صفحه 164 از 435 نخستنخست ... 64114154162163164165166174214264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,631 به 1,640 از 4347

موضوع: بررسی بروکرها

188 بار در 38 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminesfandi66 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان خداقوت
    کسی اندیکارتوری سراغ داره برا ی وصل کردن های و لو ها تو متاتریدر
    چون تو فایل اخیر استاد در یوتیوب من دیدم دوستمون از یک اندیکاتوری استفاده کردن برای کشیدن خط و وصل کردن های و لو ها . اندیکاتور خوب و کاربردی هست اگه از بچه ها کسی داره استفاده میکنه ممنون میشم لینک ش رو هم برا ماها بزارن بتونیم استفاده کنیم
    مرسی
    سلام روز بخیر
    اندیکاتور zigzag

2. یک کاربر برای این پست سودمند از hosi00 عزیز تشکر کرده اند:

527 بار در 117 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosi00 نمایش پست ها
    سلام روز بخیر
    اندیکاتور zigzag
    مرسی ممنونم

4. یک کاربر برای این پست سودمند از aminesfandi66 عزیز تشکر کرده اند:

527 بار در 117 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط idinfar نمایش پست ها
    سلام دوستمون اندیکاتور زیگ زاگ رو بهتون گفتند. اما استاد تاکید کردند ازش استفاده نکنید. دلیل اصلیش اینه که شما های و لوتون رو باید از دید خودتون ببینید. چشمی بهش عادت کنید خیلی مفید تره تا زیگ زاگ بعد ها خودتون متوجه میشید اگر استفاده کنید. شما در نهایت چشمی اینکار رو انجام خواخید داد پس بهتره همین الان اینکار رو بکنید تا اینکه بخواید در اینده به مشکل بخورید.
    سلام
    مرسی نکته خوبی رو فرمودین . درسته من به جهت اینکه سرعت انجام تمرین خوب باشه مبخواستم استفاده کنم
    اما ازش استفاده نمیکنم حالا که استاد هم خودشون گقتن استفاده نشه بهتره

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از aminesfandi66 عزیز تشکر کرده اند:

reza.tva آواتار ها
    421 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با عرض سلام. امروز که میخواستم وارد اکانت روبوفارکس تو خودخ سایت بشم این ارور را میداد
    Your account has been blocked for 24 hours, due to incorrectly specified data
    کسی از دوستان میدونه دلیلش چیه ؟
    If you attempt something with 1% probability 100 times, you don't get a 100% probability

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از reza.tva عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر یه سوالی داشتم من همیشه تویی سایت فارکس فکتوری تایم اوپن سشن ها و کلوز سشن ها رو نگاه میکردم ولی نمیدونم الان تایمم اوکیه یا نه الان تویی عکس زیر میزارم براتون طبق تنظیمات من که روی +4:30 هستش زده که ساعت یازده نیم صبح اوپن بازار لندنه و ساعت چهار و نیم عصر هم اوپن بازار نیویورکه این تایم درسته؟؟؟؟

Screenshot (293).png

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,894 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر یه سوالی داشتم من همیشه تویی سایت فارکس فکتوری تایم اوپن سشن ها و کلوز سشن ها رو نگاه میکردم ولی نمیدونم الان تایمم اوکیه یا نه الان تویی عکس زیر میزارم براتون طبق تنظیمات من که روی +4:30 هستش زده که ساعت یازده نیم صبح اوپن بازار لندنه و ساعت چهار و نیم عصر هم اوپن بازار نیویورکه این تایم درسته؟؟؟؟

Screenshot (293).png
    سلام.بله درسته
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Mzchart121 آواتار ها
    1,216 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز
    احتمالا شماهم مثل بنده،مدت گذشته از اسپرد های زیاد از حد بروکر روبورفارکس اذیت شده باشید،از اونجا که ما اکثرا تریدر اسکلپر هستیم این موضوع اسپرد بروکر برامون خیلی مهمه
    دیروز بخاطر اسپرد بسیار زیاد توی یک معامله ۳ پیپ من رو بالاتر از نقطه ورودم به معامله وارد کرد و موقع رسیدن به تیپی هم با یک پوینت اختلاف پوزیشن رو نبست.از این رو خیلی اذیت شدم و قصدم عوض کردن بروکر بود و چه بهتر که انجمن بسیار خوبی داریم و از اطلاعات عالی و مفید داخلش میتونیم استفاده کنیم
    میخوام ازتون درباره بروکر Alpari سوال بکنم.آیا کسی از شما دوستان تجربه کار کردن با این بروکر رو داره؟مشکلی از نظر واریز و برداشت یا پشتیبانی وجود نداره؟ آیا اسپرد مخفی نداره؟
    لطفا اگر بروکر خوبی میشناسید معرفی کنید چون که نمیخوام با حدس و خطا به بهینه ترین بروکر که باهامون کار میکنه آشنا بشم
    بعد از ارسال این پست خودم هم ۵۰ صفحه گذشته رو شروع به مطالعه میکنم که شاید دوستان بروکر خوبی رو معرفی کرده باشند و بتونیم ازش استفاده کنیم.
    هرکه مارا یاد کرد ایزد مر او را یاد باد،،،هر که مارا خوار کرد از عمر برخوردار باد،،،هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی،،،هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد،،،در دو عالم نیست مارا باکسی گرد و غبار،،،هر که مارا رنجه دارد، راحتش بسیار باد

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mzchart121 عزیز تشکر کرده اند:

1,874 بار در 348 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام علی اقا من مدتی هست که دارم با آ مارکت کار میکنم . بروکر خوبی به نظر میرسه . اسپردها پایینه . واریز و برداشت رو با تتر انجام میدم هم سریع و هم راحته پشتیبانی فارسی هم داره . در کل من راضیم ولی در مورد قابل اطمینان بودنش و اینکه بعد مدتی درشو تخته نکنه و بره خودت تحقیق کن . سابقش که خوبه . فقط یه ایرادی که منو اذیت کرد اینه که برای برداشت باید حتما 100 دلار به بالا خارج کنی و زیر صد دلار اجازه برداشت نمیده
    ممنون از شما

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از alisedaghat عزیز تشکر کرده اند:

parsa.rezaei.maram آواتار ها
    1,984 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mzchart121 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    احتمالا شماهم مثل بنده،مدت گذشته از اسپرد های زیاد از حد بروکر روبورفارکس اذیت شده باشید،از اونجا که ما اکثرا تریدر اسکلپر هستیم این موضوع اسپرد بروکر برامون خیلی مهمه
    دیروز بخاطر اسپرد بسیار زیاد توی یک معامله ۳ پیپ من رو بالاتر از نقطه ورودم به معامله وارد کرد و موقع رسیدن به تیپی هم با یک پوینت اختلاف پوزیشن رو نبست.از این رو خیلی اذیت شدم و قصدم عوض کردن بروکر بود و چه بهتر که انجمن بسیار خوبی داریم و از اطلاعات عالی و مفید داخلش میتونیم استفاده کنیم
    میخوام ازتون درباره بروکر Alpari سوال بکنم.آیا کسی از شما دوستان تجربه کار کردن با این بروکر رو داره؟مشکلی از نظر واریز و برداشت یا پشتیبانی وجود نداره؟ آیا اسپرد مخفی نداره؟
    لطفا اگر بروکر خوبی میشناسید معرفی کنید چون که نمیخوام با حدس و خطا به بهینه ترین بروکر که باهامون کار میکنه آشنا بشم
    بعد از ارسال این پست خودم هم ۵۰ صفحه گذشته رو شروع به مطالعه میکنم که شاید دوستان بروکر خوبی رو معرفی کرده باشند و بتونیم ازش استفاده کنیم.
    سلام و عرض ادب ، من هم اسپرد های ربوفارکس اخیرا اذیتم میکنه ، برای همین دنبال یک بروکر دیگه میگردم . با توجه به سابقه ای که از آلپاری وجود داره و من حساب ecnpro اونو چک کردم ، به نظرم بروکر خوبی مناسبی باشه و قصد دارم بهش کوچ کنم . اگر شما هم اطلاعاتی در مورد آلپاری دارید حتما بهم بگید و آیا هم نظر با من هستید یا خیر ؟ ممنونم

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از parsa.rezaei.maram عزیز تشکر کرده اند:

behrooz.s آواتار ها
    492 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    قانون بروکر همینه بعد از یه مدت که جاشو محکم کرد شروع میکنه اذیت کردن وقتی مشتری هاش ریزش کنن میفهمه واقعا اسپردهاش بد شده آخه یورو میره روی یک و نیم؟؟!!!!
    آلپاری پرو ecn خوبه واریز و برداشت ریالی هم داره
    FOCUS:Follow One Course Until Success

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از behrooz.s عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع