستنخست ... 185235275283284285286287295335385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,841 به 2,850 از 4395

موضوع: بررسی بروکرها

Shayanrahimi آواتار ها
    1,667 بار در 265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، روبوفارکس الان تقریبا 3 ماهه که مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، و چندتا پست قبل هم یکی از عزیزان قصد داشتن که حسابشون رو وریفای کنن، اما متاسفانه موفق نشدن، اما مشتری ها قدیمی روبو همچنان قادر به کار کردن با روبو هستن و مشکلی هم برای واریز و برداشت تا الان که گزارش داده نشده، لازم به ذکر هست دوست عزیز، همون موقع هم که ما با روبو کار میکردیم (تقریبا 2 سال پیش)، شماره ایران در لیست کشور ها نبود و به یه شکل دیگه حساب رو وریفای میکردیم، اما در مورد بخش دوم سوال حضرتعالی در رابطه با بروکر های خوب، بنده پنج تا بروکر رو مد نظر دارم و معرفی میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
    1: آلپاری
    2: amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: hycm
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنون دوست عزیز من از قبل حساب وریفای شده دارم پس میتونم واریز برداشت کنم و اینکه من از طریق پرفکت مانی واریز برداشت میکنم ک اونم فک نکنم مشکلی پیش بیاد درسته؟
    live your dreams

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Shayanrahimi عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1165 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanrahimi نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز من از قبل حساب وریفای شده دارم پس میتونم واریز برداشت کنم و اینکه من از طریق پرفکت مانی واریز برداشت میکنم ک اونم فک نکنم مشکلی پیش بیاد درسته؟
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب خیلی خوبه مشکلی نخواهید داشت، برای واریز و برداشت هم دوست عزیزم، بنده شخصا با تتر واریز و برداشت ها رو انجام میدم، الان خیلی وقته با پرفکت مانی واریز و برداشتی نداشتم نمیدونم همچنان با پرفکت مانی کار میکنن یا نه، اما نهایتا هم اگر دیدید پرفکت مانی رو برداشتن، میتونید با تتر، از طریق یه صرافی خوب واریز و برداشت ها رو انجام بدید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همگی
    دوستانی که حساب ریل کار میکنن از داخل ایران ِ میشه لطف کنید vpn آی بی ثابت معرفی کنید که بدون دردسر جواب بده.
    اگه شرکتی که ازش اینترنت میگیرید هم بگید ممنون میشم.
    و اینکه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد بروکر windsor هم داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

hamidxan آواتار ها
    598 بار در 89 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، روبوفارکس الان تقریبا 3 ماهه که مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، و چندتا پست قبل هم یکی از عزیزان قصد داشتن که حسابشون رو وریفای کنن، اما متاسفانه موفق نشدن، اما مشتری ها قدیمی روبو همچنان قادر به کار کردن با روبو هستن و مشکلی هم برای واریز و برداشت تا الان که گزارش داده نشده، لازم به ذکر هست دوست عزیز، همون موقع هم که ما با روبو کار میکردیم (تقریبا 2 سال پیش)، شماره ایران در لیست کشور ها نبود و به یه شکل دیگه حساب رو وریفای میکردیم، اما در مورد بخش دوم سوال حضرتعالی در رابطه با بروکر های خوب، بنده پنج تا بروکر رو مد نظر دارم و معرفی میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
    1: آلپاری
    2: amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: hycm
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    با سلام و با تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار می دهید.
    متاسفانه هیچکدام از بروکرهای معرفی شده حساب سیتریدر ارائه نمی کنند.اگر بروکر خوب و مطمئنی که حساب سیتریدر دارد می شناسید لطفا معرفی فرمایید.
    آیا بروکر فیبو گروپ را تایید می کنید؟ یا تجربه ای دارید؟ اگر کسی از دوستان با فیبو گروپ کار کرده لطفا تجربیاتش رو به اشتراک بگذاره.
    بجای لعن و نفرین تاریکی شمعی روشن کنیم.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از hamidxan عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1165 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidxan نمایش پست ها
    با سلام و با تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار می دهید.
    متاسفانه هیچکدام از بروکرهای معرفی شده حساب سیتریدر ارائه نمی کنند.اگر بروکر خوب و مطمئنی که حساب سیتریدر دارد می شناسید لطفا معرفی فرمایید.
    آیا بروکر فیبو گروپ را تایید می کنید؟ یا تجربه ای دارید؟ اگر کسی از دوستان با فیبو گروپ کار کرده لطفا تجربیاتش رو به اشتراک بگذاره.
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، پوزش میخوام اگر در سوالتون مطرح فرمودید که ctrader هم ارائه بدن و من توجه نکردم، اما در رابطه با ctrader فقط سه تا بروکر ctrader رو ارائه میدن:
    1: فیبوگروپ
    2: Tradersway
    3: ICM
    بین این سه تا بنده فیبوگروپ رو از همه بیشتر میپسندم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1165 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Owj... نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی
    دوستانی که حساب ریل کار میکنن از داخل ایران ِ میشه لطف کنید vpn آی بی ثابت معرفی کنید که بدون دردسر جواب بده.
    اگه شرکتی که ازش اینترنت میگیرید هم بگید ممنون میشم.
    و اینکه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد بروکر windsor هم داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای vpn میتونید از پروکسی استفاده کنید برای اتصال به متاتریدر، آموزشش رو میتونید در یوتیوب مشاهده بفرمایید، اما به دلیل قوانین اجازه معرفی فیلترشکن رو نداریم، ولی خب در حال حاضر هم اکثر فیلترشکن ها به دلایل مختلف از کار افتاده و غیر قابل دسترس هستن، در مورد اینکه از چه شرکتی اینترنت میگیرم، بنده از اینترنت مخابرات استفاده میکنم، و مورد آخر هم در مورد بروکر ویندزور، بروکر ویندزور بروکر خوبی محسوب میشه و سابقه کار طولانی هم داره، پس جایه نگرانی نیست، و خوشبختانه همچنان با ایرانی ها کار میکنه، میتونم بگم جزء 5 تا بروکر اولی هست که با ایرانی ها کار میکنه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

3,361 بار در 514 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای vpn میتونید از پروکسی استفاده کنید برای اتصال به متاتریدر، آموزشش رو میتونید در یوتیوب مشاهده بفرمایید، اما به دلیل قوانین اجازه معرفی فیلترشکن رو نداریم، ولی خب در حال حاضر هم اکثر فیلترشکن ها به دلایل مختلف از کار افتاده و غیر قابل دسترس هستن، در مورد اینکه از چه شرکتی اینترنت میگیرم، بنده از اینترنت مخابرات استفاده میکنم، و مورد آخر هم در مورد بروکر ویندزور، بروکر ویندزور بروکر خوبی محسوب میشه و سابقه کار طولانی هم داره، پس جایه نگرانی نیست، و خوشبختانه همچنان با ایرانی ها کار میکنه، میتونم بگم جزء 5 تا بروکر اولی هست که با ایرانی ها کار میکنه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام و وقت بخیر.من مطالب شما رو مطالعه کردم. میخواستم یه حساب ریل باز کنم. و حداکثر 100دلار. خودم از الپاری میترسم یکم. و نظرم باتوجه به مجموع حرف های دوستان روی امارکتس هست. خواستم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    963 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

elyas آواتار ها
    1,017 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 45 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام نمیدونستم کجا بپرسم اینجا این موضوع رو مطرح میکنم
    ...
    دوستان بنده قصد خرید یک عدد لبتاپ و یک عدد کیس کامپیوتر دارم
    لبتاپ مدلهاش مشخص تره و راحت تر با بودجه مد نظر میشه انتخاب کرد
    اما کیس نمیدونم واقعا چی باید بگیرم کیس های اسمبل دیجی کالا هست و اینکه نمیدونم چی باید بخرم بیشتر برای ترید استفاده میکنم میخوام یه چیزی باشه که سی تریدر رو خوب و راحت باز کنه و به اینترنت هم راحت وصل شه مانیتور هم یه دونه 19 اینچ سامسونگ دارم همین خوبه یا بزرگتر بگیرم
    دوستان اگر پیشنهادی نظری دارید لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنون از شما

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از elyas عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از شما دوست عزیز، بابت توضیحات خوبتون،
    امیدوارم همیشه پایدار و برقرار باشید.
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع