صفحه 423 از 441 نخستنخست ... 323373413421422423424425433 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,221 به 4,230 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

behi88 آواتار ها
    14 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alifard نمایش پست ها
    سلام دوستان.من حساب ربو فارکس ایجاد کردم و وریفای کرد،مگر دسترسی ایرانی ها رو نبسته بود؟کسی اطلاعی داره؟
    دوست عزیز من ۴ ساله از روبوفارکس استفاده میکنم مشکلی با مشتریان قدیمی ندارن ولی یوزر جدید ایرانی دیگه قبول نمیکنن مگه پاسپورت کشور دیگه ای داشته باشی.
    اگه ترید کریپتو هم انجام میدی باید بگم از بعد سال جدید این امکان از روبوفارکس برداشته شده.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از behi88 عزیز تشکر کرده اند:

behi88 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa d نمایش پست ها
    سلام و درود من میخام یک حساب ریل باز کنم و مقداری شارژ کنم حساب رو باید چ کار کنم؟نوبیتکس دارم و در بروکر ربوفارکس حساب دارم ولی میگن با ایرانیا قطع همکاری کرده.. اکانت بروکر ربوفارکس احراز هویت شده هست.
    اگه از مشتریان قدیمی روبوفارکس هستید هیچ مشکلی فعلا ندارید میتونید مثل قبل کار کنید و وازیر برداشت کریپتویی انجام بدین.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از behi88 عزیز تشکر کرده اند:

506 بار در 60 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود . من حساب ربو فارکسمو 1400 وریفای کردم.. و الن هر سه تیک فریفای خورده... من میخام بدونم مشتری قدیمی حساب میشم یا ن؟اگر با رمز ارز واریز برداشت کن مشکلی پیش نمیاد؟ سوال دیگم نحوه واریز و برداشت با رمز ارز هست که هیچ اطلاعی ندارم..ممنون میشم اگر کسی بلده کمکم کنه... (من فقط نوبینکس احراز هویت شده سطح 2 دارم.)

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از mostafa d عزیز تشکر کرده اند:

Karlosidb

Where is Administration forum.academywave.com ??

Can I contact admin?? It is about advertisement on your website. Thank.

behi88 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود . من حساب ربو فارکسمو 1400 وریفای کردم.. و الن هر سه تیک فریفای خورده... من میخام بدونم مشتری قدیمی حساب میشم یا ن؟اگر با رمز ارز واریز برداشت کن مشکلی پیش نمیاد؟ سوال دیگم نحوه واریز و برداشت با رمز ارز هست که هیچ اطلاعی ندارم..ممنون میشم اگر کسی بلده کمکم کنه... (من فقط نوبینکس احراز هویت شده سطح 2 دارم.)
    بله دوست عزیز اگه قبلا وریفای رو کامل کردین و اکانت فعال دارید (حتما قبلا فعالیت کرده و ترید کرده اید) مشکلی ندارید و با کریپتو میتوانید واریز و برداشت داشته باشید. اگه قبلا از این روش واریز و برداشت استفاده نکردین با تراست ولت یا هر کیف پول ارز دیجیتال دیگری میتوانید واریز و برداشت کنید. اگر تا به حال انجام ندادید حتما آموزش طریقه واریز برداشت از یوتیوب یا هر سایت دیگری آموزش ببینید. موفق باشید

9. 4 کاربر برای این پست سودمند از behi88 عزیز تشکر کرده اند:

94 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من قبلا در بروکر آلپاری حساب باز کردم و الان دیگه حساب سنتی نداره به نظر شما کدام بروکر برای باز کردن حساب بهتره
    ویرایش توسط amirsh : 02-04-2024 در ساعت 20:24 دلیل: ارسال مجدد به دوستان جهت راهنمایی

11. 4 کاربر برای این پست سودمند از amirsh عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,517 بار در 430 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام ساده ترین راه اینه از پشتیبان آنلاینش بپرسی و شماره اکانت یا ایمیل تو بدی چک کنن ببینی میتونی فعالیت مجدد کنی یا نه
    ولی اگه قبل مهر 1401 وریفای شدی و حداقل یکبار واریزی داشتی به حسابت احتمال بالا مشکلی برای ادامه کار نداری

13. 4 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

abbasali.fx1 آواتار ها
    5,813 بار در 692 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsh نمایش پست ها
    سلام دوستان من قبلا در بروکر آلپاری حساب باز کردم و الان دیگه حساب سنتی نداره به نظر شما کدام بروکر برای باز کردن حساب بهتره
    سلام وقت بخیر
    من خودم دارم از بروکر لایت فایننس که جدیدا اسپردهاشو به صفر رسونده و از پلتفرم ctrader پشتیبانی میکنه کار میکنه چون پلتفرمctrader رو پشتیبانی میکرد تصمیم گرفتم با این بروکر کار کنم ولی خوب بقیه امکاناتش هم خوبه و پشتیبانی و واریز و برداشت خوبی داره. ی بررسی کن ببین شرایطت باهاش جوره باهاش کار کن

www.litefinance.org
    ویرایش توسط abbasali.fx1 : 02-04-2024 در ساعت 08:09

15. 4 کاربر برای این پست سودمند از abbasali.fx1 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,755 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هر بروکری باز میکنید اصولا ای سی ان کمترین اسپرد رو داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliinjector نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر از دوستانی که در حساب ریل تجربه داشتند یه سوالی دارم، باتوجه به اینکه تایم مبدا من ۱۵ هست و ورود ۱ دقیقه، میخواستم بدونم طبق تجربه شما حسابی بهتر هست که اسپرد کمتر و کمیسیون بیشتری داره ؟ یا حسابی که اسپرد بالاتر و کمیسیون کمتری داره ؟ بالانس ۱۰۰۰ دلار هست.
    در دوسال اخیر با آلپاری، لایت فارکس، ویندزور و آرانته کار کردم، خود بروکر برام فرقی نداره. باتوجه به شرایطی که بالا عرض کردم کدام حساب مربوط به کدام بروکر رو پیشنهاد میکنید؟ باتشکر

@Peace @ali97 @rezaazad @hoseinrahimi @amin64 @MohsenBjp @ariya @forexmh @wolflord @khaniamin @Mohammad.Parsi @ali-kt @HOSSEINMGH @brian @forexmh @khoshroomahdi
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

17. 3 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

94 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من قبلا در بروکر آلپاری حساب باز کردم و الان دیگه حساب سنتی نداره به نظر شما کدام بروکر برای باز کردن حساب بهتره لطفا راهنمایی کتید ممنون

19. 3 کاربر برای این پست سودمند از amirsh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع