صفحه 363 از 435 نخستنخست ... 263313353361362363364365373413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,621 به 3,630 از 4341

موضوع: بررسی بروکرها

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام امین جان امیدوارم حالت عالی باشه دوست من
    راستش من متا4 الپاری برام بالا میاد ولی خیلی قطع و وصل میشه مخصوصا وقتی سرور رو میزارم رو المان در حال حاضر فقط سنگاپور و هند استیبل هستن که اونها هم پینگشون خیلی بالاست فکر کنم اگه با فیلترشکن وصل بشم این مشکل حل بشه ممنون از راهنماییت تا حالا چیزی درباره پروکسی نشنیدم میشه یه بار دیگه اموزشش رو بزارید
    سپاسگزارم
    درود دوباره خدمت شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله خواهش میکنم، لینک چندتا کانال یوتیوب رو خدمتتون قرار میدم، که آموزش نصب و راه اندازی سرور شخصی، پروکسی و پروتکل های پیشرفته رو آموزش میدن، اگر دیدید، میتونید با این آموزش ها یه فیلترشکن خوب برای خودتون راه اندازی کنید، که چه بهتر، اما اگر دیدید، سخت و حوصله سر بر هست، توصیه میکنم به جناب mohamad1400 عزیز پیام بدید، من چند ماه پیش با ایشون راجب اینترنت صحبت میکردم، اما متاسفانه اون پیام ها رو پاک کردم، ایشون چندتا کانال خوب معرفی کردن، که همه این مراحل رو انجام میدن و اشتراکش رو به شما میفروشن، هر کدوم که راحت تر هستید، هم میتونید خودتون راه اندازی کنید، و هم میتونید از کانفیگ های آماده استفاده بفرمایید، ایشالله مشکلتون هر چه زود تر حل شه؛ لینک کانال ها رو خدمتتون ارائه میدم
    کانال 1
    کانال 2
    کانال 3
    کانال 4
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,701 بار در 655 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سپاسگزارم امین جان خیلی لطف کردی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله خواهش میکنم، لینک چندتا کانال یوتیوب رو خدمتتون قرار میدم، که آموزش نصب و راه اندازی سرور شخصی، پروکسی و پروتکل های پیشرفته رو آموزش میدن، اگر دیدید، میتونید با این آموزش ها یه فیلترشکن خوب برای خودتون راه اندازی کنید، که چه بهتر، اما اگر دیدید، سخت و حوصله سر بر هست، توصیه میکنم به جناب mohamad1400 عزیز پیام بدید، من چند ماه پیش با ایشون راجب اینترنت صحبت میکردم، اما متاسفانه اون پیام ها رو پاک کردم، ایشون چندتا کانال خوب معرفی کردن، که همه این مراحل رو انجام میدن و اشتراکش رو به شما میفروشن، هر کدوم که راحت تر هستید، هم میتونید خودتون راه اندازی کنید، و هم میتونید از کانفیگ های آماده استفاده بفرمایید، ایشالله مشکلتون هر چه زود تر حل شه؛ لینک کانال ها رو خدمتتون ارائه میدم
    کانال 1
    کانال 2
    کانال 3
    کانال 4
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

283 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام .خسته نباشیدخدمت همه دوستان.
    لطفا اگردر مورد abrokerشناختی دارید.اظهارنظر فرمایید.باسپاس

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از kazem1344 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazem1344 نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشیدخدمت همه دوستان.
    لطفا اگردر مورد abrokerشناختی دارید.اظهارنظر فرمایید.باسپاس
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد بروکرها، زیاد میشه صحبت کرد، اما برای عزیزانی که در ایران حضور دارن، متاسفانه گزینه های زیادی وجود نداره، در کل شاید کمتر از 10 تا بروکر خوب وجود داشته باشه که بشه باهاشون کار کرد، البته یه زمانی (حدودا سال 97-98) تعداد بروکرهای خوبی که با ایرانی ها کار میکردن خیلی بیشتر بود، تقریبا 20 بروکر خوب با ایرانی ها کار میکردن و مشکل خاصی وجود نداشت، اما از مهر 1401، حتی بروکر خوب روبو هم دیگه با ایرانی ها قطع رابطه کرد و فقط مشتری های قدیمی که حساب ریل داشتن میتونن با روبو کار کنند، در کل بخوام یه لیست از بهترین بروکر هایی که در حال حاضر با ایرانی ها کار میکنن رو خدمتتون ارائه بدم، به این صورت هستش که؛
    1: آلپاری
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: HYCM
    6: فیبو
    7: اوربکس
    8: Tradersway
    9: کپیتال اکستند
    10: FX choice
    بنده شخصا 6 تا بروکر اول رو توصیه میکنم، بقیه بروکرها برای عزیزانی که دنبال یه سری مزایایی هستن که بقیه بروکرها ارائه نمیدن (مثلا ارائه دادن پلتفرم معاملاتی Ctrader) میتونن با بقیه این بروکرها هم کار کنند، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه؛
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 05-28-2023 در ساعت 21:06

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mojtahedi آواتار ها
    1,084 بار در 352 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    یه سوال از دوستانی که فیبو یا آلپاری کار کردن؟
    کدوا راحتتر میشه شارژ و برداشت کرد از حساب؟
    با چه روشی؟
    کدوما حساب با 10 دلار باز میشه کرد؟ یا حتی کمتر؟
    مرغ را پر می برد تا آشیان پر مردم همت است ای مردمان

منگر این را که حقیری و ضعیف بنگر اندر همت خود ای شریف

هرکه را شد همت عالی پدید هرچه جست آن چیز، حالی شد پدید

هرکه را یک ذره همت داد دست کرد او خورشید را زان ذره پست

نقطه ملک جهان ها همت است پر و بال مرغ جان ها همت است

هر دلی که همت عالی نیافت ملکت بی منتها حالی نیافت

همت آمد همچو مرغی تیز پر هر زمان در سِیر خود سر تیزتر

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mojtahedi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود به دوست عزیزم اقا امین گل
    امین جان من windscribe رو با انواع اینترنت ها امتحان کردم و فقط با ایرانسل سازگاری داره و وصل میشه خواستم بهت اطلاع بدم که در جریان باشی و هر کی راهنمایی خواست بهش بگید که با اینترنت های مختلف امتحان کنه احتمالا یکیش وصل میشه
    سپاسگزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده شخصا از Windscribe استفاده نمیکنم، و صرفا بر اساس تحقیقاتی که قبلا انجام دادم این فیلترشکن رو معرفی کردم، خودم از پروکسی استفاده میکنم، اما از اونجایی که خب، نصب و راه اندازی پروکسی میتونه یه کم زمانبر و هزینه بر تر از صرفا خرید اشتراک یه فیلترشکن باشه، Windscribe رو معرفی میکنم، اون اوایل که حتی Nord و Express vpn هم از کار افتاده بودن و کار نمیکردن، این Windscribe همچنان کار میکرد، بعدش طی یه سری تحقیقات متوجه شدم که از یه پروتکل خاص استفاده میکرد که هنوز محدود نشده بود، به نظرم در حال حاضر بهترین راه، استفاده از سرور های فیلترنشده خود بروکرها هستش، الان در حال حاضر، متاتریدر 5 روبو فیلتر نیست، متاتریدر 4 آلپاری فیلتر نیست، میشه به جای صرف هزینه، با یکی از این بروکرها کار کرد، در مورد Windscribe هم حدودا یکی دو ماه پیش، به یکی از عزیزان معرفی کردم، ایشون دانلود کردن و راضی بودن، دیگه از اون به بعد به عزیزان معرفی میکنم، ولی خب، در گذشته هم پروکسی رو معرفی کردم و چندتا کانال یوتیوب هم که آموزش های نصبش رو قرار دادن هم معرفی کردم، در پست های قبلی هستش، به هر حال امیدوارم مشکل اتصال به اینترنت برای همه حل بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    من حساب 3 دلاری نانو با الپاری باز کردم برای تمرین و اینکه حس و حال حساب ریل رو داشته باشم ولی به دو دلیل پیشنهاد نمیکنم
    1-اسپرد این حساب خیلی بالاست و اذیت کننده 2-عملا با اینکه پول واقعی بود ولی اون حس و حال حساب ریل رو بهم انتقال نداد به خاطر کم بودن مبلغ ولی بازم تصمیم با خودتون
    ولی در کل الپاری برای برداشت و واریز به نظرم خیلی راحتتر باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtahedi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    یه سوال از دوستانی که فیبو یا آلپاری کار کردن؟
    کدوا راحتتر میشه شارژ و برداشت کرد از حساب؟
    با چه روشی؟
    کدوما حساب با 10 دلار باز میشه کرد؟ یا حتی کمتر؟

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

mostafa_89 آواتار ها
    364 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی
    در یکی از سایت ها در حال بررسی بروکر ها بودم که شخصی در بخش نظرات اون سایت ، نظر زیر رو گذاشته بود:
    برای من این اتفاق افتاد که با مبلغی که در حسابم بود معامله ضر ده انجام شد و این فقط به سود بروکر هست پشتیبانی هم پاسخگو نیست و بهم اعلام کرد خودم معامله زدم در حالی که مطمئن بودم خودم ترید نزدم لطفا به بروکر آمارکتس اعتماد نکنید
    می خواستم بدونم آیا واقعا همچین چیزی ممکنه ؟ (منظورم صرفا آمارکتس نیست و به طور کلی در مورد بروکر ها)
    اینکه بروکر خودش ترید ضرر ده بزنه بدون دخالت کاربر؟

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از mostafa_89 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_89 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی
    در یکی از سایت ها در حال بررسی بروکر ها بودم که شخصی در بخش نظرات اون سایت ، نظر زیر رو گذاشته بود:

می خواستم بدونم آیا واقعا همچین چیزی ممکنه ؟ (منظورم صرفا آمارکتس نیست و به طور کلی در مورد بروکر ها)
    اینکه بروکر خودش ترید ضرر ده بزنه بدون دخالت کاربر؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا با بروکر Amarkets کار نکردم، اما حتی برای بروکر آلپاری هم که از نظر بنده سابقه طولانی تر و بهتری نسبت به Amarkets داره (البته با اختلاف کم؛ یعنی اگر بخوام امتیاز بدم، آلپاری 9، و Amarkets هم 8)، در مورد آلپاری هم صحبت های این چنینی شده، در کل توصیه میکنم زیاد مته به خشخاش نزاریم و در چندتا بروکر حساب داشته باشیم، چون متاسفانه در حال حاضر، دیگه بهتر از اینا برای ما ایرانی ها وجود نداره، خوباش همینا هستن، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام و درود به دوست عزیزم اقا امین گل
    امین جان من windscribe رو با انواع اینترنت ها امتحان کردم و فقط با ایرانسل سازگاری داره و وصل میشه خواستم بهت اطلاع بدم که در جریان باشی و هر کی راهنمایی خواست بهش بگید که با اینترنت های مختلف امتحان کنه احتمالا یکیش وصل میشه
    سپاسگزارم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تشکر میکنم بابت بررسی های خوبتون، و همچنین بابت اطلاع رسانیتون در این زمینه سپاسگزارم، پس بنابراین من بعد، تنها راه استفاده از متاتریدر، یا کار کردن با بروکرهایی هست که سرورشون محدود نیست، یا استفاده از پروکسی، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع