صفحه 284 از 438 نخستنخست ... 184234274282283284285286294334384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,831 به 2,840 از 4378

موضوع: بررسی بروکرها

Baha آواتار ها
    512 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    وقت شما بخیر
    چند تا سوال دارم ، ممنون میشم اگر میتونید راهنمایی بفرمایید

1. با فرض داشتن اقامت ترکیه و امارات ، بهترین بروکرهایی که تو این کشورها میشه باهاشون کار کرد کدوم بروکرها هستند ؟

2. چنانچه فردی اقامت امارات رو از طریق ثبت شرکت داشته باشه ، و در یکی از بروکرهای معتبر ( که در بالا نام بردید ) حساب "شخصی" باز کنه ، آیا ممکنه براش مسائل مالی و مالیاتی و یا محدودیت های قانونی پیش بیاد ؟ ( صورت مسئله رو اینطور مطرح کنم که فرض کنید فردی صرفا جهت افتتاح حساب در بروکرهای معتبر میره و افدام به ثبت شرکت ( صوری ) در دبی میکنه ، گواهینامه و یا آی دی کارتش رو میگیره و در بروکر حساب باز میکنه. داخل ایران اقامت داره و واریز و برداشتش رو از طریق تتر و صرافی های داخلی انجام میده . حالا این فرد با چه محدودیت ها و یا خطرهای احتمالی روبرو هست ؟ ) @Peace @ Mir Tohid
    ویرایش توسط Baha : 01-25-2023 در ساعت 16:49

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Baha عزیز تشکر کرده اند:

hamidxan آواتار ها
    598 بار در 89 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasoulaftab نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    شما چجوری حساب باز کردین من به پشتیبانیش که بات تلگرامشو فرستاده بودین پیام دادند گفتند که دیگه با ایرانیا کار نمیکنند...
    سلام
    به من هم همین جواب رو دادند.
    من تو بروکر فیبوگروپ ثبت نام کردم و وریفای هم شدم.اکانت دمو سیتریدرش هم بدون فیلترشکن فعلا برام جواب می دهد.
    از مزایاش میتونم بگم : وریفای کردنش راحت بود. سیتریدر داره ولی حساب ecn نیست ndd هست که نمی دونم چه فرقی دارن. لوریج بیشتر از 400 هم نمی دهد.

اگر کسی از دوستان با این بروکر کار کرده لطفا تجربش رو به اشتراک بگذاره. بروکر مطمئنی هست یا نه؟واریز و برداشت ها براحتی انجام میشه یا خیر؟
    من احساس می کنم اسپردش زیاده نسبت به روبوفارکس
    ویرایش توسط hamidxan : 01-25-2023 در ساعت 16:53
    بجای لعن و نفرین تاریکی شمعی روشن کنیم.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidxan عزیز تشکر کرده اند:

Baha آواتار ها
    512 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط RasoulAftab نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    شما چجوری حساب باز کردین من به پشتیبانیش که بات تلگرامشو فرستاده بودین پیام دادند گفتند که دیگه با ایرانیا کار نمیکنند...

سلام
    در مرحله اول میگن که با ایرانی ها کار نمیکنند ولی بعد آی دی دیگه ای میدن بهتون که برای اون آی دی مدارکتون میفرستید و رجیستر میکنید .

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Baha عزیز تشکر کرده اند:

hamidxan آواتار ها
    598 بار در 89 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط BAHA_Morteza نمایش پست ها
    سلام
    در مرحله اول میگن که با ایرانی ها کار نمیکنند ولی بعد آی دی دیگه ای میدن بهتون که برای اون آی دی مدارکتون میفرستید و رجیستر میکنید .
    سلام فعلاً که برای من آی دی دیگری ندادند.
    بجای لعن و نفرین تاریکی شمعی روشن کنیم.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidxan عزیز تشکر کرده اند:

8,661 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1161 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط BAHA_Morteza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت شما بخیر
    چند تا سوال دارم ، ممنون میشم اگر میتونید راهنمایی بفرمایید

1. با فرض داشتن اقامت ترکیه و امارات ، بهترین بروکرهایی که تو این کشورها میشه باهاشون کار کرد کدوم بروکرها هستند ؟

2. چنانچه فردی اقامت امارات رو از طریق ثبت شرکت داشته باشه ، و در یکی از بروکرهای معتبر ( که در بالا نام بردید ) حساب "شخصی" باز کنه ، آیا ممکنه براش مسائل مالی و مالیاتی و یا محدودیت های قانونی پیش بیاد ؟ ( صورت مسئله رو اینطور مطرح کنم که فرض کنید فردی صرفا جهت افتتاح حساب در بروکرهای معتبر میره و افدام به ثبت شرکت ( صوری ) در دبی میکنه ، گواهینامه و یا آی دی کارتش رو میگیره و در بروکر حساب باز میکنه. داخل ایران اقامت داره و واریز و برداشتش رو از طریق تتر و صرافی های داخلی انجام میده . حالا این فرد با چه محدودیت ها و یا خطرهای احتمالی روبرو هست ؟ ) @Peace @ Mir Tohid
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، سوال دو بخشه و بخش دوم سوال برمیگرده به یه وکیل مهاجرتی خبره در این زمینه، من اطلاعاتم بیشتر در مورد امارات هست تا ترکیه، شما فرمودید: " اقدام به ثبت شرکت (صوری)" ببینید همینجاش میتونه برای شما مشکل ساز بشه در آینده، در مورد امارات براتون توضیح میدم، شما با خرید یه ملک در دبی به ارزش 510,000 یا بیشتر میتونید اقامت 10 ساله امارات رو کسب کنید، بعدش میتونید توی هر بروکری که بخوایید حساب باز کنید، از بهترین بروکر های دنیا که رودست ندارن، مثل Saxo bank , IG , CMC تا همین روبوفارکسی که ما ایرانی ها توش حساب داریم، در مورد ترکیه فکر میکنم هزینه که باید کرد، خیلی خیلی پایین تر از 510,000 تا باشه برای کسب اقامت، ترکیه با 500,000 تا فکر کنم پاسپورتش رو میفروشه، قبلا 400 تا بود امسال شد 500 تا، یه چیزی دوست عزیزم، واریز و برداشت در بروکر های رده اول دنیا هنوز که هنوزه با رمزارز امکان پذیر نیست، مگر یه سری بروکر های خاص با رگوله های خاص و قوانین مشخص، به دلیل اینکه در برداشت رمزارز، اصولا امکان رصد پول و چرتکه انداختن برای مالیات وجود نداره، بروکر های خوب و رده اول دنیا هنوز همچین کاری رو در یه رگولاتوری خوب مثل SEC انجام نمیدن، من اگر بخوام پیشنهادی بدم، میگم شخص تشریف ببره ترکیه و اقامت ترکیه رو کسب کنه، اصلا هم لازم نیست این همه پول صرف کنه مثل دبی، و توی یه بروکر خوب حساب باز کنه و کار کنه، اما همه کار ها باید کاملا قانونی و زیر نظر یه وکیل مجرب انجام بشه، موفق و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 01-25-2023 در ساعت 18:32

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,082 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوست عزیز
    من ماه قبل با پشتیبانی فارسی ارتباط گرفتم و یک ایمیل برای احراز هویت دادند. ایمیل زدم و مدارکم رو فرستادم ، شماره موبایلم رو هم وریفای کردم اما همینکه فهمیدند ساکن ایران هستم اکانتم مسدود شد.
    فکر نکنم از داخل ایران کسی موفق به تایید آدرس بشه ، پس بیخیال این بروکر بشید بهتره .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidxan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من امروز از پشتیبانی RoboForex استعلام گرفتم. گفتن که با ساکنین ایران کار نمیکنن و درخواست برای تایید آدرس در صورت ارائه مدارک سکونت در ایران رد خواهد شد. اگر دوستانی اخیرا موفق به وریفای شدن ممنون میشم راهنمایی فرمایند.
    فایل پیوست 452316
    شانس هرگز کافی نیست.

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1161 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortezagh1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متا تریدر 5 روبو فارکس فیلتره یا کار میکنه؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش این موضوع خیلی وابسته به isp هستش و نمیشه جواب قطعی داد، اما برای من که فیلتره و باز نمیشه، اما میتونم از طریق پروکسی متصل بشم، اما برخی از عزیزان با متاتریدر آلپاری هیچ مشکلی ندارن و بدون فیلتر باز میکنن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

supreme آواتار ها
    58 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan120 نمایش پست ها
    شما کدوم پلن رو خریداری کردید؟
    اونی که خریداری کردید راضی هستید؟

درودهای بی کران بر شما باد
    من از پلن 5 یورویی قبلا استفاده کردم راضی بودم اگه با لینوکس آشنایی دارید میتونید از این پلن استفاده کنید. بعضی بروکرها نسخه لینوکس متاتریدر رو ندارن
    پیشنهاد من اینه که شما برای ترید از پلن دوم که ویندوز داره و میتونید متاتریدر رو روش نصب کنید استفاده کنید قیمتش ماهانه 10 یورو هست
    سرورهایی که از کشورهای آلمان و هلند هستن سرعت خوبی دارن
    کم رنگ ترین جوهرها از قویترین حافظه ها ماندگارترند!

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از supreme عزیز تشکر کرده اند:

Shayanrahimi آواتار ها
    1,667 بار در 265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    دوستان اگه میشه راجب روبو فارکس ک میخواست از ایران جمع کنه توضیح بدین و اینکه بغیر از اون چه بروکر هایی رو پیشنهاد میدین و کار کردین
    ممنون میشم توضیحی بدین
    live your dreams

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Shayanrahimi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1161 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanrahimi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دوستان اگه میشه راجب روبو فارکس ک میخواست از ایران جمع کنه توضیح بدین و اینکه بغیر از اون چه بروکر هایی رو پیشنهاد میدین و کار کردین
    ممنون میشم توضیحی بدین
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، روبوفارکس الان تقریبا 3 ماهه که مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، و چندتا پست قبل هم یکی از عزیزان قصد داشتن که حسابشون رو وریفای کنن، اما متاسفانه موفق نشدن، اما مشتری ها قدیمی روبو همچنان قادر به کار کردن با روبو هستن و مشکلی هم برای واریز و برداشت تا الان که گزارش داده نشده، لازم به ذکر هست دوست عزیز، همون موقع هم که ما با روبو کار میکردیم (تقریبا 2 سال پیش)، شماره ایران در لیست کشور ها نبود و به یه شکل دیگه حساب رو وریفای میکردیم، اما در مورد بخش دوم سوال حضرتعالی در رابطه با بروکر های خوب، بنده پنج تا بروکر رو مد نظر دارم و معرفی میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
    1: آلپاری
    2: amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: hycm
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع